Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Ja również zniknęłam z listy :( , więc się dopisuję. NICK.............TERMIN..........ILOSC NABYTYCH KG.............PLEC TEZ.P.MAMA........01.08.05...............8 kg ..........................? AGUTA...............01.08.05...............?..............................? LOTNA...............02.08.05..............8kg....................chłopiec DOMINISIA..........02.08.05..............3 kg............................? KARIN2005...........04.08.05.............9kg.................dziewczynka ANIA69x2............05.08.05..............4kg............................? NESIA................05.08.05..............11 kg...................chlopczyk ARKADIA.............05.08.05.............. 4 kg...............dziewczynka ENRA.................06.08.05...............?..............................? OGRODNICZKA M...07.08.05...............?.............................? PRZ.MAMA...........07.08.05...............?.....................chłopczyk PUZA.................07.08.05...............9 kg.............dziewczynka MYSZA28.............08.08.05..............7kg..................chłopczyk AMBRO................09.08.05..............8KG.................CHŁOPCZYK? RIKA...................10.08.05..............6,5kg..............dziewczynka MUTTER 32..........13.08.05..............?..............................? JOASIUNIA..........13.08.05...............?..................dziewczynka. ALICJA 27...........18.08.05...............?..............................? ELA79...............18.08.05.................7kg..........................? NIN00...............20.08.05................?.............................? FIONA79............23.08.05...............?.......................chłopak? SKYE.................25.08.05...............4,5kg..........................? KAJA 78.............26.08.05................?.............................? ------------------------------------------------------------------------------------ Teraz wygląda wystarczająco ładnie. Ze mną :) Nie mam ostatnio zbyt wiele czasu by się dopisywać, więc jak tylko znajduję wolną chwilę to nadrabiam zaległości. Byłam u swego gina, a chodzę do przychodni- nie płacę za wizytę a lekarz i położna są super, ostatnio w gabinecie spędziłam 40 min., bałam się,że jak wyjdę to czekające pacjentki mnie zlinczują hihi I co pewnie będzie zaskakujące nie czeka pod gabinetem zbyt długo ok 15-30 min, na razie nie trafiłam na ciężarna, taką jak ja, która by siedziała 40 minutek :), co więcej ciężarne rejestrowane są zawsze w pierwszej kolejności, więc tydzień wcześniej na wszelki wypadek się rejestruję, na wybrany przez siebie termin!! Słuchałam bicia serca Maleństwa -to niesamowite uczucie, pełnia szczęścia, żałowałam tylko, że móUkochany Mąz nie może być ze mna w takiej chwili-byłby dumny. Zastanawiam się tylko czy to ja mam takie szczęscie, czy wy pecha trafiając na takich ginów. Nie mam zastrzeżeń co do pracy lekarza pyta o wszystko, wyjaśnia i odpowiada na pytania wyczerpująco, jestem w pełni usatysfakcjonowana jego pracą. Podaczas ostatniej wizyty musialam się zważyć :( a od jakiegoś czasu wagi unikam jak ognia, nie byłam zbyt szczęśliwa, zaczynam osiągać poziomy o jakich nie śniłam w najgorszych koszmarach, ale przecież jestem w ciązy i to najnormalniejsze w świecie,że tak cudownie się zaokrąglam. Moja siostra śmieję się ze mnie, że mojej ciąży nie widać zbyt wyrażnie, bo zanim urośnie Dzidzia, ja zdąże ją obrosnąć do okoła. Ach jeszczę sie przedstawię- Kasia, moje Maleństwo jest naszym pierwszym potomkiem, upragnionym i uwielbianym przez całą rodzinkę. Dzidzia kopie już od miesiąca, ale dopiero od niedzieli na tyle mocno i często,że mój mężuś mogł poczuć- jest zachwycony, oczywiście potraficie sobie wyobrazić, jaki jest dumny, że tak mocno kopie- Kiedy pierwszy raz poczuł kopniaczka powiedział \"Niezły z niego Herkules\", jak można się szybko domyślić po tacie oczywiście. Teraz co wieczór mamy wspólne fikanie z Dzidzią. Ciąża to fantastyczny stan, jak pomyślę że tak niedługo się skończy to już zastanawiam się nad nastepną, ale ta euforia jak podejrzewam minie podczas porodu :) Jeszcze o kosztach, jak na razie na badania wydałam 60 pln, (różyczka, toksoplazmoza i wr), każde po 20, co do usg to ok 40-50 zależy gdzie się robi. Czy zamierzacie chodzić do szkoły rodzenia czy raczej idziecie na żywioł ;) ? Ja ,mam namiary na dwie, ale jeszcze nie jestem przekonana, którą wybrać. Pozdrawiam wszystkie Maleństwa i ich Mamusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój wpis poprzedni jakiś taki chaotyczny, ale wybaczycie tyle było do nadrobienia. Zapomnialam dodać,że jestem z Wroclawia i stąd rozpiska o kosztach. Jeszcze raz pozdrowonka i uściski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój wpis poprzedni jakiś taki chaotyczny, ale wybaczycie tyle było do nadrobienia. Zapomnialam dodać,że jestem z Wroclawia i stąd rozpiska o kosztach. Jeszcze raz pozdrowonka i uściski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kora34
Witam . Ja mam wprawdzie termin na wrzesień , (15 tydzień). Napiszcie kiedy zaczęlyście czuć ruchy dzidzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona 79
Ja na minutke.........hehe Do Ambro: Ja tez jestem z Wrocławia więc jeśli możesz to napisz gdzie się Wami ( tobą i maleństwem)tak dobrze lekarz opiekuje bo szczerze mówiąc zaskoczyłaś mnie swoją wypowiedzią bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominisia
Cześć ja tylko na momencik!Na prywatnego ginekologa mnie nie stac,ale moja pani doktor też wysłała mnie na badania,krew i mocz były bezpłatne natomiast badanie an toksoplazmoze kosztowały mnie 52złote.Innych badań na razie nie miałam?!? Do KORA34-przeczytaj nasze wypowiedzi z poprzednich stron,tam sie dokładnie dowiesz,kiedy poczułyśmy pierwsze ruchy naszych maluszków.Pozdrawiam pa ;-) pa Dominika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Fiona 79: Chodzę do Pulsantisu, tj. na Ostrowskiego ( obok Urzędu Skarbowego), mój lekarz nazywa się Lejko, z tego co pamiętam to przyjmuje w poniedziałki, środy i piątki, w inne dni są inni lekarze, o których nie wiem zbyt wiele, więc nie polecam i nie odradzam. Zastanawiam sie tylko czy odpowiedzią może być fakt,że godziny przyjęć są do południa, więc odrobinę mniej pań może z nich korzystać. Nie wiem, jestem zadowolona że do tej pory tak mi się udawało, i mam nadzieję,żę w tym temacie nic się nie zmieni. Pozdrowienia i do zobaczenia pod gabinetem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej tiróweczki :) Co tam słychać, gdzie się podziewacie???? U mnie wszystko ok choć dziś troszkę mnie brzuch pobolewa i leżę sobie w łóżeczku, przyszłam tylko sprawdzić, atu cisza..... Śpicie już :)? Całuję i pozdrawiam, Gosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też przyszła mama
Do Kory - ja poczułam ruchy w 20 tyg, inne dziewczyny pisały o nich już w 18, więc się martwilam, ale zupelnie niepotrzebnie. Najczęściej pierwsze ruchy czuje się między 18 a 22 tyg, tak przynajmniej wyczytałam w jednym z poradników. Do wszystkich dziewczyn piszących o cennikach - chyba Was pocieszę, a może zszokuję, bo ja za każdą wizytę płacę 200 zł, za usg osobno 120, toksoplazmoza kosztowała mnie 75 zł, comiesięczne podstawowe badania około 20 - 30 zł, a testy prenatalne łącznie 760 zł. No ale ze mną to nieco inna sprawa, bo ja wcześniej leczyłam się, żeby mieć dziecko, więc jak zaszłam w ciążę, to już zostałam u tego samego profesora mimo takich kosztów. Piszę to , żeby Wam uświadomić, że skoro macie fachową opiekę za 50 zł miesięcznie, to jesteście w naprawdę śniezłej sytuacji. My, aby pozwolić na takie wydatki, musieliśmy przeorganizować nasze życie, ale było i jest warto. Wcześniej też dużo wydaliśmy przed ciążą choćby na wszystkie badania, ale odkąd jestem w ciąży, to całkiem inaczej mi się wydaje te pieniądze w myśl zasady - dla dziecka wszystko. Po prostu rezygnujemy z wydatków na siebie i mieszkanie. No, ale dość o tym, bo zaczęlam przynudzać. Piszcie, co u Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też przyszła mama
Do Kory - ja poczułam ruchy w 20 tyg, inne dziewczyny pisały o nich już w 18, więc się martwilam, ale zupelnie niepotrzebnie. Najczęściej pierwsze ruchy czuje się między 18 a 22 tyg, tak przynajmniej wyczytałam w jednym z poradników. Do wszystkich dziewczyn piszących o cennikach - chyba Was pocieszę, a może zszokuję, bo ja za każdą wizytę płacę 200 zł, za usg osobno 120, toksoplazmoza kosztowała mnie 75 zł, comiesięczne podstawowe badania około 20 - 30 zł, a testy prenatalne łącznie 760 zł. No ale ze mną to nieco inna sprawa, bo ja wcześniej leczyłam się, żeby mieć dziecko, więc jak zaszłam w ciążę, to już zostałam u tego samego profesora mimo takich kosztów. Piszę to , żeby Wam uświadomić, że skoro macie fachową opiekę za 50 zł miesięcznie, to jesteście w naprawdę śniezłej sytuacji. My, aby pozwolić na takie wydatki, musieliśmy przeorganizować nasze życie, ale było i jest warto. Wcześniej też dużo wydaliśmy przed ciążą choćby na wszystkie badania, ale odkąd jestem w ciąży, to całkiem inaczej mi się wydaje te pieniądze w myśl zasady - dla dziecka wszystko. Po prostu rezygnujemy z wydatków na siebie i mieszkanie. No, ale dość o tym, bo zaczęlam przynudzać. Piszcie, co u Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Juz niedługo wekend się zaczyna :D :D nareszcie. Juz nie moge się doczekać, bo w końcu się wyśpię, perspektywa wstawania na 7 do pracy nie jest zbyt miła.... Jeżeli chodzi lekarza, to ja mam dobrego (jeszcze nie słyszałam złej opinii na jego temat). Poświadczeniem może byc to że jak do niego zajeżdżamy to ciągle jest u niego pełna poczekalnia ludzi czasem czekamy nawet po 2 - 3 h. Jeśli chodzi o ceny to chyba sa takie średnie od 80 - 120 zł za USG i takie podstawowe badania. Jednak co mi się najbardziej podoba to to, że nie ważne ile by czekałao na niego ludzi, każda pacjentka jest dla niego ważna i wiadomym jest że jak wchodzi sie do niego do gabinetu to na minimum 30 min. A nie jak u innych lekarzy w szpitalach 10 min i nastepan proszę. jest naprawdę solidny i jak juz bada kobietę to dokładnie. Fakt jest trochę zakręcony ihaotyczny, ale to dlatego że on pasjonuje sie tym co robi i ma taki swój świat. Ale dla mnie jest ok.... :D :D On tez przeprowadzał mi zabieg po poronionej ciąży. Wszystko trwało jakieś 15 min, miał swojego anastazjologa, ktyóry tak dobrał dla mnie znieczulenie, że obudziłam się zaraz po zabiegu, czyli niemalże idealnie. Poleżałam u niego 10 min i jesli nie licząc stanu mojej psychiki w tej chwili to odczuwałam tylko delikatne skurcze macicy, tak jak delikatne bóle przy okresie. A na drugi dzień juz nic, kompletnie. Okres dostałam po 30 kilku dniach, a po równo 3 msc zaszłam znowu w ciążę (bo tyle kazał nam czekać). Dlatego uważam że jest naprawdę dobrym lekarzem wartym pieniędzy które bierze. Pozdrowionka http://lilypie.com/days/050802/3/23/1/+1[/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Puza
Gdzie Wy wszystkie jesteście????? Fiona to Ty masz już "dorosłego" faceta, 6,5 roku. Mój to jeszcze dzidziuś. Do przedszkola nawet nie chodzi, ale od września może Go dam. Napisz czy byłaś juz u nowego lekarza. Mi brzuchol rośnie i jest już wielki. Mam taką ochote na słodkie, ze nie mogę się powstrzymać. W ogóle zawsze lubiłam słodkie, ale teraz to jem i jem, a te kilogramy przybywają, ale co tam moze dzidzi smakuje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puza ja też pochłaniam ogromne ilości słodyczy, a najwięcej to czekolady ;) Podobno jeżeli ma się nieodparta ochotę na czekoladę to w oraniźmie brakuje magnezu....hmmm ciekawe? zastanawiam się czy nie kupić sobie magnezu w aptece, takiego w tabletkach. jest to witamina to nie powinna zaszkodzic dzidzi no nie? Co o tym sądzicie. Poza tym codziennie pije wapno calcium podobno wzmacnia kości czyli zeby też, a boje sie o moje ząbki.... nawet chyba o te kg nie bje się tak jak o zęby :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, Jeśli chodzi o lekarzy: Ja tam chodzę do cudownej lekarki w przyszpitalnej przychodni, za darmo, nie płaciłam jeszcze za żadne badania a miałam ich robione tak dużo, że już nie pamiętam :) Nie chcę tym powiedzieć, że oszczędzam na lekarzach, ale po prostu nie czuję, że muszę chodzić do kogoś innego. Teraz w środę idę na płatne USG gdyż szpital nie ma zbyt dokładnego urządzenia, już nie mogę się doczekać. Dzidzia ładnie mnie już kopie choć czasem tak słabiutko, że ledwo czuję, muszę się baardzo skupić i wsztrzymać oddech. hihi Też jak Wy obżeram się słodkim, ale czekaloday nie trawię, wolę raczej lody śmietankowe albo ciastko :) Lotna! cztałam Twoje wypowiedzi na topiku, który założyłaś jak straciłaś pierwsze dziecko, byłam na początku ciązy, i tak okropnie się bałam, że szok, a potem przeczytałam, że znowu zaszłaś w ciążę i skakałam z radości, a jak zobaczyłam Cię w gronie sierpniówek to już wogóle, mam do Ciebie słabość. Trzymaj się cieplutko, acha i nie przesadzaj z witaminkami, za dużo też niezdrowo. Słyszałam, że kobiety biorące dużo witamin rodzą bardzo duże dzieci ponad 4 kg i mają problemy przy porodzie. Ja jem dziennie jedną tabletke Prenatalu i jeszcze do końca miesiąca kwasik foliowy i koniec :) Potem tylko Prenatal. Ale w sumie wapno tylko wzmacnia kości i ząbki prawda? może też będę pić, zobaczymy, Ok kończę, wybaczcie, że tak się rozpisałam, nie chciałam, Pozdrawiam, Gosia, skye

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Puza
Lotna rzeczywiście z witaminami lepiej nie przesadzać. Jezeli chodzi o to, że kto je duzo witamin ten rodzi duze dzieci, to bym się z tym nie zgodziła. Będąc w ciązy z pierwszym dzieckiem nie brałam nic z wyjątkiem Falvit, a te witaminki nie są nawet dla kobiet w ciąży. Kwas foliowy brałam tylko do 3 miesiaca i urodziłam synka o wadze 4200. Wiadomo, ze duze dziecko to trudniej się rodzi. Najwazniejsze, żeby zdrowe było, a nie duze. Teraz jem tylko prenetal. Pytałam się mojej lekarki czy mogę dodatkowo wapno,bo mi dziąsła krwawią, lecz gin mi odradziła. Jak duze dziecko się urodzi to zależy chyba od genów. Różne teorie chodzą, ale praktyka jest całkiem inna. Mówi się, ze kto pali, rodzi małe dzieci.Moja koleżanka całą ciaże paliła papierosy i to duzo, nie brała witamin, z wyjatkiem kwasu foliowego i urodziła dziecko 4400, inna z koleżanka urodziła 2700 córeczkę i też paliła. Nie ma na to reguły. Spytaj się lepiej lekarza to będziesz miała pewność jakie witaminy brać. Lotna to jezeli ty masz ochotę na słodkie i ja to moze będziemy mieli chłopca, bo Tobie na 100% wyszedł na usg chłopiec? A kwasne tez Ci się chciało kiedyś? bo mi na początku ciąży chciało się kwasne, a teraz słodkie i słodkie. Tak bardzo chciałabym znać płeć. Jest ktoś może z Poznania???? pozdrawiam i piszcie, bo tak smutno jak nic nie piszecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Do Puzy, No chyba masz rację,że waga dziecka nie zależy w 100% od czynników zew. takich jak zbyt duża ilość witamin. Jakaś położna po prostu odradzała mi branie zbyt dużo tych specyfików. :) Ależ tu dziś cichutko u nas:) chyba wszystkie już myślicie o weekendzie, bo ja tak :) Ok uciekam sprzątać :) Gosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela 79
czesc Kobietki,weekend się zaczyna dziś kupiłam sobie pierwsza ciążową sukienke długą taką lekko sztruksowa cienka i jasną-beżowa to z myslą o nadchodzących ciepłych dniach,troche pesze się ją na siebie włożyc ale wiem że nadejdzie taki moment ze ja wyjmę z szafy,nawet niedtogo za nia zapłaciłam,niestety nie mam do niej jeszcze letnich bluzeczek-a jak wyglada wasza garderoba? co do ochoty na słodkie i kwaśne to nie ma reguły mówi się ze jak sldkie to ćora jak kwasnee to synale pytałam siękolezanek i one mówią ze różnie to u nich było,ja z kolei lubię rzeczy pikantne i ostre, co do witaminek to biore raz dziennie prenatal i od czasu do czasu folik,który brałam regularnie do 14 mies ciaży,dziecko mnie kopie czuję to w dole brzucha,a czy wasze dzieci kopią wyżej? dziś ogladałam ksiązki dla przyszłych mam ale ceny były zawrotne od kolezanki jakas pozyczę a byłam tez z mezem w sklepie z wóżkami ceny ok 600 zł za wózek 2-funkcyjny,ale o wózku to pomyslę w lipcu jeszcze dziś zapisałam się do szkoły podyplomowej tzn na studia zajęcia się juz zaczeły ale wyjatkowo dano mi pozwolenie na zapis tera mam jeszcze 2 zjazdy maj i czerwiec a póznie dopiero w nowym roku szkolnym,kształcę się teraz bo nie wiem jak bedzie wyglądało moje zycie i praca po urodzeniu bejbika a lepiej się dokształcić w moim przypadku się troche rozpisałam pozdrawiam odpoczywajcie w weekend z waszymi dzidziusiami papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela 79
miałam na msli 14 tydzień a nie miesiac hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela79
NICK.............TERMIN..........ILOSC NABYTYCH KG.............PLEC TEZ.P.MAMA........01.08.05...............8 kg ..........................? AGUTA...............01.08.05...............?..............................? LOTNA...............02.08.05..............8kg....................chłopiec DOMINISIA..........02.08.05..............3 kg............................? KARIN2005...........04.08.05.............9kg.................dziewczynka ANIA69x2............05.08.05..............4kg............................? NESIA................05.08.05..............11 kg...................chlopczyk ARKADIA.............05.08.05.............. 4 kg...............dziewczynka ENRA.................06.08.05...............?..............................? OGRODNICZKA M...07.08.05...............?.............................? PRZ.MAMA...........07.08.05...............?.....................chłopczyk PUZA.................07.08.05...............9 kg.............dziewczynka MYSZA28.............08.08.05..............7kg..................chłopczyk AMBRO................09.08.05..............8KG.................CHŁOPCZYK? RIKA...................10.08.05..............6,5kg..............dziewczynka MUTTER 32..........13.08.05..............?..............................? JOASIUNIA..........13.08.05...............?..................dziewczynka. ALICJA 27...........18.08.05...............?..............................? ELA79...............18.08.05.................8kg..........................? NIN00...............20.08.05................?.............................? FIONA79............23.08.05...............?.......................chłopak? SKYE.................25.08.05...............4,5kg..........................? KAJA 78.............26.08.05................?.............................? ------------------------------------------------------------------------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela 79
i jeszcze jedno dziewczeta wląsnie wyxczytałam gdzies ze jedzenie pasztetu w ciązy jest zagrożeniem bo zawiera duzo wit a a ja oststnio zajadałam sie kilkoma kanapkami z pasztetem i młodym ogórkiem pomocy słyszałyście cos na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mamcie!U mnie jakoś czas powoli leci -jeszcze tylko 28 dni i wraca mój mężuś i nareszcie odetchnę z ulgą!!!! W środę byłam u pani doktor i nasza Niunia jest taaka duża-waży już 790 gram a to 24 tydzień ciąży.(pani doktor mówi ze to dużo).poza tym ze względu na toksoplazmozę która mnie dręczy dostałam skierowanie na USG prenatalne-ale termin mam dopiero na 18maja(pojadę juz tam z moim męzusiem). Czuję sie świetnie ale od maja idę chyba na zwolnienie-musze nadrobić zaleglości malzenskie po powrocie męza.A tak szczerze to juz mi się nie chce pracowac. Wracając do tematu gina to ja również chodzę do przychodni-pani doktor jest swietna -nigdy nie czekalam pod gabinetem-ciężarne zawsze u niej mają pierszeństwo.A pozxa tym mój mąż bez problemu wchodzi na badanie USG.I kazde zwolnienie daje na zawolanie. Trzymajcie się cieplutko-niebawem się odezwę.Buziaczki dla was i dzidzi.Pa NICK.............TERMIN..........ILOSC NABYTYCH KG.............PLEC TEZ.P.MAMA........01.08.05...............8 kg ..........................? AGUTA...............01.08.05...............?..............................? LOTNA...............02.08.05..............8kg....................chłopiec DOMINISIA..........02.08.05..............3 kg............................? KARIN2005...........04.08.05.............10kg.................dziewczynka ANIA69x2............05.08.05..............4kg............................? NESIA................05.08.05..............11 kg...................chlopczyk ARKADIA.............05.08.05.............. 4 kg...............dziewczynka ENRA.................06.08.05...............?..............................? OGRODNICZKA M...07.08.05...............?.............................? PRZ.MAMA...........07.08.05...............?.....................chłopczyk PUZA.................07.08.05...............9 kg.............dziewczynka MYSZA28.............08.08.05..............7kg..................chłopczyk AMBRO................09.08.05..............8KG.................CHŁOPCZYK? RIKA...................10.08.05..............6,5kg..............dziewczynka MUTTER 32..........13.08.05..............?..............................? JOASIUNIA..........13.08.05...............?..................dziewczynka. ALICJA 27...........18.08.05...............?..............................? ELA79...............18.08.05.................8kg..........................? NIN00...............20.08.05................?.............................? FIONA79............23.08.05...............?.......................chłopak? SKYE.................25.08.05...............4,5kg..........................? KAJA 78.............26.08.05................?.............................? Troszkę zmieniłam tabelke bo przytyłam kilogram.pa.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odświeżam hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki, w ogóle dzisiaj tutaj nie zaglądałyście?? szkoda. Puza, wiesz co, bardzo prawdopodobne, że będziesz mieć chłopca tak jak ja (u mnie to raczej jest na 100% no bo skoro widać ten \"instrumencik hihi...), Ja też z tymi apetytami to miałam róznie Na poczatku jadłam kwaśne rzeczy byłam w stanie na poczekaniu zjeśc słoik ogórków konserwowych, pół cytryny, a o lodach cytrynowych to już nie wspomnę, a ostatnio tak od msc pożeram ogromne ilości słodyczy no i efekty widać niestety,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki, w ogóle dzisiaj tutaj nie zaglądałyście?? szkoda. Puza, wiesz co, bardzo prawdopodobne, że będziesz mieć chłopca tak jak ja (u mnie to raczej jest na 100% no bo skoro widać ten \"instrumencik hihi...), Ja też z tymi apetytami to miałam róznie Na poczatku jadłam kwaśne rzeczy byłam w stanie na poczekaniu zjeśc słoik ogórków konserwowych, pół cytryny, a o lodach cytrynowych to już nie wspomnę, a ostatnio tak od msc pożeram ogromne ilości słodyczy no i efekty widać niestety,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, Gdzie was wszystkie wywiało??? Tylko Lotna na posterunku. Ja pojutrze będę wiedzieć już czy mój dzidziuś jest zdrowy, kopie już dość mocno w ciągu dnia nawet w pracy jak jestem, bardzo się z tego cieszę. Piszcie dużo bo coś cichutko tutaj na naszym forum. 🌻 pozdrawiam, Gosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Puza
Hej dziewczyny Lotna, Moja lekarka mówiła, że za dużo witamin nie można brać. Jedynie jak byłam przeziębiona to zaleciła mi wapno, dodatkowo witaminę C, a tak to jestem na samym Prenatalu, jezeli chodzi o witaminki. Też by mi się przydało trochę wapna, bo mi dziąsła krwawią. Moja pani ginekolog kazała udać mi się z tym problemem do dentysty. Niestety nie poszłam, bo u mnie przyjmują tylko prywatnie, a nie za bardzo z kasą. Nie martw się Lotna, nic nie będzie dzidzi jak brałaś dodatkowo wapno.Po prostu na następnej wizycie spytaj się swojej ginekolog, może ona co innego Tobie zaleci niż moja. Ja martwię się, że dzidzia mnie mało kopie i delikatnie. W pierwszej ciąży czułam wyraźne kopniaki, a teraz cisza, albo lekko coś "zagilgocze" na dole w brzuchu. A u Was jak jest z tymi ruchami? bo ja już panikuję. W ogóle mam coś takiego, że serce zaczyna mi walić niespodziwanie, że az mi tchu brakuje. Lekarka zapisała mi relanium, ale to nie zawsze pomaga. Także u mnie trochę smuty. To nie narzekam juz Wam i lecę. Rzeczywiscie mało piszecie. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Puza, super że się odezwałaś :) Kopniakami się nie przejmuj, jeszcze Ci malec pewnie da nieraz popalić :) Ja ciągle sprawdzam kafeterię, a tu tak puściutko u nas, Postanowiłam, że skoro nie wy, to ja będę ciągle pisać i Was zanudzać :) 🌻 to dla wszystkich zapracowanych mamuś pozdrawiam, Gosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! Puza dzięki za wyjaśnienia. Wiesz co, nie przejmuje się tym że dzidzia mało kopie. U mnie zaczyna się 2 tydzień 6 msc i wiesz co tak z 4 tyg temu mały kopał mnie chyba o wiele częściej i jakoś tak intensywniej niz teraz. W sumie to zalęzy od dnia. Teraz np. pisze i też czuje takie lekkie kopnięcia. Może to zależy od tego jak ułozony jest dziidziuś no i może od jego temperamentu heheheh, ja wiem że wszystko będzie dobrze więc się nie przejmuj. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×