Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Pszczółko, ja wysłałam kody za 100 punktów i tydzień tylko czekałam i dostałam klocki Fisher Price\'a. Super. Aż sama się zdziwiłam Buziaki i spóźnione życzonka dla Tobiego Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skye, a miałaś dokładnie 100 punktów? bo ja uzbierałam wiecej niż te 150 , tak akurat wyszło, no ale qrcze chyba nie musiało być co do joty?załamka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo Gosie 🖐️ :D :D :D :D Pszczolka ..przybede na 100 % :D :D :D :D :D bo prababcie musza wreszcie wnuka zywcem obaczyc a nie tylko na fotkach :D :D :D :D :D Mam nadzieje ze wiossenne przsilenie minie .. i wrocicie do pisania :D Puzus 🖐️ 😘 no wlasie !!! Isia Julcia 🌻 ...a Wy widze konwersujecie na innym forum :( szkoda ... :( Aisa dziekuje :D bardzo ladny w... :D a mala jaka zadowolona :D :D :D :D :D Nesiu 😘 papierom mowimy dosc .. wracja ja Ci pomoge sie wykopac ..z Matim damy rade .. on pewni sumiennie Ci pomaga :D :D :D :D Dominisiu ..cos malo ostatnio piszesz co jest Niuninka ... HALOOOOOOOOOOOOOO Dalka ..jak juz ten pokoj posprzatany to co potem sie dzialo hmmm ... my dzisija bylismy na urodzinach u przyjaciela P. ...maly jaki zadowolony on tez dostal prezent pluszaka psiaka :D :D :D :D :D sciskam Was mocno bucha od nas ... :D tata wlasnie usypia malego ale cosik mu nie chce zasnac wiec mmamuska wkracza do akcji Mamo Natalki 😘 Gruby misiu zdrowka dla malenstw 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carlunia coraz mniej czasu mam ,a coraz wiecej obowiazków no i spacerki 2 razy dziennie.Pisze mało ale staram sie być na biezaco,bo wy i ten topik to czesc mojego życia ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobity moje kochane miłej nocki dla was i dzieciaczków ,czas przytulic poduszeczke,pa,pa......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och!!! Awantura z usypianiem na całego... Trwało to równo 50 minut, w tym 20 minut płaczu, nie, co ja piszę, to był ryk!!! Ja nie wiem co się dzieje...ostatni miesiąc Mati usypiał i spał jak aniołek - mimo wyżnających się zębów (po tamtych kłopotach z usypianiem wszystko się uspokoiło, jak skróciłam drzemki dzienne) a dzisiaj....no nie wiem, czy to są jakieś takie fazy? Jakieś skoki rozwojowe? Hmmm, mam nadzieję, że to nie znamionuje trwałych zmian, że to tak wyjątkowo...no zobaczymy, ponoć nadzieja matka głupich, ale przecież każda matka kocha swoje dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nesia Ulka tak zasypia od kilku dni, płacz, rzucanie się na boki, wyginanie, heh nie wiem co z nia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haloo ... 🌻 co sie dzieje u nas podobnie... P. sie smieje ze wiekszosc ma problemy z nastolatkami a my juz z noworodkami ...maly zasypia w dziwcznych pozach , kopie nozkami , nie daje sie przykryc , w swoim worku do spania nie ma mowy bo placz..bo nie moze sie pokulac.. i badz tu m i pisz wiersze..❤️ pozdrawiam .. kawusia czeka na ranne ptaszki :D 🖐️ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala boi sie zasypiac... nieprzytomna, walczy ze snem ale boi sie zasnac... a jak juz padnie to zaraz budzi sie z krzykiem.... i tak cala noc..... padam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elou :) Ulkiś roześmiana, kawka paruje, Dawid woła o kasze :) Z Ulką to jeszcze przejścia w nocy mam. Nie dość, że się rozkopuje to jeszcze tak się kręci w łóżeczku że nogi przez szczebelki wystawia, głowę też chyba próbuje przecisnąć przez szczebelki. Muszę jej ochraniacz założyć :). Znowu mi się zaczyna powtórka z przed 5 lat:). Babcia zaczyna swoje rady i porady. Wysłuchuje tego poraz setny czy tysięczny :) skręca mnie, bo przecież wiem co mam robić heh w końcu młodego wychowałam :). Najlepiej mi się podoba stwierdzenie, że Ulka nie nauczy się mówić, bo ja do niej nie mówie :), hmmm no to jak ona nauczyła się wymawiać sylaby ???? :D Heh znowu się zaczyna :), Ulka zmęczona i nerwowa, nic jej nie pasuje, ani leżeć, ani się przytulić. Ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) My nie śpimy od 5 Adi ostatnio ma o tej godz.pobudkę:(:(cwaniak pójdzie spać o 19 to wyspany a mama.... Stawiam poranną kawuche w dużym kubku:D:D:D Mały coraz bardziej łobuzuje:)rany a był taki grzeczny no ale jak to chłopak:) dziś dzień wolny więc robię pranko sprzątanko a pozniej spacer taka piękna u nas pogoda:) dziś ide zapisać się na wizytę do fryzjera:pmusze obciachać włoski może troszkę się chociaż wzmocnią bo wychodzą na potęgę:( miłego dzionka kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hurrrrra! W końcu wygrzebałam się z papierów!!!!!!! Jupi!!!! Od kwietnia zaczynaja mi się zajęcia na aplikacji, więc dzidzius częściej będzie zostawał z tatą albo babcią. Carluś, Dalcia - u nas to samo, figury nocnesą grane, Mati układa się czasmi w chińskie znaki podczas snu, zwija się czasem w kłębuszek a czasem rozwalone nogi na boki i ręce rozrzucone, czasem wbija się w róg łóżeczka, no przedziwne pozycje ćwiczy, ale jak zaśnie to śpi mocno. Mamo Natalki, u nas też tak było ze spaniem. Chwilę to trwało, ale minęło, także nie wiąż tego tylko ze żłobkiem. No zmykam dac małemu herbatki i go ululac na pierwszą drzemkę. Miłego dzionka i wieczoru, bo dziś piatek, weekendu poczatek :):):) Mamy urodziny koleżanki organizowane w klubie, może uda nam się wyskoczyć, potańczyć, pogadać troche z ludźmi. Zobaczymy jak sie bedą sprawy miały i czy Mati pozwoli a babcia się zgodzi przyjąć przy nim nocny dyżur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczółko, miałam dokładnie 100 punktów, ciężko mi było nazbierać bo kupujemy głównie Huggiesy ale się udało, klocki super, Paulina tylko nimi się teraz bawi :P Całusy sla Wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo Natalki, ja mam to samo ze spaniem, od kilku tygodni śpię po dwie godziny i to z przerwami, Mała też budzi się z wrzaskiem, piskiem, przerażeniem, nie wiem co robić. Ona ewidentnie się boi spać, co my z tym zrobimy. Może inne mamcie nam pomogą, bo ja już nie mam sił. teraz wiem co przeżywa TPM, Oki ide może przed pracą uda się zdrzemnac, całe szczęscie, że idę na 12. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz Skye, a ja tylko pampersy kupuję, a i tak było mi cieżko nazbierać, bo mały na jednej mega paczce jechał bity miesiąc..i kumpele mi pomagały:) też sie udało, ale już zaczynam wątpić, ze mi przyślą. Czy któraś z Was jeszcze zbierała i wysyłała? Dajcie znać, plizzzzzzzzzz. Isia, jak tam kupy? Ja przed chwilą małego przewijałam i pomyślałam sobie, ze rzeczywiscie nie jest przesadą, że matki mogłyby godzinami o kupach swych pociech rozprawiać..mi zawsze źle w tym temacie-najpierw gronkowiec był i mały srał pod takim cisnieniem, ze nie raz osrał wykładzinę, nasze łóżko i mnie od stóp do głów-jak tylko pieluszkę się rozpięło.Potem przyszedł czas zatwardzeń, rodzenia kupy w bólach i krzykach. Potem był fajny czas, robił raz na parę dni bez problemu. A teraz znów źle, bo wali w swieżo założoną pieluchę nawet 3 razy dziennie...Takze rozumiem Twoje rozterki w jakimkolwiek wydaniu kupowym:) Byłam na topiku Julianki i wyczytałam co nie co-bo ja Julianka tez tak sie przykładam do swojej mgr jak Ty;) Bardzo mi Isia przykro z powodu Twojej babci, zwłaszcza ze i ja i mój mąż tez to przezywalismy-zycze siły Wam wszystkim w tych trudnych chwilach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamusie!!! dominiko filmiki juz masz na poczcie mam nadzieje ze sie spodobaja:) Skey ja od urodzenia oli to wywalilam tyle opakowan po pampersach ze az mnie sciska nic nie wiedzialam o punktach:( awlasciwie nadal nie wiem powiesz mi cos o tym??? z figurami przedspaniem to ola swiruje tylko wieczorem kopie koldre az bedziena wierchu i wali nogami w lozeczko!!! ale po chwili zasypia i ja przykrywam co do budzenia sie z krzykiem to Oli zdarza sie czasami glownie popoludniu w nocy sie nie budzi !!!! nie wiem czego to jest oznaka zlych snow ,naglego przebudzenia ciezko powiedziec dzis wkoncu finalizujemy kupno dzialki !!! ( ogrodka) wkoncu bede miala gdzie isc z dzidzia bo z domu mam 10 minut na piechote Ewo wiec moze sotkamy sie na dzialce jak juz ja urzadzimy bezpiecznie i dzieciaki beda mialy radochebedzie piaskownicabasenik i hustawka i zjezdzalnia pozdrawiam dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczoła, to nie moja babcia, tylko mojego Tomka... A co do kodów z pampersów, to muszę was zmartwić. Zabawki się skończyły, a że nie było tak, że każdy kto przyśle to dostanie, więc- pszczółko, przykro mi, ale skoro do tej pory nie dostałaś... Prawa dżungli- kto pierwszy, ten lepszy... Julka- wiesz przecież.. ❤️ Irenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pszczola jak Ty to robisz????? ja miesiecznie zuzywam jakies 3-4 paczki pieluch..... dziewczyny, dziekuje za slowa wsparcia... puza to nie mija z czasem?? sky, boshe ja nie wiem jakbym tyle czasu dala rade... i jeszcze pracowac... ja juz po scianach chodze.... nesiu gratuluje wygrzebania z papierow... ale teraz to dopiero zachrzan bedziesz miala... wracam do robotki... padam na twarz.. a za oknem coraz fajniej sie robi... powinnam byc z mala na dlugich spacerach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to na pewno pewne?potwierdzone? skad masz takie dobijające informacje?życie mi runęło w gruzach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczola- dzwoniłam na infolinię Pampersa i pewna miła pani mnie poinformowała, że zabawki się już skończyły. Jak chcesz- zadzwoń sama: 0800120032. Numer bezpłatny. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczółko a jaka zabawkę wybrałaś? to dziwne bo ja klocki dostałam tydzień temu, czyli nie tak dawno i już by nie było?? Mamo Natalki,ja też chodzę po ścianach, ale jakoś biorę się w garść, czasami wieczorem mama siedzi przy małej a ja śpię godzinkę. No uciekam, Papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to cóż, mieliśmy sobie zabawkę...dzięki za info w każdym razie, będę sobie żyć cichutką nadzieją, ze może jeszcze wytrzasną te zabawki. A dawno tam dzwoniłaś? Moze jeszcze sie załapałam, tylko paczka utknęła?buuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczółko, dzwoniłam wczoraj w okolicach godzin południowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qrna slimaka sobie wybrałam po długich wahaniach, kalkulacjach itp. i teraz to załuję, ze mały nie srał cały czas tak jak teraz, to by nam też schodziły 3-4 paczki miesiecznie i bym zdążyła...Tak to robią mamo natalki, ze mały ma pieluszkę póki ona nie jest wilgotna-czyli dwie w ciagu dnai spokojnie daja radę, a w nocy to mi sie nie chce go przewijac. Chyba mu to nie szkodzi, bo odparzony w ogóle nie jest...Ale teraz wszystko sie zmieni, będą schodziły ze 2 paczki, wiec nic straconego:D Sorry w ogóle, ze tak przeżywam te kody, ale tak sie cieszyłam, bo te zabawki fishera fajne są no! Asia, powinni ci przysłąć taką ksiażeczkę pampersa, w koncu rodziłaś w tym czasie co my...i tam był kupon, jak zebrałaś odpoowiednią ilosć kodów kreskowych z pampersów, mogłaś sobie wymienić na jakąś wybraną zabawkę Fisher Price np. ŚLIMAKA..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tzn że ja zawsze najpierw usiłuję się dowiedzieć maksymalnie dużo o danej promocji. Jak jest możliwość- dzwonię i się dopytuję. Dobrze, że nie wysłałam, kody przydadza się ewentualnie kiedy indziej. Zabawki Fishera są fajne, owszem, ale nie są niezbędne. Staram się nie świrować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×