Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

dzień doberek:D odhaczam listę i zmykam:) isiu🌻[kwiat🌻 buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Cosik pustawo się zrobiło ostatnimi czasy. Wczoraj byłam z malutką u mnie w pracy po zaproszenie na bal dla Dawida. Jak zwykle zachwyt nad nią był, a ona uśmiech na twarzy i nawet nie protestowała jak na rączki ją brali. Jak to stwierdziły dziewczyny w pracy, mały cygan z niej, bo nawet sie nei obejżała za mną. Z jednej strony brakuje mi tego całego hałasu, plotek, dziewczyn z którymi siedzę. Ale minusów jest więcej :). Brygadzistka, wredna małpa, tylko chodzi i krzyczy, bo ma taki kaprys, ustalili sobie, że będziemy pracować od 6.00 do 16.00 choć w papierach wpisane 7-15. Wieczne nadgodziny, wiecznie coś nie tak. No i nie miałabym z kim małej zostawić, a złobki i opiekunki odpadają. Ech comiesięczne spotkanka w pracy wystarczą hihi, a i małej się tam chyba podoba, ten szum maszyn :D, ten hałas, ten gwar. Dawid lubi tam ze mną chodzić bo każda go zaczepia, wypytują go o wszystko :). Gdyby tylko nie ta brygadzistka ;). A co do sylwka. Kuzynka przez pół popołudnia wydzwaniała, że przyjdą lub nie przyjdą. W końcu zadzwoniła, zę nie przychodzą ( strzeliła focha na swojego ), więc stwierdziłąm, że nie będziemy czekać na nich i jedziemy do rodziców.No i się zdecydowali :). Jak zwykle były problemy z małą, a raczej z jej uśpieniem, bo włączył jej się mały imprezowicz :D. Do północy miała przebudzeń kilka, znaczy co godzine i próbowała się wkręcić w imprezę ;). Jak ją uspałam na dobre ( tak mi się wydawało ) to była już północ i fajerwerki ją obudziły. W sumie dobrze mi zrobił ten wieczór, bo poplotkowałam sobie z kuzynką do 4.00 i choć jeszcze odsypiam, bo dwie noce z rzędu szłam spać tak późno to sięopłacało. A najlepszą rzeczą po północy był ten mega fajerwerk, który wypaliłam z środkapiaskownicy ;). Super widok. No i jeszcze szampan Picolo :). Na drugi dzień z Ulcią byczyliśmy się do 12.00 w łóżku, bo i ona i ja musiałyśny odespać imprezkę. No a dziś mojemu autko się zepsuło w drodze do pracy. W sumie nie wiem co tam poszło, ale udało mu się naprawić ( tylko na jak długo ). No i znowu kasa będzie potrzebna, bo trzeba powymieniać kilka części. Samochód jest gorszy niż dziecko :(. Mały szpieg się obudził i zaraz będzie lament. Dziś jadła chrupka :D, komiczny widok, bo chrupek kleił siędo niej i nie mogła sobie poradzić z jedzeniem :). Ech czas na coś twórczego, może małe pranko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwka26
my juz po szczepieniu mały był dzielny:D nawet nie pisnoł:)):):)pani mówi ze rzadko zdażają się takie dzieci :)teraz chyba będzie spał:) uzupełniamy tabelkę Tabelka III DominisiaKrzysiu........13.07..05.11.....75cm.........7100 NesiaMateuszek.........20.07..26.11....................8020 Ania69x2Adrianek.......26.07.............64cm.........6050 Iwka26Adrianek.........30.07..3.01....75cm..........7400g Karin2005Oliwia Wiki ..2.08..02.09.......60 cm........4800 PuzaMarlenka............07.08.................................... CarlaaDustin Alex.......08.08..30.11......68 cm.......7020 RikaLena................ .09.08..09.09......59cm........4800 ArkadiaNadia ............11.08..11.09....................6410 SkyePaulinka.............12.08..02.12.......62cm.......6200 IsiaWeronika.............12.08..12.09....................5820 TPMamaNatalia..........12.08 ..17.11...... 58cm.......6500 KarolkaPartyk...........14.08.................................... DalkaUrszulka...........15.08..15.09........57cm.......4350 AsiawrocOla.............15.08..................................... Ewca22Majeczka.......18.08..................................... NiuninkaNina ............20.08................59 cm.......4935 PszczolaTobiasz........22.08...................................... Ela79Michalek...........25.08..25.09...........64cm........6750 Fiona79Tymoteusz.....28.08..28.09........60cm........7370 Julianka80Jaśminka....26.08..30.11.......................6330 Mama Natalki NAtalka............06.10..30.11..............6080 TABELKA IV ZOBACZ KONIECZNIE nasze maluchy w bobasach www.dustin.bobasy.pl www.isia23.bobasy.pl www.iwka26.bobasy.pl www.jasminek.bobasy.pl www.krzysiaczek.bobasy.pl www.matinesi.bobasy.pl www.michalko.bobasy.pl www.nasze-malenstwo.prv.pl www.nataliajaworska.bobasy.pl www.niuninka.bobasy.pl www.puza.bobasy.pl www.ulcia.bobasy.pl www.skye1981.bobasy.pl www.tymek.bobasy.pl www.yarucha.bobasy.pl o moje maleństwo usnęło idę powiesic pranko bo akurat się wyprało :) buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki topiku
Bardzo przepraszam, niechcący zdublowałam Twój nick - przyszła mama, na tym topiku http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3170859 przy okazji bardzo dziękuję znajomym już nickom, które tak szybko przyszły mi z pomocą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamusie, gdzie jesteście??:D dawać znaki życia:D buziaki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela 79
jestem julianko widzailm ze jestes zalozycielką toipiku mam z poznania -pisze z malym stąd ter błedy za które przepraszam. Co do kolek to my dajemy infacol-problem kolek jest nam znany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój sylwester nie byl najciekawszy.Jak pisalam juz przedtem mielismy wynajety domek i bylo nas tam 13 osob.Opisze tak w skrocie bo zbytnio nie ma co opisywac.Sama przygotowalam jedzenie na ta imprezke,wszystko wyszlo mi super pyszne-z czego ciesze sie bardzo ,bo nie czesto mi sie to zdarza.Jedynym partnerem do tanca byl UWAGA - Krzysiaczek,ktory uwielbia tanczyc.Tej nocy pozwolilam sobie wypic 1,5 drina z sokiem z czarnej porzeczki i butelke szampana ruskiego.Krzysiaczek nie mogl zasnac po 2,5 godzinach usypiania wkoncu padl.Nowy ok przywital na śpiąco,a my wyszlismy na rynek do znajomych aby skladac sobie zyczenia.Spac polozylam sie ok godz 3,30 z moja przyjaciolka ktora mi towarzyszyla.a wiecie jak to jest jak sie dwie basbki do kupy zejda.No i byla pogadanka prawie do samego ranka.To tyle. Na godzine 19sta ide na aerobic,zyczcie mi powodzenia.Nie pamietam kiedy ostatnio cwiczylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko tabelę wklejam i chciałam powiedzieć, ze rzeczywiście podobno jedna kupa na tydzien to norma przy karmieniu piersia-tak mówi gastrolog pod której opieką jest Tobiasz. Buźka, zmykam, dzis mało, bo i tak wam tu truję wystarczająco:) DominisiaKrzysiu........13.07..05.11.....75cm.........7100 NesiaMateuszek.........20.07..26.11....................8020 Ania69x2Adrianek.......26.07.............64cm.........6050 Iwka26Adrianek.........30.07..3.01....75cm..........7400g Karin2005Oliwia Wiki ..2.08..02.09.......60 cm........4800 PuzaMarlenka............07.08.................................... CarlaaDustin Alex.......08.08..30.11......68 cm.......7020 RikaLena................ .09.08..09.09......59cm........4800 ArkadiaNadia ............11.08..11.09....................6410 SkyePaulinka.............12.08..02.12.......62cm.......6200 IsiaWeronika.............12.08..12.09....................5820 TPMamaNatalia..........12.08 ..17.11...... 58cm.......6500 KarolkaPartyk...........14.08.................................... DalkaUrszulka...........15.08..15.09........57cm.......4350 AsiawrocOla.............15.08..................................... Ewca22Majeczka.......18.08..................................... NiuninkaNina ............20.08................59 cm.......4935 PszczolaTobiasz........22.08..............ok.65 cm.......7460 Ela79Michalek...........25.08..25.09...........64cm........6750 Fiona79Tymoteusz.....28.08..28.09........60cm........7370 Julianka80Jaśminka....26.08..30.11.......................6330 Mama Natalki NAtalka............06.10..30.11..............6080

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestemm jestem Kochane!!!!!!!!!!! Ale się się za Wami stęskniłam, hej.........to tak z góralska... Nadrobie zaległości czytelnicze i odeśpię, a potem wszystko opiszę! Bad news is, że w drodze powrotnej, na stacji benzynowej zostawiłam torebkę z telefonem, portfelem, aparatem cyfrowym i nowymi okularami aaaa i oczywiście ze wszystkimi dokumentami i kluczykami od samochodu (po co ja je brałam, jak jechaliśmy autkiem męża???) No DRAMAT jak mi się rok zaczyna. Znalazca nie był do końca uczciwy....wrzucił tylko moje dokumenty do skrzynki pocztowej w Rawie Mazowieckiej.....no cóż, dobre choć to...ale straty na jakieś...1600-2000 zł, nie licząc stówki z portfela....no porażka. Pani z poczty dzwoniła, że wysyłają mi te dokumenty...ciekawe, czy rejestrację samochodu też???Bo kluczyków napewno nie.......co chwila schodzę sprawdzić, czy samochód stoi......:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam powiedzieć, że mam noworoczne postanowienie. Do wakacji schudnąć 10 kg i poczuć się super. Od jutra zaczynam ćwiczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela 79
Nesiu dobrze że jestes tęskniliśmy dobrze że choc dokumenty oddali(żli ludzie) moja siostra kiedys zostala okradziona w waiwie -laskawie odrzucili w krzaki dokumenty ale torba z zawartoscia zginela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwka26
HALLO HALLO MAMUSKI:) Właśnie kolezanka poszła odemnie ale poplotkowałyśmy:) Adrianek właśnie się bawi nowymi grzechotkami które mu dzis kupiłam bo był grzeczny na szczepieniu:)a ja mogę pobuszować na kafe:):):) Nesia fajnie ze wróciłaś kurcze ale ci się zaczoł Nowy Rok oj coś nieładnie pachnie Adi bączka puścił;) buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wena mi się włączyła :D. Postanowiłam uszyć sobie topke z cekinami :). O ile mała pozwoli to wieczory należą do mnie i maszyny :). Nesiu fajnie że wróciłaś, ale początek roku ci się trafił niezbyt :). No a gdzie reszta dziewczyn ?? Aaaa zapomniałabym. Nie zapeszając ( choć pewnie już zapeszyłam ) mojego kuzynka wpadnie do nas obejżeć mieszkanko, bo chce kupić coś w naszych rozmiarach. Chyba przejde się do kościoła zdrowaśkę klepnąć, bo nie chcę tu już mieszkać tylko przenieść się do Polic. Bosh co ja bym dałą za to żeby ktoś kupił te mieszkanie. Wracam do mojej weny, bo żelazko mi się przypali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jestem po aerobicu.Wycisk byl niesamowity ale dalo sie wytrzymac.A juz myslalam ze jestem bardziej sztywna.A i musze sie pochwalic ze zapisalam sie rowniez do sekcji siatkarskiej hi hi dobrze ze moj maz nie bedzie tego ogladal. Haloooo.. gdzie jestescie,Carla sie pewnie przeprowadza to jest usprawiedliwiona,a reszta???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nesiu - wiataj 🌻, choć rok rzeczywiście zaczął Ci się do bani- BĘDZIE lepiej:) dalka- trzymam kciuki razem z Tobą za sprzedaż mieszkanka:) (a brygadzistkę- do gazu:P) dominisia- wyczynowcu, jestem pod wrażeniem i ze wstydu, aż chowam się za sofą:P iwka- opiekunka już wybrana i umówiona na próbny dzień:) mamo natalki- jak idą poszukiwania sukienki/sali/i innych śubnych wspaniałości?? pszczółko- jak tam praca mgr?? niuninko-daj znak życia:) isiu- jutro pędzę na pocztę🌻 słodkich snów dla Was i Waszych dzieciaczków:D:D:D buziaki:D j.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko Julianka na strarzy . Ide lulciu ,odpoczac.Mezulek zaraz z pracki wróci,a wtedy to juz ho hooooooooooooo ;)) miłych pokolorowanych Dominika ❤️ śpiący Krzysiaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę przestać grać w gry on-line. Zawalam nocki przez to :). Moje dzieciaczki powoli zaczynają się dogadywać ze sobą, dziś razem wygłupiali się na łóżku i klikali na Dawida laptopie. Aż miło popatrzeć. Spokojnych senkóf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też przyszła mama
Czasu brak,więc chcę tylko podać aktualne dane Natalki z 29 grudnia- waga 7700,obwód główki 42, długość niezmierzona,ale nosi śpiochy 74,ma ok 70 cm. Może uda mi się Was z Małą na kolanach poczytać i coś więcej skrobnąć,ale chyba nie dziś, bo mąż wraca późno,a wiecie,jaką mam sytuację.Pa,kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry kochane mamusie:D moje dziecko dziś dało nam pożyć: spała do 7,30 (co do minuty;) ), ale za to od tej pory mam tzw. \'świątko\', mała dokazuje na całego:)) kocham tę moją małą bestyjkę:D:D:D miłego dnia dziewczynki:) tpmamo🌻-ek dla Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwka26
Witajcie mamuski!!!!!! My juz tez nie spimy od 8.30 no ale Adrianek chyba zaraz drzemkę sobie walnie:) T.P.M no ładnie ta twoja malutka przybiera na wadze waży więcej niż mój Adi:p tylko Adi troszkę dłuższy;) Julianko oby opiekunka się sprawdziła🌻 Dalka jak ja ci zazdroszczę że umiesz szyć:):)zawsz cos mozna sobie wykombinować:) Dopijam dalej kawkę:) buziaki👄miłego dnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od dzisiaj ćwiczę. Właśnie włączyłam płytkę z ćwiczeniami i zacznę mój trening. Tylko żeby mojego samozaparcia nie starczyło na kilka dni, bo ja chce zgubić te wstrętne boki do wakacji. Póki małą jeszcze śpi to kilka ćwiczeń :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez podpisuję listę obecności... Dziewczyny, pisać tu o przygotowaniach do ślubów! Dalka- ja tez ci zazdroszczę że umiesz szyć! Wykombinowałabym coś dla Nusi gdybym umiała... Nesia- no cóż... Wszystkim aktywnym gratuluję samozaparcia i silnej woli...Mnie to się nawet przysiadu zrobić nie chce.. Julianka- w sumie wszystko wiesz, ale niechże cię ucałuję.... ❤️ A do wszystkim mam pytanko- czym oprócz czopka można "wywołać" kupę? Mam problem z tym gipsem... Irenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsze 28 min cwiczen za mna, musze sie dostosowac do krokow bo juz rok nie cwiczylam aerobicu i pozapominalam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o fajnie dziewczyny, ze coraz wiecej zaczyna walczyć ze swym ciałem:) Ja potrzebuje jakiegoś bodźca zachęty, bo ćwiczę sama w domu od jakiegoś czasu, ale efekty mierne i czasem mam dość... Julianka, moja praca to w naszym domu temat tabu:) trzy zakazane słowa to praca, magister i seminarium:) we wszystkich przypadkach. Ale zaraz dowiem się czy ksiażki dla mnie w bibliotece są i jak cos to pojadę po nie, coś w końcu robić trzeba. Isia, mi gastrolog polecała sok ze sliwek (dla mnie) na kupki, ale ja nie wiem, czy ty piersia karmisz? I nie wiem, czy to działa, bo nie sprawdziłam, mały zaczął sam sobie radzic:) Ogladałam wasze bobaski na zdjęciach...słodkie te maluszki, szkoda że tak szybko wyrosną i juz takie słodkie nigdy nie będą:) Dobra zmykam, obiecałam sobie że nie będe pisac tyle, zeby ćwierć strony zajmować jednorazowo:) papa i dobrego dnia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania69x2
czesc! my wstalismy ok.10.00,tak pozno,bo pozno tez zasypiamy-adrianek o polnocy najwczesniej.ale woli tak ok01.00. i tak jest codziennie,probowalam go kiedys uspic wczeniej i nic,tylko histeria wielka byla. Nie chce zapeszac,ale jem od tygodnia nabial-mleko,jogurty,serki i malemu sie nie ulewa! a jak Wam juz kiedys pisalam chlustalo z niego okropnie,az wszystkie badania mu robilam. Moze przeszlo,oby!!!!!!!!bylabym taka szczesliwa! wczoraj Misio po raz pierwszy zjadl deser morelowy,na talerzyku od sw.mikolaja-zdjecia beda na stronce,wlasnie tatus obrabia je w pracy.Jadl b.chetnie i bardzo zgrabnie mu szlo łykanie :-) jejku w piatek i w niedziele mam egzaminy i jeszcze nawet nie zajrzalam do notatek,a jest tego od cholery.jestem bardzo ciekawa jak przetrwam ta sesje-pierwsza z malenstwem u boku. Ja tez chcialabym zaczac cwiczyc,bo mimo ze juz dawno wrocilam do swojej wagi jakos mam wrazenie,ze to jeszcze nie to. no a na noc poslubna musze byc sliczna! tylko nie wiem kiedy mam cwiczyc,bo maly mi spi najdluzej pol godziny,ale zwykle krocej,no a poniewaz zasypia b.pozno nie bede po nocy cwiczyla.nie wiem jak to pogodzic :-( . tymczasem koncze,ide zrobic kawusie.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania69x2
mamo natalki jak sprawy slubu???? tak malo czasu zostalo,znalazlas suknie? Poniewaz jestes b.wysoka na pewno slicznie bedziesz wygladac w sukni,a ja taki kurdupel, po skroceniu pewnie kazda suknia straci swoj urok :-( no ale moj Jacus do najwyzszych nie nalezy.a planujesz wieksze przyjecie?-byc moze pisalas,ale ja nie doczytalam. Mnie TE sprawy troche sie wyklarowaly-babcia funduje obraczki,rodzice suknie i przyjecie-to juz spore odciazenie. Ajak to jest z chrztem?-to chrzestni kupuja zwykle ubranko i funduja zdjecia,czy raczej rodzice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela79
dzień dobry my po spacerze -małego wymeczyłam zabawą a teraz przysnąl. co do zgubienia zbednych kilkogramów to hja robie tak że ćwicze przy malym a on sie przyglada no niestety po porodzie zostało mi jeszcze7 kg-których pozbyc sie nie mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też przyszła mama
Cześć Kochane! Z góry przepraszam za wszystkie błędy, ale piszę jedną ręką, a drugą usiłuję okiełznać niespokojną duszę wiercącvą się na moich kolanach i właśnie robiącą kupę.Jak ona uwielbia sadzićzć kupsztale przy kompie, to lepsze od każdego czopka. Dalka, uwielbiam Twoje posty, one żyją! Mój mąż powiedział,że ,, strzelić focha,, to za....isty tekst.Powodzenia w wytapianiu boczków. Przyszłym pannom młodym i paniom magister wszystkiego dobrego- Boże, jak dawno oba te wydarzenia były w moim życiu!J Ja natomiast tradycyjnie po nieprzespnej nocy, ale także po zastępującym siłlownię spacerze, podczas którego w pewnym momencie włózek zarył się w zaspie, a ja omal nie wywróciłam. Oj, przerywam pisanie, bo terrorystka na więcej nie pozwala.Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×