Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Wodniczku szuwarku---->bardzo lubie sluchac Malenczuka :) i mysle ze mial racje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim wodnikom i wodniczkom,dziś mam urodzinki:) trzymajcie sie ciepło w ten pochmurny dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyłączyli mi neta a was tu aż tyle przybyło. Ja całe szczęście papierochów nie palę, ale ojciec i brat nadrabiają średnią domową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło matko----> Gosiu8, ni strosz jo chce mieć te dzieci, ale cóś w tym je, bo np. mój chop ni chce mieć tero jesce dzieciątka, fakt ni mozemy sobie jesce na to pozwolić, ale casem to se myśle, ze tu ni tylko o to chodzi, ni wim, chocioz jo tyz na dluzsom mete to bym z dzieckeim ni wytzymolo, no moze tyko tak tera myśle, pewnie kiedyś moje poglondy się zweryfikujom ;);):D:D:D:D:D:, ale fakt jo bym ni chciolo chyba az 3 dzieci np. UWAGA UWAGA UWAGA UWAGA UWAGA Wodniki----> sluchejta, bo nom zaro sie końcom jubilaci, ale wpadajmy tutej sobie pogadać, cooooooo???????????????? 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu8-->gdyby tak z kazdego z panow wziac to co nam pasuje to wyszedlby nam idealny partner dla wodniczki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu8-->gdyby tak z kazdego z panow wziac to co nam pasuje to wyszedlby nam idealny partner dla wodniczki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szuwarku---->nooooooooooooo!!!!!!!!!!koniecznieeeeeeeee!!!!!!! Monik22----->👄 to do setki masz jeszcze daleko :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qrde Paulo---> mnie tyz wyloncyli, jo myślolom ze tyko u mnie tok bylo, a ta cafffe tez u wos tak wooolno chodzi jak kryw z nocha Monik22--->Hej witoj i wsytkiego nojlepsygo kochano 🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szuwarku małe dzieci som fajne. Ale w naszym wieku to jeszcze nie wypada mieć dzieci, trzeba szkółkę przeca skończyć. A mój wodniczek też jeszcze nie chce dzidziusia :) Po szkole owszem, dlaczego nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Im jest później tym wolniej chodzi. więcej luda siada do kompa :) Ja niestety będę musiała niedługo kończyć i do Gdańska do swego chłopa jadę :) no i żeby się trochę pouczyć :( Ale może jeszcze wieczorkiem zaglądne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wies Paulo---> bo mnie podobajom sie male dzieci, ale jo tez tak na dluzsom mete to bym dziecka ni chciola, ni tero, tez jesce szkola, a poza tym taaa sllllllllloooooodka WOLNOŚĆ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! No ni?????:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej----> Paulo mój chop, tyz jedzie do pracki do Gdańska, tzn. będzie tom na calym pomorzu pracowal, więc i jo tom bende zaglądać i zyc nad mozem, co dla miescucha ze śmierdzącej Łodzi, gzdie nawet spacer psom szkodzi jest cystym saleństwem i super sprawom :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula i Szuwarek ----->milo mi ze tak pieknie o moim gdansku piszecie. przybywajcie!!!jodu ci u nas dostatek!!! spadam bo musze z piesem wyjsc,nara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak ta wolność. Ale brakuje mi wychowywania małego dziecka, kiedyś się braciszkiem opiekowałam (jest nas 3) 12 latek różnicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nietoperko---> jo tyz idem z pieskiem wlaśnie sie sykuje, a twój Gdańsk mam zamiar censto odwiedzać i go zwiedzać, gdyż bylam tam dawno gdy jesce dziecięciem bylam, ale za to pamintom Pana Neptunka ;);););) Hej lecę z kudlatym na śnieg :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej gdzie ześta wodniki :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D i jok śpiwol nam Pon Maleńczuk \"...... szu szu szu szuwaaaaaaryyyyy\" :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D ;);););););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cmok Gosiam Mibi Też wodnik serdeczne dla Was zyczonka 🌻 🌻 🌻 czemu brakuje mi czasu?? bo ide z przyjaciolka wodniczka po jej sukienke slubna:) caluje 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Wodniku Szuwarku ---> Ja studiuję w Łodzi :) A mieszkam koło cudnego parku, gdy tam sobie biegam to czuję się jakbym w zupełnie innym miejscu była... Łódź jest na swój sposób piękna. Gdy mówie to znajomym śmieją mi się w twatrz! A ja naprawdę lubie to miasto. Trochę czasu minęło zanim się tam zaaklimatyzowałam, ale nigdy nie żałowałam, że właśnie tu traiłam :) Co do zapominania o różnych datach urodzin, imienin i ważnych rocznicach to ze mną jest tak, że pamiętam przez cały rok, a w danym dniu zapominam że to właśnie dzisiaj :( ale ładnie się wtedy uśmiecham i wszyscy mi wybaczają gafę :) U mnie kafeteria też się wlecze... i poza tym 3 razy pod rząd wyłączyli mi prąd!!! Ale nic nie jest w stanie popsuć mi dziś humoru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do dzieciaczków... to chciałabym mieć na pewno! Ale nie więcej niż 2 :) ;) No i oczywiście nie teraz. Najpierw szkoła, praca... i poza tym nie mam jeszcze zastępcy kochanka do spraw finansowo - gospodarczych ;) tzn męża... nawet chłopaka nie mam jeszcze, ale wcale nie mam zamiaru rozpaczać z tego powodu! Czekam spokojnie na mojego księcia z bajki :) Najlepiej wodnika :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po krótkiej przerwie witam wszystkie \"stare\", jaki i \"nowe\" Wodniki... Muszę się Wam przyznać, że bardzo mi Was brakowało! Zaczynam od spóźnionych, ale bardzo szczerych życzeń dla: Fortune – teller Marsa Szuwarka dzisiejszego Wodnika7 Isy ma-dzika Doroty_a 6 Evergreen Gabrielle Jestemsobie Korci 🌻SARKANY🌻 Pawła wodnika monik22 WSZYSTKIEGO NAJ, NAJ, NAJ.....LEPSZEGO OCZYWIŚCIE!!! uuuffff... mam nadzieję, że nikogo nie pominęłam?!... Dzisiaj jestem tylko na momencik, bo dopiero przyjechaliśmy i zaczynam tonąć w górach z praniem... Jutro powinnam wpaść na nieco dłużej! ... Tak na szybko, to muszę Was Wodniki zmobilizować do rzucenia tych paskudnych papierochów. Ja nie palę ... właściwie od zawsze, tzn. moja głupota trwała dwa miesiące, a prawie rok temu palenie rzucił mój mąż! Dziewczyny, w domu po prostu inaczej pachnie....🌻 Jutro napiszę Wam więcej, bo to był niezły numer... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magiza73
Witam wszystkich! Hehehe... Wodniczku Szuwarku to Ty z Lodzi? A ja myslalam,ze jestes ze Slaska. Ja tez jestem z Lodzi choc od ponad 14 lat juz tam nie mieszkam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam Szuwarki :) Monik22 ---> również wszystkiego dobrego na urodziny 😘😘😘 No to ja widzę,że Łódź rządzi :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Bo ja też w Łodzi studiuję,co sobotę tu jestem - to informacja dla tych,które dobiły później :D:D:D:D Gosia ---> super są te Twoje horoskopy,mozna się nieźle uśmiać z nich:D no i wynika z nich,że mam idealnego partnera z Twojego \"wykazu\";) , czyli Strzelca. Zastanawia mnie tylko jedno, te kłótnie związane z niechęcią do obowiązków domowych.Czyja jest ta niechęć?Moja,czy jego?;) Chyba moja ...;) Pisałyście o muzyce... dostałam dziś mp3 z hiciorami z lat 80-tych. I mały teścik - pamiętacie C.C.Catch, Culture Club, Limahla, Falco, Gazebo, Sandrę? Niektórzy to oczywiście reprezentanci takiego disco polo z lat 80-tych, ale ja z czystego sentymentu sobie ich chętnie posłucham:) Isa ---> a jaką suknię ślubną założy Twoja koleżanka Wodniczka? A co Wy wybrałyście - coś klasycznego,czy uparcie szukałyście czegoś innego? Bo ja bym nie założyła nic, co widzę u mnie w mieście na wystawach :P Może w głębi sklepu coś bym fajniejszego znalazła;) Komu życzenia? Wrzucam tabelkę imieninową, kto chce, to może podać swoje dane, uzupełnię:) Gofra, Ty też jesteś Małgosia? Tabelka imieninowa: Benia – Bernadeta .....................11 lutego🌻 Nietoperz – Katarzyna ...............13 lutego🌻 Gosia8 – Małgorzata .................. 22 lutego Sarkana – Beata ........................8 marca Kigana – Lidia ...........................27 marca Alan_Pol – Jerzy ........................23 kwietnia Socha – Monika .........................4 maja Habanerka – Iwona ....................23 maja Paula Wodniczka – Paulina .......... 26 maja Wodnik Szuwarek – Paulina ......... 26 maja Cicha – Lucyna ........................ 30 czerwca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorowa pora juz nie myslalam ze uda mi sie tu dzis zajrzec dopisuje sie do listy imieninowej Iza - 16 marca kolezanka wybrala bardzo piekna suknie, cala biala z trenem, ale delikatna , bez labedzio-bezowych dodatkow, na szczescie trafila do sklepu gdzie wlascicielka powiedziala: ja najpierw pokaze co mi sie wydaje byc dla pani stworzone a potem bedziemy przymierzac reszte i oczywiscie pierwsza okazala sie najlepsza:D jesli chodzi o daty to ja jestem kalendarz = wszystkie uroczystosci moge z pamieci jak Ode do mlodosci recytowac /co wcale na historii sie nie ujawnialo;)/ gotowac umiem ale nie lubie pieniadze wydawac uwielbiam dlatego przy sobie mam najwyzej 20 zl:) pozdrawiam, i mam nadzieje ze z dniem jutrzejszym nie skonczy sie topik ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. Zdążyłam na te ostatnie w tym roku życzenia dla Wodników. A więc Co by wam dobrze było. Żałuję, że wczoraj mnie nie było, ale dal Was, mający urodzinki 17 lutego - spełnienia marzeń. Oj zasuwacie Wodniczki, zasuwacie, trudno nadążyć. Ale ma to i dobre strony, jest co poczytać :). I staram się, nie zostać w tyle. Kiganko ---- co do partnerskich związków z wodnikiem, to niestety ja też nie mam najlepszych doświadczeń. Najlepszych, to za dużo, mam jak najgorsze, no ale zawsze musi być jakiś wyjątek od reguły ;) Gosia8 - ten nieśmiertelnik - samam lepiej bym tego nie ujęła, no może oprócz tej łatwości w nawiązywaniu kontaktów. Reszta OK. A nałogi - też sobie popalam. W zasadzie to w horoskopy nie wierzę, ale nie te opisujące osobowość, tylko takie z kolorowych czasopism, typu, w tym tygodniu kogoś spotkasz, będziesz bogata, uważąj na bruneta. Zeby się w tym utwierdzić to mam taką zabawę: biorę horoskop, który już przestał obowiązywać, i widząc, że nic się nie sprawdziło, cieszę, że jednak jestem taka mądra, aby w nie nie wierzyć :) :) Nietoperku ---- odnośnie pomieszania światów. To ważne, aby trzeźwo patrzeć na zycie. Ale jak ktoś jest słaby psychicznie i jeszcze samotny, może łatwo wpaść w tę pułapkę nierealności. Taki substytut, zaspokajający potrzebę bliskości. Ale wydaje mi się, że najbardziej na takie uzależnienie i to niezaleznie od znaku, narażone jest pokolenie mlodych ludzi, którzy nie znają świata bez komputera. Kiedyś, jak byłam dziecięciem, nudząc się czytałam, sppotykałam się z koleżankami. A teraz, gdy moja córka się nudzi, to nawet nie przchodzi jej do głowy, aby zabić czas w inny sposób niż buszowanie po necie. I to może idiotyczne, ale muszę jej to ograniczać. A co do samotności. To nie moje powiedzenie, ale ja nie abym lubiła samotność, tylko lubię samość :):) tj. Bycie sam na sam ze sobą, ale nie na długo. Choć czasmi o tym marzę, aby się gdzieś zaszyć. Chwile samości zdarzją mi się jednka bradzo rzadko Gofra --- z tymi zakupami to mam podobnie. Tylko, jak ja się już zdecyduję, to tego już nie ma i wówczas zmuszona jestem kupić zupełnie coś innego. A jeszcze jedno. Jestem strasznie wybredna. Zawsze coś takiego sobie wymyślę, że tego w ogóle nigdzie nie ma. I tych ciuchów to nigdy nie mam za dużo. Sarkana --- a ja kurczę nigdy nawewt nie próbowałam rzucić tego świnstwa. Czasami coś mnie nachodzi i ..... na tym się kończy. I najgorsze jest to, że ja lubię palić. Kawa lub kieliszek czerwonego wina - bez papierosa. Tego to sobie nie wyobrażam. A nie przeprasza, jak byłam w ciązy to nie paliłam, ale to było tak dawno :O evergreen - ztym drugim adresem to fakt, problem. Ale zdjęcia z pierwszego :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane wodniki :) Ja tylko tak cichuteńko i na chwilkę... Chciałam Wam kolorowych snów życzyć :) I już zmykam, widzę, że sunia zajęła moje miejsce na łóżku - będzie bitwa na poduszki :D Pa śpiochy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×