Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Gość Kiganaaa
Paula ---> upss, dodałam Ci dwa lata, sorki :) poprawię. Ale mam nadzieję,że mnie zrozumiesz, chyba pewne roztargnienie nie jest Ci też obce;) A na górze strony masz napis preferencje i tak kliknij i dalej sobie już poradzisz. A Alan to opisywał chyba na 13 lub 12 stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiganaaa
Paula ---> upss, dodałam Ci dwa lata, sorki :) poprawię. Ale mam nadzieję,że mnie zrozumiesz, chyba pewne roztargnienie nie jest Ci też obce;) A na górze strony masz napis preferencje i tam kliknij i dalej sobie już poradzisz. A Alan to opisywał chyba na 13 lub 12 stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiganaaa
Paula ---> upss, dodałam Ci dwa lata, sorki :) poprawię. Ale mam nadzieję,że mnie zrozumiesz, chyba pewne roztargnienie nie jest Ci też obce;) A na górze strony masz napis preferencje i tam kliknij i dalej sobie już poradzisz. A Alan to opisywał chyba na 13 lub 12 stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiganaaa
Paula ---> upss, dodałam Ci dwa lata, sorki :) poprawię. Ale mam nadzieję,że mnie zrozumiesz, chyba pewne roztargnienie nie jest Ci też obce;) A na górze strony masz napis preferencje i tam kliknij i dalej sobie już poradzisz. A Alan to opisywał chyba na 13 lub 12 stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja przeżyje piątek w pracy jak nie będę mogła tu co troche zaglądać? buu........ :( jesteście niesamowici, ja Alanku też Cie bardzo lubie i wszelkie wodniki, a co do haremu to raczej się nie rozpędzajmy ale spotkanie wkrótce nadejdzie czas ustalać, bo zanim sie każdy błotny wypowie to ... czasu troche minie mam jeszcze jedna propozycje.... nie do odrzucenia, ;) mamy swoje niki, składamy zyczenia z okazji przecudnych urodzin to jak już tak to bawmy sie cały rok , a nie tylko w styczniu i lutym, podajemy swoje imionka i inf. kiedy kto ma imieninki . Licze na to ze nasz Sekretarz Kingunia to wszystko zanotuje i ....... tak sobie właśnie wymysliłam :) i co wy na to? ja mam na imię Ania i obchodze imieninki 26 lipca oczywiście imieninki Matyldy też mogę obchodzić, ale musze sprawdzic kiedy hihihhih mam jeszcze pytanie , bo się zastanawiam czy to cecha wodników, że kocham zwierzaczki? kto ma zwierzaka? wiem że nietoperz na seniora, ja też mam seniora i dwie rozwrzeszczane papug :), kto następny?, może opowiecie jakieś śmieszne historyjki o waszych zwierzakach?, wszyscy się pośmiejiemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja przeżyje piątek w pracy jak nie będę mogła tu co troche zaglądać? buu........ :( jesteście niesamowici, ja Alanku też Cie bardzo lubie i wszelkie wodniki, a co do haremu to raczej się nie rozpędzajmy ale spotkanie wkrótce nadejdzie czas ustalać, bo zanim sie każdy błotny wypowie to ... czasu troche minie mam jeszcze jedna propozycje.... nie do odrzucenia, ;) mamy swoje niki, składamy zyczenia z okazji przecudnych urodzin to jak już tak to bawmy sie cały rok , a nie tylko w styczniu i lutym, podajemy swoje imionka i inf. kiedy kto ma imieninki . Licze na to ze nasz Sekretarz Kingunia to wszystko zanotuje i ....... tak sobie właśnie wymysliłam :) i co wy na to? ja mam na imię Ania i obchodze imieninki 26 lipca oczywiście imieninki Matyldy też mogę obchodzić, ale musze sprawdzic kiedy hihihhih mam jeszcze pytanie , bo się zastanawiam czy to cecha wodników, że kocham zwierzaczki? kto ma zwierzaka? wiem że nietoperz na seniora, ja też mam seniora i dwie rozwrzeszczane papug :), kto następny?, może opowiecie jakieś śmieszne historyjki o waszych zwierzakach?, wszyscy się pośmiejiemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lomatkoboskocynstochosko! Lojeja do cegos to ach do cegos to doslo!:P;) Co by sie taki Wodniqs Szuwarqs;) w pas Trefnisiowi klaniol?!;) A czaszeczka przyjeta- toc ino za bardza siem postaralam:P A na effekta:p czekac dlugo nie bedziecie musieli:D:D( hmm... a moze i ja taka kiedys tyz tom klepnieta...hm...Ta Mamusinom Racyjom- kiedym pirsy roz na swiat rozdarta byla(i ni ostatni, hej!:P:D:classic_cool:-co by mi ku pouklodaniu wewnytsnemu sluzyc miolo:P:D:D No i cos Ty Matus nojlepsego zrobila, a?:>😭 A zwierzaka mom Ci mom- Przedluzaczus Wszystkozerus- to tak z laciny troszq;) Ma 12 lat i tesh nie wyglada:D:D I tez ze stycznia:D A wszystko na odwrot lubic robi(hm...podpatrzyla?!:P;)) na spacer idzie-TYLKO jak kaze jej zostac, a na odchodne(chocby bylo w misce nie wiem co od niewiadomo kiedy przez Wacpanne(tak panienka jeszcze he:D) nietykane - zjada co by Jej nikt, podczas przechadzki nie zezarl:D:D:D No i oczywiscie Skarpetki, Rekawiczki i Chusteczki wszelkiej masci drza przed Jej Szacowna-Wszystko memlajaca:P:D Mordka. No i of course kopac nory lubi-raz to tak sie wczula, ze bez jednego zeba wrocila:D:D-wyrlala z(wyrywanym) korzeniem haha:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula wodniczka
Ja się nie obrażam tak łatwo, a czuję się bardzo młodo, bo pomimo że stuknie mi 23 latka, to nadal chcą dowód :) Witaj Szuwarku, niedość że 13 luty to jeszcze imienniczka !! Jak mi miło z tego powodu. i muszę się przyznać ze też jestem strasznie leniwa :) ale dobrze się z tym czuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadlam jeszcze na chwilke :) Alanku🌼---bedzie nam bardzo smutno gdy nam ciebie zabraknie na naszym forum😭 Matyldo🌼---ja oprocz mojego wiekowego pieska mam jeszcze chomika.:)a jak moje dzieci bylt jeszcze malymi dziecmi to przerabialam tez chomiki,biale myszki,myszoskoczki a nawet krolika miniaturke,ktory taki miniaturowy to wcale nie byl.hihi:) jak urosl to ganial mojego psa po mieszkaniu tak dlugo dopuki ten nie zwial na fotel.tam dopiero mial spokuj. pozdrawiam wszystkich.papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie wodnikową brać :) Alan_Pol 🌼 pomysł ze zjazdem jest super :) \"jestem za a nawet przeciw\" ;) jako ze jestem osóbką zmotoryzowaną zobowiazuje sie dostarczyć wodniki ze Śląska :) jeśli zajdzie taka potrzeba. tak że Cicha🌼 Cojaturobię 🌼 Justin_28 🌼 Iskierka 72 🌼 Alanisssss 🌼 możecie na mnie liczyć :) jakoś sie pomieścimy :) Matylda71 🌼 ja mam mini zoo w domku ;) pies, kot, żółw i jedna małpa w mojej osobie ;) a co do haremu to mam nadzieję że nikt sie nie obraził bo to miał być żart:) Wodnik Szuwarek🌻 tzn Paulinko :) będziemy obchodzić imieninki w odstępie kilku dni :) jam ci Iwona wiec imieniny obchodzę 23.05 :) Nietoperku 🌼 śpiochu mały witaj :) Kigana 🌼 szczęściaro!! mnie zostało \"tylko\" 1,5 roku nauki :( A teraz spróbuję skupić się na pracy a nie zaglądać ciagle na topik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
specjalnie dla Ciebie paula wodniczka!🌻 odświeżam. Jak Kigankaaa nasza droga Ci napisała - jest to na 13 stronie, ale może jesteś blondynką;)(bez urazy - moja mama też jest blondynką a ją uwielbiam:) ) Na pewno dasz radę. Czarny to czarny! Król kolorów...;) Jak się robi przypisy na dole swojego czarnego nicka? Nic prostszego...chyba Spróbujmy prześledzić całą procedurę krok po kroku. Miło byłoby gdyby pomarańcze przemalowałyby się wszystkie na czarno i wprowadziły wodniackie złote myśli w przypisach Co o tym myślicie? Ale wróćmy do instrukcji, zgodnie z życzeniem habanerki (no jakżebym nie mógł spełnic Twego życzenia ): 1.Wchodzimy na Spis tematów i co widzimy: Forum - strona główna » forum Dyskusja ogólna Spis tematów | Nowy temat | Szukaj | Pokaż nagłówki | Preferencje 2.Wchodzimy na Preferencje i otwiera nam się: Forum - strona główna Preferencje Internautko, tutaj możesz ustawić swoje preferencje dla tego forum: pseudonim, e-mail oraz zabezpieczyć swój profil hasłem. Jest to nieobowiązkowe - w dalszym ciągu możesz korzystać z forum bez potrzeby rezerwacji pseudonimu. Jednak pamiętaj, że rezerwacja niesie wiele korzyści teraz, a jeszcze więcej w przyszłości. A.Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego profilu, to kliknij tutaj................ B.Jeśli posiadasz już zabezpieczony hasłem profil dla forum (niezależny od konta e-mail na o2.pl), to zaloguj się teraz, aby móc zmieniać swoje ustawienia................ Pseudonim: Hasło: 3. Oczywiście wpisujemy nasz nick i hasło pod pozycją B. 4.I przechodzimy do następnej czynności. Po wpisaniu hasła w naszym profilu ukaże się to co poniżej: Preferencje * Tutaj możesz ustawić swoje preferencje dla tego forum: pseudonim, e-mail oraz zabezpieczyć swój profil hasłem. Pseudonim: (znaki a-z, A-Z, 0-9, _ i -, bez spacji i kropek - do 30 znaków) E-mail: Komunikator Tlen.pl: (jeśli używasz Komunikatora Tlen.pl, wpisz swój identyfikator @tlen.pl) Hasło (nowe): (wpisz tylko wtedy, gdy chcesz zmienić) Kilka słów o sobie: Mężczyzna, ur.06.02.1968, tata Nadii \"Mąż\" Nikii, autor topiku pn. \"NADIA - historia on line o wychowywaniu córki i nie tylko\" Sygnatura / stopka: \"Bo jeśli ja chcę kochać, to już jak należy - Bo kto nie całkiem kocha, ten wcale nie kocha.\" J. Iwaszkiewicz http://www.snugglepie.com/tickers/tdb.php?tid=51284 I wypisujemy na co nam przyjdzie ochota, a na koniec najeżdząmy myszką na słowo potwierdzam i gotowe. Dane poza tym za każdym razem można zmieniać, modyfikować, itp. I to ile razy dusza zapragnie :classic_cool: ps. ruch tu dziś szuwarowy nieludzki:) Pyknęła druga stronka...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula wodniczka
Ale ja wszystko po kolei przeczytalam. akt jestem blondynką i to prawdziwą, czytaj nie farbowaną :) Ale nadal nie wiem jak sie stac czarną. Ty też na początku byłeś czerwony a teraz nie, napisz jak to zmieniłeś. Please

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Dyrektorze-Alanie za instrukcje ta stopka bardzo dobra jeste a ja żem do tej pory ciemnotą byla w tej arcy ważnej kwestii :classic_cool: ;) :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie również!! czy wiecie że jak bedziemy tyle pisać to , bedzie trzeba pomyśleć o założeniu własnego portalu hihihih Alan - to bardzo smutne że musisz nas opuścić , ale bedziemy za Ciebie wszyscy trzymać kciuki, aby Ci sie tam wszystko poukładało i abyś szybko do nas wrócił, a my przypilnujemy twojego bajorka :) ja teraz zmykam bo muszę się przygotować, przychodzą do mnie dziś \"zalegli\" goście serdecznie pozdrawiam i zycze miłego popołudnia w bagienkach :) PS. a na dobranoc opisze coś śmiesznego z bujnego życia moich zwierzaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alan_Pol --------> myślę, że z tą prezesurą możemy się jeszcze wstrzymać - jak zajdzie taka konieczność, to sprawa sama się wyklaruje. Przykro mi, że Nas opuścisz, ale rozumiem Cię doskonale i wierzę, że wszystko Ci się poukłada . Bardzo fajny pomysł z nazwą dla Nas, choć moim zdaniem Stowarzyszenie brzmi trochę za poważnie... Matylda71 --------> moje imieniny są 8-go marca - Beata. Ja też kocham zwierzaki i mam jamniko-podobną sunie, lat 7, podobna do mnie, bo czarna i szalona :P. Potrafi się śmiać, jest kapryśna, uwielbia kąpiele - sama wskakuje do wanny - rozpieszczam ją, jak dzidzię, bo wzięłam ją, gdy instynkt macierzyński mnie dopadł, a na drugie dziecko mąż się nie zgadzał... Kigana ----------> mam prośbę, jak będziesz aktualizować tabelkę, wpisz proszę Sarkanę na miejsce Wodniczki lutowej... tak mi się spodobała - zwłaszcza po przeczytaniu pięknej baśni autorstwa naszego Alana wspaniałego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula wodniczka 😘 moja droga blondyneczko, jak wejdziesz na ten mój wpis, to następnie podjedziesz na samą górę tej strony i tam będzie: Forum - strona główna » forum Dyskusja ogólna Spis tematów | Nowy temat | Szukaj | Preferencje » Odpowiedz na ten temat Temat: WODNIKI kafeterii, łączmy się! Strony tematu: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 « poprzednie wypowiedzi 12:28 Alan_Pol Kliknij na Preferencje (to taki napis z prawej stony za Szukaj:) i jak klikniesz te preferencje to otworzy się: Preferencje Internautko, tutaj możesz ustawić swoje preferencje dla tego forum: pseudonim, e-mail oraz zabezpieczyć swój profil hasłem. Jest to nieobowiązkowe - w dalszym ciągu możesz korzystać z forum bez potrzeby rezerwacji pseudonimu. Jednak pamiętaj, że rezerwacja niesie wiele korzyści teraz, a jeszcze więcej w przyszłości. A.Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego profilu, to kliknij tutaj. Interesuje Cię pozycja A, bo pod nią będzie B, to dla tych co są już czarni... Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gofra
Kochane wodnikowe duszyczki!!!!!!!!!!!!! Bardzo gorąco dziękuję za życzonka!!Naprawdę jestem wzruszona❤️!! W takim tempie sie rozrasta ten topik że ja co mam chwilę i zajrzę na kafe... to najwięcej czasu mi zajmuje przeczytanie tego co już powstało hihihi i na "żywy" kontakt zostaje mi ....tak malutko czasu,buuuuuuu--ale zapewniam ,że jestem z Wami wodnikowe duszyczki calutki czas:) Kigana,jesteś doprawdy niesamowita z tą aktualizacją wodniczków w stawie,bużka za to!!👄-chyba mi wyszła ta bużka..?jeśli tak,to zasługa naszego dyżurnego wodniczka Alana_Pola:)-Wwszystkie wodniczki jesteście kochane!!Choć nie mam możliwości być tak często:(,nie zapominajcie o "starszyznie wodnikowej braci":D.Jeśli dobrze pamiętam życzonka dzis idą do Amelii-aby wszystko o czym marzysz się spełniło a to co kochasz-zawsze Twoim było🌼 AAaaa,pomysł na sabat też mi się podoba niezmiernie! Pozdrawiam i.......do następnego razu wodniczki kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gofra
Wyszedł kwiatek i wyszła bużka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Alan_Pol -jesteś Wielki!!!! choć ja też hihihi❤️-teraz chyba ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Solenizantki dzisiejsze Amelia 18 🌻 i Wodniczka26 styczeń 🌻 dwieście lat, dwieście lat niech żyją nam :) ( a co, i tak będziecie wyglądać młodziej ) Alan_Pol :) kurcze, jak Ty wcześnie pobudkę robisz :) daj ludziom pospać :) Co prawda mnie i tak nie dobudziłeś :P Dopiero około dziesiątej moje oczy na świat spojrzały :) Zobaczyły że mróz, wiatrzysko i wcale się reszta człowieka z łóżka zwlec nie miała ochoty. No ale w końcu, ileż można :) Wiecie że ja pierwszy raz widzę że wodniki to takie gaduły :) ? Ja, owszem, czasami jestem gaduła ( teraz czasami, bo jako dziecko bardziej rozmowna byłam) ale tak na codzień to małomówna jestem. I tatę mam wodnika i takoż samo \"rozmowny\". Właściwie tylko w towarzystwie się rozkręca i jeszcze jak z lekka procentami uraczon. A tu proszę, nie nadążam za Wami :) Chyba się we wczesnej młodości wygadałam i teraz mi przeszło ;) No ale nic to :) wszyscy nie muszą być rozmowni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cicha witaj🖐️:D Wiesz z ta nibygadulskoscia:P(niby, bo przeciez sa lepsi ;) co nie? Panie Alanie?;):> - Jak bylam calkiem jeszcze mlodszejsza;) to ja wlasnie tak na obarot miala. Cicha ja byla- grzeczna taka, w ksiazkach by tylko siedziala...No ale \" Nie ma tego zlego...\";)( nie choc to wcale zle przeca;) nie jest) - pozostal mi do dzisiaj ten ped, to zamilowanie wrecz do ksiazek❤️🌼 Takze- niech mi bedzie dane pare ladnych latek ponadrabiac!!!:P:P:D:D No Szuwarki Koledzy i Kolezanki ---BOJCIE SIE--Kolezanki Szuwarki Czasem;) Troche;) Za bardzo Rozgadanki:P:D:D;) PS.No i ja tez sie rozkrecam;)- ale TYLKO w milym JAK TE❤️Towarzystwie🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiejszym Najmilszym Jubilatkom---buziaki i spełnienia najbardziej szalonych planów :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiejszym Najmilszym Jubilatkom---buziaki i spełnienia najbardziej szalonych planów :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten zimny wieczór :) Matyldo ---> uzupełnię tabelkę o imieniny, jak najbardziej :) Ale chyba jutro, bo dziś jakoś mi sił brak - wybaczcie :) Habanerka ---> zobaczysz, czas szybko zleci i już będziesz miała studia z głowy. Chociaż ja na pierwszym roku miała więcej chęci i energii, a teraz juz mi się nie chce, ale skończę. Bo ile można studiować, wydawać kasę itp. Gofra ---> dzięki :) Alanie ---> no niestety, tak to bywa, masa ludzi jedzie \"za chlebem\" tysiące kilometrów. Pracuję w szkole i z rozmów z matkami wyniknęło, że to przede wszystkim one jadą zarobić kasę, do różnych krajów: Szwajcarii, Hiszpanii, Włoch, Brytanii. Mam nadzieję, tak, jak inne tu Wodniczki, że będziesz zaglądał do nas, kiedy tylko będziesz mógł :) Narazie tyle, idę powoli spać, bom zmęczona niezmiernie bieganiną z ostatnich dni. Ale od poniedziałku mam wolne 2 tygodnie - cieszę się niezmiernie z tego :D Pozdrawiam ciepło całe Szuwarkowo, miłych snów 🖐️ i 😘 😘 😘 😘 ... dla Was na dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo..Kigana..jakze Ci zazdroszczę..w naszym okręgu ferie dopiero od połowy lutego...a ja juz mam język na brodzie ;-) ..i jeszcze konferencja jutro...:-( Pozdrawiam w belferskiej niedoli :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobiega końca miły dzień...:) a na topiku dziś działo się, oj działo. I nie zamartwiajcie się tak :(, żejakiś czas mnie nie będzie...traktujcie tak jakbym był z Wami;) Wszystko przeczytam i będę brał udział w dykusji bez dwóch zdań!:) Już tak szybko mnie się nie pozbędziecie ze swego towarzystwa;) Jeno rzadziej będę odpisywał, ale będę na mur, tak że bierzcie pod uwagę w dyskusji mojej zdanie. Czlowiek tyle żyje, ile o nim inni pamiętają...:) Tak uważam... Matylda71🌻 Wśród imion świata - Anna jest jednym z najpiękniejszych:) To piękne, aby przy nicku - może w nawiasie? - pisać imię:) Może pójść dalej tym trybem i zrobić dwie tabelki (Kiganaaa nie za dużo roboty? W jednej głównej kompletne dane, a w drugiej pomocniczej te jakiekolwiek? W ten sposób łatwiej będzie zapanować nad porządkiem (Wodniki i porządek:)) i nie trzeba będzie pytać się ciągle a skąd jesteś, a ile kończysz lat...szuwarki same będą się pilnować, aby w odpowiedniej tabelce się znaleźć - czyli zamiast jednej długiej tabeli = dwie krótsze?:o Wodnik Szuwarek = Paulina, hm, też piękna kombinacja:D ALANISSSSS!🌻 no,no,no - rozkręca nam się młódsza siostrzyczka droga:D Ino patrzeć kak bedzie pierwejsza w każdej odpowiedzi o(d)postowej:) Tak trzymaj, tak trzymaj, gdyż Twój język:P ozdubą tego topu jest bez gadań wszelkich i próżnakich na pewniaka!:classic_cool: nietoperz🌻 pamiętajcie o mnie, a będę przy Was:) A póki co jestem jeszcze cały czas:) Mam na imię Jerzy i imieniny obchodzę z Wojciechami 23 kwietnia...:D habanerka🌻 ach żeby więcej tych zmotoryzowanych to zapakowalibyśmy się i nad morzem (TO MUSI BYĆ MORZE jak tyle Wodników się kupą zwali naraz:D) weekend pobalowali, pohulali, poznali się lepiej, gorącej i żywiej, i może to Internetowe Stowarzyszenie Wodników NET (a może TLEN - jak myślicie?Wszak na tlenie to wszystko się dzieje i tak mi przyszło teraz do łepetyny;)) założymy już formalnie?:D paula wodniczka🌻??? I jak, droga blondyneczko, udało Ci się przefarbować na czarno?:) A może Alkazeler🌻 to Twoje nowe oblicze?:) Alkazelcer🌻, no same wodniki, a Ty też wodnik i co jeszcze możesz nam rzec, by w archiwum naszym się znaleźć?;) Gofra!!!🌻 A ty nadal nie przefarbowana Znajdź chwilunię i zróbże się na czarno, moja droga:D i buźki naumiałaś się już extra robić:) cicha🌻 U mnie na lubuskiej stronie tego stawu też zimno jak wszyscy diabli, a biało...normalnie jest biało jakby zima była:( Kigana 🌻 Bardzo bym chciał wyjechać zagranicę...To załatwiam z Nikii w Niemczech i w Hiszpanii, zobaczymy co z tego wyjdzie, ale to sierpień-wrzesień dopiero. Obecnie będę pracował przy zparagach w polu w Polsce, więc nie za największe pieniądze:( Ale poddawać się nie można, a ja od wielu lat walczę z przeciwnościami losu i cóż - fortuna kołem się toczy, raz jestem na wozie, raz pod wozem. Akurat teraz pod:D Ale będzie OK. A zajrzę do Was na pewno ok. 20go, może wcześniej trochę, jak przyjadę Nikii i Nadię odwiedzić:) Sarkana🌻Jak zwykle masz rację:) Wybór prezesa pzostawmy do czasu Zjazdu, tak? Teraz pomyślmy jak tu zebrać kilkadziesiąt osób, a po to jest potrzebny m.in. ten topik, prawda? Dzięki. Jak nam się uda założyć Stowarzyszenie (może Fundacja mniej poważnie by brzmiała:o?) to super, a jak nie to...też nieźle - ważne jest to co jest, a jesteśmy my Wodnicy na topiku założonej przez czarną Sarkanę więc - WODNIKI kafeterii, łączmy się! Miłych snów w mule życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wodnik Szuwarek!!! Kwiatek mi dla Ciebie ktoś podiwanił:O:P Więc specjalnije dla Ciebije: 🌻🌻🌻kwiat]kwiat] 🌻🌻🌻kwiat]kwiat] 🌻🌻🌻kwiat]kwiat] 🌻🌻🌻kwiat]kwiat] 🌻🌻🌻kwiat]kwiat] 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×