Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Gość Wodnik Szuwarek
muszę sobie zrobić jeszcze raz 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 no już starczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wodnik Szuwarek
Alanq plizzzzzz napisz instukcje jak sie robi te fajne buźki te smutne i śmieszne będę wdzięczna bo jak na wodnika przystalo to nowości techniczne to moja pięta achillesowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wodnice! Dla tych, które jeszcze nie wiedzą jak się robi różne buziunie na kafeterii, przyspieszony kurs robienia buziek: Uśmiech, radość, zadowolenie. :) : ) Smutek, przygnębienie. :( : ( Puścić oko, figlarnie, nić porozumienia. ;) ; ) Duży uśmiech, śmiech, cieszyć się jak dziecko. :D : D Pokazać komuś język. :P : P Zmieszanie, zakłopotanie. :o : o Płacz, łzy, żal. 😭 [ beksa ] Patrz, jaki jestem cool. Wyluzowany. :classic_cool: [ cool ] Kwiatek, słodki, wyraz sympatii i wdzięczności. 🌻 [ kwiat ] Przywitanie, przyjazny gest. [ cześć ] Gorące uczucie. ❤️ [ serce ] Spioch, senność, jeszcze ranek. [ śpioch ] Pocałunek. 👄 [ usta ] Jestem taki zły. [ zły ] Wściekły. I to jak. [ wściekły ] Ziewam. Jestem zaspany. Ale nudy! 💤 [ ziewam ] W pierwszej kolumnie autentyczne buźki, w drugiej kombinacja znaków i słów, z tym że UWAGA - spacje zrobiłem celowo. Spacji nie może być miedzy znakami (spacje=odstępy). To oczywiście uproszczona wersja tabelki. Pełną wyślę mailem, tak jak habanerce - jak ktoś sobie zażyczy. Mój mail: alan-pol@tlen.pl Dobranoc Nasz staw ładnie się rozrasta (stronka dziennie:D)... papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Szuwarki :) Ale natrzaskaliście tych stron :)ale miło się czyta. Witam też nowe Wodniki, mam nadzieję,że się zadomowicie tutaj. Najpierw jednak sprawy organizacyjne : Gofra ---> napisz, kiedy masz urodziny, bo inaczej nie wiem, gdzie Cię w tabelce umieścić :) MoBa ...........................21 stycznia, 27 lat, woj. wielkopolskie Cicha ........................... 22 stycznia, 40 lat, woj. śląskie Fate ............................ 22 stycznia, 20 lat Hadysia ........................ 23 stycznia, 19 lat Micha ...........................25 stycznia, 29 lat, woj. opolskie Wodniczka styczniowa ..... 25 stycznia Amelia 18....................... 26 stycznia Mahatman......................27 stycznia, 35 lat, Warszawa Wonik...........................27 stycznia Bombaprawdziwa .............28 stycznia Habanerka .....................28 stycznia, 31 lat, woj. śląskie Magdab .........................28 stycznia, 28 lat Olinea ...........................28 stycznia, 24 lata Pani wodnik ....................29 stycznia Zodica ..........................30 stycznia Jezzynka .......................31 stycznia, 17 lat Akara ...........................1 lutego,( za chwilę) 25 lat, Amsterdam Ewfcik ........................... 2 lutego Wodnik elik ....................2 lutego Jasmine02 ......................2 lutego Kasinka .........................3 lutego, 25 lat, woj. małopolskie Kigana .......................... 3 lutego, 34 lata, woj. wielkopolskie Wodniczka 3-cio lutowa .....3 lutego, 31 lat Justin_28........................4 lutego, 28 lat, woj. śląskie Inkaminka ...................... 5 lutego, 22 lata Alan_Pol..........................6 lutego, 37 lat, woj. lubuskie Emkakafe ........................ 6 lutego, 38 lat, woj. pomorskie Embalina ........................7 lutego, 27 lat, woj. mazowieckie Socha ........................... 7 lutego, 30 lat, Warszawa Wojtaszek......................7 lutego, 25 lat, Białystok Cz_rna ..........................8 lutego Magdoosia_85 .................10 lutego, 19 lat, woj. warmińsko - mazurskie skarbczyk.......................10 lutego Sarna_27 .......................11 lutego I say ............................ 12 lutego Iskierka 72 .....................12 lutego, 33 lata, woj. śląskie - Gliwice Nietoperz ...................... 12 lutego, 39 lat, woj. pomorskie - Gdańsk Alanisssss .......................13 lutego, 22 lata, woj. śląskie Alunia11......................... 13 lutego Wodnik Szuwarek ............ 13 lutego, 22 lata, woj., łódzkie Wodniczka 13..................13 lutego, 25 lat Wodniczka Asia ............... 13 lutego Asiek1402 ......................14 lutego Asiek78 .........................14 lutego Graha ........................... 14 lutego Zora ............................. 14 lutego ma-dzik..........................16 lutego, 23 lata, Warszawa Gabrielle ........................ 17 lutego, Wodniczka lutowa ............ 17 lutego, 32 lata, woj. zachodnio – pomorskie Gosiam .......................... 18 lutego Też wodnik ..................... 18 lutego, 29 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hadysia ---> zdrówka, optymizmu, uśmiechu 🌻 🌻 🌻 🌻 I dobra wiadomość dla mnie :) wczoraj miałam ostatni zjazd w tym semestrze i miesiąc wolnego :) bardzo mnie to cieszy, chociaż jeszcze do mnie nie dotarło,że przez 4 kolejne soboty nie będę musiała zrywać się skoro świt i jechać na zajęcia:) Co do dotrzymania przysięgi małżeńskiej, to nie muszę jej dotrzymywać, bo jeszcze takowej nie składałam. Może złożę, pożyjemy, zobaczymy... a rozczarownia to oczywiście,że były, całe moje dotychczasowe życie to jedno, wielkie rozczarowanie, które jakby minęło po skończeniu przeze mnie 30 lat. Nie wiem jak Wam, ale mi diametralnie zmieniło się widzenie świata i ludzi i lepiej się z takim widzeniem czuję. Naprawdę. I nigdy nie chciałabym cofnąć czasu, by mieć znów np. 18, czy 20 lat. Brzmi dziwnie, nie ? Ciekawa jestem,czy ktoś z Was ma podobne myśli? Chyba na tym zakończę tego posta, bo jest późno, a jutro rano muszę do pracy wstać. Miłych snów i do jutra 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarkana
Dzień dobry kochane Wodniczątka! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:D Moshe poplumkamy???!!!:D:D:D Fate, Cicha, Hadysiu----😭 przepraszam, ze spoznione(system sie lostatnio prawie ze zezorl:P:P😡 a jush na pewno loglupial:P -jakies Kocham tylko pisac umiol:P:P:P)Ale NA PEWNO SZCZERE :):D zyczenia.wszystkiego, czego pragniecie- dla siebie dla Innych moze i Tego jeszcze o czym nawet nie macie odwagi marzyc:D:D🌼🌼🌼 Alesh nam sie stadko rozrasta❤️----a Oni wciaz strasza nizem :P;) hmmm....;) Ps. Alanq Polq;):P Specjalne Podziekowania- wiesz gdzie;);) i wiesz za co;) ... a ja tam tradycyjnie wole Mistrzu;) moj;):p;)🌼 I nie wykorzystywac mi tu Mistrzuniu;P prosze chwilowej tylko:P slabosci kobiecej;):D:D no!!!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Wodniki są najlepsze na świecie - to oczywiste! Nie ma w nich zawiści, cieszą się szczęściem innych, a ludzkie nieszczęście sprawia im ból... W przyjaźni wierne, w miłości niestałe, jako rodzice łagodne i tolerancyjne. Na ludzi patrzą głębiej - nieważne, że brzydki zewnętrznie - gdy ma duszę, jest piękny! Kochają spokój i zgodę. Dom ich jest ciepły, przyjazny, szczęśliwy. Kochają muzykę, przyrodę, wiatr i burzę... W sytuacjach nowych, nieznanych wcześniej - świetnie się odnajdują - uwielbiają takie wyzwania! W ogóle kochają wszystko, co NOWE! I wszelkie zmiany są przez nie oczekiwane ... Są bardzo silne i zdrowe - oraz długowieczne - babcia moja - 10 lutego kończy 90 lat! Cały czas czyta gazety i jest na bierząco w tematach współczesnych :D i wygląda oczywiście młodziej - na jakieś 75.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku wszystkie Wodniki! ...nie myślcie, że ja tak zawsze zrywam się z samego rana... Po prostu moja latorośl poszla na 8.00 do szkoły, tak więc siła wyższa... ale dzięki temu dzień będzie dłuższy!!! Może zdążę dzisiaj ze wszystkim? No własnie! Jak tam to u Was wygladą, bo mnie zawsze brakuje czasu, ciągle z czymś nie mogę zdążyć! A może to taka tylko moja przypadłość???... Tak czytałam tą naszą listę i okazało się, że dzisiaj nie ma solenizanta! Potrzebny nowy członek!... bo dzień bez jubilata to dzień stracony! ha ha ha :D No chyba żeby Gofra reflektowała na 24-go... , bo przecież Kigana musi ją wpisać, bo tabelka nie uzupełniona, to tabelka do kitu!!! Dobra, koniec tych śmichów! Teras poważnie! Co do drugich związków, to niestety ( Boże co ja piszę???? Na całe szczęście!!!...) nie mogę się do Was przyłaczyć. Mam męża od 10 lat tego samego, naszą pierwszą randkę mieliśmy mając 9 lat ( byliśmy w kinie z wujkiem ... ha ha ha ...to była nasza przyzwoitka! ...nie wiem do czego by doszło gdyby nie On?!!!... :D), więc jestem baaaaaardzo monogamiczna! Ale myślę, że nie ważne kiedy się spotkatę swoją druga połowę! Najważniejsze żeby ją wogóle spotkać, wtedy życie zaczyna mieć inne barwy! ...i gratuluję Wam tych drugich, ale za to cudownych i udanych związkow. Dla Ciebie Alan_Pol szczególne gratulacje, bo mam wrażenie, że emanujesz jakąś dobra energią i szczęściem! ❤️ 🌻 Tak trzymać! .... PA PA! PS. ..jak zwykle nabazgroliłam tych \"głupot\" na pół strony... sooorrrry, ale ja chyba krócej nie mogę...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich w samo rano! Alan_Pol👄buziaki za ten przyspieszony kurs.super!:classic_cool:zobacz tylko jak sie rozszalalam:D!!!!!pozdrawiam cieplutko.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich w samo rano! Alan_Pol👄buziaki za ten przyspieszony kurs.super!:classic_cool:zobacz tylko jak sie rozszalalam:D!!!!!pozdrawiam cieplutko.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼Kigana----->podobnie jak ty nie chcialabym cofnac czasu i miec znowu nascie lat.uwazam ze kazdy wiek ma swoj urok,a pozatym przez kolejne lata zbieramy przeciez doswiadczenia.czasami bywaja przykre (wiem) ale to nas przecierz wzmacnia na dalsza droge :D ......o rany!!!ale sie zemnie filozof zrobil!!!!!sorki !🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze bractwo stawowe...:) ❤️Sarkana[, jaki piękny, oryginalny, niespotykany nick - wodniczko lutowa:p Proponuję, zamienić go z pomarańczu na czarność - by ktoś przypadkiem sobie go nie zarezerwował:) 🌻Sarkana...yymmm...niezwykłe...tajemnicze i powabne, a zarazem takie eleganckie ze szczyptą dekadencji:) :classic_cool: I ja za autorką topiku życzę niezapomnianego poniedziałku, pełnego wrażeń i miłych wspomnień z tego dzisiejszego dnia Wszystkim :classic_cool: U mnie, na Zachodzie:P, zasypało nas wreszcie śniegiem:D. Wydarzenie tym bardziej niezwykłe, że śnieg w tych stronach był widziany ostatnio w ...listopadzie!:p ;) cicha🌻 do dwóch razy sztuka! Witaj w klubie z \"powtórką z rozrywki\". A pewien jestem, że Twój lew łagodnym kociakiem jest przy Tobie - taka siła bije z twojego ego:)I cieszę się, że się cieszysz razem ze mną, bo ja się ogromnie cieszę, gdyż w ogóle jestem ciechliwy z natury;) nietoperz🌻 - między nami Wodnikami zawsze jest ok! Piękne buźki!:classic_cool: habanerka🌻, jak tam rany cięte, kłute i szarpane?;) A łyżew nie połamałaś?:D EwfcikNasz McGyver w spódnicy:)Witaj w stawie Wodników:D Z jakiego województwa plumkasz?... Kigana🌻, no to wreszcie odetchniesz, moja droga wodnico, cztery tygodnie wolnego! zaprawdę powiadam Ci - pogięło Cię moja droga:) ALANISSSSS🌻, no jesteś tu wreszcie, wyrodna, młoda siostrzyczko:p Gdzieżeś Ty się podziewała cały weekend??:D Jakoś tak mętnie się tłumaczysz miłosnymi igraszkami…no bo co to znaczy, że tylko Kocham Ci się wpisywało;) Pewnie kochałaś się całą sobotę i niedzielę, zapomniawszy o braciach i siostrach z topiku, a teraz się biedactwo nawróciło, hm?:) A może wujek Ci Twoją miotłę czarodziejską \"sprzątnął\" przy sprzątaniu;) I wielkie dzięki za ciepłe słowa i TU i TAM (wiesz gdzie:) )...😘 Wodnik Szuwarek{serce]. Jesteś jednym z inicjatorów(ek) tego niezwykłego topiku:) Czyż nie czas, abyś przeobraziła się na czarno (korzyść z tego taka, że będziesz jedyna w swoim rodzaju - choć i tak jesteś jako Wodnik) - oraz, że nikt Cię nie podrobi, nie podszyje się pod Ciebie, etc.:) Gabrielle🌻 Ależ zaakcentowałaś swoją obecność...nawet nie po trzykroć, a aż po czterokroć!;) To się nazywa mocne wejście!:) Aida🌻, ja też się zgadzam z Tobą w kwestii długowieczności. Jestem nawet przekonany, że pierwszym człowiekiem, który osiągnie nieśmiertelność (czyli wynajdzie mityczny eliksir młodości) to będzie oczywiście Wodnik:D…Napisałem na tym topiku o sobie: „- Pol, Alan Pol jestem. Jestem z Ziemi Lubuskiej. Szóstego lutego kończę 73 lat...” hi,hi,hi – czyżby proroctwo?;) Nie mam nic przeciwko dożyciu w zdrowiu i humorze, który mi dopisuje tych 73 lat:D… socha🌻…dziękuję…❤️… ;) Krzyczcie na mnie, ponieważ znowu jak pzrysiądę i rozpiszę się - to pisałbym i pisałbym godzinami:) (Ale to dladetego, że tak dobrze się czuję w tej przemiłej kompaniji:D) a więc ciąg dalszy nastąpi… jeszcze dziś:) , ale później...:) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jasne, że za dużo piszę;) Ewfcik dla Ciebie miał być jak widać🌻,a dla Ciebie Wodnik Szuwarek ❤️. No, to się troche poprawiłem i taki normalny, nie za duzy post mi wreszcie wyszedł;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Torreador--------- jesteś wredny. Och! Ale mnie przyłapałeś! Tobie nigdy się nie zdarza walnąć byka w rzadko używanym słowie? Spadaj! :P :P :P :P :P :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Torreador--------- jesteś wredny. Och! Ale mnie przyłapałeś! Tobie nigdy się nie zdarza walnąć byka w rzadko używanym słowie? Spadaj! :P :P :P :P :P :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och Ty Alanie Polu, bajerancie wodniaczy! Pięknie wychwaliłeś Sarkane, więc nie mogłam się nie skusić... ale napewno zmienię, jak tylko wpadnie mi do główki - nagle jakiś orginalny pomysłek.. :P Pozdrawiam cały wodniaczy Swiat! Jako Sarkana - od dziś! :D Wiecie, uwielbiam się śmiać - nawet z siebie :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie wodnikowe duszki :) jak minął weekend? Alan_Pol-----------> :) najbardziej ucierpiała moja duma niż ciało, ale co tam!! jak zwykle po każdym upadku wodnik bardzo szybko się podnosi i przechodzi nad tym do pożądku dziennego. Łyżwy całe (na szczęście!!) czy dzisiaj nie ma żadnego jubilata(ki)?? nie będzie imprezki?? :( ech... szkoda, bo tak fajnie zacząć tydzień od baletów, choćby tylko wirtualnych :classic_cool: Kigana🌼------->kiedyś bardzo chciałam cofać czas, albo przynajmniej go zatrzymać. Przerażało mnie to że juz nie będę miała 25lat. Ha! tylu nie mam ale teraz juz nie żałuję bo \"coś tam w duszy gra\" ;) a może nie tylko gra ale wyje, rozpiera mnie wewnętrzna energia, optymizm. Mogłabym góry przenosić.:D no cóż, wszak przecież wszystkim nam wiadomo że DO WODNIKÓW ŚWIAT NALEŻY!!!!! Miłego dzionka Wam życzę👄 i mnóstwo powodów do radości w dniu dzisiejszym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wodniki
przenajlepsze są!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wodnik Szuwarek
Dobra spróbuję mam nadzieję że wyjdzie mi Alanq dzięęęęęęęęęęęęęęękuję za ci sie chcialo napisać tą instrukcję bardzo dziękuję Hadysia wielkie calusy dla ciebie z okazji twojego święta spóźnione ale szczere rany tez kiedyś mialam 19 lat kiedy to bylo smutek, przygnębienie.:( mam nadzieję że się nie zblaźnię zaraz zrobie sie na czarno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wodniku szuwarku mój mileńki 🌼 strzałeczki można robić tak : a wiec.... naciskasz minusik a na końcu dajesz z shiftem znaczek > próbuj ;) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie Wodniki i cieplo pozdrawiam!! wlasnie trafilam na ten watek:D i baardzo mi sie spodobal ,tymbardziej ze jest on teraz na czasie... Ja mam za kilka dni urodziny (27 styczen) i nie wiem czy sie cieszyc z tego powodu czy plakac ;:P Napsizcie co u Was Buziaki:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Monny 🌼! napisz nam ktore to sa urodziny ze masz zamiar plakac. byloby tez milo gdybysmy sie dowiedzieli z jakiej czesci swiata do nas piszesz.usciski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to i ja się dopiszę: -wodniczka z 02.02. (pozdrawiam elika, ewfcika i jasmine02!!!!!!!!!) -ze śląska (obecnie, korzenie mam bardzo południowe) -mam 30lat -mąż-rak -przyjaciele: ryby, baranki -antypatię czuję do skarpionów -cechy charkteru: chrakterystyczne, mam cięty język, często potrafię złośliwie dogryź, zawsze mam inteligentną, złośliwą odzywkę gdy ktoś mnie wyprowadzi z równowagi, lubię swój świat wewnętrzny, jestem towarzyska, ale lubię być sama od czasu do czasu, i taki samotny wieczór celebruję, jestem pamiętliwa, ale nie jestem typem wiecznie obrażonej, raczej pamietam o urazie i nie pozwala mi to zaprzyjaźnić się z kimś tak do końca, mam zdolności manualne, wyczucie stylów i kolorów ( nawet znajomi korzystaja z moich talentów dekoratorskich), lubię czuć się zadbana, dobrze wygladać, \"oczarowywać\" zarówno strojem, podkreśleniem kobiecości, jak i bystrością- mam opinię osoby która raczej niewiele się odzywa w towarzystwie (nie jestem paplą), ale jak już coś powie to z sensem i inteligentnie (często z wrodzoną uszczypliwością), robię plany, a z realizacją nie przesadzam, często zapisuję całą listę zakupów, a sklepie nawet nie wyjmę kartki z kieszeni, bo myślami akurat jestem daleko, daleko, ambicja ambicją, ale nie lubię się przepracowywać, do pieniędzy nie mam talentu: nie potrafię zaplanować wydatków, rozpływają mi sie poprostu no i w końcu moje trzy motta życiowe: -dobre postanowienia to bezużyteczna próba ingerowania w siły natury -lubię pracę, mogę siędzieć i patrzeć na nią godzinami -nigdy tak nie było, żeby jakoś nie było. Pozdrawiam ciepło wszystkie wodniki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to i ja się dopiszę: -wodniczka z 02.02. (pozdrawiam elika, ewfcika i jasmine02!!!!!!!!!) -ze śląska (obecnie, korzenie mam bardzo południowe) -mam 30lat -mąż-rak -przyjaciele: ryby, baranki -antypatię czuję do skarpionów -cechy charkteru: chrakterystyczne, mam cięty język, często potrafię złośliwie dogryź, zawsze mam inteligentną, złośliwą odzywkę gdy ktoś mnie wyprowadzi z równowagi, lubię swój świat wewnętrzny, jestem towarzyska, ale lubię być sama od czasu do czasu, i taki samotny wieczór celebruję, jestem pamiętliwa, ale nie jestem typem wiecznie obrażonej, raczej pamietam o urazie i nie pozwala mi to zaprzyjaźnić się z kimś tak do końca, mam zdolności manualne, wyczucie stylów i kolorów ( nawet znajomi korzystaja z moich talentów dekoratorskich), lubię czuć się zadbana, dobrze wygladać, \"oczarowywać\" zarówno strojem, podkreśleniem kobiecości, jak i bystrością- mam opinię osoby która raczej niewiele się odzywa w towarzystwie (nie jestem paplą), ale jak już coś powie to z sensem i inteligentnie (często z wrodzoną uszczypliwością), robię plany, a z realizacją nie przesadzam, często zapisuję całą listę zakupów, a sklepie nawet nie wyjmę kartki z kieszeni, bo myślami akurat jestem daleko, daleko, ambicja ambicją, ale nie lubię się przepracowywać, do pieniędzy nie mam talentu: nie potrafię zaplanować wydatków, rozpływają mi sie poprostu no i w końcu moje trzy motta życiowe: -dobre postanowienia to bezużyteczna próba ingerowania w siły natury -lubię pracę, mogę siędzieć i patrzeć na nią godzinami -nigdy tak nie było, żeby jakoś nie było. Pozdrawiam ciepło wszystkie wodniki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to i ja się dopiszę: -wodniczka z 02.02. (pozdrawiam elika, ewfcika i jasmine02!!!!!!!!!) -ze śląska (obecnie, korzenie mam bardzo południowe) -mam 30lat -mąż-rak -przyjaciele: ryby, baranki -antypatię czuję do skarpionów -cechy charkteru: chrakterystyczne, mam cięty język, często potrafię złośliwie dogryź, zawsze mam inteligentną, złośliwą odzywkę gdy ktoś mnie wyprowadzi z równowagi, lubię swój świat wewnętrzny, jestem towarzyska, ale lubię być sama od czasu do czasu, i taki samotny wieczór celebruję, jestem pamiętliwa, ale nie jestem typem wiecznie obrażonej, raczej pamietam o urazie i nie pozwala mi to zaprzyjaźnić się z kimś tak do końca, mam zdolności manualne, wyczucie stylów i kolorów ( nawet znajomi korzystaja z moich talentów dekoratorskich), lubię czuć się zadbana, dobrze wygladać, \"oczarowywać\" zarówno strojem, podkreśleniem kobiecości, jak i bystrością- mam opinię osoby która raczej niewiele się odzywa w towarzystwie (nie jestem paplą), ale jak już coś powie to z sensem i inteligentnie (często z wrodzoną uszczypliwością), robię plany, a z realizacją nie przesadzam, często zapisuję całą listę zakupów, a sklepie nawet nie wyjmę kartki z kieszeni, bo myślami akurat jestem daleko, daleko, ambicja ambicją, ale nie lubię się przepracowywać, do pieniędzy nie mam talentu: nie potrafię zaplanować wydatków, rozpływają mi sie poprostu no i w końcu moje trzy motta życiowe: -dobre postanowienia to bezużyteczna próba ingerowania w siły natury -lubię pracę, mogę siędzieć i patrzeć na nią godzinami -nigdy tak nie było, żeby jakoś nie było. Pozdrawiam ciepło wszystkie wodniki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahah witam wodniki i wodniczki !!!!!! Kingunia dopisz jeszcze mnie Matylda 71 - 23 stycznia woj. dolnośląskie no i wszystkim dzisiejszym solenizantom zyczę dożo słonka, uśmiechu i radości. Muszę się Wam przyznać ze liczyłam po cichu na to ze chociaż raz na moje urodziny bedzie wiosna - ale sie nie udało :(, akurat wczoraj spadł śnieg !!!! co za pech !! ale to nic Wodniki z byle powodu się nie smucą prawda !!!!!!!!!!!!!!!!!!! no to usmiechamy sie :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×