Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

julianko chyba nie zdazylas przeczytac moich postow.Mam nadzieje ze dokonasz slusznego wyboru.Napisz jak ci poszlo pa pa Dominika a tak w ogóle to gdzie wy wszystkie jestescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczęta:) od 40 minut czekam na pierwszą panią, zadzwoniła zapytać, jak dojechać i słuch o niej zaginął... w sumie to już nie wiem, czy mam w związku z tym brać ją jeszcze w ogóle pod uwagę???? cholera, ale ludzie są niepoważni... buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julianko nie przejmuj sie moze spoznila sie na tramwaj albo nie moze was znalezc.Na pewno znajdziesz wspaniala nianie dla swojego skarbika. Dziewczyny no gdzie wy jestescie?????????????????????????????????????????????? ??????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ładnie mnie wydłuzylo. Julianko chyba zostalysmy tu same. Ale smutno jest bez dziewczyn. Ja tu jeszcze tylko jutro bede i juz niestety neta odcinaja,a wy nawet paru slow otuchy nie chcecie napisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dominisiu:))) juz jestem:) pani nie mogla znalezc naszego bloku i blakala sie po okolicy:) wrazenia super, miala 5 wlasnych dzieci + kupe wnukow, a jasmina sie do niej caly czas smiala i gadala:) ja juz rozpaczam, ze od jutra cie nie bedzie:(:(:( dominisiu- nie rob nam tego;( a pozostale mamuski, gdzie sie szljacie łobuzy???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej DZiewuszki :) WYbaczcie,że was zaniedbuję,ale czasu na nic nie mamy :) Dominisiu nie odchodź :( będziemy tesknić, bez Twoich postów to do 200 strony dojedziemy pewnie za rok :( Julianko cieszę się,żeznalazłąś fajną opiekunkę,oby się sprawdziła. Uleńko witamy wśród pełnoprawnych dzieci bożych,gratulacje :) Irenko, jak tam mała??? kiedy ściągają gips??? Carlaa,Iwka 🌻 Pszczołka super,że wróćiłaś pisz dużo :) Całusy dla wszystkich nieobecnych Gosiaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki. Swięta minęły, my mielismy mały horror wczoraj, mały dał czadu w nocy i od rana tez marudny, śniadania nie mogliśmy zjeść, ciągle ryk...i nagle dzwonek do drzwi, sąsiadka z dołu-zalaliśmy ją. Drugi raz w tym kwartale:(((Poryczalam sie i już nic mi sie nie chciało, żadnych odwiedzin u chrzestnych małego, żeadnego wyjazdu na Sylwestra, nic..Ale pojechaliśmy do nich i dobrze, bo Tobiasz był grzeczny jak aniołek(tam jest dużo dzieci), a rozmowa z nimi trochę podtrzymała nas na duchu. Trafiło nam sie trudne dziecko, bardzo wymagające, o silnej osobowości- niby powód do dumy, ale mówię wam, ze czasem mam serdecznie dosć tych jego roszczeń i wiecznego niezadowolenia;wczoraj jak tak się darł to czułam sie paskudnie, bo nie miałam siły już do niego podejść, chciałam ew koncu zjeść coś i dopić zimną kawę...bałam się że jak podejdę, to albo sie na niego wydrę, albo go wytrzęsę...Mówię wam, czasem jest strasznie, zwłaszcza jak od znajomych słyszę opowieści o ich dzieciach przesypiających pół nocy i płaczących tylko z głodu. A najgorsze jest to że bardzo go kocham i mam ogromne wyrzuty sumienia, gdy tak jak wczoraj czuję chwilową niechęć i jest mi wszystko jedno czy ryczy czy nie. Bardzo mi pomaga że jestem przez kogoś rozumiana i usprawiedliwiana, ze wcale nie jestem zadną heterą tylko normalnym człowiekiem o pewnych granicach wytrzymałosci. Niewiele wiem o waszych pociechach bo nie było mnie tu w najważniejszym momencie, ale piszcie, czytam z zainteresowaniem!!! Dominisia domyślam sie jak się czujesz opuszczając topik, ale ten czas szybko zleci..Krzyś nie da ci się nudzić:)) Czy którejś z was wrócił już cykl? Mój połóg trwał 8 tygodni i dwa tygodnie po jego zakończeniu dostałam już pierwszy okres-dokładnie rok po ostatniej miesiączce przed ciażą...I kiedy drugi okres mi sie spóźnił to myśl o tym, ze znów urodze w sierpniu trochę mnie zbiła...Ale przy piersi to podobno norma i oto po 3 tygodniowej obsuwie znów okres. POzdrawiam was i do napisania nie wiadomo kiedy...ale czytam regularnie! Carlaa buziaczki. Podajcie mi jeszcze linka do tickera dla maluchów juz urodzonych, proszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo skye:) cześć pszczółko:) przykro mi, że kolejna z forumowych mam boryka się z humorkami malucha:/ ja nie narzekam, jaśmina spała dziś do 7.50:) pszczoła-czytałam, w którymś z Twoich postów, że jesteś na Vroku, to tak jak ja:) co studiujesz? jak Ci idzie pisanie pracy mgr?? u mnie szkoda gadać... mój promotor by dostał zawału jak by się dowiedział, jak się opieprzam:P o 14 przychodzi następna opiekunka, ale jakoś naprawdę mi do gustu, a malutkiej do serca, przypadła nam pani ala, która była u nas rano:) iwko- nie oddaję jaśminki w ręce opiekunek, bo mam taki kaprys, ale dlatego, że studia się same nie skończą, a muszę wreszcie zacząć działać z magisterką, bo w czerwcu kończy mi się stypendium od rodziców, więc chciał- nie chciał, malucha muszę komuś powierzyć:(:(:( dominisiu, gdzie przepadłaś, dawaj znaki życia, jeszcze choć dziś:( ehhh, przykro mi :( a tak w ogóle, krzysiu się robi rozkoszny:) słodki dzieciaczek👄❤️👄 buziaki i do później papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej... 🌻 Julianka w ktorejs z ostatnich gazet bylo cos napisane jak wybierac opiekunke dla dzieic :D a tu masz link http://kobieta.gazeta.pl/edziecko/1,55005,2914196.html tak sie zaczyna .... Wystarczy, żeby była odpowiedzialna, rzetelna, pracowita, no i zakochana w waszym dziecku. Tylko tyle i aż tyle... Jak wśród kandydatek na nianię rozpoznać tę jedną jedyną, najlepszą? Skye ... 😘 Dominisiu ❤️ ale bedziesz zagladac obiecalas.... zobacz Pszczola tez wrocila :D a to link do linijki ... http://tickers.tickerfactory.com/ezticker/ticker_designer.php zdjecia poogladane ... sssssliczne :D :D :D :D :D: D te malenstwa :D :D :D :D :D :D :D pozdrawiam i uciekam :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja. Skye, Weronika jest grzeczna i bardzo cierpliwa. Gips zdejmą jej 12 stycznia... A więc jeszcze ponad dwa tygodnie. Co dalej? Zapewne szyna, ale to już jest optymistyczna perspektywa, bo szynę zakładasz na śpioszki, można ją zdjąć i wykąpać dzidziusia. A teraz to tylko mycie \"na sucho\". A Weroniczka tak lubi się chlapać w wodzie... Dominisiuuuu ❤️ Święta, święta i po świętach! Przyznawać się, ile kilogramów jesteście do przodu? Stawiam popołudniową herbatkę, zapraszam! Irenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niuninka
Witajcie po swietach!!!!!!!!!! Dlaczego wszystko co mile tak szybko mija??? Musze przyznac, ze mimo iz te swieta spedzilam zdala od rodzinki,za ktora b.b.b. tesknie, to bylo b. milo. Glownie za sprawa Niny, oczywiscie, przeciez ona jest dla mnie najwazniejsza. Takze dlatego, ze moglam tak duzo czasu spedzic z mezem, ktory normalnie b. duzo pracuje. Nina byla troche zdezorientowana o co w tym wszystkim chodzi :-). Ale byla b. grzeczna. Gwiazdorek obdarowal nasza Niunie hojnie: mata edukacyjna, pluszowy zolw, ktory wydaje odglosy jak baby, smieje sie i gaworzy, kula z woda i zabawka w srodku z Fisher Price, ciuszki, buciki, ksiazeczki " na potem". Dzis jestesmy juz po kapanku. Nina walnela taka kupke, ze musialam ja cala przebierac i myc. Iwka, najlepsze zyczenia urodzinowe!!!!!!!! Carla, to nikt u Was nie wiedzial, ze bracholek sie bedzie chajtal??? Dominisia, jaka szkoda, ze nie bedziesz miala neta. Ja przez pare dni nie mialam, wiem co to za bol. Koncze bo Nina placze - chyba to zeby!!!!! Biedactwo!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej my wlasnie wrocilismy ze spacerku,mrozik u nas szaleje dzis na dworze dziewczyny jeszcze jest nadzieja ze wezniemy tego neta za 1zl co to teraz reklamuja,ale to nic nie wiadomo ciesze sie ze sie odzywacie bo rano bylo bez was bardzo smutno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dominisiu:) to świetna widomość:))) carla- dzięki za link, mam ten numer gazetki i sobie poczytałam już to i owo na ten temat:D isiu- cieszę się, że weronisia już się pozbędzie tego pasqdztwa🌻 niuninko🌻 druga opiekunka sympatyczna, ale trochę zbyt młoda jak na mój gust, młodsza ode mnie o 2 lata i taka chyba lekko postrzelona, pierwsza pani zrobiła na mnie lepsze wrazenie. teraz czekam na kolejne:) fajnie, że jesteście dziewczynki kochane:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niuninka
Zamiescilam nowe fotki na bobasach jak macie ochote obejrzec. Czy to normalne, ze nadal nie mam okresu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IWka, sto lat, zapomniało mi się złozyć życzenia wcześniej 👄 Dominisiu, bierz neta za złotówkw, bo my przepadniemy bez Ciebie:( Irenko :) jak to dobrze ze to tylko dwa tygodnie, Oby wszystko było dobrze, bo jak widziałam na bobasach ten gips to aż łezka się zakręciła Carla całuski dla Was, nic ostatnio o Dustinku nie piszesz:) Niuninka, to normalne ze nie masz akresu, szczegolnie jak karmisz piersią :) nic sie nie martw, :) Julianka weź lepiej tę starszą, doświadczoną, chybaz e przyjdzie jeszcze jakaś po środku :) tzn mieszanka tej straszej z tą młodszą :) powodzenia całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo u mnie w domu juz wszyscy spia tylko z reszta jak zwykle ja przy kompie siedze.Ale ostatnie chwile to musze wykorzystac na maksa.I jeszcze jak na zlosc to net mi chodzi jak by chcial a nie mogl. Julianko co do nani to nie wybierz zbyt mlodej i atrakcyjnej-dobrze ci radze,bo z tego to klopoty moga byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo u mnie w domu juz wszyscy spia tylko z reszta jak zwykle ja przy kompie siedze.Ale ostatnie chwile to musze wykorzystac na maksa.I jeszcze jak na zlosc to net mi chodzi jak by chcial a nie mogl. Julianko co do nani to nie wybierz zbyt mlodej i atrakcyjnej-dobrze ci radze,bo z tego to klopoty moga byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dominisiu- twoje słowa zabrzmiały złowieszczo;) ale i tak raczej zdecyduję się na tą panią z większym doświadczeniem, bo po ostatniej opiekunce, już nigdy nie pozwolę sobie na zatrudnienie kogoś kto nie wychował własnych dzieci... gdzieś zgubiłam kartkę z zapisanymi datami odwiedzin opiekunek, ich telefonami i nazwiskami, może z tego być niezła gemela, bo jak ja coś zgubi, to znajduję to zwykle po 3 miesiącach, przy okazji szukania czegoś zupełnie innego... jakoś przed Świętami zgubiłam pin do karty, najpierw przyszedł pin, a później sama kart, więc teraz mam nieużyteczną kartę, bo koperta z pinem wylądowała prawdopodobnie w śmieciach, bo nigdzie jej znaleźć nie mogę:( ale ja mam sklerę... a tak w ogóle dzisiaj byli kolejni ludzie oglądać nasze mieszkanie, tak jakoś mi głupio oprowadzać po nim obcych:(:( tak w sumie, to ja nie chce go sprzedawać, ale też już nie mogę dłużej mieszkać z moją siostrą... przez 3 dni miałam czyściutko w domku, wróciła dzisiaj rano i już wygląda jak... ehh. trzeba sprzedać tę chatę i spadać na swoje:( tym optymistycznym akcentem kończę na dziś nadawanie;) buziaki dominisiu🌻 wracaj do nas szybciutko:) ucałuj krzysiaczka❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, witam! Skye- cieszę się że się z nami jednoczysz.. Dzięki za troskę.. Julianka- tylko bez nerwów, kobieto! PIN się znajdzie, opiekunka też! ❤️ No i pisz kobieto, uwielbiam czytać twoje posty! A przyszłe panie magister? jak tam pisanie prac? Jak ja sobie przypomnę tę walkę z magisterką, jak się do kompa nie mieściłam :D Niuninka-ja też jeszcze nie mam okresu... 🌼 Carlaa- a ty co? Gdzie jesteś? ❤️ Dominisiu- bierz neta za złotówkę, bez twoich postów to nie będzie to samo! ❤️ OK, uciekam... Irenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry:D:D:D czy ja już w pojedynkę ratuję nasz topik przed bankructwem????:P aniołek spał całkiem grzecznie, tzn. tylko raz wstawałam dać jej smoka:) wstrętny mąż mój ma znowu służbę i znowu go nie ma:( tęsknię za nim... isiu- ja naprawdę muszę zacząć działać nad magisterką, ale mam parszywego lenia.... wczoraj popołudniu jaśmina zdenerwowała się w czasie jedzenia i zwymiotowała WSZYSTKO, co zjadła tego dnia, brudne było jej ubranko, kocyk, na którym leżała w foteliku, ja... pranie też miałyśmy piękne.... a dzisiaj zepsułam dziecku baldachim nad łóżeczkiem- chcaiłam powiesić świeżo wyprany, no i całość (tzn. baldachim i rura) zostały mi w rękach. teraz czekają na powrót taty i jakąś naprawę... idę przewinąć moją dzidzię, bo chyba wystękała z sibie \"dwójkę\":P papap do później ps. ogłaszam wielki konkurs z nagrodami, na znalezienie zaginionej kartki dot. wizyt opiekunek, jak macie pomysły, co z nią zrobiłam, dajcie znać 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewuszki...My już po śniadanku i tradycyjnie mały odkrzyczał swoje chyba z pięć razy, szkoda gadać. Ale jakoś daję radę, nie wkurzam się i jakoś idzie. Tylko jak w takich momentach myślę właśnie o swojej magisterce to mi słabo i płakać sie chce...mam głupią pokusę żeby przerwać studia, bo sie boje że nie dam rady. Na szczęście miałam taką pokusę przed każdą sesja i dawałam radę, więc chyba jednak dokończę com rozpoczęła:)) Miałam nie nadrabiać zaległosći, ale wczoraj mały trochę spał i tak przeglądałam co tu sie działo i tak moją uwagę zwróciły wypowiedzi dotyczące cc- ania miała i julianka, tak? W ogóle Julianka zauważyłam, ze mamy dużo wspólnego ze sobą, magisterka, cc i coś tam jeszcze było, ale zapomniało mu sie:) Co do magisterki mojej to już wiesz, ja jestem na pedagogice i piszę o wpływie relacji rodzinnych na kształt życia seksualnego dorastającej młodzieży i osób dorosłych. A jeśli chodzi o cesarke to moja blizna tez jest czerwona i do tego wrażliwa dosć, już przed zdjęciem szwów trafiłam do lekarza i ona stwierdziła, że nadwrażliwa jestem....a teraz jak mały mnie w brzuch kopie, to czuje sie jak świeżo po operacji prawie. Ani69 nie widac, ale ja też obżeram sie słodyczami, nigdy nie miałam takich ciągotek, ale w ciazy jadlam tonami i teraz też...Wróciłam wprawdzie do swej wagi sprzed ciazy, ale ważyłam się 2 miesiące temu, więc teraz może juz z powrotem przytyłam. W każdym razie brzuch jest jak był, i przy takim obżarstwie szybko nie zniknie. Julianka, co do opiekunki, to ja swego czasu zajmowałam sie dziećmi i akurat pod względem doświadczenia radziłam sobie mimo iż własnego nie miałam..ale byłam beznadziejna z innych wzgledów, bardzo niecierpliwa i jedna z matek wyjatkowo nie przypadła mi do gustu, co przerzuciło się też na jej niczemu nie winną córeczkę...więc moze lepiej jakąś kobietę dojrzalszą, zównoważoną. Natknęłam się jeszcze na wasze info dotyczące pedofilii w sieci, jestem w szoku. Nigdy by mi do głowy nie przyszło, naprawdę; chociaż czasem z męża się nabijam, jak przy kąpieli małego w miejscach tzw. intymnych myje, ze w niektórych stanach USA w więzieniu by już siedział:) Isia, a co się stało,że Weronika w gipsie?? Ja wiem, ze będę się pewnie powtarzać, ale miejcie wyrozumiałość dla mnie, bo staram się trochę dowiedzieć wiecej ow as i waszych pociechach. Musiałam sobie właśnie dotrzeć do tabelki i spisać która jakie ma dziecko, bo poza nielicznymi wyjątkami to się nie łapię....Julianka urodziłaś w dniu, w którym moja kumpela bardzo chciała, abym urodziła, bo top jej urodziny...wtedy się śmiałam, ze bez przesady, ale ja rodzę na początku sierpnia. I urodziłam pod koniec. To był wtedy straszny czas, bo myślałam, ze zwariuję i już nic mi się nie chciało, a jeszcze tydzień przed rozwiazaniem leżałam na patologii i nic ze mną nie chcieli robić, a jak juz mieli mnie w piątek ciąć, to sie okazało że nie ma miejsc na planowane operacje i musiałam do poniedziałku czekać...wtedy wydawało mi się, ze to trwa wiecznie, a teraz tęsknię za tym czasem oczekiwania. Dobra, spadam, bo zaczynam się roztkliwiać. Co do huśtawki, o której była mowa parę stron wcześniej, to mój mąż marzy o takiej która buja sama, i ja się śmieję, że wtedy mały całymi dniami by w niej siedział chyba:) Ale bez obaw, za droga jest. Dominisia, ja nie wiem, czy ten net za złotówkę to dobry pomysł, bo my też myśleliśmy o nim, ale to strasznie wolne jest!Teraz mamy 128 i mnie czasami szlag trafia, a tam jeszcze mniej...ale może nie mówimy o tej samej promocji. Buźka dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
, Jeszcze jestem ciekawe tylko jak dlugo. Cos slabo piszecie a ja tu z nudow umieram.Chyba zaraz pojde z krzysiaczkiem na spacerek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo pszczoła:) fajnie, że się odzywasz:) moja magisterka, to też humanistyka, kulturoznawstwo, praca z filmu \'Martin Scorsese: kino gangsterskie, czy freski z dziedziny realizmu społecznego\' na razie stanęłam na tytule:P a propos cc- miałam termin na 10.09., z moją lekarką byłyśmy umówione na spokojnie na 5.09., ale mała zdecydowała inaczej:) w sumie to fajnie by było, gdyby się urodziła tak jak michałek od eli- 25.08. ponieważ ja mam urodziny 25.06. mój mąż ma imieniny 25.07., a urodziny 25.09. więc dzięki temu mielibyśmy bibę co miesiąc 25;) zaczęłam rodzić szybciej przy wydatnym współudziale męża- 24.08 zrobił na obiad indyjskie danie z toną curry, które uwielbiam, już po porodzie dowiedziałam się od jednej lekarki, że curry w większych ilościach wywołuje skurcze:P:P:P dzisiaj już nie wyobrażam sobie życia bez tego łobuza:) poprzednia opiekunka, to była osoba starsza, w wieku mojej mamy, ale lekko niezrównoważona, miałam zastrzeżenia do jej pracy, rozmowy z nią nic nie dawały, a na koniec jeszcze jaśmina, która jest naprawdę spokojnym dzieckiem, zaczęła na nią reagować histerycznym płaczem... no więc podziękowałam tamtej pani i teraz szukamy kogoś na jej miejsce. mam indywidualny tok studiów, więc praktycznie cały grudzień spędziłam z małą, nieźle się rozgadała przez ten miesiąc, guga jak opętana:):) do później mamulki:D buziaki carla, puza, dalka, nesia- odzywać się:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dominisiu:D:D jednak jesteś:):):) buziaki dla krzysia pozdrawiamy j&j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Cienko się odzywam, bo my dalej u teściów.Nie chcą nas wypuscić :D. Dziś zaszaleli i kupili Uli huśtawke, ale o napędzie ręcznym :D. Ja to mówi teściowa, żeby choć taka byla A mnie już od tych świąt ręce i kręgosłup boli. Nie ma to jak pelen dom ludzi i żebym dalej musiała małą nosic sama :). Dziś zaczęłam kombinacje co pomoże małej na odpażenia. Sudokrem nie działa, bo uczulenie ma na niego inne kremy też wyprobowane. Dziś kupłam jej nivea na odpażenia i nivea puder. Zobcze jak to nie zadziała to do lekarza. No a ja musze się psychicznie nastawiać, bo dziś robie teściowej paseka :D i to trójkolorowe. Mam nadzieje, że wyjdą dobrze ( robie takie pierwszy raz ). Uciekam na obiadek :). Jak wróce do domku to powysyłam wam zdjęcia z chrztu :). pozdrowionka Kaśka i Ulcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lella
czesc! jestem nowa. jest jakies forum dla marcoweczek 2006? z gory dzieki za odpowiedz lella

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela79
lella jest forum dla marcówek 2006 witam po swietach dotarliśmy do domku. Mały od miokołaja dostasł mnóstwo prezentów. zmykam do wieczorka rozpakować sie idę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pasemka zroboine :), jak teściowa wygląda ? jeszcze nie wiem, bo zmywa waśnie z głowy farbę hihi. Jak sie nie pojawie do końca roku na forum znaczy że źle wyszły i mnie ubiła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×