Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

teoretycznie mikolaj, ale badzmy szczerzy - nic nie jest tak mile gdy wchodzi jak fallus... znaczy sie penis po prostu ;) zgadlam? przepraszam za wyrazenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania69x2
ja tez mam kosmata odpowiedz na zadana zagadke ;-) nie znam Waszych obyczajow,ale czyzby jakas przerwa nastala na karmienie,czy jak? a moze wszystkie ogladaja powtorke MJM -hihihi,bo ja musze przyznac wciagnelam sie ostatnio w kilka seriali. moj misio mial spac a tymczasem fika po calym lozku. i tak to ze mna jest-zjadlam wafelka na ktorego mialam ogromna ochote i teraz jest mi mdlo.ide napic sie herbatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niuninka
Czesc wszystkim!!!!!!! Ale nas dlugo tu nie bylo- chwilowy brak interku.Mam duzo do poczytania. I dobijamy do 150 stronki!!! Pozdrawiam goraco!!! Juz sie za Wami stesknilam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niuninka
Aaa, to grube czerwone to moze Gwiazdor pchajacy sie przez komin??? Choc skojarzen mam wiele innych...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny kosmate. Tylko jedno wam w głowie, czy to znaczy że ja z nadmiatu ( cholera back space mi ni dziala ) nie mysle o tym hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela79
niuninko dobrze ze jestes sto lat dla niny z okazji 4-rech miesiączkówktóre wczoraj skończyła julianko super zdjęcia niuni i jej maty moja strona to...148 dziś tego dopilnuję ❤️ jestesmy pprzed kąpielą cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOMINISIU- ŚWIĘTY MIKOŁAJ! Co wygrałam? Carlaa- moja mała nawet je to jabłuszko, skrobię łyzeczką. Ile zje tyle zje. W kwestii słoiczków- Wiki ostatnio dostała słoiczek od swojej chrzestnej- jabłuszko Gerbera. Zjadła go w 3 dni. Innych rzeczy nie toleruje. Robiłam już podejście do zupki jarzynowej i kaszki kukurydzianej. Efekty opłakane. Idę na kolację, wszystkim życze smacznego. PA. Irenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo dziewczynki:D niuninko- super, że jesteście:D:D:D buziaczki dla ninki z okazji czterech miesiączków🌻❤️🌻(serdeczne dzięki za wpis na stronie malutkiej- my też byłyśmy dziś u was- pokazywałam koleżance jaką masz śliczną córcię:) ) elu- dziękuję za komplement:) aniu- ja także miałam cc- rana została zostawiona sama sobie, bo jakoś nie miałam do tego głowy:) a teraz jest po prostu czerwona (tzn. po 4 miesiącach:)) mamo natalki- jak się czuje maluszek??? a ta twoja huśtawka- mega wypas;) dominisiu- odpowiedź na twoje pytanie przyszła mi do głowy tylko jedna.... gwiazdorek pakujący się do domu przez komin:P:P:P (+oczywiście myśl kosmata, ale o tym ciiiii!) buziaki wieczorne:) ps. nie oglądam \"m jak mdłosci\"!!:) mężulek włączył \"hitcha\" (boshe, żeby się tylko nie dowiedział o tym mój promotor:P:P:P) i stąd nieobecnośc:):) papapapappa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela79
no maly wykąpany wykremowany lezy na macie edukacyjnej i pojekuje o juz u mnie na reku stad beda bledy hihi co do cc to ja miałam i to uwaga piuonowe... poczżatkowo smarowałam nmascią na blizny ktora kosztowala nie mło-180 zł a teraxz jak sie skończyła to nie smaruje niczym ale w patece taka zwykłą maś za 5 zł poodbno isę kupuje bo najwazniejsazze j to ta piersza poporodowa rana, no coz w stró dwucześciowy się nie ubiorę na plaże- ...bububu maż robi kolację ,Michałek spać nie myśli. Pewnie wasze pociechy grzecznie leżą w łóżeczkach i czekają na kołysankę..u nas inaczej to wygląda..kołyszemy z mężem na zmianę nawet godzinkę no i mały najchętniej zsypia w łóżku a teraz łapie mnie za dłonie tak ze pisać nie moge hihi cmok ] poluje na strone 148

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania69x2
mamo natalki-gdzie mozna zobaczyc ta Twoja mega wypasiona (jak to pisze julinka_80 :-) ) hustawke? bo ja jestem na etapie wybierania hustaweczki. napisz mi ile jakiej firmy i gdzie moge ja zobaczyc.dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania69x2
sorry mialo byc "julianka_80". no w sumie ciecie mam tak male,ze nawet przy najbardziej skapych majteczkach go nie widac,ale tak z ciekawosci zapytalam czy warto uzywac jakies specyfiki na to. a co z tym slodyczami? tez Wam ciagle zaprzataja mysli? chrom by pomogl,ale chyba nie mozna go brac przy karmieniu :-(. ide sprzatac poki maly spi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciliśmy :) Mała zmęczona, ale nie zamierza spać. Woli ssać rękę. Teściu ze szwagierką walczyli na allegro o huśtawkę dla małej, nie wiem co z tego wynikło, ale chyba nie wygrali, bo się nie odzywają. Jestem totalnie wymęczona, a w kuchni ciasto wyrobione :). Ech dzisiaj nie piekę. Spadam spać :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela79
to aj brunetka wieczorową porą mężulek mój pakuje prezenty michaś spi a mnie ogarnęła nostalgia chcialabym aby ten rok już się skończył-był dla mnie sredni.. ech nie bedę opowiadala dlaczego najwazniejsze żeby nasze dzieciątka zdrowo sie chowały i rosły na chodzące bobaski nie wiem jak wy ale my mamy do pokonania ną śwa ok 300 km w jedną stronę zobaczymy jak z pogodą bedzie jutro robie rybę po grecku-bo wigilię spedzamy u tesciów, mezulek wymysa jakąś fajną sałatkę z tuńczyka. no dobrze zmykam aha w piątek wyjezdżamy i chcialabym bysmy do tej 150 strony dobili prze wyjazdem cmok spokojnego i dlugiego snu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela79
d0ominisiu kiedy dasz rozwiazanie swojej zagadce? bgo zniecierpliwiona czekam no dobrze jutro tu zajrze teraz idę sie kąpać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela79
ożywiona po kąpieli zaglądam na forum a tu... pusto nikt nie wymyslił prezentu dla mojej mamusi teraz idę zrobić herbatkę Oczywiście jak wrocę ma byc mnóstwo postów!! dziwewczyny wy pewnie szykujecie wigilijne kreacje dla siebie i pociech-to dlatego was tu nie ma a Dominika pewnie wieczorkiem poznym zajrzy,bo obiecala! Carla dzis malutko pisala cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór ,to znowu ja do was pisze wasz nocny Marek-Dominisia. Kochana Elu moja zagadke odgadliscie jak juz pisalam powyzej to jest Św.mikolaj ,piwko dla tych co odgadly a dla reszty figa z makiem. Carla gdzie jestes skarbie-pewnie znow piecze przepyszne pierniczki i jutro z samego ranka obczestuje nas tu wszystkie. Moje dziecko bylo dzisiaj nadzwyczaj grzeczniutkie ,nawet tescie go chwalali jaki on jest słodki i kochany.Po kapieli troszke pomarudzil,ale zasnal raz dwa.A mamulka plotkowla i plotkowala z sasiadeczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elu sorki tak jakos sama wskoczyla to148.Wybacz prosze,moze nastepna bedzie twoja. Dziewczyny wracajcie co to za spanie ,ja tu z wami jeszcze tylko pare dni jestem i chce jak najwiecej pogadac.A wy co,nie wstyd wam tak leniuchowac.Dalej siadac przed te pudla i ciskac guziczki,raz dwa,raz dwa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania69x2
ja tam nadal jestem,bo dla mojego Misia to za wczesna pora na spanie.mysle ze on nas pilnuje,zebysmy nie zmajstrowali braciszka lub siostrzyczki :-) ide sie kapac,bo opadam z sil powoli.milych snow!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania69x2
oj,nie ide sie kapac,bo zaczal sie moj ukochany serial na tvn-bez skazy. ale bym przegapila!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka fajnie ze jestes. Ide spac jutro razo musze wczesnie wstac.Ide na ostatnie przedswiateczne zakupy {kto chce co na prezent} -pisac smialo przesle poczta hi hi dziewczyny w sklepie urwanie glowy robilam dzis zamowienie i liczylam makowce trzy razy i za kazdym razem wyszla mi ina ilosc,boze byle tylko kazdy dostal to co zamowil dzien dobry i dobranoc Dominisia ❤️ spiacy snem glebokim Krzysiaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominisu ... a zawsze bylas pierwsza rano a teraz nocny marek :D :D :D :D :D :D zagadka hmmm ... widze ze mamulki powymyslaly hihihih ja bym byla za ta truskawka co tak gladko wchodzi hihihih ;) a co mi tam nie pisalm dzisiaj bo mnie nie bylo w domku biegalismy po sklepach ... bylismy w ikei ... o malo co nie kupilibysmy komody myslama ze beda jakies fajne ozdoby na chionke a tu przebrane wszystko ... malo kupilismy ale bylo fajnie bo maly caly czas z glowa do gory na przeogromne lampy ... :D :D :D :D :D :D cale dwie godziny nie spal nam w tym magazynie :D :D: D potem pojecalismy do rodzicow ... i ... zoostarwilismy go pierwszy raz :D :D: D: D: D samego u dzidkow... nie opowiadam o swoich odczuciasch ale telefon w rece .. i wogole ..dal im popalic nie spal caly czas i gadla sobie.. pojechalismy na nastepne 2 godziny na zakupy ...kupilismy mu pare fajnych rzeczy ... a do tego zakupilismy jabluszko i soczek marchwiowy ... maly DOSTAL PIERWSZY RAZ JABLKO ... krzywil sie i ale nie wypluwal ... smial sie i laakomie zajadal ...az milo bylo patrzec ..nagralismy wszystko radoche mialam oc niemiara ze ona taki ...maluchek tylko na mleczku i odrobinkach herbatki koperkowej zjadl prawie 8 lyzeczek ..wiem na pierwszy raz za duzo ... i byly tego efekty ...po 2 godzinach zwymiotowal prawie wszystko nie wiem czy mu stalo to jablo czy za pozno mu dalismy ale jutro proba nr dwa .. :D :D :D ciesze sie jak ....koziolek matolek ;) ze mogl dostac cos innego taka mala iespodzianka dla niego ... kupilismy taka zajefajan lyczeczke co pokazuje czy jedzienie nie jest za gorace ma czujniki i zmienia kolor ... Aniu ja rodzila naturalnie...wiec nic nie poradze... a co do hustawiki ..wydaje mi sie zbedny wydatek ja osobiscie nie jestem pzrekonana wiem tylko ze jak maly bedzie w miare smodzielnie sie poruszla na czworaczka i jego kregoslupik bedzie oki to bedziemy mieli taka w drzwiach ... :D :D :D Nuninka 🖐️ Dalka ja dzisiaj tez nie pieke :D :D :D :D Elus ❤️dobijemy razem do 150 maly niedawno zasnal .. troszke nas wymeczyl ... ale za to zakupy nam sie udaly jeszce tylko jutro i ..... caly czas szukamy mieszkania ...bo nas juz goni termin powoli .. wszystko w biegu ...ale jak usiadziemy przy wigilijnym stole to troski odejda ... i bedziemy tylko w gronie rodzinnym dlelektowac sie ta chwila ... :D :D :D :D :D do pozniej 🖐️ a zrobilo sie juz dziisja czwartek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chyba czas na dżemkę, mała nakarmiona śpiulka sobie. Jutro, znaczy już dzisiaj ide kupić sobie spodnie na chrzest. Ech taa teściowa, nic dla mnie nie wymyśliła, więc sama musze śmigaćpo sklepach. Spokojnych snóf , 🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania69x2
juz po serialu,maly nadal nie spi tylko siedzi ze mna przy komputerze. no nie,juz teraz to na pewno ide sie kapac i lulu! jutro ide z Adriankiem do lekarza,bo troszke rano pokaslywal i mial katarek,chce zeby go zbadali,bo w swieta moze byc problem ze znalezieniem lekarza. no ale nie dziwie sie ze malego cos lapie-po kapieli zamiast lezec pod cieplutka kolderka fika po calym lozku od 20tej-polnocy i pozniej.wietrzy sie i taki final. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela79
lista obecność podpisana juz nie dażę nawet do tej 149-tej stron y bo i tak was nie przypilnuje my już po karmieniu mały leży pod karuzleą w lózeczku dizs już raczką dotknal swegho palca u stopy usinier ćwiczy pewnie chce wladować palce do buzi pozdrawaim nieswiadoma co dizeń przyniesie idę po herbatkę ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już na posterunku. Dawid podziębiony, a Ulcia jak zwykle szuka zębów. Nie wiem co będzie z naszym wyjściem, bo padało. No i dalej pogoda nie za ciekawa. Jeszcze dwa dni i dwie strony. No a za trzy dni moje dzieciątko zostanie ochrzczonę. Ech nie mam weny do tworzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWKA26
Witam :) Podpisuję listę obecności:):):) Właśnie piję kawkę więc zapraszam rozpuszczalna z mleczkiem gorzka:)pycha no ale jak kto chce to cukier też mam:) Dziś idziemy do lekarza na kontrolę o 11-13 zobaczymy co powie jest troszkę poprawa no ale zostal jeszcze trochę ten kaszelek Wiecie przez ostatnie pare dni moje maleństwo chce juz spać o 22 :Dto jednak nie północ:) Carla ja podaję deserki mojemu małemu z Hippa i ostatnio dostał mus z jabłek z bobowity choć przeważnie jabłka i marchewkę staram się nie kupować tylko robić sama:D:D:D wczoraj piliśmy soczek z jabłek:)muszę przyznać że moje malenstwo toleruje wszystkie deserki co mu dawałam i ładnie je z łyżeczki nic nie pluje :)i nic nie ląduje na mamci buzce:D Jeszcze dwie stronki hurrrraaa będę walczyła o 150:D:D:D:D:D:D:D Adrianek właśnie walczy z misiem ale go szarpie biedny ten misiak:) pozdrawiamy miłego snieżnego dzionka buziaki👄 🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam przed świętkami :) Wybaczcie, że się nie podpisuję dziennie, jakoś nie mam czasu nawet komputerka włączyć :))) Byłam wczoraj z małą na szczepieniu, doktorka zabroniła mi jeść prawie wszystkiego na wigilii, obłęd, a ja jej powiedziałam ze i tak wszystko zjem to się oburzyła :) Paulina jest cięzka okropnie, waży 7200 uff Tabelka III Dominisia❤️Krzysiu........13.07..05.11.....75cm.........7100 Nesia❤️Mateuszek.........20.07..26.11....................8020 Ania69x2❤️Adrianek.......26.07.............64cm.........6050 Iwka26❤️Adrianek.........30.07..04.11.....70cm.........6450 Karin2005❤️Oliwia Wiki ..2.08..02.09.......60 cm........4800 Puza❤️Marlenka............07.08.................................... Carlaa❤️Dustin Alex.......08.08..30.11......68 cm.......7020 Rika❤️Lena................ .09.08..09.09......59cm........4800 Arkadia❤️Nadia ............11.08..11.09....................6410 Skye❤️Paulinka.............12.08..21.12.......66cm.......7200 Isia❤️Weronika.............12.08..12.09....................5820 TPMama❤️Natalia..........12.08 ..17.11...... 58cm.......6500 Karolka❤️Partyk...........14.08.................................... Dalka❤️Urszulka...........15.08..15.09........57cm.......4350 Asiawroc❤️Ola.............15.08..................................... Ewca22❤️Majeczka.......18.08..................................... Niuninka❤️Nina ............20.08................59 cm.......4935 Pszczola❤️Tobiasz........22.08...................................... Ela79❤️Michalek...........25.08..25.09...........64cm........6750 Fiona79❤️Tymoteusz.....28.08..28.09........60cm........7370 Julianka80❤️Jaśminka....26.08..30.11.......................6330 Mama Natalki❤️ NAtalka............06.10..30.11..............6080 Całuski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×