Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Teraz napiszę coś od siebie, niedotyczącego tematu powyższego…;) Skye, Gosiaczku dziękuję za foteczkę,🌻 wyglądasz kwitnąco,ja bym raczej powiedziała gdyby nie opis, że ten przystojniak obok Ciebie to Twój brat a nie mąż, jakoś tak podobny do Ciebie z noska i w ogóle, a brat wcale… Fionka 🌻ja też chce Twój adres e-mail, w końcu powinnyśmy się zobaczyć, bo obie jesteśmy, z Wrocka, i może się zdarzyć, że wypuścimy się kiedyś na wspólny spacerek z naszymi dzidziami…albo przypadkiem spotkamy się w sklepie z artykułami dla dzieci, i z kąt będziemy wiedzieć, że Ty to Ty a ja to ja??? A może już się znamy tylko jeszcze o tym nie wiemy? upsss :) Carlla i Fionka świetne stronki 🌻 ❤️ Moder X 🌻dzięki że z nami trzymasz  miło z Twojej strony…pozdrawiam 🌻 Arkadio zazdroszcze Ci takiej karnacji ja jestem bledzizna, i tak całe życiePewnie Twoja Nadia będzie mieć taką śniadą cerę, do opalonej dziewczynki wg. mnie pasuje imie Oliwia, od zawsze tak uważam… Fionuś ja też się złościłam ale to nic nie dało, na szczęście gdzieś mnie przyjęli… Co za zbieg okoliczności ja na obiadek też miałam pierożki, tylko że z jagodami mniam, mniam, ale nie robione, a kupione przez moją kochaną mamusię w garmażerce… Ale się objadłam, ze śmietanką….pycha, teraz idę chyba trochę poleżeć, bo dziś od rana na nogach, i wszędzie zadreptałam pieszo, bo boję się jeździć tramwajami i autobusami, ze względu na gorąc a autko ma mężuś. Pozdrawiam i ślę buziaczki, Ewcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWKA26
witam ponownie brzuchatki i mamusie:):):) arkadio carla skye dzieki jeszcze raz za zdjecia wygladacie kwitnąco a to dla was🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 ewcia dobrze ze zalatwilas sobie swoja sprawe co za lekarze.....ida na urlop i maja wszystko gdzies a ty czekaj ale tak to jest juz w naszej polsce rany jak duszno a jeszcze wczoraj sie cieszylam z deszczyku.... buziolki wielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki! Carlaa- ja bym chętnie napisała dużo, bo wenę mam cały czas, tylko... Wpadam do redakcji na parę chwil i staram się potrzebującym nie zajmowac kompa... We środę byłam u doktorka, wszystko OK, badania w porządku. Szyjka uformowana, ale wszystko pozamykane. Widocznie niuni się nie spieszy w takie upały. Ale brzuch zaczyna mnie tak pobolewać, pokłuwać...Czego to objaw? Dziś spakowałam większą część torby do szpitala. Jakby co, to nie będę w panice latać po domu za koszulką nocną :) Czuję się jak słonica w upale...Dziś wyszłam do sklepu (pomijam fakt kolejki na pół sklepu i oczywiście stanie w niej- bo któżby przepuścił kobietę w ciąży i fakt, że kasjerka chciała mnie oszwabić na 20 gr, wrrrrrrrrrr) i wróciłam mokrusieńka, jakby ktoś oblał mnie z wiadra.. Widziałam cosik, że jakieś zdjęcia sobie rzucacie czy cuś? Ja też sobie życzę, tylko nie zawalcie mi skrzynki- jeden mail od jednej wystarczy. W tym jedno ślubne jak macie- mam fioła na tym punkcie! A oto tajny mail: isia23@poczta.fm Chciałabym już mieć dzidzię na świecie, bo... kurde.... nie mam już siły, zwłaszcza w te upały. Koniec świata! OK, mąż się już niecierpliwi. Turlamy się do domku. Ciumki. Skye, informuj mnie smsowo na bieżąco, co? Pliiiiiiiiis ❤️ Ciumki dla wszystkich.. Irenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, Ewcia, ludzie potrafią być okrutni, do diabła z nimi, ważne, że w końcu jesteś pod opieką i z pewnością pozbędziesz się problemu do porodu. A faktycznie mówią, że mój mąż do mnie podobny :))) Irenko, postaram się pisac Ci smski, ale nie wiem z jakiej stronki mozna wysylac darmowe na PlusGSM :( Całuje wszystkie, Gosiaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isia trzymaj się kobito;) My mamy termin na ten sam dzień :):) Ewcia brak słów na tych lekarzy.... Dominisia więc z PZU należy Ci się 800 zł. jednorazowo za urodzenie dziecka. Nie wiem jak jest w przypadku, gdy oboje z mężem jestescie ubezpieczeni w PZU. A 500 zł do dostajesz od państwa. Musisz złożyć pisemko do Urzędu Skarbowego o dochodach Twoich i męża dać to do firmy, tam w firmie powinni dać Ci kwitek do wypełnienia i wtedy dostaniesz jednorazowo 500 zł, a co miesiąc 49 zł zasiłku rodzinnego na dziecko..jezeli Wasze wspolne dochody nie przekraczają nalezytej sumy( nie wiem jakiej) Mam nadzieję, że Ci pomogłam. Myslę, ze w firmie w księgowosci powinnaś się spytać i wszystkiego dokładnie dowiedzieć. My tak zrobiliśmy:):):):):) Mam nadzieję, ze spacerek się udał:) Ja wiem, ze pierwsze spacerki to duma i rozkosz, az dech zapiera;) Ja nawet przy drugim dziecku wyjdę z dumą i lekką tremą:p ❤️ dla malucha:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona 79
A u mojego M firmie pracownicy nie chcieli się zgodzić na dodanie opcji do ubezpieczenia bo to oznaczało większą składke (minimalnie), jest tylko za śmierć dziecka ............no comments

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWKA26
to chyba wszystko zalezy na ile jest sie ubezpieczonym bo moj misiak dostanie z pzu 1400zl..:):):) dzisiejszym dniem jestem wykonczona choc nic takiego nie robilam chyba to dlatego ze jest tak parno ide wziasc chlodny prysznic i zaraz wracam:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWKA26
boze nie uwierzycie zaczyna padac jaki czad :):):)chyba wyprosilam ten deszczyk nareszcie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwka z tego co wiem to sa stałe opłaty w PZU i tak samo w innych ubezpieczeniach. Miałam nawet niedawno w rękach takie kwitki które ubezpieczenia co proponują. A Twój mąż dostanie tyle co ja pisałam Dominisi czyli 800 zł z PZU plus 500 od Państwa plus 49 zł, czyli niecałe 1400. Chyba, że coś innego jeszcze dostanie???? może się popytaj męża, to jeszcze coś mi się kapnie kasiorki;););) Ale Ci zazdroszczę deszczu...ja juz nie moge...taki skwar To jutro do szpitala wędrujesz sie.rozdwajać;) i z synisiem wrócisz❤️ ide już nie mogę tak goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eLLE23
DZIEWCZYNY MAM PYTANKO...BARDZO PRAGNE MIEC DZIDZI..STARAMY SIE JUZ OD 8 MIESIECY ALE BEZ REZULTATOW.ALE W TYM MIESIACU @ SPOZNIA MI SIE 5 DZIEN...I W GLEBI SERDUSZKA MAM NADZIEJE ZE TO WLASNIE TO...ZROBILAM TEST W DNIU PLANOWANEJ MALPY...ALE BYL NEGATYWNY..(ZROBILAM GO O 3 W NOCY -BO JUZ NIE WYTRZYMALAM NIEPEWNOSCI...ALE W JAKAS INTUICJA MOWI MI ZE COS SIE DZIEJE.....WCIAZ MAM BOLE W PODBRZUSZU JAK W CZASIE @,I BOLE KRZYZA..CZESTO SIUSIAM I DZIWNIE ,,SMIERDZI MI Z BUZI"CHODZ DBAM O HIGIENE.A I JESZCZE JEDNO...ZAWSZE PRZED NADEJCIEM @ BARDZO BOLALY MNIE PIERSI A TYM RAZEM WOGOLE ICH NIE CZUJE..TERAZ TYLKO JUZ W 5 DNIU ...DELIKATNIE ZACZELU PUCHNAC I POJAWILY SIE NA NICH WIDOCZNE ZYLY!.......PORADZCIE MI CZY...JEST JAKAS NADZIEJA ZE TEST NIE WYKAZAL CIAZY?....BOJE SIE KOLEJNEJ PORAZKI I NIE CHCE POWTORZYC TESTU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWKA26
PUZA NO TERAZ ZGLUPIAŁAM I NIEWIEM ALE OSTATNIO KOLEDZE URODZIL SIE DZIDZIUS I PRACUJE W TEJ SAMEJ FIRMIE I TYLE DOSTAŁNO ZOBACZYMY.....PEWNIE JUZ NA DNIACH BEDE SIE ROZDWAJAC :):):)A POZNIEJ BEDZIEMY ZAŁATWIAC TE SPRAWY TO WTEDY DAM CI ZNAĆ:):):) JUZ PO DESZCZYKU ALE TROSZKE POMÓGŁ TAK FAJNIE SIE ZROBIŁO:):):):)COS MNIE PLECKI BOLA IDE POLEZEC :):)POZNIEJ PEWNIE JESZCZE ZAJRZE BUZKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWKA26
hej dziewczyny co tu tak pusto:(:(:(:(odzywajcie sie i to szybciutko:):):) ja sobie troche polezalam i poczytalam jeszcze o porodzie:):):)niby sie nie boje ale pewnie jak juz dostane boli to wtedy przyjdzie i strach:( cos spiaca jestem ale nie chce sie klasc bo znowu w nocy nie bede spala......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo Mamuski ... nie bylo mnie chwilke a tu tyle czytania..... hihihi :) Halloooooooooooooooooooooooo DO ELLE 23... tu masz adres topiku na kafe pewnie z nimi bardziej sie dogadasz skoro tak bardzo chcesz juz byc mamusia ... http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=1667943 musialas nas niedokladnie czytac bo juz Ci raz napisalam a chyba zreszta tam Cie widzilam i juz rozmawials z dziewczynami prawda ... zawsze jest nadzieja ... prawda mamusie... do za chwile hihiih 😘 Carla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carluś  a znajdziesz mi coś o grzybicy przy porodzie??? Bo ja szukałam, i fakt coś tam znalazłam, ale Ty pewnie szybko znajdziesz jakieś tajne źródła, cio Myszko??? Buziaczek 🌻 ❤️ Ewcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jeszcze raz ja hihihihi 😘 dla Was Skye... dostalam dostalamm ... no wlasnie Twoj mezulek podobny jak Ewcia zauwazyla.... 🌻 Dominisiu tak jak Puza wspomninala ... to wszystko zalezy od su czyli sumy ubezpieczenia... jesli jest to ubezpiecznie grupowe to placi zaklad pracy pewni najnizsza stawke cos okolo 50 zlotych a suma ubezpieczeniowa to 8000 tysiecy a z tego doataniesz 10 % czyli jakies 800 zlotych... ten dodatek 500 zl tak jak Puza wspomniala jednorazowy przysluguje jezeli w Twojej rodzinie dochod na jedna osobe nie przekracza 504 zlote bodajze ale nie jestem pewna na 100 % no i wiadomo rodzinne.. na jeno dziecko smieszne pieniazdki 43 zlotych http://www.vulcan.edu.pl/doradca/38/zasilki.html ... tutaj zreszta masz poczytaj mi mamo bardzo interesujace z Tymi kolorami powiem szczerze nie wiedzialam ... no Ewcia to mialas dzisiaj pokaz letni lekarski i co tu sie dziwic hmmmm bez kom..... 😠 za to napewno bedzie wszystko dobrze... wyleczysz ❤️ pierogi z jagodami i smietana jeju ... ale to musi byc dobre ... mam w domu tylko smietane hihihihi ;) ISIA HALOOOOO 🖐️ jak Fiona By Ci napisala macica sie przygotowywuje trzeba sie na te bole i boliki przyzwyczaic ... :D ja jestem juz dawno spakowan hihih tak naprawde to nawet zapomnilam co tam wlozylam hihihi Skye ... wystarczy jak aktywujesz bramke na gg lub tlenie... 10 darmowych dziennie smskow.. akupunkura zaliczona dziisaj ostatni raz i wiecie co nawet mnie kurcze bolalo... jak nigdy niestety polozna jedzie na wczasy no coz kobitce tez sie nalezy ale taka mila a ja nie wiem kiedy mnie zlapie hihihi moj Patryczek biega za mna z zegarkiem czasem mam ubaw hihihih :P... a czasem mysle moze sie zaczyna a tu narazie nic... zjadlam tak obfita kolacje teraz jem wszystko nooo prawie wszystko bo pozniej z maluda nie wiadomo ... rybka serek sosik czosnkowy krewtki w sosie oczywiscie czosnkowym pomidorki hihihi z cebulka jeju zapchala sie na maxa i teraz turlam sie turlam to co mamuski slodkich islicznie pokolorowanych ... ❤️ Tez przyszla mamo ... mam nadzieje ze dobrze Cie tam karmia i malzonek juz Cie odwiedzil ... niech on nam cos wreszcie napisze ... :) pozdrawiam ... i extra buziole 🖐️ Carla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia ... znalazlam tylko szczatkowe informacje... pamietam jednak ze szkoly rodzenia ze... nie musisz sie o to martwic poniewaz jezeli cokolwiek bedzie w pochwie to .. zakraplaja dzidzi oczy nie pamietam czym ale wlasnie w zwiazku z tymi chorobami ... musze to poszukac w notatkach pozdrawiam 🌻 🖐️ Carla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona 79
Ja tu tak sama jestem jak palec? Wszystkie śpią :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona 79
Z meżem nie pogadałam wcale dziś(tzn ja mówiłam on kiwał głową)a wkoncu to go zmoglo i śpi.Młody dawno w kimonie .................kupie sobie sowe, bedzie jak znalazł na nocne pogaduchy.. :-( Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek :) wstawac spiochy :) taki piekny dzien za oknem ... szkoda czasu na spanie .... hehe!! pewnie za dwie godziny , jak slonce mocniej przypiecze , bede mowila inaczej... ale poki co jest fajnie... pedze do piekarni :) BUZIAK ❤️ ehhh!! Ewcia!! dobrze ze mimo problemow znalazlas w koncu lekarza ktory cie przyjal ( czy to nie wymowne ze okazala sie nim kobieta ?? ) !! ja pierdziele , jak mozna tak traktowac kobiete w ciazy... czy ci ludzie na leb poupadali?? zero wyobrazni cholera!!!!!!!!!!!!!!!!! brrrrrrrrrrrrr!! az sie krzyczec chce!! dobrze ze bylas wytrwala... kuruj sie kochana 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominisia
Dzien dobry🌻 🌻 🌻 wpadlam sie tylko przywitac-Dominika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dominisiu ❤️ co tam u Krzysia?? dawno sie obudzil?? ile ci juz urosl... no i jak znosi te upaly?? b o my tu wszystkie wykonczone jestesmy... a taki maluszek to dopiero musi sie meczyc... ... opowiadaj wszystko kochana 🌻 karmie sie twoimi opowiesciami jakbym juz sama to wszystko przezywala :) pozdrawiam :) wielgachny buziol dla Ciebie i Krzysia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co dziewczyny?? spijcie lepiej jeszcze!! nie wstawajcie!! nie potrzebnie was tak z rana budzilam :) sama najchetniej przespala bym dzisiejszy dzien!! kurcze!! kto to wymyslil taki gorac!! zwariowac mozna!! uciekam pod prysznic!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Torbaczki no i te Rozdwojone :)) Dzień dobry :) Dziś znowu praży słoneczko,a mówili,że jakieś burze przyjdą,kłamczuchy :) Dominisiu,Arkadio fajnie,że już na posterunku. Ja dziś pisać już pewnie nie będę, bo u mamy cały dzień jestem a to brata komputer i on cały czas przy nim siedzi. Isia, jak znajde czas,napisze smska :) Miłego dnia kochane babeczki :) Całuski i pozdrowionka, Gosiaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWKA26
HEJKA BRZUCHATKI I MAMUSIE!!!!!!!!!!!!!!! CHYBA JUZ NIKT NIE SPI?CO TU TAKIE PUCHY?JA WLASNIE WSTALAM ZJADLAM SNIADANKO I ZAUWAZYŁAM ZE MI LODÓWKA PADŁA:(:(:(ZEBY TEGO WSZYSTKIEGO BYLO MALO NO ALE NIC ROZMROZE JA I ZOBACZE MOZE SIE WŁACZY........ A TAK POZA TYM U MNIE JAK ZWYKLE NICI NO I JADE DO SZPITALA O 14 A TAK NIE CHCE:(:(:(BO PEWNIE TAM BEDE LEZAŁA I CZEKAŁA NO ALE POCIESZAM SIE ZE WROCE JUZ CHYBA Z MOJA DZIDZIA KTORA WLASNIE SOBIE W BRZUSZKU ROZRABIA:):) BUZKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iweczka, powodzenia,oby sie maly zdecydował, :) Też przyszla mamo, a TY????? Już z kruszynką??? Nic sie nie odzywasz. Buziole, Gosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWKA26
NO I MUSZE PRZYZNAC ZE U MNIE CHŁODEK CALA NOC PADAL DESZCZ JAK JA LUBIE TERAZ TAKA POGODE:):):) BOZE JAK TEN KOMP POWOLI CODZI MASAKRA:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamusie. JAK NA RAZIE CHŁODEK NA DWORZE I NAWET DESZCZYK SOBIE POPADAŁ.MIAŁAM ZAMIAR JECHAĆ DO RODZICÓW NA DZIAŁKE BO IMPREZKE ROBIĄ , ALE STWIERDZIŁAM ŻE ZOSTAJE. CHYBA BYM NIE WYTRZYMAŁA CAŁEGO DNIA W POZYCJI SIEDZĄCEJ, BO LEŻEĆ TAM ZBYTNIO NIE MA GDZIE. W SUMIE TO MÓJ DZIEŃ I TAK ZA CIEKAWIE SIE NIE ZAPOWIADA.BĘDĘ SIEDZIAŁA SAMIUTKA JAK PALEC.MÓJ WYBIERA SIE NA ROWER TEŚCIE NA RYBACH, SZWAGIERKA U SWOJEGO.EECH ŻYCIE. ALE NIE CZAS NA MARUDZENIE, ŚNIADANKO I LITRY WODY DO WYPICIA PRZEDEMNĄ BO COŚ NOGI PUCHNĄ . POZDROWIONKA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dajcie mi tu ten deszcz!! ja tez chce!!!!!!!!!!!!!! Iwcia!! powiodzenia kochana!! mam nadzieje ze jak juz wkroczysz w szpitalne mury , to maly szybciutko zdecyduje sie na wyjscie :) ... w koncu tam nie beda go tak rozpieszczac jak tatus w domku... nikt nie bedzie z nim gadal... ani calowal przez brzuszek... na pewno szybko zechce was juz zobaczyc :) trzymamy kciuki i czekamy na wiesci ❤️❤️❤️❤️ tez przyszla mamo!! no bura jak nic nalezy sie twojemu mezowi!! dawaj mi go tutaj na tapete :P zaraz zrobie porzadek ;) my przeciez w ciazy jestesmy!! nie mozna nas narazac na stresy i trzymac w niepewnosci, prawda dziewczyny?? piszcie migusiem co tam u Was!!!!!!!!!!! macie juz swoja kruszynke przy sobie?? Gosia!! a ty wygon brata sprzed tego komputera!!!!!!!! co to za zwyczaje!!! niech sobie znajdzie inne zajecie kurde!! ty musisz byc z nami i koniec!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
carlaa!! co tak dlugo czytasz ?? :P :P :P odzywaj sie lobuzie :) brakuje nam tu ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×