Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

My go szkolimy w miarę naszych możliwości, bo w tej chwili nie stać nas na fachowca. Poza tym jak go puścimy za zwierzyną to będzie tak długo szukał lub gonił, aż się nie zmęczy. A że przemawia przez niego jeszcze szczeniak, to czasami ciężko jest go czegoś nauczyć, to tak jak z mną: jak chcę to potrafię :) Najlepiej mu wychodzi obrona posesji, nie wpuści nikogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia8
Właśnie Was odkryłam. Pozdrawiam wszystkie WODNIKI, w szczególności te z 8 lutego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia8 ---> witaj :) Szuwarku ---> dzięki za życzenia:) tak oryginalnych to jeszcze nigdy chyba nie otrzymałam:) No i nie miałam dziś torta urodzinowego:( bo wszyscy nastawili sie na pączki i to ogromnie ilości, a nie na przyzwoite torty dla dzisiejszych solenizantów:P Jedyne, co cukiernie oferowały to torty z bitą śmietaną, no a ja takowych nie jadam, bo mi nie służą niestety. Pewnie,że można było wcześniej zamówić, ale nikt tego nie zrobił i tak wyszło. Chociaż aż tak bardzo nie boleję nad tym brakiem torta, bez przesady :) Paula ---> wyobrażam sobie tego Twojego psa, jak biegnie przed siebie i pewnie nie reaguje na nic;) a jak się zmęczy, to wraca. Tak jest? Moja kuzynka posiada jamniczkę szorstkowłosą i ona takie zwyczaje miewa. Jadą do lasu, kundla;) wypuszczają, a ta pędzi przed siebie, jakby ją katapultowali. I wraca w to samo miejsce, skąd ją spuścili, czasem po godzinie, po dwóch ... i nikt jej narazie nie odstrzelił w tym lesie, ani się nie zgubiła. No dobrze, wracam do mojej pracy, do zobaczenia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahoj Szuwary🖐️:classic_cool::D Szuwarecq;)----> Twoje zdolnosci janzycne;) sie rozwijaja, no, no, no:classic_cool:;) paulo wodniczko-----> A co powiesz na zdechlego szczura?:/ To juz wolalabym ta lapke;):P A mój pies to se chyba rasy pomylil;):D Tez z niego (z niej wlasciwie;)) super-obronny pies:classic_cool: zwazywszy na to , ze to... jamnik szorstkowlosy:classic_cool::D:D I nie nauczona KOMPLETNIE niczego-(choc ma 12 na karq;))-no chyba zeby na odwrot wszystko robic;) Kiganko---->Kundla:PJakiego kundla?!;):D Bo suczka poszczuje:P;) One juz tak maja;) Choc nózki przykrótkie- ale orientacja w terenie musi byc:classic_cool:;D:D Moja to sie potrafi wrocic-nawet i kilkaset metrów;) tylko po to, zeby sprawdzic czy ide i sru...dalej przed siebie na dzika !na dzika!:classic_cool::D:D A jak bylam pare latek temu w takim jednym Osrodq Wypoczynkowym w lesie- to co trzecia osoba kulala- bo do dziur mojej Kochaniutkiej wpadala hej:classic_cool::D:D Gosia8----> Masz piekne imie🌼------jak moje:classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam isijo raz;) Kiganko, awracajac do mojej PRZEKOCHANEJ:P:P:P nauczycielki-to poczucie Ona ma...horroru raczej;):P Zwazywszy, ze mówila to smiertelnie powaznie:D:D Pewnie liczyla na jakis lekki zawalek z naszej strony;):D:D A dzisiaj to juz w ogóle dala popis, bo na prosbe kolegi, czy moglaby przyjsc do nas na lekcje wczesniej(niespodziewanie nas inna nauczycielka ze swojej lekcji zwolnila i musielismy czekac godzine na 3 lekcje z nasza IDOLKA:P,która w tym czasie nie miala lekcji,choc byla w szkole)odpowiedziala:\"No teraz to przegieliscie!\" Wiec my zeby przegiecia stalo sie zadosc---zwolnilismy sie sami:P:P:D:D:D:classic_cool: Albo haslo roku:\"Nawet jezeli nauczycie sie tego co Wam tu teraz mówie ....to i tak bedzie zle!\":P:D:D:D No i jak tu zrozumiec Babeczke:P ?No i jak???? Albo:\"Ten sprawdzian poszedl FATALNIE\"-(same czwórki byly:D:D:D) Chce nami rzadzic-sama zreszta tego nie ukrywa:P:P-(barrrdzo-wprowadzila nawet plan , który Dyrekcja dopiero planowala:P;))---a na przystanku Wieeelka przyjaciólka sie z niej robi(stara sie byc trendi:classic_cool:uzywajac mlodziezowych slówek,których nawet my sami nie kumamy;)Zawsze jak sie pyta :\"O czym rozmawiacie? Kumpel odpowiada:\"Aaaa, prosze Pani o polityce i o zyciu\":classic_cool::D:D:D:D Ps.A ksywke to ma jak ten no...kosmita kudlaty----przejela od niego wszystko- prócz poczucia humoru:P:P Ps. Mam tylko nadzieje, ze to gatunek na wymarciu:p, co Nasze Kochane Wodniczki Nauczycielki?;):> Bo juz o Niej to nawet jedna nauczycielka powiedziala, ze to raczej taki trudniejszy rodzaj ludzi(znaczy sie majacy ZAWSZE ALE TO ZAWSZE RACJE i TYLKO RACJE:P:P:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, ze tak malo sie odzywam, ale sesja sesja :( WSZYTKIM DZISIEJSZYM URODZINOWYM I JUTRZEJESZYM (bo mnie jutro bu nie bedzie) W S Z Y S T K I E G O N A J ! ! ! Trzymajcie za mnie kciuki bo jutro mam 2 egzaminy :( Buziaki dla Was WODNIKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D ;D :D ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, skończyłam lepić pierogi (150 ruskich, 200 z mięsem, 100 na słodko ), umyłam 2 okna, wytrzepałam dywany, zrobiłam pranie i prasowanie, umyłam i wypastowałam podłogi, oczywiście usmażyłam 50 pączków i 5 półmisków faworków ( z okazji dzisiejszego \"świeta\"...), a teras mam jeszcze duuuuużo wolnego czasu dla siebie!... Dlatego mogę sobie usiąść i do Was maznąć!... Na początku witam wszystkie \"nowe twarze\", jak i starych bywalców!... Odrabiam zaległości z życzeniami: Kochani: Cojatutajrobię, Ewfcik,Wodnik elik, Jasmine, Agatko, Kasinko, Wodniczko 3-cio lutowa WSZYSTKIEGO NAJ, NAJ, NAJ!!! ...LEPSZEGO oczywiście! A dla Ciebie Kigano specjalne życzonka z uwagi na staż i zaangażowanie, a także za Twoje oddanie z jakim codziennie uzupełniasz naszą tabelkę... drugiej takiej jak TY ze swiecą u nas nie znajdziesz!!! :D :D :D Nie zapomniałam również o naszej Lavatory... choć wkroczyłaś tu z dużym hukiem i narobiłaś początkowo trochę zamieszania, ale bez Ciebie byłoby u nas nudno!?... 🌻 Dlatego jeszcze raz ... dziewczyny buziaki dla WAS, w dniu waszego święta! 🌻 👄 ❤️ Alanisss- szczerze wspólczuję... Ja w liceum też miałam taką zołzę, miała ksywkę MEDUZA... Była duża, gruba, miała zeza, a na dodatek kiedy mówiła, to się śliniła... bleeeee!!! Pamiętam, że kiedy wskazywała kogoś do odpowiedzi, to wstawało pół rzędu ( taki miała zasięg gałek ocznych...:D)... Wtedy, to było straszne, nerwówka do granic wytrzymałości... ale dziś wspominam to z uśmiechem, ...no i pozostała spora wiedza z biologii!... Beniu- myślę, że za bardzo się przejmujesz naszą koleżanką L i kolegą A... Oni są już nawróceni, przecież przystali do naszego kółka wodnego... a na razie muszą stwarzać pozory....:D Jeszcze tydzień i będą nas \"męczyć\" swoimi krwawymi życiorysami, o tym jak za młodu zatłukli dżdżownicę w kałuży, jak to kota ogolili lub coś równie makabrycznego...( jak na twardzieli przystało!). :D Oni są już nasi..., wpadli w nasze towarzystwo jak śliwka w kompot... Agatko666- myślę, że Twój podeszły wiek może Cię nareszcie zobowiazywać do użycia tego strasznego kremu na zmarszczki!... Poczatkujący- lepsze te 25 lat ze Skorpionem niż samotność, ...masz co wspominać, no i wiecej nie popełnisz tego błędu.... Muszę kończyć, ale zaras wrócę, więc się tak nie cieszcie!...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morgerolka ---> powodzenia jutro :D Iskierko ---> ano widzisz, tak jakoś się do przodu kula, w końcu jesteśmy inteligentne stwory i coś tam zawsze jest do powiedzenia:) czy raczej napisania :D Alanisssss ---> no wiem, jak zadziorne potrafią być te jamniory;) i jakie hałaśliwe:). A ja o wszystkich psach mówię kundle - to chyba jest najmądrzejsza rasa psów;) A ta nauczycielka jest rewelacyjna:P Rozwalił mnie tekst,że nawet jak się nauczycie, co ona mówi to i tak będzie źle. To może się nie uczcie, to będzie dobrze??;) Ciężko z takimi ludźmi żyć i pracować, ale cóż na to poradzić. Wytruć nie da rady;) I na pewno innym nauczycielom też się z nią nieciekawie pracuje, a jeszcze może do dyrekcji ciągle biega i \"podjaśnia\" kogo i co trzeba? No to do jutra, miłych snów 🖐️ A co Wam się tak w ogóle śni? Mnie ostatnio dość intensywnie i dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jeszcze coś napiszę. Socha ---> dzieki za życzenia, poczułam się jak zasłużona weteranka;) :D :D:D:D ale to bardzo miłe uczucie :) I jestem pod wrażeniem Twojej działalności, naprawdę :) Celtowie mieli 1/2 lutego swoje święto o nazwie Imbolc. Czcili w tym dniu boginię Brigid i uznawali,że w Imbolc odradza się Słońce. A skoro się odradza to do wiosny niedaleko, a jak niedaleko do wiosny, to trzeba zrobić wiosenne porządki. Tak się mi skojarzyło z Twoim opisem tej tytanicznej pracy, jaką dziś wykonałaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kigana- muszę Ci się przyznać tak w tajemnicy, że to wszystko jest KIT.... Chyba nie ma takiego \"robota\"?... bo ja na pewno padłabym na pysk! A!!! Przepraszam! Zgadzają się te faworki! Wyszły suuuuper, szkoda, że nie moge was poczęstować... ale dzisiaj chyba wszyscy mają dosyć pączków i faworków? ...za tydzień, to dopieroby smakowały!!!...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Wodniki! Widzę że jesteście juz zaprzyjaźnione a ja dziś pierwszy raz . W niedzielę mam urodziny i jak co roku, już od tygodnia słyszę od męża " Co chcesz na urodziny? " Cholera czy wy też to macie? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj maxi77, mój synek urodził sie 6-go lutego!? ...Choć myślę, że jest nieco od Ciebie młodszy, bo skończy dopiero 2 lata. A co do Twojego tematu, to u mnie jest niestety podobnie. Tzn. mój mąż się też właśnie wypytuje przy takich okazjach co bym chciała... Przyznam, że czasami jest mi to na rękę, bo mam co chcę, ale z drugiej strony chciałabym dostac jakąś niespodziankę... To jest takie fajne, można się wtedy poczuć jak dziecko !... ...O Boże, dzisiaj jest już prawie 4 lutego, a mój mąż w tej sprawie milczy... TZN. albo zapomniał o moich urodzinach, albo już coś kupił ... Sama nie wiem co jest gorsze!?... :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj socha lepeiej nie mogłaś tego ująć. Mój mąż to byczek zazwyczaj dogadujemy się bez słów ale gdy jest okazja z prezentem coś mu na oczy pada. No w sumie może dobrze robi bo mam co zechcę, ale faktycznie czasem mógłby zrobić niespodziankę. To takie miłe uczucie -obudzić się rano z myślą \" Co dostane?\". Fakt faktem, ze moje upodobania zmieniają się z dnia na dzień i biedaczek sam już nie wie co tej WODNICZCE kupić. W tym rku postawiłam sprawę jasno -Jandę mi kup chłopie. A że od jakiegoś czasu jestem miłośniczka twórczosci Krystyny Jandy stwierdziłam że muszę ją mieć w swojej biblioteczce.A co dostanę i czy mnie byczek słuchał napiszę w niedzielę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No popatrz, mój mąż to także BYK... Jeszcze nigdy nie spotkałam takiej samej pary?! A długo już jesteście razem? A! Powiedz przy okazji, cz Twój mąż jest \"zazdrosny\" i jak tam z tą wodniczą \"wolnością\" w związku z Bykiem?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Socha jestem pelna podziwu kobieto jak ty to robisz?????????????? ;);) Jako pirwso jo sklodom zyconka Justin_28 wsytkigo noj noj noj kochaniutko mojo 🌻🌻🌻 nich moc byndzi s tobo a ty być s nomi Alanko jo tyz kiedyś miolo \"fojnych\" naucycili jedno tako od fizykii nom mówilo i tu nastym puje cytot \" wierzcie mi na wiarę\" :D:D:D:D no i jok tu takij wiezyć abo mój tok zwony \"wachowawco\" dol psyd maturom takom radę nicym wujek dobra rada \" jak was spytają o turków w XII wieku i nic nie będziecie wiedzieć to mówiecie o turkach w wieku XV\" dobry co? hihihihi wtedy tom sie uśmiolo bo jo zdowlo z biologij ale tym co zdawali historiję ni bylo do śmiszku, jo tyz milo pokrynconych noucycili ze hej, i zlośliwki robacywki tyz byly Jo widzo ze wy o cteronóżkach godota, mój to dopiro sajbus jyst cholyrnik jydyn, spuśćić go z galek ni mozna, ón namintnie psyd lustrym sidzi, a aktor jest ze hyj lapserdok jydyn, ón wilorasowy i tyz juz starsawy 12 rocek mu lyci, ale zachowuje si jok mlokosik i kómpoć sie ni lubi ale plywok doborowy Mogerolka---->tzymom kciuki za cio jo mom w pzyslym tygodniu tyz dwo hej niech ci bedzie lzej :classic_cool: Maxi77 jo cie goronco pozdrowio chocież późno niznośnie (no cóz samotność po zmierzchu) a Pani Janda to ma idolka-aktorka od debiutu po ostatnią rolę Dobro jo juz ido spoć bo wsytkie wodniki śpio tyko jo ni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Socha- a ja też mam synka dwuletniego z małym haczykiem. Ale on jest Strzelec, mój mąż gdyby nie był wcześniakiem to byłby z pod znaku byka. A moja pierwsza wielka miłość był bykiem...ech. Coś w tym jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kigana ---> Czasami rzeczywiście nie przychodzi na zawołanie, ale wtedy akurat ugania się za zwierzyną i instynkt bierze górę. Całe szczęście to się rzadko zdarza i jak jesteśmy w lesie to on mnie pilnuje, a nie na odwrót. Można się z nim bawić (aportuje lub czeka przy zabawce aż przyjdziesz), dzieciom krzywdy nie zrobi (co innego dorosłym) i co najważniejsze nie warczy gdy zbliżasz się do jego miski (a to dość ważne gdy ma się małego brata w domu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie wodniki szczegolnie goraco w ten zimny poranek:D🖐️ dla Justin_28🌼usciski z okazji twojego swieta. Mogerolka---->polamania jezyka lub piora (w zaleznosci ustny czy pisemny)na egzaminach!!!!🌼 Poczatkujacy--->moja druga polowa tez jest skorpionem i chociaz chwilami bywa trudno (nawet bardzo)to jakos trwamy.jednak roznimy sie diametralnie!!!!!poszukaj w pamieci tych dobrych chwil a o zlych staraj sie zapomniec.a jak ci bedzie bardzo smutno to zagladaj do nas,zapraszamy🌼 wszystkich nowych bagiennych tez witam serdecznie. na koniec tak ogolnie:z moim mezem jest podobnie.tez zawsze wypytuje co bym chciala:P za to moje dzieci zawsze mnie zaskakuja i nigdy nie wiem co od nich dostane.a p[omysly maja ze hoho!!!!:D🖐️ pozdrawiam,papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim! Justin_28 -----------> wszystkiego najlepszego 🌻 ! ALANISSSSS -----------> uwiebiam jamniczki! Ale jak planowałam kupno psa, to miał być duży - nie jamnik, czarny facecik... i jak zadzwoniłam do schroniska czy mają szczeniaczki, okazało się, że jest jeden; mała jamnikowata sunia... tyle, że czarnulka... i co... zakochałam się zanim ją zobaczyłam! Jej mama to jamniczka, a ojciec nieznany :D , później postanowiłam zabrać też tą mamę, ale już została oddana jakiejś starszej pani. A moja Kajeczka ma 7 latek, ale zachowanie szczeniaka :D no i jest najpiękniejsza na świecie :P oczywiście. Pozdrawiam miłośników piesków! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarkano🌼--->ja rowniez jestem wielkim milosnikiem psiaczkow! 8-tygodni temu sunia mojego brata urodzila przesliczne amstafki. sa takie slotkie ze tylko je przytulac.mysle ze gdyby byly w schronisku i musialabym wybrac tylko jednego to mialabym nielada problem.:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane wodniczki!!👄 Ale fajnie tu na topiku ,z kazdym dzionkiem coraz cieplej tą zimową pora:) Justin_28--->Wszystkiego najlepszego w Dniu Twojego Święta!!Samiuśkich przyjemności i kochanych gości👄🌻❤️ ...... Widzę ,że i w pieskowych guścikach podobieństwa mamy hi hi hi----ja tez mam jak Ty Sarkano jamniczkę Lukę,najpiękniejszą z jamniczego rodu :)) choć to pomieszaniec-popapraniec trochę ,bo jak u Twojej tylko mama jamnikiem była :)aaa i moja ruda i jeszcze do tego urodziła sie w Walentynki!! hihi--więc jak najbardziej jest Wodnikiem:))ma 5 lat i pięknie umie \"śpiewać\"tzn wyć do społu z flecikiem bądż cymbałkami heh.. wiecie,jak są w domu stosunkowo małe dzieci to i pies różne umiejętności zdobywa:) niekoniecznie psie.Moja młodsza córka np czasem karmi Lukę ..widelcem blee:(( :) Socha! ja też muszę wręcz wyrazić swój niekłamany podziw nad taką ilościa cudnych wypieków!!-jesteś niesamowita! ja się w tym roku na tłusty czwartek wypchałam \"oponkami\":)) a resztę zwyczajnie kupiłam...masz Ty ten dar!! wiecie....?jak ten nasz topik utrzyma sie długo,dlugo...to sądze ze jeszcze niejednym fantastycznym pomysłem sie podzielimy.:) Ja ze swej strony byL=łabym naprawdę wdzięczna za podpowiedz co mozna podarować,zorganizowac na 21 rocznice slubu?,chwilowo brak mi weny:(( może w Was kipią pomysly,albo podzielcie sie tym co do tej pory tworzylyscie ku pamieci tego dnia?:))) Pozdrawiam Was cieplo i ide do pracy:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my-self
aleee dłuuuga wodnikowa lista! przygarniecie kropka? :) jestem z 23 stycznia, latek 25, woj wlkp... niesamowite, że czytam tu cały czas o sobie :) a macie też sklerozę, tak jak ja? hihi pozdrawiam ewa wodnikowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj kropek!!!:)) w naszym gronie-----przygarniamy kazdego chetnego wodniczka noo a Ty? jak najbardziej wodnik i do tego z mego ościennego woj hihi-Witaj Ewcia!🌼 Ja Cie przywitałam jako starszyzna hihi a za mna posypia sie inne powitanka naszych wodniczkow-bo jak zauwazylas panuje tu super atmosferka❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
socha----> co do długosci zwiazku w kwietniu minie 7 rocznica ślubu a znamy się około 12 lat. I z roku na rok jest , muszę przyznać, coraz ciekawiej. Wolności mi nie brakuje, chociaż od chwili narodzin naszej córeczki( panna) od 1,5 roku jestem trochę ubezwłasnowolniona. Ale nie narzekam mój przejął część obowiazków i nie jest tak źle. Socha czy twój też jest wspaniałym ojcem bo z tego co wiem to byki cenią rodzinę ponad wszystko. A z tą zazdrością- whm, jak tak pomyslę to on cholera wcale nie jest zazdrosny. Czy ze mnie straszna maszkara? Chyba nie (na zdjęciach ładnie wychodzę), to nie wiem. A ostatnio to nawet ja, której uczucie zazdrości jest zupełnie obce, poddałam się jej z obrzydzeniem.( ach te szkolne miłości) to chyba wynika z faktu niskiej samooceny, jak juz wcześniej wyczytałam z topiku. A ty socha jak z zazdroscią u ciebie i twojego byczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byczek chyba pamieta o Jandzie bo od dwóch dni nie pyta się czy zmieniłam zdanie w sprawie prezentu. Szuwarku ciesze się ze trafiłam na fankę pani Krysi. A czytałaś moze jej książki? Bo od momentu przeczytania \" Gwiazdy maja czerwone pazury\" łaskawszym okiem patrzę na jej aktorstwo. a jeszcze teraz kiedy w telewizyjnej dwójce leci cykl \"damsko-męskie\"-wspaniała aktorka.! a moze i pani Janda też Wodnik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie. Właśnie skończyłam pobieżnie czytać topik i nibardzo mogę się w tym całym towarzystwie zorientować. Proszę dopisać mnie do wodnikowej listy. Mam na imię Gosia, ur. 08.02, przez kilka dni jeszcze 31 lat, jestem z Płocka, mam sunie mieszańca o imieniu Kaja, ma rok i cztery miesiące. do usłyszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witom cie kropecko kochaniutko hej pis tu co tyko se chcys i doloncoj sie do nos 🌻:classic_cool: jo cytola ostatnim casom \"Różowe pastylki na uspokojenie\" polycom lekko lekturko pzed snym, ale i tok nie ubawilom sie tak dobze pzy \"Gwiazdach....\" zwlasco pzy rozdzioloch o gosposi Pani Jandy.Jo bardzo lubio tyz jej córe, która mimo takiego obciązenia (mama i tata) potrafilo pójść swojo drogo, widziolo jo jom dawno tymu na scenie jest giciarsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×