Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Oszczedzac-mowisz?hm...bedzie problem bo ja tego nie mam w moim oprogramowaniu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z oszczędzaniem - też tego nie lubię, ale czasami trzeba ❤️ 🌻 raniutko cafe szybciej pracowała!!!!!!!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leszczynskiego tez nie lubie :O wiesz Gosiu na kosmetykach to ja sie za bardzo nie znam bo ja maluje tylko lekko usta i uzywam kremu nawilzajacego do twarzy z Avonu. ale jak patrze na niektore mlode dziewczyny z ta tona pudru na twarzach to mysle ze jak beda w moim wieku to strach bedzie na nie popatrzec bez makijarzu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widziałam opinie znających się, że właśnie w kosmetykach AVONU jest największe dopuszczalne stężenie tych złych substacji. Mi osobiście kosmetyki tej firmy nie odpowiadają, a tusze do rzęs to poprostu dziastwo, tyle kosztują i się kruszą (to nie tylko moja opnia), ostatnio kupiłam tusz za 4,50 firmy WIBO i jestem zadowolona, po całym dniu w ogóle się nie kruszył. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Wodniczki ❤️! Kigana ---------> Cieszę się, że Ci się podoba moja (Twoja) charakterystyka :D, o Tobie miałam sporo \"danych\" - to dzięki Tobie (szczególnie) tak Nam się wspaniale topik rozkręcał i kręci się nadal :D. nietoperz --------> a! To Ty wysoka jesteś... A ja sugerowałam się (źle - niestety), że skoro najmniejsza w domu, to niewysoka... Gofra ---------> dzięki za słówka uznania - jest mi bardzo milutko :D my-self ---------> dzięki za mój opis, i dodam jeszcze do tego, że: mam 33 latka, 174 cm wzrostu, niebieskie oczka, czarne- proste włosy prawie do pasa, jestem \"chuda\" - 55 kg, jak Ty, zawsze marznę, ale uwielbiam deszcz - burzę! Kocham jesień, bo jest piękna (wtedy mam natchnienie i piszę...) uwielbiam pływać i opalać się na plaży, w solarium, uwielbiam latać samolotem i w ogóle wysokość, perfekcjonistką jestem, gdy mam \"zryw\", jestem niekonsekwentna i mam słomiany zapał (przerwałam studia na drugim roku, bo stwierdziłam, że Ekonomia to nie moje powołanie...), jak Kigana i większość z Nas wierzę, że w siłę myśli i myślę pozytywnie, jak nietoperz nie uznaję \"cichych dni\" i mam poczucie humoru (zdarza się często, że nie na miejscu... :P ). W ogóle wszystkie mamy wiele podobnych ( a nawet identycznych) cech, które są charakterystyczne TYLKO dla Nas - WODNIKÓW :D. Gosia8 ---------> ten horoskop idealny - mam 2 przyjaciółki - panienki i porozumienie niesamowite - (tak jak napisali), a rak - taż dla mnie szczególny, bo mój mąż przecież - 13 lat... w ogóle raki do mnie \"lgną\"... Z tym tuszem z Avonu też miałam doczynienia - tragedia! Jakaja -------->jesteś wspaniała, bo przedewszystkim otwarta i szczera, a te \"szczególiki\" świadczą tylko o tym, że jesteś prawdziwą Wodniczką z krwi i kości! I wiesz, ja - jak Ty - nienawidzę bezsilności, kiedy nie mam wpływu na coś dla mnie ważnego, to cierpię i miotam się z kąta w kąt... :( Pozdrowienia dla wszystkich Wspaniałych, bo Wodniczek :D ❤️ !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia jestem pod wielkim wrazeniem👄 tyle informacji o wodnikach... uwielbiam to czytac ja chyba tez niewiele informacji o sobie tu zostawilam to moze uzupelnie te \"zewnetrzne\": wzrost 171 cm, waga ciagle za duza:D wlosy b.ciemne, dlugie /mozliwe ze za tydzien sie zmieni;)/ bez okularow - wzrok sokoli, orli itd;) ciemna cera, niebieskie oczy dzieci 2, corcia 10 lat, syn 6 lat ze studia konczylam juz dawno zapomnialam:(;) zwierzat nie mam idola tez lubie:D nie jestem romantyczka, co w tej chwili sobie zarzucam jako wade:( za to jestem niepoprawna optymistka, latwo ufam ludziom, ale nie oznacza to ze szybko sie z nimi wiaze, przyjaznie itd. bo zawsze w ostatniej chwili zaczyna dzialac rozum i logika ktora podpowiada ze najpierw trzeba kogos dobrze poznac nie mam zadnej pasji:( muzyke lubie kazda, ksiazki pochlaniam nawet te o ktorych wiem od pierwszej strony ze mi sie nie podobaja ide teraz odgruzowywac mieszkanie po imieninach syna:D zycze milej niedzieli 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najadłam się jabłecznikiem z budyniem :D pychota :D 🌻 jak jesteście zainteresowane to jutro podam przepis :) dodam, że łatwy do zrobienia :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia przynajmniej ja jestem zainteresowana:D moja rodzina uwielbia kazde ciasto pod warunkiem ze jest z jablkami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro tak to podaję: 🌻 4 jajka 1/2 szkl mąki ziemniaczanej 1,5 szkl mąki pszennej 1 margaryna 2 łyżeczki proszku do pieczenia 1 lub 2 budynie śmietankowe lub waniliowe ugotować wg przepisu 1 szkl cukru 5-6 jabłek pokrojonych na ćwiartki 🌻 utrzeć żółtka z cukrem i margaryną, dodać mąkę z proszkiem i zmiksować. Ubić pianę z białek i dodać do masy. Na blachę kładziemy połowę ciasta, na to jabłka, na jabłka wylać budyń, a na to resztę ciasta. Piec ok. 40 min. 🌻 p.s. mąkę przesiewam przez sitko, proszek dodaję przed samym dodaniem białka budyń można wylać gorący, ale trudniej rozprowadzić na nim ciasto, w każdym razie bydyń powinien być płynny dla wygody rozprowadzenia. 🌻 życzę smacznego 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny... a ja właśnie się zastanawiam jakie ciasto zrobić? Myślałam o jakimś drożdżowym, ale ten jabłecznik Gosi kuszący....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie w to niedzielne popołudnie!!! Od razu na wstepie przepraszam ,że nie było mnie tu już ze dwa dni chyba.Czasami bywa tak ,że człowiek ledwie zdąży poczytać ,zrobić jakieś notatki i musi zamykać kompa z jakis tam powodów albo ktoś zagada na GG i czas ucieka jak szalony. Wczoraj też ogladałam Idola i ryczałam tak ,ze mnie mało nie wywalili z pokoju :D:D:D:D:D:D ale przegapiłam chyba najlepszego gościa(tego od fobija,fobija.....)przez te durne reklamy. Sarkana--------->Jestem pod wrażeniem Twojej pracy jaką włożyłaś w te nasze charakterystyki.Z tego co wytropilaś o mnie jestem zadowolona wszystko się zgadza.No cóż tak jakoś wyszło ,że niewiele napisałam o sobie.Zreszta nie wiem co bym mogła jeszcze dodać.Nie mam rzadnych osiągnięć typu studia ,rodzina ,kariera. Mam zaledwie maturę,ciężko pracuje a spotkanie z Wami na topicku traktuję jak spotkania z przyjaciólkami,dobrze sie tu czuję i lubie tu zaglądać i na szuwary oczywiście.🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Kigana--------->Co do Słoneczka to nie to ,co myślisz.To jest znajomość z netu i chyba tak pozostanie. isa------------> Wczoraj na szuwarach szukał Cię jakis żabojad.:):):):) idiota---------->No proszę ,proszę jak miło,jakiś akcent męski👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 Gosia8--------->Przepis sam już zapowiada sie smakowicie,oczywiście też sobie odpisałam ,ale najgorsze jest czasami to ,że na tym się u mnie kończy.U mnie w domu dzisiaj mama robiła pączki już dwa wcięłam:):):):):):):):):) Na razie kończę może jeszcze tu zajrze a napewno jeszcze na szuwary wieczorem wpadnę pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie znam zadnego zabojada!!! nie wiem kto to mogl byc, przyznaje sie tylko do tego ze powiedzialam o tym pokoju suzi69 bo mimo ze nie wodniczka to fajna dziewczyna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie macie pogawędki na tych szuwarach?, bo chyba przeoczyłam przez ta chorobę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my-self--------->wchodzisz na czat na onecie w wyszukiwarkę klikasz szuwary wpisujesz swój nick taki jak na kafetrii i wchodzisz.Proste spotkanie najczęściej odbywają sie okolo 14:00 i okolo 22;00 isa-----------> to ja nie mam pojęcia ,ale pytał o Ciebie,chyba dobrze zapamietałam nicka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benia-> :( nie wiem kto to a nie chce sprowadzac jakies niepozadane osoby do nas:( gosia czy temp. pieczenia tego ciasta jest jakas z gory okreslona? jutro gonie po budynie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Benia--> dzięki :) Jak ostatnio byłam, to to sie \"kajaki\" nazywało :) Myślałam, że teraz może ktoś tam będzie, ale skoro mówisz, że za późno na 14.00 a za wcześnie na 22.00 to trudno... Kurde, dziś dostałam ślicznej wysypki od antybiotyku, który biorę! Chyba za szybko się pochwaliłam, że zdrowieję...ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ Isa --> ja mam kuchnię gazową, ale nie napisanej temperatury, tylko cyfry. Ja piekę na 3, tj. chyba ok. 180 - 200 stopni. Ciasto słodziutkie, kruchutke, super. Acha, po wyłączeniu piekarnika najlepiej niech w nim ostygnie. Najlepsze jest po ostygnięciu, bo wtedy budyń stężeje i się ciacho nie rozwala. Jabłek możesz dać więcej. 🌻 :classic_cool: dziewczyny czy znacie przepis na zrobienie octu jabłkowego???????? jestem bardzo zainteresowana :D 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia ja ocet jablkowy kupuje:( to nie pomoge:( ale ze mam jakies przepisy ze zdrowej kuchni to jak tylko znajde to pomoge:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isa -- sorry, ale sprawdziłam i u mnie 3 to 160 stopni, ale wczoraj piekłam ok. godziny, bo zapomniałam i upiekło się idealnie. Sądzę, że te 40 min. to 180 stopni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ????????????? 🌻 czyżby wszyscy piekli ciacho :P ?????????????? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? 🌻 ❤️ 👄 :classic_cool: :) :D :O :P :( 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, jestem po przeczytaniu Waszych postów :) Benia ---> dlaczego piszesz,że tylko maturę masz? Przecież jak myśmy ją zdawały to wystarczyła,by iść do pracy np. do biura. I nie każdy miał warunki,by iść na studia.A ten dzisiejszy pęd na uczelnie spowodowany jest zupełnie czymś innym i do niczego dobrego taka sytuacja nie doprowadzi. Na pewno masz jakieś talenty,coś Cię interesuje - to też jest przecież ważne. Isa ---> a jak się udał kinderbal? Poza tym,że mieszkanie zdemolowane?;) Czy ja wiem,czy brak romantyczności to wada? :) My-self ---> też myslałam o charakterystyce Sarkany,ale mnie uprzedziłaś :) Chore biedaczki zdrowiejcie jak najszybciej:) jestem ciekawa, ile dzieci będzie jutro nieobecnych w szkole .... A ja wczoraj byłam na imprezie z okazji Dnia Kobiet. Był prowadzący zabawę,przebierał się, śpiewał,wygłupiał,prowadził konkursy, zagrzewał do zabawy.... Niezły był w tym wszystkim. Wyobrażam go sobie w szkole jako dyzurnego wygłupiacza i wesołka:D Głównym punktem programu był występ dwóch przystojniaczków:D Ładnie zbudowani,opaleni zaprezentowali przed nami swoje wdzięki ;)Były tańce -rozbierańce:D, najpierw razem się zaprezentowali, a potem każdy osobno:D Ciuszki zdejmowali prawie wszystkie, pozostawiając widok swych klejnotów dla swoich pań:) Co prawda jeden z nich ściągnął i te skąpe stringi,ale zakrył klejnociki to ręką to jakimś innym rekwizytem:) Najśmieszniejsze było to,że wziął jednej dziewczynie chyba komórkę z aparatem, nakrył się fragmentem odzieży i było wrażenie,że robi tym aparatem zdjęcie swoich skarbów;) Po występie mnóstwo lasek podeszło do właścicielki komórki i chciały koniecznie zobaczyć, czy to zdjęcie tam jest. Oczywiście nie było :D:D:D:D:D:D 10 zł nie włożyłam za stringi,bo stałam na takim jakby balkonie, gdzie był nasz stolik.Nie zeszłam na dół, bo znając moje szczęście;) jakaś rozogniona kobieta by mnie gdzieś odepchnęła na bok i nic bym nie zobaczyła z tego, jakże pieknego;) widowiska. A z góry było pięknie widac:) W sumie było fajnie:) To narazie, pozdrowionka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorową porą. Jak tak sobie na to patrzę z perspektywy czasu to moją ulubioną :) Gosia --- ostatni horoskop bradzo mi się podoba, z tym, że żadnych cech ludów z dalekich krajów to ja u siebie nie znalazłam. No kompletnie nic. Kiedyś chciałam tyko połączyć się braterstwem krwi z indianami i być ich siostrą. Ale skończyłam podstawówkę i mi przeszło. Gosia, a co wyczytałaś jeszcze o tych kosmetykach z Avonu. Bo ja czasami kupuję jakieś wynalazki, jak w pracy ktoś podrzuci katalog. Czy faktycznie to takie świństwo? Nietoperku -- to,że uczynne to rzecz oczywista :) A nawiązując do oszczędzania, to ja też takiego mechanizmu u siebie nie zauważam :) Sarkana --- to może ja podrzucę jeszcze parę swoich grzeszków, tak milo się czyta, że to też może być zaletą ( u wodników oczywiście ). Dziękuję.Takie slowa potrafią zdziałać cuda. 🌼 i dodać wiary w siebie. Myself --- nie można mieć wszystkiego:) albo zdrowie albo wysypka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,duszyczki🖐️---->❤️ Zapowiadali wiosnę...i gdzie ona?:(( chociaż trzeba przyznać,że jest pięknie!U mnie tak nawaliło śniegu,że mój piesek(fakt że niski:D)jak latała po lesie to tylko uszy było widać-komiczny widok! A do tego skakała po sniegu niczym mała sarna hihi Ja jej radości nie podzielam,bo bardzo nie lubię zimna:( Isa--->faktycznie szukał Cie jakiś żabojad:D,dobrze Benia pamięta nick. Cieszę się z Gosi przepisu,bo 10.3 mam spotkanie na pogaduchy więc błysnę jak sądzę czymś nowym.Przepisik wygląda więcej niż zachęcająco,więc decyzja podjęta--o efektach nie omieszkam poinformować:D Ledwie weszłam na kompa i już prawie konczyć czas,bo jeszcze Kubę zaliczę:D a też mi trochę zeszło aby przeczytać dzisiejsze pościki. Pozdrawiam cieplutko Was wszystkich. aaa Benia---->bardzo ujęło mnie to co dopowiedziałaś o sobie❤️ nie miej żadnych kompleksów dziewczyno!ze studiami czy bez jesteś świetną,ciepłą wodniczą osóbką! zresztą.....co tu dużo mówić?! wyjątkowy to topik! SARKANO raz jeszcze dzięki i gratulacje za pomysł!!👄 PS,to wszystko przez Benię,bo mnie wzruszyła....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×