Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

TPM ja jestem z 21 kwietnia :D, a z 24 kwietnia moja siostra :). Nie stresuj się teraz :) dużo jedz i odpoczywaj :). Carlaa subcio że się odezwałaś :) 👄 Moje młode już spakowane na jutro :). Tornister wypakowany, pewnie na plecy upadnie :). Moje duzie dziecko :D. Na piątek potrzebuje opiekunkę dla Dawida :). Mamy zaproszenie do Torunia na przysięgę do Ulki chrzesnego, ale Dawid ma szkołę i nie ma kto go do domu przyprowadzić, no i siedzieć z nim do powrotu naszego. No i będziemy siedzieć w domu, a wycieczka by mi się przydała :(. Mam ochotę na piernika dużeeego :D toruńskiego :D. Miłego wieczorku dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, TPM składam serdeczne gratulacje, ja też chciałabym już być w ciązy, ale hmm nie doczekam się zapewne w tym życiu :O Pszczółko ❤️ przeczytałam Twoją relację, jestes naprawdę niesamowita Julka 🌻 Elu i innym miłej nocy zyczę. Ps. w szkole ok, mało chamskich klas dostałam hihih, ogólem godzin 25:) nieźle. Acha dziś wpłynęła wypłata, całe 720zł - starczy przynajmniej na rachunki, płakać nie będę :) papa dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skye ja mam 18 godzin i tez mimo ze dopiero zaczęlam wypłate odebrałam TPM_a moj tatko jest z 20 kwietnia!c super z niego człowiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja Was z butow wyrwe ;) - moje dziecko UWIELBIA włatcy móch..... wyrodna matka, nie... ;) za to z satysfakcja musze wspomniec ze natalka od trzech tygodni nie sika w pieluszke... zakladam czasem na spacery i na noc, bo sie jeszcze obawiam - ale ona krzyczy, ze chce, a nawet ostatnio wstrzymuje do momentu az moze juz sikac i wtedy idziemy pod najblizszy krzaczek... :) wiem, ze to nic takiego - ostatnio bylismy z Mateuszkiem na spacerze, a on nie sika juz dawno, w dodatku tak ladnie juz mowi i tyle rozumie... ech.... ale i tak sie ciesze i spiesze pochwalic... :) :) :) Spoznione zyczenia dla wszystkich dwulatkow! Carla.... siły, kobieto - dla Dustiego i juniora przede wszystkim!!! Pszczolko.... ja ciągle nie umiem znalezc slow... ale mysle o Was... Marta - jak to przepukline???????????????????????????????????????????????? to u takiego malucha jest to mozliwe?? Julia, brak e-maili od Ciebie :( Misiu, Twoje trole sa niezwykle.... Sky - qrde... \"Dzien swira\" jak nic.... ech, do dupy z tym.... Elu - wspolczuje... ja nie umiem sie z mezem na dzien rozstac... :( ja mam taki odplamiacz na sucho amwaya... jak jestem uczulona wrecz na tego typu produkty, tak ten naprawde jest dobry. Iwka, gratulacje postepow w nauce... ze tez Wy z Dalka znajdujecie jeszcze na to sily i czas! zazdroszcze... ja sie ciagle nie moge zebrac, zeby isc w koncu na kurs... Boze, dziewczyny, jak ja sie ciesze, ze jestescie... dajecie taka siłę tym topikiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo N. GRATULACJE dla odpieluszonej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ja mysle, ze macie czym sie chwalic!!!!!!!!!!!! U nas nadal pieluchy :-( W piatek dowiemy sie czy Nina ma rzeczywiscie przepukline i co robimy dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć to teraz ja bedę do Was dziewczynki zaglądała o 6.30 za chwilę będzie opiekunka ,a ja na pks do pracy...prawko juz czas jednak zaczać... kawa podana.. Niuninko-trzymamy kciuki...za Ninkę ❤️ ❤️ dzień dobry 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halooo .... zimno.... fakt ..... kawa .... z przyjemnoscia !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
carlaa, a jaką przyjemnośc życzysz do kawy? ja (jak zwykle) na diecie... ale dla Ciebie coś się znajdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh Misiu ....:classic_cool: nektarynka lub brzoskwinka sprawiłaby mi przyjemność ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dieta ???? przy Twojej gromadce potrzebna ???? heh ok ... zobaczymy jak będzie niedługo u nas ... znając siebie znow będę coś wymyślać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczolo 😘 Nuninko .... czekamy na wiadomości .... P. wczoraj tak sie zmartwił kazał Was mocno uściskać !!!!! Julcia 😘 nocnik z chęcią !!!! Brat wczoraj podpisał umowę pracuje w browcu w sklepie z ciuchami Diesel ;) Elus gratuluje opiekunki tzn ... dobrego kontaktu z nia !!!!! damy rade .... a ten odplamiacz jest naprawde dobry ja go tez uzywam.... Dalka na piatek hmmm opiekunka hmmmm TORUN ... WOW... ja sie pisze na piernikowanie ... z opiekowaniem ;) Skye ... gratulacje ... i wyplaty ... i zadowolenia z klasy heheh ;) Mamo Natalki ... GRATULUJEMY ... heh wielka satysfakcja !!!!! na wszystko przyjdzie czas az bedziemy mialy dosyc tego a dlaczego ... a jak ... heh ;) ????? Dominisiu a Ty dlaczego milczysz ????????????????????? Isiu .... kawa w tym niebieskim Cie skusi .... ????????????????? ......Czasem zanuc\' sobie od nas od niechcenia - do widzenia, do widzenia, do widzenia, my po siedmiu przedpokojach, siedmiu sieniach zasiądziemy obok ciebie - do widzenia. Pozostaniesz w naszych sercach i marzeniach, do widzenia, do widzenia, do widzenia. My jestes\'my tu na ziemi naprzeciwko, zamów dla nas tam na górze ma?e piwko...... Do później Kochane ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TPM
Cześć Dziewczyny! Dziękuję Wam za wszystkie ciepłe słowa i gratulacje,choć z tym ostatnim to może lepiej poczekać do kwietnia.Jakoś tak obawiam się po tym wcześniejszym wydarzeniu,że nie umiem się na luzie cieszyć...jeszcze nie. Podziwiam Pszczołę.Wspaniały z niej Człowiek! Mamo Natalki-wielkie gratulacje dla Małej,tym bardziej,że ona przecież jeszcze nie-dwulatek! Elu,Skye podzielam dolę pedagoga.Ja mam godzin tylko 18,wole poniedziałki.Klasy są ok,głównie dlatego,że żadnej nowej nie mam,kontynuje te z zeszłego roku,które już sobie"ustawiłam" i z których najgorsi nie zdali. Uczę w gimnazjum,a na dole jest podstawówka i te pierwszaczki są takie słodkie.Dziś się jedno takie biedactwo pomyliło i wylądowało w nauczycielskiej toalecie,a na mój widok nie wiedziło,gdzie uciekać.Rozczulające... No i najważniejsze-Natalka zaakceptowała nianię i wzajemnie.Mówi na nią babcia,ciocia,niania Halinka,zależy co jej tam zaświta.Na razie dwa dni z nianią minęły super,więc pukam w nieheblowane. Niuninko,Elu-zdrówka życzę Waszym Szczęściom! Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane! My po bilansie dwulatka. Mały Mati jest według lekarza gigantem. Ma 98 cm wzrostu i waży 18 kg, a więc gabaryty niewielkiego czterolatka. Wszystko w jak najlepszym porządku, same zachwyty. Carla - jak miło widziec Twoje literki!!!! Gratulacje dla Natalki za odpieluszkowanie, dla pierwszoklasistów za poczatek szkoły a NAJWIĘKSZE dla TPM!!!! Ależ raduje sie moje serduszko!!! Asiu :):):):):):) dbaj o siebie i nieczm się nie martw!!!! Czytam o nowych nianiach - mam nadzieje, że będą sie sprawdzały jak nasza a dzieci będą je witać z radością. Pszczółko....czytałam....nie potrafię wyjść z zachwytu nad Twoimi słowami, łzy ciekły mi ciurkiem. Dziewczynki patrząc z góry na Ciebie muszą być bardzo dumne. Zapal proszę ode mnie świeczkę na ich grobie. I pisz jeśli tylko możesz. Całuję Was Kochane gorąco i pamietam, że obiecałam zdjęcia....i nie dotrzymuje obietncy...ale się poprawię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny😘 mamo n.- nie wypominając;) to ty nie odpisałaś na ostatniego maila:P carlusiu- tę piosenkę jakuba puszczam sobie ilekroć mam włączonego kompa- i poza tym bardziej mi się podoba jego wykonanie niż snow patrol:D:D:D skye🌻 miło dostać wypłatę;) tpm- wszystko będzie dobrze!!!!!! trzymam kciuki z całych sił!!!! j. p.s. pszczółko😘 jestem i pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TPM
Cześć Dziewczyny.Ale ze mnie cholercia.Jestem właśnie w szkole na zajęciach świetlicowych.które prowadzę,ale że dziś dotarł tylko jeden uczeń.pozwoliłam sobie dać mu wolną rękę i teraz oboje klikamy(mam nadzieję,że za chwilę nie pojawi się dyrekcja). Jeszcze raz dziękuję za wszystkie miłe słowa pod moim adresem.Płynie od Was tyle ciepła,energii,że może powinnam uwierzyć,że tym razem się uda??? Nesiu-Mateusz jest niezły.faktycznie mógłby"robić"za czterolatka.Wzrost Natalii to dokładna odwrotność,bo 89 cm,a waga-13 kg. Dziś,gdy przyszła niania,Natalka już nie spała,ale przywitrała ją z radością,zprosiła do wspólnej zabawy.mi i Jarkow dała na pożegnanie buziaki.Normalnie-jestem happy!!! Ale żeby nie było za rózowo,mam problem i pytanie do Was.Otóż,jak rozwiązujecie teraz problem dzieci odpampersowanych na spacerze,gdy zawołają siku?Bo już jest dość zimno.Ja wczoraj pozwoliłam Natalce wysiusiać się na dworze,bo zawołała,a byłysmy daleko od domu/No i chyba zrobiłam błąd,bo po powrocie siusiała co chwila,nawet się jej zdarzyło popuścić.I teraz tak się martwię,.że przeze mnie przeziębiła sobie pęcherz.Nie wiem,.cczy biec z tym do lekarza,czy poczekać....W sobotę idziemy na wesele,a tu znów coś.Ale to tylko moja wina. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zimno :) choć słonko na dworze :). Dziś kolejny dzień szkoły, Dawidowi się podoba jak na razie :D. Glizda moja zażyczyła sobie nocnika podobno kupy chce :). mamo natalki moja Ulka też ogląda Włatcy Móch :D, wczoraj zobaczyła i zadowolona mówi baja ?? :D. No a prawko to po to żeby się z domu wyrwać na te 3h :D, wtedy sobie odpoczywam :), a małżonek siedzi z dzieciakami :D. Mam nadzieję że do świąt zdam :D miło by było. elu ❤️ będzie dobrze :) Misiu dieta?? :) hehe ja się mobilizuje coby zacząć ćwiczyć :D, ale zapodziała się płyta z ćwiczeniami ;) Carlaa 👄 nie będzie pierników i Torunia, a ja tak chciałam. Moja siostra wczoraj zadzwoniła i stwierdziła że transport nie potrzebny, bo jej kolega co miał z nami jechać nie jedzie jednak. Cholerka zabrzmiało to ttak jakbyśmy byli potrzebni tylko do tego coby zawieść, a nie jako zaproszeni na przysięgę. TPM 🌼 Nesiu Mati jest gigantem :D hihi mój Dawid ma 7 lat i waży 21kg ;) Niuninko zdrówka dla Ninki ;* pszczoła ❤️ Zapraszam na poranną kawę :) Jeszcze chciałam się pochwalić że w końcu zostanę chrzestną :D, moja siostra w ciązy :), miałam być u jej córy chrzestną, ale zaszłam w ciążę z Ulką, a ona z moją mamą zabobonna :D. Teraz mówię, że pewnie znowu coś wyskoczy i ta przyjemność przejdzie mi koło nosa :). Do maja kopa czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ tpm- nie wiem, co ci poradzić, bo jaśmina nadal większość potrzeb załatwia w pieluchę:o natalka rzeczywiście mogła podziębić pęcherz:( dalka-szkoda, że wyjazd się nie udał! w jakiej szkole jest ten chłopak, bo mój mąż skończył szkołę artylerzystów(chyba???), ale za to na pewno w toruniu:D carlusiu😘 kawa z przyjemnością;) mam kiwi:D niuninko- relacjonuj co u niny!!! elu🌻, jak michałek??? u nas na bilansie: jaśmina waży 14 kg i ma ok. 95 cm!!! piję kawę z dalką i dopraszam iwonkę😘 julia:) pszczoła❤️odezwij się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też na kawę! TPM, nie umiem doradzić, moje dziewczynki odpieluszone zostały będąc starsze i od razu umiały \"wytrzymać\" wojtek chodzi na zewnątrz zawsze w pampku... Pszczół, 🌻 czekamy... a jak Tobiasz? próbowałam wkleić link zakładając temat, ale mi nie wyszło, może tu się uda: http://wiadomosci.onet.pl/1600082,12,item.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy już Wam pisałam, jakie słowa ostatnio są w języku wojtusia najważniejsze? monie (moje), mój, dla mnie! i lodi, lodi! choć dziś to już zabrzmiało poprawnie \"lody\" i je synka lody na śniadanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiu- jestem pewna, że wojtuś jest zachwycony takim obrotem spraw śniadaniowych:D w ramach chwalenia naszych pociech- pragnę powiedzieć, że moja córeczka od paru tygodni, śpi sama u siebie w pokoju:) zasypia bez problemu- czasem jeszcze w nocy zapłacze, ale po chwili znowu śpi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, dziękuję za pamięć. Na razie nie mam jak pisac, Łukasz wrócił do pracy, a mi nastrój siada pomału...nadchodza cięzkie dni, muszę sobie jakos ułożyć życie, coś ze sobą zrobić, bo w końcu trochę inaczej miala ta jesien-zima wyglądać:( Jak tylko znajdę chwilkę i wykrzesam z siebie odrobinę weny, skrobnę więcej. Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtuś swój pokój będzie mieć za rok, za to od tygodnia śpi we własnym \"dorosłym\" łóżeczku i nie spada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiu, 🌻 jeszcze wiele trudnych chwil przed Tobą... jesteśmy tu i jesteśmy realnie, czekamy i pamiętamy... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia, super, ze Jasminka sama spi!!!!!!! My na razie nie zmieniamy Ninie lozeczka, z tego przynajmniej nie wychodzi. Chociaz jak bylysmy w Polsce u mojej siostry, Nina spala na duzym lozku i nie bylo problemu z zasypianioem. Tpm, Nina nadal siusia do pieluchy. Ale jak juz \"wyjdziemy\" z gipsu i przepukliny to sie zabieramy za odpieluszkowanie. I co wtedy z siuisaniem na dworze?? Szykujemy sie na spacer. U nas slonecznie ale zimno. Ja przynajmniej juz marzne :-( Okropne!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia on jest w Centrum Szkolenia Artylerii i Uzbrojenia :D. Jak ja chcę jechać na tą przysięgę :), jedyna przyjemna rzeczy w ciągu tych wakacji by była. Ale cóż, paliwo kosztuje :). Dziś mnie naszła chęć na umycie okien :), ale nie wiem czy warto teraz czy nie poczekać jeszcze i gdzieś w październiku, listopadzie już na święta umyć :). Muszem się zabrać za pokój młodego, bo on pod hasłem porządek rozumie \'\'rzuć wszystko na jedną kupę, niech leży i czeka aż matka posprząta\'\'. Zabawki co mają miejsce na półkach leżą na stercie z tymi mniejszymi, ciuchy walają się gdzie popadnie, na hasło wynieś brudne czyste schowaj, albo wszystko pakuje do szafki, albo wynosi do łazienki do kosza :). Na biurku szklanki, papierki, zabawki. Płyty porozrzucane gdzie popadnie :). Nie ważne że dzień wcześniej posprząta, lub ja wysprzątam. Przychodzi po południu i z swoją siostrą, znaczy Glizdą Ulką rozwalają :). Hehe a jak u niego jużza brudno to przychodzi z samochodami do mnie do pokoju :). Nie mysle co to będzie jak kiedyś będą mieli osobne pokoje :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo .... Mamulki.... kawa..... ktos stawia...to sie wpraszam.... |>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:):) Julcia kawka z przyjemnością:):) My po spacerku:):)było znośnie pojechaliśmy kupić butyno ale cóż Adi powiedział że chce te no ale o przymiarce nie ma mowy;)więc matka wzieła nr.25 i kupiła przymierzy się w domu jak cos nie będzie grać to wymienimy;) siusianie jeszcze do pieluchy ale wie o co biega w tych sprawach wię na urlop idę od 17.09 to go przycisne przez dwa tyg. myśle że dam radę:):) Mamo Natalki ja niewiem sama jak znajduje czas na prawko :)jestem cały czas w biegu w następnym tyg mam na 7-15 do pracy na 16 jazda 2 godziny i po 18 w domu więc nic z tego dnia tak naprawdę nie mam no ale jak się już zmobilizowałam[znaczy bardziej ój M mnie zmobilizował ] więc zrobię ten kurs:):) Niuninko🌻 zdrówka dla Ninki❤️ Pszczółko❤️ Carla jak tam samopoczucie???🌻 ostatnio stwierdziłam że chciałabym żeby Adi miał już z 5 lat i wyobrażam sobie że rozumie wszystko i się słucha a co się z tym wiąże jest grzeczny:p [ale mam marzenia:):) wczoraj jak mój mąz był z Adim na spacerze oczywiście w kaloszach no bo przecież kałuże są to jak ten zaczoł szalec w tych kałużach i się chichotać to jedna kobieta stwierdziła \'\'łobuz o buzi aniołka:)\'\' pozdrawiam buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwka...obawiam się, że z wiekiem jest coraz trudniej a nie coraz łatwiej, hihihihi Dodałam zdjęcia na bobasach, zapraszam :) www.matinesi.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×