Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼 Dusti słonko z okazji 2 roczku, sto lat, zdrówka, zabawek i wszystkiego naj naj naj :D. ❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dusti wszystkiego naj naj najlepszego 🌻👄🌻👄🌻👄 I zaczynają sypac nam się 2 latka:):):) Julia z tortem były trochę przeboje to znaczy bardziej z jego ozdobami ale o tym napiszę pózniej.... uciekam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dustinkowi z okazji bycia dwulatkiem 🌻🌻🌻🌻🌻 Teraz sie mozesz buntowac na calego;) Ja się sypie dziewczyny! Plecy mnie bolą coraz mocniej, mały ma jakies kryzys i histerie uruchamia z byle powodu... Dziś nie jest dobry dzien, ale sa tez takie fajne, oby ich było jak najwięcej, bo nie wytrzymamy w tym ulu do października.. Nesiu, jak tam kryzysy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarrett
DUSTI ❤️🌻❤️wszystkiego dobrego i wspaniałego na 2latka🌻super prezentów🌻wspaniałych gości🌻i udanej imprezki🌻 życzą: Dominika iKrzyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tariq
witam i zapraszam na poranna kawke z mleczkiem i pyszne mało kaloryczne sniadanko :):):) dzisiaj wybieramy sie na urodziny domojego taty Bartus pierwszy raz odwiedzi dom babci i dziadka Carla czekamy na relacje z urodzinek Dustiego i zdjecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo... na kawke chetnie.... pustki tu, wszyscy wczasuja... misio, ela i nesia na wczasach, a co z carla????? czy ona juz w polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Właśnie przeczytałam Wasze posty....jesteście kochane!!! Przepraszam, że nie zaglądałam, ale wszystko dzieje się tak szybko...konflikt nie został zażegnany, raczej nastąpiło zawieszenie broni. Mąż pojechał ze mną na wesele a ja z nim do Rewy. Na weselu było nawet fajnie. Wszystko co mi napisałaś Mamo Natalki to święta racja i wiem, że muszę się starać dla Mateuszka i dla nas, tylko chwilami sił mi brak...Jeśli sobie nie poradzimy sami z tym problemem, pójdziemy do jakiejś poradni rodzinnej, ja się tak łatwo nie poddam...ale nie wiem, czy na tę chwilę się nie wyprowadzić z domu po powrocie, żeby ochłonąć....NIe wiem, czy zostaniemy tu do 22, jak zaplanowaliśmy...czas pokaże. Oboje deklarujemy, że się nadal kochamy, że chcemy, żeby było jak kiedyś, ale nie jest. Mąż nadal jest rycerzem swojej Mamy a ja nie wytrzymam już dłużej w takim układzie. Pozdrawiam Was kochane najserdeczniej jak umiem i dziękuję za Waszą troskę. Bez Was żyło by mi się znacznie trudniej....dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TPM
Cześć! Wróciliśmy dziś. Zaczynam od życzeń dla Dustinka-Wszystkiego Najpiękniejszego,Najwspanialszego i Najszczęśliwszego w życiu całym Twoim blond Aniele! Dziewczyny-melduję,że powtórka z wczasów zdana na piątkę z plusem! Wszystko dopisało-pogoda,zdrowie,humory.Mała spisała się świetnie zarówno w podróży,jak i na miejscu.Bardzo się cieszyła z pobytu nad Zalewem Sulejowskim,wręćz nie chciała opuścić tego miejsca,wołając,że chce duźo wody!I tak sobie myślę,że gdyby nad morzem nie zachorowała,to byłoby świetnie.Ale tak-miała chociaż namiastkę wakacji.Przy okazji było to dla mnie,jak powrót do korzeni,bo odwiedziłam rodzinę ojca,który zmarł w 2001 roku.Wszyscy podziwiali Natalkę,a ja chłonęłam te komplementy dla Małej jak gąbka.Jedynym problemem są nadal zaparcia i posiłki. Nesiu-powodzenia w walce!!! Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TPM, ciesze sie, ze tym razem wyjazd sie udal!!! Carla, a Ty gdzie kobieto?????Jak po urodzinach Malego? My jutro znowu jedziemy nad morze. Kolejna podroz pociagiem, zabawy na plazy...Brakuje mi tylko smazalni ryb, takiej jakie sa nad polskim morzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wy to macie fajnie dziewczyny ,wczasy,urlopy ,wakacje,wyjazdy my możemy o tym w tym roku pomarzyc :( chciałam sie pochwalic mądrością mojego synka,który mówi juz wszystko i operuje zdaniami mąż wziął go dzisiaj dospożywczaka a Krzysiaczek oświadczył pani ekspedientce: ,,paja mój tata ma jaja,, albo jego ulubiony tekst,my sie go pytamy krzysiu słyszysz a on na to: ,,nic nie słysze ktoś cośmówił,, okiuciekm go czekam na gosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elas79
wityam i od razau składam serdeczne życzenia dwulatkom:Adiemu i Dustinkowi...❤️ ❤️ ❤️ wracamy powoli do świata codzienności.Nam we władysławowoie było cudownie,cichy i spokojny mieliśmy pensjonat a Michaś 4 rówieśników z którymi bawił sie super i w ogoler nie miał drzemek.Chodziliśmy na plaze do Chałup i zjechalismy cały Hel..cudo.Szkoda że mama Natalki uciekła sttamtąd tak szybko,fakt ludzi było dużo ale tak sobie wszystko ustawilismy by plażować na cichych i odludnych plazach. Całuję i piszę Wam tu że kazdy ale to kązdy związek ma słabsze dni..- a propos postu Nesi której ślę ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haloo Mamulki... Dziekujemy za wszystkie zyczenia i pamiec.... Zbieralam sie aby napisac ....to ciezkie dni dla nas i naszej rodziny odeszly nam dwie sercu bliskie osoby ... smutno mi boli i cierpie choc wiem ze teraz powinnam byc silna.... odezwe sie do Was ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ściskam Was serdecznie, szczególnie Carlę i Pszczólkę!!! gosiu, jeszcze dwa tygodnie wakacjujemy, chyba, że chciałabyś odwiedzin ;) jesteśmy w okolicach płocka, tak więc w połowie drogi ... mogłabym wziąc maćka i... dziś przeżyliśmy chwile maksymalnej grozy :o na chwilę zniknął nam wojtuś z oczu........ nie życzę żadnej z Was, by trafiło jej się coś takiego... byliśmy w leśniczówce moich wujków, oprócz naszych dziatek, jeszcze 2. siostry ciotecznej, w pewnej chwili okazało sie NIE MA WOJTUSIA!!! poszedł z tonią i julkiem....... i nagle nie ma! znalazł się w lesie, jakieś 50m. w głąb poszedł... z psiną, która sama do lasu nie wchodzi, para się dobrała ;) umierałam ze strachu, bo trasa dość szybkiego ruchu obok... a i w posiadłości wujka staw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Carla trzymaj sie kobietko i bądz silna❤️ o rany Misiu wyobrażam sobie co przeżyłas mi ikiedyś Adi chwile zniknoł w sklepie i byłam juz przerażona a co tu mówić w lesie..... wreszcie chodzę na prawko:):)teraz mam teorię a pózniej jazda;)zobaczymy jak tam będzie przezaża mnie to że tyle na egzamin sie czeka... pozdrawiam buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsza jestem wiec zapraszam na kawunie ;) Dzieciaczki juz nie śpią ,za to tulą sie do siebie,cudowny to widokdlamoich oczu-oczu matki jak rodzeństwo sie kocha :) Carla trzymaj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawka :) Dominisiu fajnie że dzieciaczki się tulają i kochają :), moje są na etapie wariowania i szturchania się :D. ❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼 2 latka temu ktoś przyszedł na świat bez majtek i butów i innych atrybutów. Spełniając rodzicom marzenia i sny - to właśnie Ty - Wszystkiego najlepszego Natalko :D. Dużo zdrówka, szczęścia i tonę prezentów w tym dniu. ❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalce Weronice i Paulince ślemy serdeczne całusy ❤️ 🌻 na dziś kończone 2 latka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻 Wszystkim dzisiejszym urodzinkowym królewną życzymy samych wspniałości,radości i zdrówka❤️❤️❤️ 🌻🌻🌻 Krzysiaczek i jego mama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najcudowniejsze zyczenia urodzinowe dla naszych trzech wspanialych dwulatek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Carla, tak mi przykro..............................Przytulam!!!!!!!!!!!!!! Misiu, co za koszmar przezyliscie. Mnie na sama mysl ogarnia lek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam..obejrzałam fotki Ninki i Jaśminki-dziewczynki wspaniale razem wyglądały ❤️a także nadesłane przez Pszczólke-cudownie zobaczyć Tobka i jego mamę. My już w Sieradzu,dzis wrócilismy na dobre.Jestem wypoczeta i zadowolona ale nie dokonca u nas dobrze.Moja siostra ma synka Maciusia z tego samego mies co Maciuś Misia.Dziecko anioł cudowne niestety jego mamusie odpadła depresja? poporodowa..moja siostra nei może nocą spać jest znerwicowana mimo że nie ma realnych powodów do zmrtwien..ech życie Carluniu daj znak życia jak sie czujesz po stracie bliskich? ❤️ dla Ciebie trzymaj się. wszystkie sierpniowki serdecznie całuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carlaa, kochana❤️ Misiu, ja należę do tych cieżarnych, którym mózg się w ciąży kurczy, więc nie bardzo jarzę, o czym Ty do mnie rozmawiasz-ale jesli chodzi o Twój przyjazd, to moje drzwi stoją otworem! Zazdroszcze tak dłuugiego wypoczynku, zwłaszcza ze nam sie nie udało nigdzie wyjechac mimo usilnych staran:( Moze za rok... Spóźnione zyczenia dla wczorajszych jubilatek!!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isaak

×