Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Wogóle jeszcze mam cztery strony do nadrobienia :))) Jak przeczytam to się odezwę :) Całuję Was wszystkie i Wasze pociechy mocno 👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWKA26
Dalka właśnie odebrałam pocztę:D:D:D:D:D Ale się naśmiałam.... a co do fasolek bo zapomniałam powiedzieć że są super dziękuję bardzo Adrianek najbardziej lubi kaczkę dziwaczkę jak mu mamci a śpiewa wtedy się tak chichocze:) Skye niezle przybiera ta twoja mała :)ja już prawie jem wszystko:)i małemu nic nie jest tylko jeszcze obawiam się bigosu ale na święta napewno spróbuję:p buzka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWKA26
uciekam powoli szykować się do lekarza... zajrzę pózniej i zdam relację.. 🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka III Dominisia❤️Krzysiu........13.07..05.11.....75cm.........7100 Nesia❤️Mateuszek.........20.07..26.11....................8020 Ania69x2❤️Adrianek.......26.07.............64cm.........6050 Iwka26❤️Adrianek.........30.07..04.11.....70cm.........6450 Karin2005❤️Oliwia Wiki ..2.08..02.09.......60 cm........4800 Puza❤️Marlenka............07.08.................................... Carlaa❤️Dustin Alex.......08.08..30.11......68 cm.......7020 Rika❤️Lena................ .09.08..09.09......59cm........4800 Arkadia❤️Nadia ............11.08..11.09....................6410 Skye❤️Paulinka.............12.08..21.12.......66cm.......7200 Isia❤️Weronika.............12.08..12.09....................5820 TPMama❤️Natalia..........12.08 ..17.11...... 58cm.......6500 Karolka❤️Partyk...........14.08.................................... Dalka❤️Urszulka...........15.08..15.09.....................5350 Asiawroc❤️Ola.............15.08..................................... Ewca22❤️Majeczka.......18.08..................................... Niuninka❤️Nina ............20.08................59 cm.......4935 Pszczola❤️Tobiasz........22.08...................................... Ela79❤️Michalek...........25.08..25.09...........64cm........6750 Fiona79❤️Tymoteusz.....28.08..28.09........60cm........7370 Julianka80❤️Jaśminka....26.08..30.11.......................6330 Mama Natalki❤️ NAtalka............06.10..30.11..............6080

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do hustawki- mozna zobaczyc na allegro http://www.allegro.pl/show_item.php?item=78015729 , albo na zywo w smyku czy innym sklepie... my jednak poprosilismy o podmiane jej na inna, bo mimo wszystkich bajerow- to unosi tylko do 9kg, a moja cora do 7 juz dobiega wiec bylaby na krotko... poprosilismy o taka z mniejsza iloscia bajerow, ale przynajmniej do 11,5 kg :) do tej pory jednak prowizorka dawala rowniez swietne efekty- lezaczek zawieszony w drzwiach na linach wspinaczkowych. Mala odplywala- nic juz nie mialo znaczenia, chicholila sie, a potem zaraz zasypiala... dzieci uwielbiaja kolysanie... z tym ze tamta elektryczna pomoze po prostu mi w odzyskaniu czasu :))) Carla- co do Twoich obaw o kregoslup - lezaczek jest w pozycji lezacej- a hustawka z regulowanym oparciem- od lezacego do siedzacego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry mamusie:D dopiero wstałyśmy:) wczoraj jaśminka dostała pozytywkę wygrywającą \'cichą noc\', słuchamy jej teraz i tak jakoś się wreszcie robi świątecznie:) dziś powinien przyjść wreszcie prezent dla krzysia, dania wigilijne są jeszcze w formie krystalizacji, ale liczę na to, że jutro minie mi leń i zrobię śledzie i sałatkę:) a propos jedzenia słoiczków- zgodnie z zaleceniem hematologa jaśina od 10 dni jada obiadki- słoiczek zupki koło 16-tej, jak ma gorszy dzień i nie zje całego, to ją dokarmiamy jeszcze mlekiem, oprócz tego bobofruty i deserki (chyba bobovita) marchewka i jabłko i idzie nam ten proces coraz szybciej:) teraz słoik zupki to ca.30-40 minut, ale początki były traumatyczne:) carla- ja z soczkami zaczynałam tak subtelnie, a deserki i obiadki już zupełnie normalnie. a tak w ogóle po wprowadzeniu tych wszystkich nowości, małej wyregulowały się sprawy gastryczne i kilka razy dziennie pojawia się kupencja:) tylko- po jedzeniu w zupce jest wszystko (słowo honoru:P) misia, ja, fotelik, podłoga, a wczoraj nawet sofa:):):) misia wymyśliła wczoraj pyszną zabawę: kopie nóżkami w przewijak, który leży na łóżeczku... tym sposobem budzi nas dziki łomot np. o godzinie 4.07... do póżniej mamuśki buziaki w serdaki j&j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie zrobiłam maluchom sesje zdjęciową, świąteczną :). Cholercia jakie ja mam fotogeniczne dzieci. Tylko matka jak staje przed aparatem to nawet w cydrówce film pęka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Hallo Hallo dziendoberek :D a ja mam znow mase pytan ... moze nie taka mase ale jak podajecie te deserki w ktorym momencie ???? jablko a co z soczkami ??? kiedy daje dzisja malemu soczek :D :D :D: D od rana biegamy za mieszkaniem jedno nam poszlo kolo noska takie ktore nam sie podobalo bubububu :( ale damy rade ... jak kazdaa... widze ze jeszce pare linijek nam zostalo do 150 hihihi to ja komponuje juz zyczenia :D :D :D :D :D :D skoro ona ma w to opiewac :D :D :D :D potem zamilkniemy na chwilke :D :D: D: D i do sylwestra nastepne 50 hihihihi Iwka zdrowka dla malego Elus... Twoja bedzie nastepna stronka 🌻 Dominisiu trzymam kciuki za dobre liczenie w pracy hihihnic nie pomylisz wszyscy wszystko dostana Gosiu 🖐️ zagladaj czesciej Dalka 🌻 a te kilogramy malej to dobrze wpisalas ??? Julianka dzieki za odp 🌻 do poznije :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To sem ja... Postanowiłam do świąt nie wychodzić z domu, a zwłaszcza nie wsiadać z mężem do naszego Porsche (czerwony Fiat 126p, hehehe) bo można na mieście: a) dostać zawału b) wyrwać sobie włosy z głowy (mnie i tak wypadają, żaden biznes) c) nagrzeszyć myślą, mową i uczynkiem. I co ? I z powrotem do konfesjonału! Nie dość że pogoda do.. bani, to jeszcze kupa rozjeżdżonego śniegu na jezdni, zaparowane szyby i sami niedzielni kierwocy, którzy akurat sobie przypomnieli że zabrakło im proszku do pieczenia albo soli. I muszą natychmiast pojechać samochodem aby tę absolutnie niezbędną rzecz kupić. Piec nie będę, bo niejestem u siebie, tesciowa zaplanowała już wszystko, ja do powiedzenia mam jedynie \"wesołych świąt\". Idę do swoich zajęć... Stronka nr 150 będzie moja :P Irenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela 79
no ja niepodorauje skoro 150 bedzie isi to 149 moja! hihi obralam warzywka na rybe po grecku i bedę tarkowala. Po wielu bojach i krzykach maly zasnal dzis próbowal lewą ręką dotkać lewje stopy i do buzxi donieśc próby takie uskutrecznia przy każdej zmianier pieluszki. Moj michał jak nie spi to marudzi i dalej płacze jak nikt nie reaguje,nic doslownie przy nim zrobić nie mogę,jak lezy na macie to przekreca sie na brzuszek-oczywiscie dalej na lewą stronę,ale glówke do zabawek odwraca w obie no iwęc pytam was! czy wasze dzieci też cos robia na kewa stronę np przekecaja sie tylko na jeden boczek! wiem ze u Puxzy Marlenka tylko prawą stone ćwiczy,ale moze ona tez już daje na obie a michaś nie! Niew wiem dlaczego w ogole to lewa rękę ma silniejśzą w uścisku-nie mam nic przeciwko sam jestwem leworęczna-hihi tylko żeby ot tylko o to -tzn o silniejsza strone chodziło Wypowiedzcie sie moje koleżanki na ten temat,po to was tu mam-chlip chlip. Dzis bylam na spacerku kupiłam mamie czekolasdę i perfumy-ot i cały mój prezent. Pozdrawiam Juz mamy wszystko jutro wyjezżamy,martwie sie ze te święta bedą niespokojne,no i tyle drogi do pokonania ale Nesia jedzie w gory z maluszkiem to tez musza kilkaset km pokonać cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela 79
Popijam herbatkę i zastanawiam sie kiedy bedzie Michaś chodził mówił przytulał sie do rodziców i i dostarczal nam wiecej radosci niż dotychczas. moze ten przyszly rok przyniesie pozytywne zmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela 79
Tabelka III DominisiaKrzysiu........13.07..05.11.....75cm.........7100 NesiaMateuszek.........20.07..26.11....................8020 Ania69x2Adrianek.......26.07.............64cm.........6050 Iwka26Adrianek.........30.07..04.11.....70cm.........6450 Karin2005Oliwia Wiki ..2.08..02.09.......60 cm........4800 PuzaMarlenka............07.08.................................... CarlaaDustin Alex.......08.08..30.11......68 cm.......7020 RikaLena................ .09.08..09.09......59cm........4800 ArkadiaNadia ............11.08..11.09....................6410 SkyePaulinka.............12.08..21.12.......66cm.......7200 IsiaWeronika.............12.08..12.09....................5820 TPMamaNatalia..........12.08 ..17.11...... 58cm.......6500 KarolkaPartyk...........14.08.................................... DalkaUrszulka...........15.08..15.09........57cm.......4350 AsiawrocOla.............15.08..................................... Ewca22Majeczka.......18.08..................................... NiuninkaNina ............20.08................59 cm.......4935 PszczolaTobiasz........22.08...................................... Ela79Michalek...........25.08..25.09...........64cm........6900 Fiona79Tymoteusz.....28.08..28.09........60cm........7370 Julianka80Jaśminka....26.08..30.11.......................6330 Mama Natalki NAtalka............06.10..30.11..............6080

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela 79
juz tyle poczynilam by 149 była moja a tu... klops. Aha Michałek w Boze Narodzenie kończy 4 miesiaczki ,tka zacheciłyscie mnie do tych marcherwek i jabłuszek ze podam mu troszeczke,kupuię z gerbera lub bobovity-bo slyszalam ze najsmaczniesze U rodziców nie mam dostepu do netu woiec pewnie dopiero w środę jak wrócimy to bedę czytala jak wam świeta upłynęły ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela 79
A ze mnie to taka gospodarna gospodyni że butlę gazową kupujemy raz na 5 mesięcy,a moja mama wymienia co 25 dni,hihi albo gaz inny albo młodej żonie gotoewać sie nie che. michał spi od 30 minut dlatego mogę popisać poprzypominac się. w tym roku wszystko nie tak jak trzeba mieszkanko tylko z grubsza ogarnięte okna tylko przetasrte a ja prowadze ciagłe woje z synkiem fajnie by bylo gdyby sobie sam tak z pół godzinki poleżał pogaworzył w lózeczku,jedynie co robi to jak dsie obudzi to 15 min podziwia choinkę a ja mogę w tym czasie podgrzac mu mleko umyć twarz i nastawioć czajnik,boję sie co to bedzie w te swieta i ciagłe pytania dlaczego on taki wiercipięta ale co aj mogę odpowiedzieć. ciążę przenosilam dobrze,mial ciężki poród i tyle. Brak mi czasem sił i sposobu na jego uspokojenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elu- ja jaśminkę karmię właśnie bobovitą i gerberem- mój faworyt to zupka marchewkowa z warzywami, jaśmina się nią zajada:) za to pochwalę sie, że od wczoraj jesteśmy już na bebilonie 2, robiąc zapasy mleczne przeliczyłam się i wydawało mi się, że starczy nam bebilonu1, ale dzidzia ma apetyt jak szalona, więc... ale to chyba już i tak żadna różnica, skoro jaśmina w poniedziłek kończy 4 miesiace i jada już jedznie da dzieci powyżej 4 miesiąca:) iwka- jak adrianek? elu- a propos twoich smutkow- bedzie lepiej:) mnie jeszcze tylko ta myśl trzyma przy życiu, bo w sumie, to mam mały horror... isiu🌻 zadroszczę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela 79
julianko a powiedz jak u Jasminki z tymi przekręceniami na boczki? horror to mało powiedziane-hihi już nie spi i gada do choinki,rzadko można zobacvzyć go w dobrym humorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elu... jaśmina W OGÓLE nie leży na brzuszku- nienawizdi tej pozycji i momentalnie zaczyna się drzeć, więc o przekręcaniu się na placki- NIE MA MOWY.... ja już nie wiem co mam robić... lekarka powiedziała, że skoro budzi to w niej taką agresję- nie mam jej do niczego zmuszać... michałek, jak rozumiem lubi leżeć na brzuszku?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWKA26
Witam! Właśnie wróciliśmy z przychodni pani doktor powiedziała że jest bardzo duża poprawa:)mam podawać antybiotyk do soboty i mały będzie zdrów:) nie mogła się nadziwić jaki on jest grzeczny (po mamusi)hihi:D mówi że inne dzieci jak się juz rozbiera to wrzeszczą a jak się bada to lepiej nie mówić takie nadpobudliwe a Adrianek za każdym razem grzeczny i nawet nie piśnie wręcz przeciwnie uśmiecha się do doktórki:D Elu mój Adrianek na początku też miał upodobaną jedną stronę prawą aż miał troszkę główkę płaska i kazała mi go kłaśc na drugą stronę kłaść np.tam zabawki żeby miał zainteresowanie...no i w łóżeczku też go przewróciłam z drugiej strony tam gdzie miał głowe ma teraz nogi nawet mu sie lepiej śpi:) co do kopania w przewijak to u naszego szkraba to norma:)niedługo będziemy zniżać łóżeczko:) Dziś mamy w planie tez dać soczek jabłowy:)a jutro kupię jakies zupki:)ja przeważnie daje tak ok.15-16 tak półtorej godzinki po mleczku:) idę coś przekąsić i pogadać z moim maleństwem pozdrawiamy Iwona z Adriankiem:) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻kwiat]🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela 79
julianko on na brzuszku troszke lezy jak sdie przekręci z plecow na brzucgh sam! bo jak ja go kładę na brzuch to awantura na 102!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech... ona w foteliku się już kręci, jakby miała zamiar się obrócić, ale to wszystko... iwka- cieszę się, że z malutkim lepiej:) 🌻 no to mamy już tylko 25 wpisów i będzie 150 stronka:):):) do później mamulki papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWKA26
myślę że jeszcze dziś nam się uda zdobyć stronkę 150:) moje maleństwo właśnie usneło ja wypiję kawkę i prasowanko czeka:( Gdzie się podziały wszystkie mamulki???pewnie pięką robią smakołyki:)ja na jutro nastawiam się z robotą:)pewnie nie odetchnę:) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carlaa ta jej waga jest z ostatniego badania. Teraz pewnie waży więcej, ale na ważenie idziemy 10 stycznia. Nachodziłam się po tych cholernych sklepach i nic sobie nie kupiłam, a kasy już nie ma. Jak ja lubie takie zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela79
JA jestem na posterunku dumna ze swej 149 strony🌻 mały drzemie ja wsawiłam ryz i warzywka na rybę laski nie poznaje małego on tylko chce na ręce i koniec-buczał w lózeczku ze 20 minut jak go wziełam to przestał,zainteresował sie gazetą ktorą przeglądałam-co robić-trzeba przeczekać by siedzial i wtedy bede brała go do kuchni teraz w foteliku nie chce!drze się agha myślę ze 150 strona bedzie nasza jeszcze dziś cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niuninka
Hej Kobietki!!! Sorki, ze tak malo sie odzywam ale brak czasu. Nie zebym Wigilie przygotowywala ale mimo tego czasu brak. Dzieki za zyczenia dla Niny - tak, tak to juz 4 miesiaczki !!! Nina ostatnie dni marudna, mysle, ze to zeby daja o sobie znac. Musze sie zaopatrzyc w jakies mazidlo do malej paszczy, obyulge przynioslo. Narobilyscie mi apetytu ryba po grecku, musze tez zrobic. Mniam mniam. Wczoraj dostalismy przesylke od moich rodzicow z prezentem dla Niny i innymi rzeczami. Ale sie zryczalam!!! B. kochana ta moja rodzinka!!! Ooo, mezus jedzonko przywiozl. Zmykam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra ciasto chyba się wystarczająco wyleżało, czas zająć się piernikami. Już dziś w nocy będzie 150 :D. A jutro, ewentualnie w sobote uciekam do rodzinki i mnie nie budziet przez całe święta. Ulcia zasnęła patrząc jak tatuś gra w cywilization :D. Hihi jak można w takie coś grać :D. Dawid nie pocieszony, bo od konsoli kabel jakiś się odłączył i nie ma kto podłączyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela79
Niuninko a skad przypuszczasz że to zeby-bo michas jest marudny juz 4 dni i gryzie mój palec! po czym poznać ząbkowanie? jeszcze dzis pójdę po zel na dziąsełka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze jek chcecie to potraficie i juz 149 stronka jest,cos mi sie zdaje ze juz dzisiaj bede musiala zyczenia swiateczne dla was pisac,a sprawi mi to bardzo wielka przyjemnisc teraz robienie stroikow mnie czeka i strojenie choinki,prezenty juz popakowalam,ojjj czuc juz u nas swieta czuc dominika i plujacy na mamusie krzysiaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś kupiłam Uli szczoteczkę do zębów, a raczej dziąseł. Taka fajna silikonowa nakładka na palec.Małej się podoba, chyba też jakoś łagodzi ból dziąseł, bo się nawet uśmiechała, no i podoba jej się gryzienie mojego palca w tym :). Chyba niezłe połączenie, żel plus nakładka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×