Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Dominisiu-\"bo piękno po to jest by zachwycało\" tak jak piszesz nic dodać nic ując gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Payton
7cfb32a14c53a03f16bf8034ca01863d Independent newsletter from our foreign friends points our attention to your web project. We are very proud to communicate and colaborate with such partner. Don't be surprised of being noticed. d71cfb75399e2ac16322082f9e4e5929

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo przepraszam za zaniedbanie:( Ale składam wszystkim DWUATKOM najserdecniejsze zyczenia urodzinowe:) NIechaj idą szczęsliwe przez życie ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dla Oli-Asiwroc i uli-dalki-serdeczne życzenia pomyslności zdrowia i samych usmiechów na twarzach.niech torciki smakują a goscie sie radują ❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Everardo
Wszystkiego najlepszego dla dwulatków🌻🌻🌻🌻🌻 Dominisiu ale Krzys wykapany mama :) oooo idą moi słyszę już mama na klatce:) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po imprezce :D. Tort był hmmm no super poprostu. Wszystkim smakował, nawet do domu pozabierali bo troche mi zostało. Ulin wzbogaciła się o hulajnoge, kołyskę dla lalki, myszkę co tańczy jak jej się na rękę naciśnie i jeszcze dostanie wózek głęboki dla lalki z wikliny. Wymęczona, bo nie pospała sobie, ale zadowolona :D. Świeczki musiał brat pomóc dmuchać, bo ona się zawstydziła :D. Teraz czas na odpoczynek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto lat dla Ulki!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Fajnie, ze imprezka sie udala, ze mala zadowolona. Buziaki dla dwulatki!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaime
Gość Brent
Gość Tyrese
Witam!!!!! Dalka dawaj zdjęcia z imrezki:):)no mamy następnego 2 latka:):) Mam pytanie czy któraś z was była już na bilansie dwulatka???napiszcie jak wyglądała ta wizyta... My mamy zamiar iśc w przyszłym tyg. choć niewiem czy wcześniej się nie zjawie u lekarza bo Adrianek od wczoraj gorączkuje niby nic mu nie jest żadnego kataru ani objawów przeziębienia a gorączka 39 wczoraj trochę zbiłam ale w nocy znowu robiłam mu okłady dzisiaj niby troszkę mniejsza no ale trzyma się .... idę zaraz spróbować go położyć bo o 6 mieliśmy już pobudkę ;) pozdrawiam papaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haloo Mamulki... Dla wszystkich \" latków wszystkiego dobrego .... beztroskiego dzieciństwa oby trwało jak najdłużej .....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mamulki moje kochane ...chce aby to był tylko zły sen...niech to będzie sen ....chciałabym krzyczeć ale nie mogę chce wyć z rozpaczy zamknąć sie w domu na klucz zasłonić okna i wtulić głowę w poduszkę...ale wiem ze nie moge...jest nasz synalek jest mój P ... i Junior to dla nich jestem silna... Wczoraj wróciliśmy. Dziękuje Wam ze jesteście.... !!!!!!!! ściskam Was mocno Wasza C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reinaldo
Gość elaq79
witajcie w mojej bajce dziewczeta ja mam pytanie jak fajnie i szybko wprowadzić zdrpwe nawyki żywieniowe -czego unikac, mlody sporo wazy nie lubi mleka wedlin mięsa-prefaeruje chcleb bułki ciastka paluszki... plis o pomoc w układaniu jhadlospisu Carlaa trzymaj sie jestesmy z toba duchem i myslami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to byłam ja tam wyżej zerknijcie na fotki i same osądźcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TPM
Cześć! Dziekujemy za życzenia dla Natalki i dołączamy się do życzeń dla wszystkich dwulatków. Nie było nas kilka dni,bo siedzieliśmy na wsi-mojemu dzicku wiejski żywot bardzo odpowiada! Imprezka urodzinowa bardzo udana-na świeżym powietrzu.Było kilkorio dwulatków-sami chłopcy,a pośród nich moja Nati,jak zwykle prowodyrka wszelkich działań.Świeczka z tortu zdmuchiwana była kilkakrotnie,bo inne dzieci też chciały.Wkrótce dam jakieś fotki,a na razie dałam z wczasów.Mała była bardzo zadowolona i goście też. Misiu-jak pomyśałam,co musiałaś przeżyć... Elu-cieszę się,że wyjazd udany! Dominisiu-cudne dzieciaczki ,mamulko! Caarla-tak mi przykro...Wiem,co znaczą pogrzeby,strata bliskich osób...U mojej Nato wsio ok,prócz tego,że nie mamy opiekunki,a przychodzą do nas straszne babsztyle i z wielkim lękiem myślę o powrocie do pracy.Jedna z kandydatek chuchała mi w twarz alkoholem,inna na wstępie zażyczyła sobie 10 zł za h.Oj,nie wiem,co to będzie,a czasu coraz mniej. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc w związku z tematem opiekunki..wybraliśmy jedną choc ciezko było mimo licznych telefonów( był nawet emerytowany nauczyciel jez polskiego) nasza opiekunka zgodizła ise za 350 zł siedizec z mym synkiem ...jest normalną kobioeta w srednim wieku,czas pokaże jak słuszna decyzje podjełam... my spedzamy duzo dużo czasu na dworku bo u nas w mieszkanu malowanie Letnio i serdecznie pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POzdrowionka dla wszystkich!!! Nasza Ninka swoje 2 urodzinki bedzie swietowala z reka w gipsie. Zlamala prawa konczyne bawiac sie w domu. Jest b. dzielna, gips jej wogole nie przeszkadza. POstaram sie wrzucic fotki na bobasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki!!!!!!!!! Jak mija niedziela? My wlasnie wrocilismy do domu po dluuugich spacerach. Ninka spi, K. pojechal po jedzenie, ja mam momencik by do Was napisac. Nina czuje sie dobrze, reka jej nie boli, na szczescie. Zlamala ja sobie spadajac z tapczanu. Bawila sie na nim, ja sprzatalam sypialnie, w pewnym momencie Mloda usiadla za blisko rantu i bach. Wysoko nie bylo, na podlodze lezy miekki dywan ale musiala jakos tak nieszczesliwie upasc. Strasznie zaczela plakac, nie moglam jej uspokoic i juz do konca dnia byla marudna. Reka jej wogole nie spuchla, nie bylo nic widac. Nastepnego dnia miala humor, do czasu, jak sie znowu przewrocila, znow ryk straszny. Dlatego dopiero wtedy pojechalismy do lekarza. Pediatra stwierdzil, ze raczej nic nie jest ale golym okiem trudno stwierdzic. Wiec pojechalismy do szpitala, przeswietlenie, no i jest zlamanie. Ninka jest dzielna i szaleje, jak zawsze. Jutro impreza urodzinowa. Zapraszamy na torta!!!!!!!!!!!!!!!! Calusy!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TPM
Cześć Laseczki! Niuninko-ale jestem w szoku tym złamaniem u Ninki! Tak sobie analizuję,że ja bardzo często coś robięw domu,podczas gdy Natalia wspina sie na krzesła,sofę,fotele...Jaro jest pod tym względem o wiele ostrożniejszy i pilnuje jej na każdym kroku,a mi zależy,by coś zrobić w domu i nie zawsze aż tak jej pilnuję.Dałaś mi do myślenia. Jestem dumna z Ninki,że taka dzielna.Biedactwo-przecież spędziła jedną noc ze złamaną niezabezpieczoną rączką.I oczywiście moc całusów dla niej od Natalii z okazji dwóch latek! Elu-świetnie,że masz nianię.U nas,niestety,ciągle nic.Już powoli oswajam się zmyślą o żłobku.Tylko,kto ją tam będzie trzymał za rączkę do snu??? I tak bez spaceru,a ona maniaczka dworu.Ach,martwi mnie to bardzo,a juz niedługo do pracy trzeba. Dziś byliśmy z wizytą u moje koleżanki z pracy.Natalia zakochała się w jej synku-ośmioletnim Oliwierze,po prostu na krok go nie odstępowała,bardzo ładnie się bawili,a do snu musiałm jej śpiewać o Olilelku. Życzę udanego tygodnia.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninko😘 z okazji 2 latek- serdeczne życzenia (także szybkiego powrotu do zdrowia) 🌻🌻🌻 no i wszystkie zaległe życzenia dla natalki😘 paulinki😘 weroniki😘 i ulki😘 zaroiło się tu od 2-latków;) iwonko🌻 miałaś mi opisać historię z tortem:D poza tym- zapraszam cię na poranną kawę:) tpm- wiem jaka to trudna decyzja, ale skoro żadna pani nie wzbudziła twego zaufania, to chyba żłobek to naprawdę najlepsze wyjście:) poza tym natalka uwielbia dzieci, więc na pewno się będzie dobrze czuła w towarzystwie:):) elu- michałek jest chyba dosyć duży?? ile on waży?? a ze zdrowymi nawykami żywieniowymi- najlepiej zaczynać od początku... pszczółko❤️ jak tam twoje dziewoje??? jak się czujesz?? jak tobiś? odezwij się pozdrawiam was wszystkie serdecznie 🖐️ julia carlusiu😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julio..a ile waży Jasminka,bo tez widzę ze duza??? Michas waży 17 kg mam sukienkę na wesele i szykujemy sie 1 września,całą rodzinką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elu- myślę, że jaśminka już będzie ważyła 14 kilo:) może troszkę mniej, ale \"na oko\" tyle:) od ostatniego ważenia zaliczyła kilka ostrzejszych biegunek no i z jej diety \"wyleciały\" parówki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:):) Dla Ninki 🌻🌻🌻🌻🌻 i przede wszystkim zdrówka ❤️ podziwiam ją że jest jeszcze taka radosna mimo złamanej rączki Julia zjawiam się na kawkę;)potrzebna mi jest:):)przez ostatnie czasy jestem u kresu wytrzymałości Adi daje nam trochę popalić drażni mnie ten jego wrzask poprostu uszy odpadają[niech ten bunt minie bo dostanę szału] Julia z tortem to było tak: a więc jak widać na zdjęciach miał ozdoby i był tam taki klaunik z cukru ja krojąc torta ściągnęłam to a Adrianek to wzioł i lizał cały czas na niego patrzałam aby nie wzioł całego do buzi no ale w pewnym momencie odwrócił się do teściowej i już go nie maiłam na oku ;)no i słyszę wielki ryk a klaun zaklinował się w buzi Adiego miedzy zębami z boku buzia na całości otwarta on ryczy a ja tego cholerstwa nie mogę wyciągnąc rany co ja przeżyłam aż blada byłam myślę no już po żebach ale jakoś z mojego M siostrąa otworzyłyśmy jeszcze buzię i wyszedł ....zęby całe na szczęscie.....no i tak to bylo z tym tortem pisałam wam że Adi dostał silnej gorączki tak bez powodu i nie mogłam jej zbić ciągle utrzymywała się ponad 39 poszłam w piątek jeszcze z nim do lekarza ale powiedziała że gardło czyste kataru nie ma to skąd ta gorączka???przepisała silniejsze czopki i pomogło :)tylko od paru dni nie chce nic jeśc rany już niewiem co mam robić ???mleka rano w ogóle nie robię bo nie wypija a ja wylewam ..dziś mu zrobiłam jajka na śniadanie to trochę zjadł i kawałek chlebka no i to wszystko obiadu nie chce ...nawet joguciku już nie chce niech to szybko mija .... tylko pojawiły sie problemy z kupą puszcza co chwilę takie śmierdzące bąki;)no a kupa idzie rzadka:(:( Elu spory michaś Adrian waży ok 15 kilo choc myślę że spadł z kiogram przez ostatnie dni :(:( Carla🌻 Dalka jak tam jezdzisz już po ulicach???:) ja w piątek mam ostatni wykład i egzamin wewn.no i zaczną się jazdy:):) lepiej wtedy uciekac z ulic:p zaraz uciekam na wykłady :):)jeszcze małego dam do babci.... pozdrawiam buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! Mało cosostatnio pisze bo wykorzystujemy pogode ile sie da i cały wolny czas aż do godziny kąpieli najmłodszego członka rodziny spedzamy na świeżym powietrzu.Dziśogoda typowojesienna wiec chłopacy dłużej kimaja aja mam czas by cośnaskrobac. Ninko bardzo mi przykro z powodu twojej chorej rączki,oby sie szybko wszystko zagoiło. Wszystkim dzieciaczką-dwulatka składamy najserdeczniejsze urodzinkowe życzonka ;) Dziewczyny wstawiajcie zdjęcia z urodzin na boobasy!!! pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×