Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Gość TPM
Cześć Dziewczyny! Elu-17 kg,rety! Natalka waży coś ok 12kg.W czwartek wybieramy sie na bilans dwulatka,więc pewnie poznam szczegóły. Jeśli chodzi o żywienie,to fajne pomysły kulinarne są w "Twoim Maluszku",ale fakt,że teraz to juz chyba dieta raczej ustalona i tylko ja rozrzerzać,bo nawyki żywieniowe pewnie wyrobione... Dziś byłm zapisać Natalię do żłobka i ...dupa zimna(sorki),bo nie ma miejsc.Mała jest 12 na liście rezerwowej,a ja coraz bardziej się stresuję. Iwka,historia z tortem mrożąca krew w żyłach.Życzę wytrwałości potrzebnej zreszta matkom wszystkich dwulatków.Jeśli chodzi o brak apetytu,też to często przerabiam i mnie to normalnie dobija.Mała mogłaby żyć samym mlekiem,na obiad je dosłownie 2-3 łyżeczki zupy.Na szczęście je owoce.Odstawił słodycze,może apetyt się jej poprawi. Pozdrawiam,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie! rety!!! moja tonia ma mniej niż 17 ;) ale tydzień temu spotkaliśmy się z pewnym roczniakiem i jego rodzicami (też znajomość z kafeterii) i jasiek cięższy od wojtusia, tylko już proporcje inne i widać, że wojtuś starszy :) choć wzrostem podobni... już majówkom pisałam... straaaaaaaaaasznie duuuuuuuużo okropnie zapasionych dzieci widzą podczas wakacji :o tpm, nie martw się!!! może wrzesień będzie trudny, ale od października na 100 % zwolni się duuuuużo miejsc! gwarantuję :) wiele dzieci przyjdzie do żłobka raz, może dwa... wojtuś do żłobka by się nadawał :) ale nie ma potrzeby go tam wysyłać... a dziewczynki już bardzo tęsknią do przedszkola :) cieszmy się jednak wakacjami! zostajemy do soboty, choć jutro na dobę \"wpadamy do domu\" (krzyś ma w środę ważną pracę) i wracamy do lasów i jezior :D och!!! jak nam ty dobrze :) pszczoła? jak się dobrze czujesz, to może w czwartek dojedziecie? wsiadacie w polski ekspres do płocka i wysiadacie w soczewce! co Ty na to? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak pisala Nesia jej mati wazy 18 kg a oglądalam fotki i mym zdaniem jest w sam raz.Michaś jest spory z grubej kości ( to po mnie0) ale porobilam mu wynki etc wszystko w normie,pediata mowi że pięknie sie rozwija jest wysoki a waga zejdzie mu do 3 lat.. ja bylam pulpertem do lat 4 ..a na komunie sw byłam tzw patyczkiem .tak więc mysle ze idzie ku lepszemu. co do żlobka to u nas zapisy byly do końca marca,opieka super jeden żlobek na Sieradz to nie dziwota..my tez na liście rezerwowwje. ciesze się jak glupia że wracam do pracy!!!!!Mam potrzebe powrotu do ludzi i podizwiam te mamy które siedzą w domu..ja bym tak nei mogla i nie mogę już siedziec tak 3 rok,bo czuję ze sie wypalam. Pozdrawiamy a Misiowi udanych wakacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzonka dla pominiętych dwulatków ❤️🌼👄 Kilka fotek z urodzin wrzuciłam na bobasy :). Mój kurs prawka ma się powoli ku końcowi :D. Śmigam po mieście jest fajnie :), mam nadzieję że nie będe zdawać w nieskończoność :D. Stawiam kawkę dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 1 września tu sie bawimy na weselichu..http://www.hoteljan.com.pl/ już kreacje mamy ( ja mam taką sukienkę jaką miała moja kuzynka-a na tym weselu panna mloda na weselu mej siostry,zbieg okoliczności?? ale sama nie wiedzialam ze identyczna,no ale ona na swym weselu mam nadzieje ze jej nie zaloży- jest w panterkę w tzw dekoltem amerykanskim tylko jeszcze butki dla Maichasia co jest nie bagaltela wyczynem bo nie lubi przymierzac,pogoda piękna to te dziewczyny ktore sie wczasują mają super. Dalko twoj tort jest mistrzowski-rózowiutka polewa a Ula taka fajniutka jak pokazuje ile ma lat ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja idę teraz w sobotę na wesele. Nie mam nic. Ani butów ani stroju, ani fryzury. Cholerka nie pójde ubrana jak na 3 ostatnie wesela, bo przecież ileż można w tym samym :). Muszę się zmobilizować. Mam uszytą część gorsetu, starczy tylko podszewkę i wiązanie dorzucić. No ale ani podszewki ani nic na wiązanie nie mam. Do tego spódnice i buty i by było :). Czas się zmobilizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominisiu-haha no to już wiem gdzie bedę nocowała,a propos Dominisiu znasz moze instytut ziemiaka-i pana Pawlaka Andrzeja???-to mój wujek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałabym chciała...stresuje sie podróżą z małym tyle km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tobiaszku kochany 😘🌻🌻🌻🌻 najserdeczniejsze życzenia z okazji drugich urodzinek przesyłają julia z jaśminką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyłączymy sie do życzeń dla Tobiasza...wszystkiego co dobre i piękne ...ściskamy mocno..bardzo mocno... 😘 dla Was dziewczynki i Waszych kruszynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, dziekujemy za zyczenia dla Ninki!!!!!!!!!!!!!!!!! Dla Tobiaszka sto lat sto lat!!!!!!!! U nas urodziny sie udaly, Nina dzielnie znosi unieruchomienie raczki. Pojawily sie tylko problemy ze spaniem, jak ja klade do lozeczka placz, budzi sie w nocy i placze okropnie. Mam nadzieje, ze to chwilowe, juz sie przyzwyczailam do przespanych nocek. Jestem padnieta. Spokojnej nocki Kochane!!! Sobie tez zycze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O życzeniach pamiętamy i calusy 2 latkom przesyłamy mam bardzo wielkie broblemy w rodzinie.....sciskam gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TPM
Hej! Zrobiłam test ciążowy-wynik pozytywny.Jestem w mega szoku.Odezwę się po wizycie u gina. My po bilansie dwulatka-wsio ok,mała waży 13 kg,mierzy 89 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
T.P.M GRATULACJE🌻🌻🌻🌻🌻 My narazie mamy odczekać z bilansem ...tak powiedziała nam nasza lekarka bo Adi na widok białego fartucha ryczy w niebogłosy no i mamy go nie stresować.... Ja jutro mam egzamin wewn. na prawko jak zdam;)to przechodzę do jazdy:):) wysłałam moich na plac zabaw:):)a ja wziełam się za sprzątanie juz sie ze mnie leje:(:( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TPM gratuluje :D 🌼🌼🌼 Teraz to trzeba listę, która jeszcze została bez brzucha :D. Ja na bilans idę w przyszłym tygodniu. Moja glizda to waży nieałe 11 kg więc nalezy do doribinek :). No i muszę się wypytać lekarki o Ulki narośl, czy to może kurzajka przy brwi. Przecież ona musi być ładna, a nie mieć na twarzy jakieś cudo . Mam nadzieję, że da się coś z tym zrobić :). Jutro na wesele idziemy :) będemy się bawić do upadłego, dzieciaki póki się nie pośpią :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Straciłam listę kontaktów na gg, twardy dysk oddał ducha.. Julio, Carla, Pszczółko- dajcie znać bo wielka pustka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️🌼 Michasiu stówka, zdrówka i prezentów 🌼❤️ Dziś dzień przygotowań :). Dzieci pokąpać, ubrania przygotować i na bóstwo się zrobić ;). Jutro moje dzieciaki jadą z dziadkami pociągiem do Poznania do zoo :). Ja się wyśpię, a oni się pobawią :). Kawka dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michasiu wszystkiego najlepszego🌻🌻🌻🌻🌻 Wczoraj zdałam egzamin wewn. na prawko:)teraz przechodzę do jazdy:D:faktem jest że mnie wszystko przeraża ile tego jest:(:( Dalka miłej zabawy:):)ja idę 22 września na wesele i już jestem załamana bo nie mam co na siebie włożyć:(:(obleciałam już całą Gdynie i nic nie znalazłam:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane!!! Jestem w domku już. Wakacje się udały, konflikt małżeński przycichł ale nie zniknął. Spieszę złożyć GRATULACJE dla TPM!!! Tak się cieszę Asiu! Piękna nowina o nowym istnieniu, które mości sobie miejsce w Twoim brzuszku! Będę trzymała kciuki, by wszystko przebiegało pomyślnie!!! Życie jest naprawdę ciężkie...jedne nowiny unoszą serce wysoko do góry a inne...Boże...jaki los bywa okrutny. Jestem zdruzgotana. Modlę się gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tpm- gratuluję:) kochany michałku🌻❤️👄 z okazji 2 urodzinek wszystkiego najsłodszego życzą ci jaśminka z mamą julią:) irenko❤️ a propos tego opisu- później ci powiem😭 carlusiu😘 iwonko i dalka- kawka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za życzenia serdecznie Wam dziękujemy..do urodzin się szykujemy,tort już jest,sałatki czesciowo zrobione ,jubilat ma drzemkę a my dalej prasowanko i sprzątanko. Zaprosiliśmy kilka osób,w ub.roku urodznki były u dziadków w tym roku u nas w mieszkanku. Dwa lata ...zawsze myslałam kiedy one nadejdą dziś wybila ta data a ja jestem spokojniejsza radośniejsza i szczesliwa że mam w domu smyka już odchowanego zdrowego. Dziś uraczył nas nowymi słowami nos,i a kuku (podsłuchał w tv jak leciała reklama żelek a kuku),kilka dni temu opanował zawołanie na kurkę-koko.tak wiec weszlismy w 3 rok życia z podstawowymi słowami i dźwiekami nasladowczymi 🌻 Zajrzalam do skrzynki a tam list zaadresowany do michałka od jego chrzestnej i wezwanko na bilans dwulatka .Tak więc same niespodzianki. Iwka wczotraj miałam pytać jak po egz.wewn ale poczekałam że sama podzielisz ise z nami tą radosną nowina. Dalka będizesz slicznie wygladac na weselu-zielona bluzka z opalenizna gra jak ulał TPM-❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TPM
Cześć Laseczki! Nie wiem,czy Wasze gratulacje nie są przedwczesne.Byłam u ginekologa.Ciąża,owszem,jest,ale wielkość jej to 4 tygodnie,a powinno być 7,5.Znów mu się to nie podoba.Nie wiem,czy nie powtórzy się historia z marca i jestem w niewesołym nastroju.Póki co zlecił badania i w czwartek będe wiedziała,co i jak. Elu-ładny post,taki tchnący radością i spokojem.Wszystkiego Najlepszego dla Miachasia i bawcie się dobrze. Nesiu-cieszę się,że ucichło i wczasy się udały. Dalka,daj znać jak po bilansie. Pa. PS-jeśli znów straciłam dziecko,to już nie chcę więcej zchodzić w ciążę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu! Nie przejmuj się na zapas i nie myśl o przykrych doświadczeniach. Uważam, że psychika jest teraz najważniejsza i nie możesz się nastawiać, że stracisz kolejną ciążę. Kobiecy organizm jest mądrzejszy niż cała zgraja lekarzy z ich sposobami liczenia. Co ma być to będzie. Jeśli Twój organizm jest już gotowy a zarodek zdrowy to ciąża się utrzyma i wszystko będzie wspaniale. Wiem, że to niezwykle trudne ale staraj się na razie rozważać tą sytuację rozumowo, racjonalnie, bez emocji, jakie towarzyszą wieści o kolejnej ciąży. Najważniejsze, że chcesz mieć drugie dziecko i to jest kwestia pierwszoplanowa. Nie myśl katastroficznie, że jeśli stracisz tę ciążę, to nie chcesz być w następnej. W ten sposób nie uda Ci się zaczarować tej sytuacji, zaszantażować losu - teraz albo nigdy....Skup się na tym, ze chcesz mieć drugie dziecko a nie na tym, że nie chcesz stracić ciąży - może różnica jest niewielka, na pierwszy rzut oka, ale niezwykle doniosła dla nastawienia i psychiki. To myślenie mobilizujące, cierpliwe, waleczne zamiast przewidującego, katastroficznego, destrukcyjnego. Ja mocno trzymam kciuki i czekam na nowe informacje. Ściskam mocno!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elu! Obejrzałam zdjęcia - świetne! Michałek wygląda kwitnąco - rasowy dwulatek!!!! Gratuluję Rodzicom :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Neiu czekamy na fotki z Waszej imperezki urodzinowej na bobasch ❤️. Tak więc Dalka zmęczona po weselu to jej daruje a co z resztą sierpniówek meldować isę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:):) Dla Jaśminki🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ Elu 🖐️ naprawdę Michałek duży jest:):)i taki radosny:):) U nas pogoda do bani wyszłam trochę z Adim to nas deszcz złapał:(:(i wróciliśmy Adrianek poszedł spać a ja moge sobie troche posiedzieć:)teraz wychodzi słoneczko więc pewnie dzisiaj zaliczymy jeszcze jakis spacerek:) pozdrawiam miłej niedzieli:) ps.Nesiu przydały by się jakies świeże zdjęcia Matiego:p musimy zobaczyć jak rośnie nasz Supermen:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×