Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

hahahah witam wodniki i wodniczki !!!!!! Kingunia dopisz jeszcze mnie Matylda 71 - 23 stycznia woj. dolnośląskie no i wszystkim dzisiejszym solenizantom zyczę dożo słonka, uśmiechu i radości. Muszę się Wam przyznać ze liczyłam po cichu na to ze chociaż raz na moje urodziny bedzie wiosna - ale sie nie udało :(, akurat wczoraj spadł śnieg !!!! co za pech !! ale to nic Wodniki z byle powodu się nie smucą prawda !!!!!!!!!!!!!!!!!!! no to usmiechamy sie :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matyldo 🌼 a moze ten snieg to prezent od tych \"z gory\" na twoje urodziny? wszystkiego naj...... spoznione ale szczere.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hadysia
dziękuje wszystkim za życzenia - to były jedne z najlepszych moich urodzin! Matylda71 spóźnone życzenia - dużo uśmiechu :) A tak przy okazji ja jestem z woj. małopolskiego :) pozdrawiam wszystkich 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nietoperku i hadysiu dziękuję Wam bardzo ze życzenia :) :D :D Nietoperzu w zasadzie na pogode nie narzekam, mam teraz urlop i lubie śnieg, mój sznaucer też go bardzo lubi ( zarzera sie nim jak krowa trawą), no ale przede mną mam nadzieje jeszcze troche życia, więc przy takim ociepleniu klimatu ....kto wie, może wkońcu 23 stycznia doczekam sie wiosny :) hihihi wszystkie szuwarki bardzo gorąco Was pozdrawiam w ten zimowy dzionek :) ❤️ 👄 🌼 :D ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nietoperku i hadysiu dziękuję Wam bardzo ze życzenia :) :D :D Nietoperzu w zasadzie na pogode nie narzekam, mam teraz urlop i lubie śnieg, mój sznaucer też go bardzo lubi ( zarzera sie nim jak krowa trawą), no ale przede mną mam nadzieje jeszcze troche życia, więc przy takim ociepleniu klimatu ....kto wie, może wkońcu 23 stycznia doczekam sie wiosny :) hihihi wszystkie szuwarki bardzo gorąco Was pozdrawiam w ten zimowy dzionek :) ❤️ 👄 🌼 :D ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Habanerka buźka dzięki będę próbować jak dobrze że jestećie tacy wyrozumiali i pomagacie w buźkach - ......................... kurde jak nie wyjdzie to nie wiem co zrobię plizzzzzzzzz niech wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Habanerka buźka dzięki będę próbować jak dobrze że jestećie tacy wyrozumiali i pomagacie w buźkach - ......................... kurde jak nie wyjdzie to nie wiem co zrobię plizzzzzzzzz niech wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gofra
Czeeeeeeeeść Wodniczki i wodniki(?)!!! Milutko się zaskoczyłam,że topik rośnie jak na drożdżach:D muszę więc dodać od siebie co nie co hihihi Alan_Pol,dzięki wielkie za instrukcję i to tak szczegółową jakbyś dokładnie mnie znał i wiedział ze ja w tych obrazeczkach to....technopierdoła:D,ale teraz chyba dam radę.Poważnie jestem z lubuskiego a nawet stolicy tegoż hihihi.Aaaaa w tabelce proszę zapisać 25.o1 Teraz muszę lecieć na wywiadówkę do szkoły :( a pozniej pewnie wlecę.:) Pozdrawiam stałe i nowoprzybywajace szuwarki,pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUTOWA WODNICZKA
pozdrawiam WODNIKA SZUWARKA,ja tez jestem z 13 lutego i wcale nie uwazam zeby to byla pechowa data.W zyciu mam raczej szczescie ( szczegolnie w przyjazni ).Na miłść też nie narzekam,moim partnerem jest waga:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yo wodniczko lutowa pozdrawiam cie mocno ja też nie narzekam na 13-stkę i pamiętaj \"to jest miś na skalę naszych możliwości my tym misiem otwieramy oczy niedowiarkom a misia nie sprzedamy nawet Muzeum Narodowemu za milion\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yo wodniczko lutowa pozdrawiam cie mocno ja też nie narzekam na 13-stkę i pamiętaj \"to jest miś na skalę naszych możliwości my tym misiem otwieramy oczy niedowiarkom a misia nie sprzedamy nawet Muzeum Narodowemu za milion\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yo wodniczko lutowa pozdrawiam cie mocno ja też nie narzekam na 13-stkę i pamiętaj \"to jest miś na skalę naszych możliwości my tym misiem otwieramy oczy niedowiarkom a misia nie sprzedamy nawet Muzeum Narodowemu za milion\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yo wodniczko lutowa pozdrawiam cie mocno ja też nie narzekam na 13-stkę i pamiętaj \"to jest miś na skalę naszych możliwości my tym misiem otwieramy oczy niedowiarkom a misia nie sprzedamy nawet Muzeum Narodowemu za milion\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak!! Alanowi trzeba bardzo podziekować, dzieki niemu zostaniemy najbardziej rozesmianym i całuśnym topikiem w kafeterii :) :) ;) to dla Alana 👄 👄 👄 👄 👄 ;) Gofra wszystkiego najlepszego z okazji urodzin - szczęścia, zdrowia, pomyślności i duzo gości :) :) - jestem pierwsza ?? hihiih pozdrawiam uwaga!!! może \"pozbieramy\" wszystkie znane wodniki?? takie jak np. - wodnik szuwarek - jańcio wodnik czekam na nastepne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak!! Alanowi trzeba bardzo podziekować, dzieki niemu zostaniemy najbardziej rozesmianym i całuśnym topikiem w kafeterii :) :) ;) to dla Alana 👄 👄 👄 👄 👄 ;) Gofra wszystkiego najlepszego z okazji urodzin - szczęścia, zdrowia, pomyślności i duzo gości :) :) - jestem pierwsza ?? hihiih pozdrawiam uwaga!!! może \"pozbieramy\" wszystkie znane wodniki?? takie jak np. - wodnik szuwarek - jańcio wodnik czekam na nastepne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Era wodnika...
przypadla na czas Naszego zycia dlatego jestesmy tak wyjatkowi (-we).Wodnik to krol wszystkich zankow zodiaku! ..i cokolwiek by nie napisac i tak nie wyczerpiemy tematu; teza:czy wodnika w ogole mozna scharakteryzowac?to pytanie retoryczne.. Z moich obserwacji: to interesujace conajmniej sa malzenstwa dwojga wodnikow - zupelny odlot... Data urodzenia: mnie przypadlo prawie na otwarcie (23 styczen) koordynanty - obecnie Wroclaw czyli dolny slask, wiek: jestem z Was najstarszy a moze jeszcze starszy... Jaki jestem?tego nie da sie opisac... cos w rodzaju motta: ...poznaj dobrze swoje zalety i cen sie, ale najlepiej musisz znac swoje wady ale tylko dla siebie, badz zarozumialy ale nie nadmiernie... miej dystans do swiata realnego i ludzi tam... pozdrowienia P.S. Matylda71, jest w tym wszystkim cos niezwyklego prawda...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Szuwarki :) Najpierw oczywiście sprawy porządkowe:) mam nadzieję,że nikogo nie pominęłam, wszystko napisałam tak, jak ma być:) jeśli nie, to od razu proszę o reklamację;) MoBa ...........................21 stycznia, 27 lat, woj. wielkopolskie Cicha ........................... 22 stycznia, 40 lat, woj. śląskie Fate ............................ 22 stycznia, 20 lat Era wodnika ................... 23 stycznia Hadysia ........................ 23 stycznia, 19 lat, woj. małopolskie Matylda 71 .................... 23 stycznia, woj. dolnośląskie Gofra .......................... 25 stycznia, 41 lat, woj. lubuskie – Zielona Góra Micha ...........................25 stycznia, 29 lat, woj. opolskie Wodniczka styczniowa ..... 25 stycznia Amelia 18....................... 26 stycznia Mahatman......................27 stycznia, 35 lat, Warszawa Monny .......................... 27 stycznia Wonik...........................27 stycznia Bombaprawdziwa .............28 stycznia Habanerka .....................28 stycznia, 31 lat, woj. śląskie Magdab .........................28 stycznia, 28 lat Olinea ...........................28 stycznia, 24 lata Pani wodnik ....................29 stycznia Zodica ..........................30 stycznia Jezzynka .......................31 stycznia, 17 lat Akara ...........................1 lutego,( za chwilę) 25 lat, Amsterdam Cojatutajrobię ................ 2 lutego, 30 lat, woj. śląskie Ewfcik ........................... 2 lutego Wodnik elik ....................2 lutego Jasmine02 ......................2 lutego Kasinka .........................3 lutego, 25 lat, woj. małopolskie Kigana .......................... 3 lutego, 34 lata, woj. wielkopolskie Wodniczka 3-cio lutowa .....3 lutego, 31 lat Justin_28........................4 lutego, 28 lat, woj. śląskie Inkaminka ...................... 5 lutego, 22 lata Alan_Pol..........................6 lutego, 37 lat, woj. lubuskie Emkakafe ........................ 6 lutego, 38 lat, woj. pomorskie Embalina ........................7 lutego, 27 lat, woj. mazowieckie Socha ........................... 7 lutego, 30 lat, Warszawa Wojtaszek......................7 lutego, 25 lat, Białystok Cz_rna ..........................8 lutego Magdoosia_85 .................10 lutego, 19 lat, woj. warmińsko - mazurskie skarbczyk.......................10 lutego Sarna_27 .......................11 lutego I say ............................ 12 lutego Iskierka 72 .....................12 lutego, 33 lata, woj. śląskie - Gliwice Nietoperz ...................... 12 lutego, 39 lat, woj. pomorskie - Gdańsk Alanisssss .......................13 lutego, 22 lata, woj. śląskie Alunia11......................... 13 lutego Lutowa Wodniczka ............ 13 lutego Wodnik Szuwarek ............ 13 lutego, 22 lata, woj., łódzkie Wodniczka 13..................13 lutego, 25 lat Wodniczka Asia ............... 13 lutego Asiek1402 ......................14 lutego Asiek78 .........................14 lutego Graha ........................... 14 lutego Zora ............................. 14 lutego ma-dzik..........................16 lutego, 23 lata, Warszawa Gabrielle ........................ 17 lutego, Wodniczka lutowa ............ 17 lutego, 32 lata, woj. zachodnio – pomorskie Gosiam .......................... 18 lutego Też wodnik ..................... 18 lutego, 29 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej Matyldo🌼dlaczego piszesz ze przed toba jeszcze troche zycia? czyz nie wiesz ze my wodniki jestesmy dlugowieczni?:)n zatem jesli 71 to twoj wiek to mysle ze i tak nie powinnas sie martwic:Dhihi.mam nadzieje ze znasz sie na zartach:classic_cool: pozdrawiam i przesylam 👄.tez mam psa ....pinczerek ale juz bardzo wiekowy bo ma 15lat!!!1ale ma sie dobrze bo wszyscy go kochamy.pa,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie nowoprzybyłe Szuwarki :) Matyldo71 ---> dużo słoneczka i wiosny w Twoim życiu no i bukiecik 🌻 ów dla Ciebie :) Socha ---> też czasem trudno jest mi nadążyć z wszystkim, bo tak się we wszystkim motam i zamotam,że tylko Wy możecie to zrozumieć :) usiłuję oczywiście planować sobie,żeby się nie spieszyć, bo tego to już nie cierpię w ogóle.Bo jak się muszę spieszyć, to połowy rzeczy zapominam:P Sarkana ---> przepiękny nick, kojarzy się mi trochę z Baśniami z 1000 i jednej nocy :) taki tajemniczy. Alanie ---> dlaczego piszesz,że mnie pogięło?? U mnie też pięknie popadało i nadal pada, jak wyjeżdżałam z pracy, to po raz pierwszy tej zimy musiałam użyć skrobaczki i miotełki w celu odśnieżenia samochodu,by bezpiecznie dojechać do domu. Po ostatnich moich przeżyciach, sprzed tygodnia, to nie lubię jeździć, jak jest ciemno i jeszcze na szybach śnieg i lód. Niestety, dziś imprezy na topiku nie ma;)ale za to jutro ...:) Chociaż ja znałam kiedyś kogoś, kto dziś obchodzi urodziny, ale już nie mam z tą osobą kontaktu. I jak widzę w tabelce, to Wodniki z 13.02 wiodą prym :)obrodziło w Was hihi ... Pozdrawiam :D 🖐️ 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nietoperzu ---> ale równo się wpisałyśmy :) a Twój piesek to pewnie też Wodnik, skoro ma już 15 lat :D i dobrze się ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany ale super!!!! ale nas się narobiło !!!!!! do \" Era wodnika...\" - cieszę się że jest jeszcze ktoś kto urodził się w tym samym dniu co ja :) i mieszkamy w tym samym województwie pozdrawiam Cie i przesyłam 👄 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jestem z siedemnastego lutego,a mój mąż jest z czwartego wodniki to super ludziska.właściwie to ja otaczam się samymi wodnikami!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!siostra też wodnik 5 luty!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×