Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Witam, odpowiadam więc na pytanie kochana Arkadio. Niestety nie wiem nic o klinice w Zabrzu. Mieszkam w katowicach, tam chodzę do szpitala na ul. Raciborskiej i w sumie to innych nie znam :( Wybacz, że jestem taka niedoinformowana. Ciuszki ciążowe mam wszystkie po moich kuzynkach, cudne niektóre, teraz chodzę głównie w dzinsach, maja taką kieszeń na brzuszek, tylko, że na razie............ mi spadają, bo mój brzuszek jest troszkę jeszcze za mały :) Ela79 jejku jak Ci współczuję z tą grzybicą, mnie w sumie kiedyś męczyła i też brałam nystatynę, ale już od kilku lat mam święty spokój, trzymaj się jakoś, obyś się szybko jej pozbyła. Ja idę do pani doktorki w czwartek, a USG mam 20 kwietnia, więc wtedy może będę wiedziła jaką płeć noszę pod serduszkiem. Nio, idę bo mam troszkę tłumaczeń do zrobienia, Papa, skye

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane! Dawno mnie nie było. Miałam dużo zajęć i cierpiałam na brak czasu. Przedwczoraj musiałam nawet zarwać noc, żeby sie wyrobić ze sprawdzaniem prac (sic!!!) i po tej nieprzespanej nocy bardzo spuchłam. Myślałam, że mi przejdzie, jak się porządnie wyśpie, ale nic z tego. Jestem cała napuchnięta (kostki i ręce). Dzisiaj po pracy naczytałam się o tej opuchliźnie, między innymi o zatruciu ciążowym i dostałam takiej schizy, że poszłam na pogotowie zmierzyc sobie ciśnienie, czy czasem nie jest za wysokie, bo to by potwierdziło moje obawy. Własnie wróciłam i jestem spokojniejsza, bo ciśnienie mam w normie 130/70, ale pani doktor powiedziała, że nie powinnam tak puchnąć (chociaż to może byc wynik zmiany pogody). Jutro idę zrobić krew i morfologię, żeby zobaczyć, czy nie ma leukocytów w moczu a z wynikami w czwartek pójdę do pani ginekolog. Ale strachu się najadłam. Na razie mam trzymać nogi wysoko, dużo pić. Czy któraś z Was też może spuchła? Też przyszła mamo! Odpowiadam na zaległe pytanie - dokładnie tak twierdzi moja ginka, że jak ma się wyniki dobre (a ja mam ponoć rewelacyjne) to witaminki są zbędne (ale kwas foliowy kazała mi łykać już przed ciążą i nadal cały czas łykam). Tak jak pisałam, biorę Maternę co drugio dzień, na wszelki wyopadek, bo badania robię raz na miesiąc i boję się, że mogą się zepsuc w międzyczasie (bo tendencja jest spadkowa). Jeśli u Ciebie ta hemoglobina troszkę słabiej, to lekarz wie, co zaleca. Zresztą, potem pewnie wszystkie będziemy łykać żelazo i magnez (tak w opasłych książkach piszą). Także nic się nie martw i słuchaj się lekarza. Oni przecież mają doświadczenie. My możemy nie widzieć różnic, które jednak są. Co do imienia dla mojego bejbisia, to stanęło na razioe na Mateusz Antonii. Zobaczymy, co będzie dalej. Rika, skye, ja jestem z Wawy i nie znam p. dr Włoch ale czytałam o niej bardzo wiele dobrego w necie. Podobno jest specjalistką od wykrywania wszelkich wad płodu. Ma duże doświadczenie i praktykę. Nawet publikowała wynika badań (nie dam linka, bo trafiłam do tego artykułu zupełnie przypadkowo). Cieszy się uznaniem pacjentek i lekarzy. kaja78 - jestem z Tobą. Trudno będzie leżec w łóżeczku, ale dla dzidzi musisz zrobić wszystko! Dbaj o siebie i pisz nam, co u Ciebie. Całuję mocno w brzuszek - mam nadzieję, coraz miększy :) arkadia! dzielna jesteś z tą glukozą, to jeszcze przede mną, ale jakoś lżej będzie, skoro Ty przetarłaś szlaki. Fiona 79 nie zazdroszczę tego stresu związanego z brakiem odzewu maluszka. Mój też miewa spokojniejsze dni i też wtedy się trochę martwię. Fatalnie z tymi antybiotykami, czy to zapalenie Ci nawraca, czy jak? Puza - ja tam nie wiem, to dopiero moja pierwsza ciąża, ale z pewnością wierzę w matczyną intuicję, coś w tych Twoich przeczuciach musi byc :)Ja stawiam na tego chłopca :) Nie mam doświadczenia, ale ja też, zanim się dowiedziałam z usg, podświadomie mówiłam o dzidzi on, chociaż głęboko w serduszku może wolałabym dziewczynkę, ale jest chłopiec, zgodnie z przeczuciem. I bardzo się cieszę, chociaż nie wiem, jak ja sobie poradzę z pielęgnacją małego fiutka ;) arkadia - gratuluję widzenia z księżniczką! Ja mojego królewicza widziałam 2 tygodnie temu, następne usg dopiero na 32 tydzień, a ja już strasznie tęsknię!!!! Myślimy z mężem o zakupie stetoskopu, żeby słuchac wieczorami bicia serduszka maluszka. To by była jakaś namiastka :) ela 79 najważniejsze, że u dzidzi wszystko ok :) ja też mam rozstępy na cycusiach, chociaż smaruję się jak głupia dwa razy dziennie Mustellą odkąd zauważyłam pierwszy malutki rozstępik. Taka moja uroda, moja Mama miała to i ja mam. Mam tylko nadzieję, że dzięki smarowaniu kolejne się nie będą pojawiały. skye - no pisz jak najszybciej po wizycie, czy to chłopczyk, czy dziewczynka. Stawiam na księżniczkę :) - już się nie mogę doczekać wieści. Ja w piątek nie idę chyba do pracy, ponoć sądy mają byc zamknięte, to i prokuratury, więc zostaną tylko przyjęcia w kancelarii wieczorem. Bardzo czekam na pogrzeb Ojca Świętego, bo mam nadzieję, że wtedy będzie trochę łatwiej. W tym oczekiwaniu to nie ma dnia, żebym nie popłakała sobie, z żałości, ze smutku - bo albo zerknę na papieża, jak całuje dzieciaczki, albo jak przebacza zamachowcowi i już mi łzy ciurkiem lecą. Oj smutny świat bez naszego Ojca..... Pozdrawiam wszystkie Brzuchatki, wysyłam garstkę pozytywnej energii i mam nadzieję, że nikt mnie nie znienawidzi za tak długiego posta.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nesia!! nareszcie jestes :) my cie kochamy za te dlugie posty!! ... a przynajmniej ja na pewno :) mam nadzieje ze nie uznacie tego za znaczace odstepstwo od normy :p co do lekow to ja tez caly czas mialam dobre wyniki , a mimo to lykalam codziennie feminatal i kwas foliowy... po ostatniej wizycie okazalo sie ze trzeba juz zaczac brac zelazo bo krwi coraz mniej, wiec przybedzie mi kolejna tabletka :) a co do tego kwasu, to powiem wam szczerze ze zastanawiam sie nad tym czy brac go dalej... zapomnialam zapytac lekarza , ale z tego co czytalam to najbardziej potrzebny jest przed ciaza i w poczatkowym jej okresie... nie chcialabym przedobrzyc kucze... co robic?? wy nadal bierzecie?? ... chyba pojde w slady eli 79 i tez przestane :) tylko powiedz mi elu czy sama z niego zrezygnowalas czy lekarz tak zalecil?? skye!! no nareszcie :P dzieki za odpowiedz :) zupelnie zdezorientowana jestem jesli chodzi o sprawy porodu!! musze w koncu pogadac o tym z lekarzem!! bo to jest tak!! chodze do niego prywatnie w Żorach (stad jestem) , badania prenatalne robil mi w Rudzie Sl. , natomiast te drugiego trymestru (czyli ostatnie , z filmikiem ktory non stop ogladam :) ) byly w Katowicach... a jakby tego wszystkiego bylo malo obilo mi sie kiedys o uszy , ze kieruje swoje pacjentki na porod do Zabrza... brrrrrr!! za duzo tego!! tym bardziej ze nie bardzo wiem kogo wypytac o szczegoly!! chyba najprosciej bedzie jak jego zapytam prawda :) a nie!! kombinuje jak kon pod gore :) no to buziaczek slodki ode mnie i moje kruszynki :0 papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Nesia :) bardzo lubię czytać co piszesz wię c nie przejmuj się długością wypowiedzi :) Ta opuchlizna to pewnie nic zabawnego, ja nie jeszcze nie mam, ale podobno bardzo wiele kobiet w ciąży puchnie. Szkoda tylko, że Ciebie dopadło to tak wcześnie. Ok lecę do pracy, trzymajcie się ciepło i piszcie baaardzo dużo, Pozdrawiam, skye i brzuszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa!! mam cos dla Was!! dostalam wczoraj na gg!! moze ktoras zainteresuje!! data smierci Papieza: 02.04.2005 -> 2+4+2+5= 13 godzina smierci Papieza 21:37 -> 2+1+3+7= 13 To jest 13 tydzień 2005 roku Pontyfikat trwał 26 lat i 5 m-cy -> 2+6+5= 13 czyli 9301 dni -> 9+3+0+1= 13 Urodziny papieża: 18.05.1920 -> 1+8+0+5+1+9+2+0=26(26:2=13) 13 maja -> zamach na Jego życie Papież rocznikowo miał 85 lat -> 8+5=13 A teraz najważniejsze: Trzynasty to dzień objawień Maryjnych, której Jan Paweł II oddał całe swe życie. 13 to liczba Maryjna To z forum (L)egionistów... zatkało mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa!! mam cos dla Was!! dostalam wczoraj na gg!! moze ktoras zainteresuje!! data smierci Papieza: 02.04.2005 -> 2+4+2+5= 13 godzina smierci Papieza 21:37 -> 2+1+3+7= 13 To jest 13 tydzień 2005 roku Pontyfikat trwał 26 lat i 5 m-cy -> 2+6+5= 13 czyli 9301 dni -> 9+3+0+1= 13 Urodziny papieża: 18.05.1920 -> 1+8+0+5+1+9+2+0=26(26:2=13) 13 maja -> zamach na Jego życie Papież rocznikowo miał 85 lat -> 8+5=13 A teraz najważniejsze: Trzynasty to dzień objawień Maryjnych, której Jan Paweł II oddał całe swe życie. 13 to liczba Maryjna To z forum (L)egionistów... zatkało mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was przyszle mamusie:) Ja tylko na dwa slowa. Nesia- ja w ciazy tez strasznie puchlam i mialam podwyzszone cisnienie ale nie bylo to zatrucie ciazowe cale szczescie. Lekarz kazal mi tez duzo pic, trzymac nogi w gorze i przepisal mi tabletki moczopedne Dihydralazinum. Bardzo mi pomogly, ale nie do konca. Dopiero jak urodzilam, to jak reka odjal- cala wodan ze mnie zeszla. Na dzien dobry wyparowalo ze mnie( razem z dzidziusiem:) ) 12 kg. Wyobraz sobie:) Nic sie nie stresuj na zapas:) Pozdrawiam Was cieplutko no i gratuluje fasolek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela 79
Arkadio ja biore prenatal a tam w składzie jest kwas foliowy dlatego jak biorę witaminki to kwasu nie,mój lekarz w ogóle nic o kwasie mi nie mówił,sama brałam go od początku ciazy,a nawet troszkę wcześniej a teraz tak co 2 dzień też czasem go biorę ale nie chcę przedobrzyć a lekarza zapomniałam się zapytać,miałam wczoraj do niego tyle pytań,powiedzcie mi bo chce porównać macie moze w karcie ciazy wypisane uderzenia serca dzidzi na minute ja mam 140 i nie wiem czy to norma,byłabym wdzięczna za odpowiedź, teraz siedze nad klasówkami moich uczniów-nie lubię sprawdzania! ale musze bo czas płynie a ocen w dzienniku nie przybywa, tak mysle ze od maja pójdę na urlopik bo powoli praca zaczyna sprawiac mi trudnosci nie moge się na niej skoncentrować itd wczoraj lekarz pytał mnie czy chce skierowanie na nieinwazyjne badania prenatalne ale pózniej stwierdzil ze jestem za młoda i mi ich nie zrobia-troche to mnie zaniepokoiło dlaczego chciał mi je dać ale na wizycie powiedział że wszystko ok, miałyście takie badania-byłyście kierowane przez lekarza na nie? jak tak to napiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela 79
NICK.............TERMIN..........ILOSC NABYTYCH KG.............PLEC TEZ.P.MAMA........01.08.05...............8 kg ..........................? AGUTA...............01.08.05...............?..............................? DOMINISIA..........02.08.05..............3 kg............................? KARIN2005...........04.08.05.............9kg.................dziewczynka ANIA69x2............05.08.05..............3kg............................? NESIA................05.08.05...............6 kg...................chlopczyk ARKADIA.............05.08.05.............. 1 kg...............dziewczynka ENRA.................06.08.05...............?..............................? OGRODNICZKA M...07.08.05...............?.............................? PRZ.MAMA...........07.08.05...............?..............................? PUZA.................07.08.05...............?.............................? MYSZA28.............08.08.05..............7kg..................chłopczyk MUTTER 32..........13.08.05..............?..............................? JOASIUNIA..........13.08.05...............?..................dziewczynka. ALICJA 27...........18.08.05...............?..............................? ELA79...............18.08.05.................7kg..........................? NIN00...............20.08.05................?.............................? SKYE.................25.08.05...............3kg...........................? KAJA 78.............26.08.05................?.............................? _________________________________________________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze!! zobaczylam tabelke i mi sie przypomnialo :) przeciez w poniedzialek bylam wazona i sie nie pochwalilam , ze od ostatniej wizyty przytylo mi sie 3 kilo... cieszy mnie to bardzo , bo jak juz wspominalam nie raz niepokoila mnie waga mojego malenstwa... a tak skoro mamusi przybywa to i dzidzi na pewno tez :) uzupelniam wiec :) NICK.............TERMIN..........ILOSC NABYTYCH KG.............PLEC TEZ.P.MAMA........01.08.05...............8 kg ..........................? AGUTA...............01.08.05...............?..............................? DOMINISIA..........02.08.05..............3 kg............................? KARIN2005...........04.08.05.............9kg.................dziewczynka ANIA69x2............05.08.05..............3kg............................? NESIA................05.08.05...............6 kg...................chlopczyk ARKADIA.............05.08.05.............. 4 kg...............dziewczynka ENRA.................06.08.05...............?..............................? OGRODNICZKA M...07.08.05...............?.............................? PRZ.MAMA...........07.08.05...............?..............................? PUZA.................07.08.05...............?.............................? MYSZA28.............08.08.05..............7kg..................chłopczyk MUTTER 32..........13.08.05..............?..............................? JOASIUNIA..........13.08.05...............?..................dziewczynka. ALICJA 27...........18.08.05...............?..............................? ELA79...............18.08.05.................7kg..........................? NIN00...............20.08.05................?.............................? SKYE.................25.08.05...............3kg...........................? KAJA 78.............26.08.05................?.............................? _________________________________________________________ nesiu!! opuchlizna sie nie przejmuj!! wiem ze to malo komfortowe , ale tez czytalam ze to normalne... poprostu musisz wiecej odpoczywac... a jak lezysz najlepiej unies nozki troche wyzej... poloz pod stopy poduszke , albo poloz je na oparciu... jak ci wygodniej... tylko sie nie przemeczaj!! ja za to mam problemy z cera... nawet jako nastolatka nie bylam tak wysypana jak teraz... baaa!! w ogole nie bylam wysypana!! a teraz... to nawet nie sa typowe wypryski... tylko taka \"kaszka\" glownie na czole i skroniach...zupelnie nie wiem co z tym zrobic... mam nadzieje ze to wina szalejacych hormonow i wszystko sie unormuje za jakis czas!! a wy?? co o tym myslicie?? tez macie cos takiego? skye!! czekam z niecierpliwoscia na wiadomosci o tym co kryje twoj brzuszek :) wiesz juz cos?? pochwal sie szybciutko :) BUZIACZKI MAMUSIE!! DBAJCIE O SIEBIE!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze!! zobaczylam tabelke i mi sie przypomnialo :) przeciez w poniedzialek bylam wazona i sie nie pochwalilam , ze od ostatniej wizyty przytylo mi sie 3 kilo... cieszy mnie to bardzo , bo jak juz wspominalam nie raz niepokoila mnie waga mojego malenstwa... a tak skoro mamusi przybywa to i dzidzi na pewno tez :) uzupelniam wiec :) NICK.............TERMIN..........ILOSC NABYTYCH KG.............PLEC TEZ.P.MAMA........01.08.05...............8 kg ..........................? AGUTA...............01.08.05...............?..............................? DOMINISIA..........02.08.05..............3 kg............................? KARIN2005...........04.08.05.............9kg.................dziewczynka ANIA69x2............05.08.05..............3kg............................? NESIA................05.08.05...............6 kg...................chlopczyk ARKADIA.............05.08.05.............. 4 kg...............dziewczynka ENRA.................06.08.05...............?..............................? OGRODNICZKA M...07.08.05...............?.............................? PRZ.MAMA...........07.08.05...............?..............................? PUZA.................07.08.05...............?.............................? MYSZA28.............08.08.05..............7kg..................chłopczyk MUTTER 32..........13.08.05..............?..............................? JOASIUNIA..........13.08.05...............?..................dziewczynka. ALICJA 27...........18.08.05...............?..............................? ELA79...............18.08.05.................7kg..........................? NIN00...............20.08.05................?.............................? SKYE.................25.08.05...............3kg...........................? KAJA 78.............26.08.05................?.............................? _________________________________________________________ nesiu!! opuchlizna sie nie przejmuj!! wiem ze to malo komfortowe , ale tez czytalam ze to normalne... poprostu musisz wiecej odpoczywac... a jak lezysz najlepiej unies nozki troche wyzej... poloz pod stopy poduszke , albo poloz je na oparciu... jak ci wygodniej... tylko sie nie przemeczaj!! ja za to mam problemy z cera... nawet jako nastolatka nie bylam tak wysypana jak teraz... baaa!! w ogole nie bylam wysypana!! a teraz... to nawet nie sa typowe wypryski... tylko taka \"kaszka\" glownie na czole i skroniach...zupelnie nie wiem co z tym zrobic... mam nadzieje ze to wina szalejacych hormonow i wszystko sie unormuje za jakis czas!! a wy?? co o tym myslicie?? tez macie cos takiego? skye!! czekam z niecierpliwoscia na wiadomosci o tym co kryje twoj brzuszek :) wiesz juz cos?? pochwal sie szybciutko :) BUZIACZKI MAMUSIE!! DBAJCIE O SIEBIE!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Puza
Która z Was zna już płeć dzidzi i nie tylko może sprawdzić czy się zgadza. Mi się z pierwszym dzieckiem zgadza. Natomiast mojej koleżance nie. Więc potraktujmy to jako zabwę. http://www.jolmys.webpark.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela 79
puza jeszcze raz podaj ten link bo nie chce sie ta strona otworzyć ,bardzo bym chciala na nią wejsć z góry dziękuje jakie macie w karcie ciąży tętno plodu-ja 140 chce sprawdzić czy prawidłowe napiszcie coś na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rika
Witajcie , juz jestem po fachowym badaniu USG i wprowadzam zmiany.... NICK.............TERMIN..........ILOSC NABYTYCH KG.............PLEC TEZ.P.MAMA........01.08.05...............8 kg ..........................? AGUTA...............01.08.05...............?..............................? DOMINISIA..........02.08.05..............3 kg............................? KARIN2005...........04.08.05.............9kg.................dziewczynka ANIA69x2............05.08.05..............3kg............................? NESIA................05.08.05...............6 kg...................chlopczyk ARKADIA.............05.08.05.............. 4 kg...............dziewczynka ENRA.................06.08.05...............?..............................? OGRODNICZKA M...07.08.05...............?.............................? PRZ.MAMA...........07.08.05...............?..............................? PUZA.................07.08.05...............?.............................? MYSZA28.............08.08.05..............7kg..................chłopczyk RIKA...................10.08.05..............6,5kg..............dziewczynka MUTTER 32..........13.08.05..............?..............................? JOASIUNIA..........13.08.05...............?..................dziewczynka. ALICJA 27...........18.08.05...............?..............................? ELA79...............18.08.05.................7kg..........................? NIN00...............20.08.05................?.............................? SKYE.................25.08.05...............3kg..................... Cały czas miałam przeczucie, że będzie chłopak, wszelkie tzw. znachorskie metody potwierdzały te przypuszczenia...a tu proszę, dziewczynka. Chyba poszła na rękę mężowi, na Filipa nie chciał się zgodzić i ma swoją ukochaną córę! Skye chciałabym wyprowadzić Cię z błędu, USG na Żelaznej nie jest w formacie 3D ani kolorowe, niemniej jednak bardzo profesjonalne badanie. Pani dr Włoch niesamowicie kompetentna, można wykryć wszelkie nieprawidłowości, na przykład u mojej niuni stwierdziła torbiel - podobno nic poważnego, ale należy to za 6 tygodni skontrolować. Poza tym cały opis spostrzeżeń jest czytelny dla zwykłegośmiertelnika. Wyszliśmy bardzo usatysfakcjonowani, no i fakt zaskoczeni- zwłaszcza ja! To jest mała dama. Jeśli chodzi o kwas foliowy od trzeciego miesiąca ciąży lekarka nakazala by zaprzestać dawkowanie /witaminki dla kobiet w ciąży zawierają wystarczającą dawkę tego specyfiku/. Dowiedziałam się także, że często podczas ciąży występują zapalenia grzybiczne pochwy i niespecjalnie należy się tym martwić. Mnie również zapisano Natamycynę. Przyznam, że nie mam pojęcia skąd źródło zakażenia - zawsze wydawało mi się, że z nawiązką dbam o higienę. Po wybraniu 7 tabletek objawy ustąpiły. Jednakże w kontakcie z nasieniem po jakimś czasie znowu nastąpił nawrót. Mam nadzieję, że to nie stanie się regułą, bo skoro teraz mogę śmiało i bez ograniczeń współżyć nie chciałabym z tego rezygnować. A propos, może wiecie do którego miesiąca jest to bezpieczne ze wzgledu na Maleństwo? Pozdrawiam bardzo słonecznie i życzę duzo ciepłych chwil z Waszymi Maleństwami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............TERMIN..........ILOSC NABYTYCH KG.............PLEC TEZ.P.MAMA........01.08.05...............8 kg ..........................? AGUTA...............01.08.05...............?..............................? LOTNA...............02.08.05..............8kg....................chłopiec DOMINISIA..........02.08.05..............3 kg............................? KARIN2005...........04.08.05.............9kg.................dziewczynka ANIA69x2............05.08.05..............3kg............................? NESIA................05.08.05...............6 kg...................chlopczyk ARKADIA.............05.08.05.............. 4 kg...............dziewczynka ENRA.................06.08.05...............?..............................? OGRODNICZKA M...07.08.05...............?.............................? PRZ.MAMA...........07.08.05...............?..............................? PUZA.................07.08.05...............?.............................? MYSZA28.............08.08.05..............7kg..................chłopczyk RIKA...................10.08.05..............6,5kg..............dziewczynka MUTTER 32..........13.08.05..............?..............................? JOASIUNIA..........13.08.05...............?..................dziewczynka. ALICJA 27...........18.08.05...............?..............................? ELA79...............18.08.05.................7kg..........................? NIN00...............20.08.05................?.............................? SKYE.................25.08.05...............3kg..................... http://img72.exs.cx/img72/9922/nowy47mw.jpg http://img72.exs.cx/img72/1272/nowy18zw.jpg Hej Kobietki własnie dwa dni temu dowiedziałam się że to będzie chłopiec. Ciesze sie bardzo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojeeej!! Lotna :) gratuluje :) sliczny chlopczyk :) i jak dumnie prezentuje swoja meskosc :) fiu fiu!! bedzie z niego niezly gagatek :) szkoda ze nie wiem jak umiescic w necie zdjecia mojej kruszynki... tez bym wam chetnie pokazala... Puza!! swietna stronka!! mi sie sprawdzilo :) tez mialam problem z otwarciem , wiec zamiast klikac na linka wpisalam adres bezposrednio w pasek adresow i otworzylo sie od razu :) zaraz sprawdze czy inne daty tez sie potwierdza :) heh!! fajna zabawa :) BUZIAK MAMUSKI :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła mama
NICK.............TERMIN..........ILOSC NABYTYCH KG.............PLEC TEZ.P.MAMA........01.08.05...............8 kg ..........................? AGUTA...............01.08.05...............?..............................? LOTNA...............02.08.05..............8kg....................chłopiec DOMINISIA..........02.08.05..............3 kg............................? KARIN2005...........04.08.05.............9kg.................dziewczynka ANIA69x2............05.08.05..............3kg............................? NESIA................05.08.05...............6 kg...................chlopczyk ARKADIA.............05.08.05.............. 4 kg...............dziewczynka ENRA.................06.08.05...............?..............................? OGRODNICZKA M...07.08.05...............?.............................? PRZ.MAMA...........07.08.05...............?.....................chłopczyk PUZA.................07.08.05...............?.............................? MYSZA28.............08.08.05..............7kg..................chłopczyk RIKA...................10.08.05..............6,5kg..............dziewczynka MUTTER 32..........13.08.05..............?..............................? JOASIUNIA..........13.08.05...............?..................dziewczynka. ALICJA 27...........18.08.05...............?..............................? ELA79...............18.08.05.................7kg..........................? NIN00...............20.08.05................?.............................? SKYE.................25.08.05...............3kg.....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, podaję instrukcję, jak wklejać zdjęcia w postach. Wysyłajcie sdjęcia swoich berbrci. :D :D :D Wklejanie zdjęcia w postach Trzeba wejśc na stronę - http://www.imageshack.us/ i tam kliknąć przeglądaj, wybierasz zdjęcie z komputera które chcesz włożyć postu, a następnie klikasz host it!. Na samym dole pojawia Ci się adres Twojego obrazka zaczynajacy sie od http://........ na końcu jest napisane: Direct link to image. - Ten cały adres musisz skopiować. Jak masz już skopiowany ten adres wracasz do postu na forum i wklejasz je (wszystko bez jakichkolwiek spacji) i wysyłasz post Przyszła mamo - spóbuj!!! No i wy wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arkadia, pati, skye - kochane, dziękuję za słowa otuchy i wsparcia. Bardzo mnie uspokoiły. Opuchlizna trochę mi zeszła ale waga wskazuje (+2,5 kg), że jednak trzymam tę wodę. Zrobiłam wczoraj analizy krwi i moczu. Badania mi poleciały na łeb na szyję - niestety. Mam za mało czerwonych a za dużo białych krwinek i hematokryt też za nisko. Z kolei w moczu mam nieliczne bakterie a w jego osadzie 0-1 wp.w krwinek białych. Dzisiaj wizyta u gin, mam nadzieję, że mnie uspokoi. Rika - gratuluję serdecznie dziewczynki :):):) bedziesz mogła ubierać ją w takie śliczne sukienusie i czesać z kokardkami :) rewelacja. A propos przytulanek, to wedle wszystkich publikacji, z którymi ja się zetknęłam, można w zasadzie do samego końca :), oczywiście jeśli ciąża przebiega prawidłowo. Podobno dzidziusie lubią takie kołysanie, a orgazmy stanowią dobry trening macicy przed porodem. Pozostaje więc tylko kwestia ochoty (a z tą u mnie różnie w ciąży) i wyboru odpowiedniej pozycji (my preferujemy \"na łyżeczki\" i jak pieski też :)) Śmieję się z męża, że teraz ma dodatkowego faceta w łóżku (tego małego). Lotna - witamy nowego mężczyznę forumkowego!!!Jest bardzo śliczny a zdjęcia super wyraźne :) mmoje z 3d różnią się tylko tym, że są w tonie sepii. Myślałaś już nad imieniem? U mnie nadal stoi na Mateusz Antonii ale przysłowiowa klamka jeszcze nie zapadła. No dziewczyny! Mamy równowagę forumkową! Małych księżniczek 4, małych królewiczów też 4 :):):) Arkadia! Cieszę się, że przybrałaś troszkę na wadze, ja niestety też, ale pocieszam się, że może to ta woda. Poprawiam tabelkę. NICK.............TERMIN..........ILOSC NABYTYCH KG.............PLEC TEZ.P.MAMA........01.08.05...............8 kg ..........................? AGUTA...............01.08.05...............?..............................? LOTNA...............02.08.05..............8kg....................chłopiec DOMINISIA..........02.08.05..............3 kg............................? KARIN2005...........04.08.05.............9kg.................dziewczynka ANIA69x2............05.08.05..............3kg............................? NESIA................05.08.05..............11 kg...................chlopczyk ARKADIA.............05.08.05.............. 4 kg...............dziewczynka ENRA.................06.08.05...............?..............................? OGRODNICZKA M...07.08.05...............?.............................? PRZ.MAMA...........07.08.05...............?.....................chłopczyk PUZA.................07.08.05...............?.............................? MYSZA28.............08.08.05..............7kg..................chłopczyk RIKA...................10.08.05..............6,5kg..............dziewczynka MUTTER 32..........13.08.05..............?..............................? JOASIUNIA..........13.08.05...............?..................dziewczynka. ALICJA 27...........18.08.05...............?..............................? ELA79...............18.08.05.................7kg..........................? NIN00...............20.08.05................?.............................? SKYE.................25.08.05...............3kg.....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Puza
Spróbujcie wpisać ten link jak Arkadia, ale podam jeszcze raz. http://www.jolmys.webpark.pl/ Jak ja Wam zazdroszczę, że macie tyle zdjęć waszego maleństwa. Ja mam zaledwie jedno z 9 tyg. i drugie z początku 21 na którym i tak mało co widać. No i znacie płeć. Moja pani ginekolog jakoś nie postarała się, żeby to odkryć. Chociaż stwierdziła, że jak nie widać jąderek to daje 88% na dziewczynkę, czyli właściwie nic się nie dowiedzieliśmy. Poza tym mojej koleżance powiedzieł lekarz o tym czasie, że bedzie chłopiec, a urodziła śliczną dziewczynkę. To ja już sama nie wiem. Mieszkam w małym miasteczku i może nie ma tu takiego dobrego sprzętu USG jak u Was. Mam nadzieję, ze będzie zdrowa dzidzia, jeszcze 4 miesiące. Przytyłam 9 kg. to dzidzia rośnie. Plecy mnie bolą jak za dużo chodzę. Jeszcze mam problemy ze snem. Jakoś budzę się w środku nocy i nie mogę zasnąć przez 2 godziny. Rika ja współżyłam do 8, prawie 9 miesiąca. Jeżeli oczywiscie lekarz nie zdecyduje inaczej. Tak około 3,4 tygodnie przed terminem porodu zaprzestać. Pozdrawiam Was i Wasze maleństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udało się! Przepraszam za pomyłkę, instrukcja była oczywiście Lotnej - Lotna dzięki, super, właśnie wysłałam przez gg wszystkim zdjęcie małego. Pozdrawiam. Cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Szczęściary!!! Jak cudnie jest oglądać wasze śliczności w brzuszkach. Mi do tego jeszcze daleko. Ale wiem, że na mnie poczekacie :) do 20 kwietnia, wtedy będzie wiadomo czy w brzuszku rośnie dziewczynka czy chłopczyk :) Byłam dziś u doktorki, przytyłam już 4,5kg i słyszałam pierwszy raz serduszko mojego maleństwa, cudny dzwięk, mogłabym go słuchać i słuchać. Dziewczyny jak dostanę jakieś zdjątko na USG to też Wam pokażę :) Na razie z przyjemnością oglądam Wasze :) Całuję serdecznie, A ak wogóle dziewczyny myślę, że powinnyśmy się lepiej poznać, no wiecie przynajmniej nasze imona co wy na to???? Ja jestem Gosia, mam prawie 24 lata, i to moja pierwsza ciąża, a wyszłam za mąż we wrześniu zeszłego roku :) Jutro smutny dzień, trzymajcie się mocno, właśnie zapaliłam świeczkę w oknie. I biegnę o 21 na różaniec w intencji Ojca Świętego, Do zobaczenia, Gosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominisia
Gośka masz racje powinnyśmy się lepiej poznac.Mam na imię Dominika,mieszkam w małym miasteczku w kujawko-pomorskim.Wyszłam za mąż 16 pażdziernika 2004roku,mm 23lata.Jest to moja pierwsza ciąża.Chciałabymmieć 3 dzieciaczków,mam nadzieje że się uda.Pozdrawiam wszystkie mamusie i brzusie ~Dominika~

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, Gdzie jesteście???? Czekam na wasze wpisy. Dominisia super, że chociaż Ty się odzywasz :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela 79
to teraz ja się wpisuje na imię mam Ela mam 25 lat ,slub wziełam 26 czerwca 2004 roku,miesszkam obecnie w mieście nieopoldal Łodzi,to jest moja pierwsza ciaża-bardzo sie o nią boje,z wykształcenia jestem histoerykiem konczyłam szkolę w Wawie i pracuję jako nauczycielka w liceum.na razie moja ciaża to tylko strach o dzidzi pare razy niezle czegos się wystraszyłam a podobno nie mozna ...dzidzius kopie jak szalony.pozdrawiam czekam na opisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominisia
Hallo kobietki,mamuśki moje kochane gdzie wszystkie jesteście??????????Mam pytanko czt któraś z was jeżdzi może teraz w czasie ciąży na rowerze,bo ja jerzdrze ale dużo osób mi to odradza.Bardzo proszę o wasze opinie!!!Pozdrawiam cieplutko ~Dominika~

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, No ja nie wiem, gdzie się wszystkie brzuchatki podziały. Dominika, ja nie jeździłabym na rowerze, ale w sumie jak się dobrze czujesz i nie ma przeciwskazań to czemu nie :) Gdzieś czytałam, że od drugiego trymestru nie powinno się jeżdzić ale moja kuzynka np nie zrezygnowała z roweru do 6-tego miesiąca i ma zdrowe dzieci :) pozdrawiam, Gosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mamusie!Wlasnie nadrabiam zaległości z całego tygodnia.Niestety nie mam na razie internetu w pracy ale jak tylko jestem u teściowej to od razu czytam Wasze wypowiedzi. U mnie nic się nie zmienilo.Do powrotu mojego kochanego Misiaczka(mojego męża)pozostało równo 35 dni( i mało i dużo). Ja troszkę podupadłam na zdrowiu bo najpierw dorwało mnie przeziębienie-a przez to pózniej bolał mnie bardzo mocno brzuch od kaszlu no i od środy jestem na tydzień na zwolnieniu,muszę leżeć.Na szczescie przeziębienie już przeszło,brzuch przestał boleć i mam nadzieje ze od czwartku będę mogła wrócic do pracy-bo umre z nudów w domu.Nadal mam kiepskie wyniki na toksoplazmoze i juz lekarz nie wie co ze mną zrobic.U dziecka zadnych zmian nie widac a mimo to trzeba to leczyc. Aha!nazywam się Karina-mam 23 lata i to moja pierwsza ciąza.Jestem mężatką od 8 czerwca 2002r.Pozdrawiam wszystkie mamcie i Dzidzie!Trzymajcie się cieplutko.Postaram się pisac częśćiej.pa.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela 79
mam pytanko czty wasze zdjecia z usg sa dobrze widoczne ja nie moge doszukać się drugiej raczki mej dzidzi czy to mozliwe ze się gddzies zaplatała i nie dała sie zobaczyć na zdjeciua lekarz oipisujac pow . o tu mam pani kawałek jednej racczki tu druga a tu nózki czyli wszystko w porzadku.tak powiedział a dlaczego ja tej raczki nie mogew zobaczyć na zdjeciu,czy wasze zdjecia tez sa takie slabe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×