Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Misiu heheheh Macko super !!! :D Rafinka halo halo 🖐️ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe widze ze rozwija sie watek slowotworczy :D dzieciakow :). Glizda czasami tez mowi jakies jej znane slowa, nad ktorymi trzeba sie naglowic :D, ale jakos nie przycjodzi mi nic do glowy zeby ja zacytowac :). Moje mlode ostatnio pije duzo sokow, cholerka troche za duzo, bo wypije jedno i zaraz po drugie leci. Jedyny problem, ze pije z malej butelki, z kubka nie chce, z niekapka i innej butelki bez smoka nie chce, moze jej brak smoczka :), dlatego butelke ciagnie caly czas. Misiu super fota malego :), ja mam kilka Glizdy po zjedzeniu kredek, farbki lub pisaka :D. Co do 6W musze sie zmobilizowac ponownie do lezenia plackiem i ciwczenia, bo co z tego ze jest 5 kg mniej, jak dalej wystaje z kazdej strony nie chciana oponka :). Julka trzymam kciuki za udane poszukiwania niani 🌼 i gratulacje dla Natalki ze jej sie udalo :). Carlaa ogladalismy foty na bobasach, chlopaki ci rosna 🌼 Rafinka witaj :) Kawa dla wszystkich :) i mykom ogarniac chatynke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aloha:) dalka🖐️ mam nadzieję,że jakoś to będzie;) carlusiu😘 wszystkiego najlepszego🌻- byłaś już w tej sprawie z nicolasem u pediatry? buziaki j.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tys witojcie... Coś mi się zdaje, że nie znam tutaj wszystkich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo Mamulki .... 😘Julcia dziekujemy .... Mamulki na kawke chyba juz za pozno ale moze jakis ankohol ... z okazji naszej kolejnej heheh rocznicy .... Julcia idziemy w srode do pediatry... sciskam mocno ... !!!! Isiu ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama Isiu .... hej hej .... ja z imprezowania malo co mam dzis ... krzyż mi siadł ... a ta 3 rocznica to skórzana buhahahaha... teraz pomyślicie sobie ze niezle poszaleliśmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ja dobrze słyszałam??? popijawa? mam redds\'a:D irenko😘 carluniu- daj znać po wizycie, jak z małym!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh przylaczam sie do popijawy :D chyba ze zasne wczesniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha .... Isiu ;))) to taka prawidlowa godzina na pojawienie sie po libacji heheheheh .... Dziewczyny ... fajnie ze jestescie !!!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carla, Skarbie, wzoraj nie zagladalam wiec dzis przyjmijcie najcudniejsze!!!!!!! Skorzana powiadasz???????? Na bole krzyza najlepsze cwiczenia, zeby wzmocnic miesnie. Ja odkad cwicze raczej nie narzekam na kregoslup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dziś w galerii fitness byłam :) i ćwiczyłam :) i znów póje :p bo mam karnet na cały miesiąc :D i nie będę już ćwiczyć A6W :p znudziło mi się, mam nowy program :) he, he, do 6 wrócę... jak się karnet skończy :classic_cool: uroczyście oświadczam chlewik w końcu dołączył do odpieluszkowanych! dwa dni próbował wyrzucić nocnik do śmieci, ewentualnie go ukryć ;) zakładać sobie samodzielnie pampersa, a nawet przykleić do ciała podpaskę :D ale dziś już nie zasikał ani jednych majtek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niuninka, przypomniało mi się, jak tonia opowiadała, że tato, to najbardziej lubi oglądać pana klossa, pana bonda i pana cernego :D no ale to było, zanim nieopatrznie zamówiłam mu na mikołajki gwiezdne wojny... ogląda z podobną częstotliwościa, jak chlewik boba :p już i dzieci z nim! tonia dziś mi oznajmiła, że maciuś wygląda jak mały pan IJODA- wymówione właśnie tak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
carlla, oczywiście uściski dla Was! 3 lata?? kiedy to było? za to ja dziś dwa lata na kafe :p zaczęło sie od poszukiwania kopenhaskiej! a później niechcący trafiłam do Was :) wszystko przez to, że redakcja kafeterii poleca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę sobie... ale jeszcze pomarudzę, że jak dla mnie, lepsza była opcja przeczytaj zanim wyślesz- z każdorazowym logowaniem! przepraszam carlaa, za przekręcenie! jak zauważyłam było za późno na zmiany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry:) marta-:D na bobasach mamy zdjęcie, które zrobiłam małej i krzysztofowi w czasie oglądania 4 pancernych:D jaśmina z niepokojem wyczekuje scen, gdzie pojawia się szarik;) super,że wreszcie jesteś😘 misiu- kawał czasu;) koło nas w ubiegłym tygodniu otwarto siłownię, ale pomimo pewnych chęci, mam problemy z dotarciem tam wieczorem:o carluś❤️ myślami jestem z tobą i nikim!!! miłego dnia:D mamo n. jak się czujecie??? buźka j.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głowa mnie boli... Wiki znowu ma coś z okiem.. Ja normalnie nie mogę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo dla kolejnego majtkowego!!!!!!!!!!! Carla, czy jest az tak zle? Julia, fotke Jasminki z tatusiem widzialam :-) Czy jeszcze ktores z dzieciaczkow budzi sie Wam w nocy??? Mysle o naszych \"starszakach\". U nas znowu ten problem, mam dosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haloo Halooo Julcia ... 😘 Z Nicolasem wszystko dobrze !!!! Isiu a co Weronika ma z okiem ????? Nuninko dziękujemy... :D co do spania starszaka heheheh ładne słowo ... to u nas bez zmian u nas ciągle budzenie sie w nocy wędrówki ze swojego pokoju do naszej syyyyfialni w nocy jestesmy w 4 heheh Misiu wtedy mysle o Was jak to u Was bywa i jakie macie duze lozko :) Wczoraj dostaliśmy mila wiadomość od przyjaciół ...będzie dzidzia w piernikowni... eeeeee teraz przyjaciele wreszcie zrozumieją dlaczego tak gnaliśmy ze spotkań z nimi do domu hehe .... Mamulki...sciskam do pozniej !!! Kawa oczywiscie czeka na WAS!!!! |>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Misiu ta opcja mi sie tez nie podoba wolałam tamta hehehehe :D:D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje tez wedruja i te starsze i te mlodsze :/, czasami nie mam gdzie spac, bo Dawida to sie zaprowadzi na lozko i spi dalej, a Ulka jak ja zaniose to za jakis czas wraca spowrotem. Ona sie rozpycha tak ze ani ja ani moj sie nie wysypiamy. Zamontuje drzwi w pokoju i bede zamykac na noc :D Mykom walczyc dalej o prawko, czyli zapisac sie na egzamin :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×