Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

My juz wykapani i po krotkiej dzremce.Kolacyjka byla,teraz czas na zabawe.Dzis pewnie znowu pol nocki spedze za kompem.I znow bedziecie musialy czytac te moje nocne bzdurki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My juz wykapani i po krotkiej dzremce.Kolacyjka byla,teraz czas na zabawe.Dzis pewnie znowu pol nocki spedze za kompem.I znow bedziecie musialy czytac te moje nocne bzdurki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Upiekłam pierwszy rzut pierniczków. Polewa malinowa. Pachną słodko, chyba jutro kolejne pójdą na blachę :D. 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Dawid dziś rybki przekarmił, woda stała się od nadmiaru jedzenia mętna, dwie rybki poszły do lepszego świata, znaczy toalety, a reszta ledwo zipie. No i właśnie teraz mój M siedzi, a raczej biega i wylewa im wodę, coby nalać nowej. :D, Dawid chciał je tylko tak nakarmić, żeby nie musieć wieczorem i rano, znaczy chyba do świąt :). 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Ulcia kima sobie, tak się wybawiła w wodzie. Macha tymi nogami w tej wodzie, że cała mokra jestem. No i znowu później wariowali z Dawidem, on w wodzie ona na przewijaku :) 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 A ja teraz się odstresowuje, nałożyłam sobie maseczkę na twarz i tak myślę, że zaraz ochłonę tależ pierniczków sama. :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Jakie szczęście, że moj nie przepada za słodkościami tego typu. On już się przyczaił na Dawida czekoladę z kawałkami orzechów. Właśnie dziś przyniósł mu z pracy paczkę, ja z niej nie skorzystam, bo wszystko w czekoladzie, ale Dawid zadowolony, no i za rok będą dwie takie paczuszki hihi :D:D:D:D:D:D:D:D No dobra nie piszę wam już jakich to ja słodkości nie mam w domu i życzę miłego wieczorku i zapraszam jutro na pierniczki i kawkę, ewentualnie herbatkę z cytrynką lub bez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Hej my tez po kapieli ... Elu wiec pytalas o Nutramigen na stronie 100 naszego topiku Fiona pisze ale nie o nutramigenie tylko o tym co mu podaje a na stronie 104 masz kilka linkow o tym ... pozdrawiamy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela79
cześć dziewczeta Caarla dzieki za iformacje ❤️ dalka masz dar fajnego,dowcipnego opisu sytuacji❤️ Dziewczeta ja mialam wczoraj tak zly dzień że szok. Jak już pisalam michał od 2 dni marudził-nic mu sie nie podobało,wczoraj poryczałam sie i płakalam z pół godziny-i od męża i do mamy do sluchAawki. Zdaje sobie spare że być może on jest rozpieszczony bo jako noworodek był non stop na raczkach gdyz dokuczaly mu bolięsci brzuszkowe,ale teraz to powodow do jego marudzeina nie znajduję. Plakał wczoraj on płakalam ja. Teraz nakarmiony prewinięty lęzy pod choiinką w wózku. doszlismy do wniosku ze musi nauczyć sie leżeć w swoim lózeczku-czego ostanimi czasami w ogole nie robi. oczywiście4 to tylko teoria ale bedę starala sie zmieniać mu zabawki dawać smoka i klaść najczesciej do lózeczka. Na macie i materacu to non stop przewraca sie z brzuszka na plecy i z pleców na brzuszek że nie jestem w stanie go upilnować. Zly paskudny wczorajszy dzień mam nadzieję ze przyniesie nam dzis slonce. Piszcie i podpisujcie liste obecności ela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My już jezdeśmy :). No i witamy. Elu, a sprawdziłaś przypadkiem czy dziąsełka go nie bolą, ja ostatnio miałam taki dzień z Ulką . Zapomniałam zabrać żel od mamy i w wyniku tego małą bardziej bolały dziąsła i cały czas chciała na rączki. No a z tym przyzwyczajeniem do noszenia, to myślałam że mała też się przyzwyczaiła bo jak ją kładłam, to wyła, ryczała itp. No ale jakoś się udaje. Poleży chwilę w łóżeczku, oczywiście musi mieć do tego wenę twórczą i stosy zabawek oraz karuzelę włączoną :). W sumie to ja myślę, że ona musi mieć do wszystkiego wenę twórczą, bo inaczej tylko wyje. Uciekam Dawid domaga się codziennej kaszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry:D:D:D dalka- uśmiałam się jak norka czytając Twój wieczorny post:))) świetną masz tą swoją rodzinkę:) elu- nie martw się, michałkowi na pewno przejdą te humorki i będzie dobrze:D jaśminka też od paru dni jest nieprzeciętnie marudna- od rana tak do mniej więcej 13-tej, kiedy dostaje flachę kaszki bananowej i idzie spać:) w ciągu dnia- też możemy zapomnieć o spaniu w łóżeczku- najchętniej cały czas siedziałaby w foteliku lub ewentualnie w koszu, ale i tak marudzi.... wczoraj wieczorem byłam na ostatnich zakupach świątecznych- najpierw po prezenty do plaży, a później po pampersy (:P) i jedzenie do tesco... wróciłam po 21-ej, sama musiałam to wszystko wnieść na 3 piętro, bo krzyś akurat karmił małą po kąpieli. następnie zrobiłam kapustę z grzybami i barszczyk, przyjechała do nas na spanie moja koleżanka z roku (ta, którą uhonorowałam zupą z płaskiego talerza:P) i zanim wszystko doszło do pożadanego stanu miękkości, zrobiła się pierwsza w nocy:( kobietki apeluję o jakiś przepis na kompot z suszu (mam już susz, ale co z nim zrobić dalej???????) magda kolejny raz dostąpiła pewnego rodzaju zaszczytu... pomna tego, że mamy sofę w drugim pokoiku bez żadnych złych przeczuć zaprosiłam ją na nocleg... niestety nie wpadłam na to, że przedtem sofa stała w dużym pokoju i nie wzięłam poprawki na to, że teraz to diabelstwo już się na pewno nie rozłoży do końca, bo najzwyczajniej w świecie, u nas nie ma tyle miejsca... szykujemy się do rozłożenia grata, a tu okazuje się, że... wysunęło się około 100 cm, a reszta została w środku... jak sądzicie, magda zechce mnie jeszcze odwiedzić??????????? i pytanie nr 2, czy istnieje gorsza pani domu niż ja??? myślę, że może gdzieś w timbuktu lub addis abebie... to by było na tyle, czekam na przepis an kompocik:):):):) buziaki👄👄❤️❤️🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obecni i sie meldujemy.teraz kaszka dla krzysia i sniadanko dla jego mamy,potem dinku dinku,potem haaaaa kotki dwa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julianka przepis jest całkiem prosty. Gotujesz susz w wodzie i dodajesz cukru. Znaczy tym idziesz na łatwiznę, a kompot też jest dobry. Lub.... KOMPOT WIGILIJNY Z SUSZU Proporcje na ok. 10 porcji 25 dkg suszonych owoców (śliwki, jabłka, gruszki, morele, rodzynki), kilka goździków, kawałek cynamonu, 1/2 szklanki cukru, 2 1/2 l wody Wodę zagotować z goździkami i cynamonem, wsypać cukier. Do wrzątku wrzucić owoce, gotować 2-3 minuty. Odstawić pod przykryciem, żeby owoce napęczniały. Nałożyć owoce do kompotierek, zalać syropem. Podawać ciepły. Ja tam czekam na kluski z makiem :D, a sobota tuż tuż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo Hallo :D my tez juz na nozkach ... toaleta poranna przed nami :D :D :D :D :D :D Elu ❤️ Isia mam pytanie jak mala z tym jablkiem je ??? smakuje jej ... ikiedy jej podajesz ??? Dalka :D :D :D :D :D :D :D :D i miej tu rybki w domu ... karp raz w roku na talezru wystarczy :D Julianko ... znalazlam takie przepisy ... ja osobiscie nigdy nie robilam ale moze moze :D :D :D :D w tym roku :D http://www.gotowanie.wkl.pl/przepis143.html http://kuchnia.o2.pl/przepisy/obiekt.php?id_o=30 http://kuchnia.kisa.pl/przepis.php?nr=26&hm=pr/so http://www.kuchnia.com.pl/DiD/napoje.html http://kuchnia.gazeta.pl/kuchnia/2,54041,,,,31901656,P_KOBIETA_PRZEPISY.html a co do koleznaki hmmm :D :D: D: no nie wiem moze stwierdzi ze do 3 razy sztuka skoro kazdy kolejny jest lepszy :D :D: D: :D :D :D :D :D :D :D :D :D pozdrawiamy :D 🌻 ki dla Was papapa do pozniej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się porannie i zmykam do swoich zajęć... Julianka- ja sobie kiedyś wytrzęsę wnętrzności czytając twoje posty!! Timbuktu?!? Buahahahahaha Zmykam bo mi znowu zaraz narobicie smaka na słodkości i zacznę węszyć po szfkach za słodkim jak pies mojej mamy... Carlaa, dzęki za ciastka. Dobre, tylko mało! Czym leczyć chorobę pod nazwą \"allegro\"? Pa Irenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWKA26
Witamy :) My też podpisujemy listę obecności:) Dalka niezle z tymi rybkami poprostu mały chciał dobrze:) Julianka u Ciebie też niezle tak jak napisała Carla do trzech razy sztuka:) Ja dzis w lepszym humorku mały sobie leży i mówi do mamci auuuu aguuuuu:D:D:D:D:D:D Jutro pojdziemy na kontrolę kurczę ale ten kaszel go jeszcze trzyma chyba słaby ten antybiotyk:(i będziemy kolejne dni siedzieć w domu:(wiecie jak moje maleństwo fajnie wygląda z tym jednym ząbkiem;)jest taki słodziutki o rany własnie pluje teraz mówi aaaa buuuuuuuuuu no i cała broda mokra a jak sie chichocze:D:D:D:D:D Zafundowaliśmy sobie na gwiazdkę cyfrówkę już ja mamy:)więc ze zdjęciami będziemy na bieżąco:) pozdrawiam wszystkie mamulki i ich pociechy👄 🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWKA26
aaaa zapomniałam Dalka terraz ty robisz smaka z tymi piernikami:p ja nie wytrzymam dalej muszę chyba dziś też kupić niestety:(bo nie mam dobrego piekarnika więc nie upiekę a szkoda bo całkiem dobre robię:p w końcu jeden mój zawód to ciastkarz hihihih :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znowu ja .Wlasnie zblizamy sie do nastepnej stronki,ciekawa jestem kto ja otworzy ;-) Krzysiaczek wlasnie wszamal kaszke i teraz sobie pieknie spi.A mamusia szaleje.Wlasnie czekaja mnie ostatnie gruntowne przedswiateczne porzadki. Kompa mam wlaczonego caly czas,wiec prosze o rade i czekam na odpowiedz?Dziewczyny co ja mam zrobić dzisiaj bardzo szybkiego na obiad,zaznaczam ze czasu b.malo.Piszcie szybko? Domi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo Hallo ... Iwka zdrowka dla malego ... ❤️ chcetnie zobacze ten jego zabek :D :D :D :D :D :D :D :D Dominisiu ja jak nie mam czasu le tak na serio to robi epiersi z kurczaka bo to miesko najszybciej sie robi a ziemniaki i jakies warzywko to minuta osiem prawda ale nie ubijam tylko podpiekam i robie w sosie smietankowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWKA26
Może ja zacznę następną stronkę:) Moje maleństwo też śpi:) Dominisiu ja tez jak mam mało czasu robie piersi z kurczaka bo jak pisze Carla to szybciutko się robi:) ja dzis będe miała kotleciki mielone :Pdo tego ziemniaczki jakieś suróweczki dla mnie pewnie sobie zrobię buraczki z jabłuszkiem uwielbiam:p narrazie uciekam poszwędać sie po kuchni trzeba naczynia pomyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamulki ... 🖐️ Dalka zapomnialam Ci sie zapytac jaki zel ... stosujesz na te dziaselka i dla mam ktore podawaly jablko czy tarlyscie na tarce plstikowej ??? czy skobalyscie lyzeczka oczywiscie tez plastik czy ..... ??? slyszlam ze metal zabija wit C .. i dla maluszkow najlepiej plastikowe naczynia ...taka lyzeczka podaje wit D bo mam ja w tabletce :D jak juz wspominalam Nesiu kiedy jedziecie ???? I pytanie jakie firmy u was goszcza dla dzieciaczkow ??? chodzi mi o jedzienie ... bo tak jak Ania zaczynam sie zastanawaic :D :D to tyle pytan [🖐️ do pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane!!! Elu, znowu przegapiłaś początek strony, a miał byc Twój, hihihihi. Michałkowymi marudkami się nie martw, dzieci mają jedne lepsze i jedne gorsze dni, poza tym może to dziąsełka? Carla, ja używam na dziąsełka Bobodent, ale słyszałam, że Dentinox jest lepszy, tylko nie moge dostać. TPM, ja karmię piersią, ale tak jak Isia, podawałam juz jabłuszko, tyle, że ze słoiczka. Mały się zajada!!!! Pochłania na raz 1/3 słoiczka. Zaczęliśmy od firmy Hipp, bo patrzyłam na te słoiczki i konsystencja Hippów najbardziej mi się spodobała. I byłam niezwykle zaskoczona, że maluszek jadł tak chętnie i ładnie, wcale nie wypluwał, a czytałam w książkach, że poczatki bywają trudne, że dzieci przez pierwszy miesiąc więcej plują niż zjadają. Dobra rada - zaopatrzyć się w małą łyżeczkę z miękką częścią wkładaną do buzi i dość długą rączką (są takie trojaczki Canpola). A jeśli chodzi o tarcie jabłuszek, to tak jak piszesz Carla, trzeba na plastikowej albo na szklanej tarce. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeeee net mi wrócił :D. Mieć stałe łącze i żeby takie braki w połączeniu były, horror. A więc Carla żel na zęby to Dentinox- Gel N, dobry jest, małą chyba przestaje boleć jak jej wysmaruje :). Kosztuje 23zł. Mała cholerka, ledwo zasnęła, a już leży patrzy i wciąga dwa palce. Ech ja nie wiem jak tak można, ja jak mam okazje to śpie ile wlezie, a ona ... szkoda słów. Patrzy tymi swoimi wielkimi oczkami na mnie i zaraz pewnie będzie jeszcze te jej guuuu. Nawet jej nie przeszkadza, że smoczek uwiera ją w głowe. Pierniczki wyszły dobre. Hihi, jestem zdolna :). Wczoraj pochłonęłam jeden tależ sama, mój jak zwykle nie chciał. Dziś chyba ponowie pieczenie tylko, że dam podwójne składniki, coby więcej łakoci było. A po świętach będzie dieta :D. Trzeba będzie zrzucić ten nadmiar kilogramów z pierniczków, ciast i innych dobroci. Tymbardziej jak się ma takiego ojca jak ja, co sam nie zje , a innym pakuje na tależ siłą. Teściowa kazałą mi wymyśleć prezent, który ma mi dać. Nie mam pomysłu. Jakoś nie umiem mówić co bym chciała dostać, tymbardziej że sama nie mam żadnego pomysłu. No i jak to ona powiedziała sama nie wie co mi kupić, bo jak kupi jakiś ciuch i nie będę w nim chodzić to dopiero będzie. No i przechodziła cały ryneczek i nic ciekawego nie znalazła. Ja wogole nie wiem po co ona chce mi i mojemu prezenty robić, chyba starczy wnukom, a nie jeszcze na stare konie będzie się wykosztowywać. Uciekam do tej małej ...... :) może jeszcze przyśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszalałam na bobasach:) jaśmina ma wklejone nowe, bardziej aktualne zdjęcia, zapraszam do odwiedzin na naszej stronce:) http://bobasy.pl/?u=jasminek&s=9bf3dc79ca274ba96cf0b982ed1edbf8 carla- pięknie Was zasypało, żel na ewentualne ząbki mam ten, o którym pisze dalka. słyszałam, że jest najlepszy isiu- trzymam kciuki za Twoje wnetrznosci:D:D:D domisiu- jak chcę coś szybko upitrasić, to gotuję ryż, biorę 2 piersi kurczaka, duszę je i dodaję: albo jakieś warzywka z horteksu(zwłaszcza lubię te z przyprawą włoską) albo jakiś sos z pudliszek (zwykle łagodny słodko-kwaśny) - to wszystko doprawiam po swojemu (czytaj tony curry:P) i mam obiad w pół godzinki iwka- cieszy mnie poprawa zdrówka:) kurujcie się dalej:) a tak w ogóle to wszystkie razem i każdą z osbna- zapraszam z wizytą do nas:) tzn. najecie się i wyśpicie za wszystkie czasy:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TRZY No dobra nastepna stronka rozpoczeta. Zrobie tego schaboszczaka na obiad jak tak wszystkie polecaja.Mpj maz na pewno sie ucieszy bo uwielbia kotleciki.To bedzie ostatni moj obiad przed swietami. Mam tylko nadzieje ze nie ostatni post. Pisze tak bo nie wiem czy znajde czas zeby jeszcze cokolwiek napisac.W sklepie od jutra bedzie duzy ruch i trzeba isc pomoc.Juz widze siebie zmeczona wykonczona siada do wigilijnej kolacji. Dziewczyny juz niedlugo moje zyczenie sie spełni (150)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dołączyliśmy się do pociągu :). No jak dobrze pójdzie to do wigilii będzie upragniona 150 stronka :). Mała Eminemka znowu ma swoją muze, jak to takie dziecko rozróżnia że to ten wykonawca ??? Liże palce, patrzy w tv i co chwila muszę ją na siebie podciągać, bo zjeżdża mi z brzucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela79
dominisi ua kto siedzi z Krzysiem jak ty jestes w pracy? no my już po spacerku-było fajnie,kupilam małemu maść na tradzik ale zaaplikuję iweczorem-teraz tesuje na sobiee. Maluszke spi,dzis am wyraznie weselszy dzień zobaczymy dalej. jakby ktos pytal co gotuje odpowiadam-nic!1 czekam jak mąż wróci to co ś przygotuje nie mam oprezentu dla swojej mamusi-laski poradxcie co kupić kobietce mojej kochanej choć już60-letniej? vczekam na pomysły ela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My wlasnie mykamy na spacerek,i popracowac troszke do sklepu(do 18stej). Elu juz ci odpowiadam-Krzysiaczka podrzucam raz moim rodzica a przewaznie mojemu tesciowi ktory jest caly czas w domu na chorobowym.Jak placze to ja slysze do nasz slkep znajduje sie kola tesciow domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze zagadka.Co to jest? jest grube,czerwone i jak wchodzi to az miło czekam na odp.,bede wieczorkiem pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela79
odpowiadam -to jest kiełabasa lub... truskawki zgadłam dominisiu/ cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania69x2
hej,dziekuje za odpowiedz co do szczepionki. a teraz kolejne pytanko-co myslicie o hustawkach dla maluchow-nie tych co sie w dzwiach wiesza tylko tych stojacych? takich w tym stylu-http://www.allegro.pl/show_item.php?item=76556585 http://www.allegro.pl/show_item.php?item=77870956 czy warto? nie za szybko dzieciaczki z tego wyrastaja? no bo tak zeby sobie posiedziec to ma fotelik(no jeszcze nie siedzi w nim bo nie potrafi:-) ). niby ona jest do 20kg,wiec wydaje sie ze na dlugo starczy,ale jak to jest w rzeczywistosci? dziewczyny czy Wy tez macie stale ochote na slodycze? bo ja ciagle mysle o czekoladzie ,wafelkach,paczkach.Nie jadam jednak ich czesto,bo mam wage sprzed ciazy i nie mam zamiaru tego zmieniac.jak sobie z tym radzicie? biore prenatal z witamin,czy to wystarczy? bo chromu tak dodatkowo to raczej nie mozna? a w ogole to Wam tez strasznie wlosy wychodza? bo mnie garsciami,sa w kazdym posilku ktory przygotowywuje,no sa po prostu wszedzie tylko nie na glowie.a w ogole to kazda z Was rodzila naturalnie? czy tylko ja mialam ciecie-bo nie wiem czy ta blizne smarowac czyms czy dac sobie spokoj i czekac az sama zblednie? ide uspic malego bo jest marudny.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×