Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

dobrze jej :D co? 🌻 w bibliotece wypożyczyłam parę książek, ale nie było tych na które miałam ochotę :O fajne są książki z serii \"my 20-latki, my 30-latki\" 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nie czytalam nic z tej serii (albo nie pamietam). Gosiu a jak podobal sie Tobie ostatni program Kuby?ogladalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc z Mackiem nawet mi sie podobala ale ta druga nie. nie znam kobitki i wcale nie uwazam ze jest jakas super atrakcyjna. a co do wielkosci biustu to nie specjalnie sie wyrozniala :O a ponoc to jej glowny atrybut :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też jej nie znam :D gości, którzy byli u Kuby można obejrzeć na jego stronce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim byłam na szuwarach, dziekuję za fajne słowa o domu. maniusia super ten kawał, pośmiałam się. A znacie taki: Wykłady z filologii polskiej: pytanie studenta: Panie profesorze, czy prawidłowe jest sformułowanie porachuje prof po głebokim namysle: w zasadzie tak, ale bardziej elegancko byłoby powiedzieć: czas się zbierać Panowie a teraz przepis na sałatkę: 1 woreczek ryżu-ugotowac i wystudzić 1 puszka ananasa - pokroić w kostke lub kupic krojonego 1 puszka kukurydzy- odcedzić 2 ząbki czosnku- rozgnieść ziel pietruszka - drobno posiekać 2-3 łyżek majonezu Winiary sól. pieprz i słodka papryka do smaku Składniki wymieszać i przyprawić sałatkę, super nadaje się do kotlecików z kurczaka Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam na spacerku z pieskami. pogoda jest (jak to mlodziez mowi)zajefajna :) czyli piekna mowiac po polsku.jest cieplo,swieci slonce i wogole czuje sie wiosne! znikam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) U mnie pogoda też fajna, ale tylko na zewnątrz:( We mnie narazie tej pogody nie ma:( , ale może przyjdzie .... Nietoperzu ---> dzięki:), ale mnie nie strasz tym podtapianiem;) Chociaż, co ma być to będzie .... Dziś zapłaciłam haracz w postaci opłaty za wymianę prawa jazdy, co uważam za ewidentną podłość, bo na starym mam napisane, że wydane bezterminowo.No ale ktoś widocznie musiał zarobić na te wyjzdy na Bahamy np. i ustawę przepchnęli 😡 Za dwa tygodnie dostanę ten kawałek plastiku- bez sensu. Dobrze jeszcze,że nie było dużo ludzi w tym wydziale komunikacji, bo wtedy to nie wiem, co by się stało... pewnie bym zrezygnowała z czekania :0 Ale Wy trzymajcie się ciepło, do zobaczenia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko machne ze zyje 🖐️ dochodze do siebie po imieninach, pracy fura , nie mam czasu:( rany nie wiem jak ja sobie bez kafe daje rade;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kigano---z tym podtapianiem to byl zart :) to nie zawsze tak jest!!! poza tym skoro z moja 120-sto kilogramowa Marzanna obchodze juz 16 rocznice to to podtapianie tez nie jest takie calkiem na serio ;) pozdrawiam,papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trochę lepiej teraz było, Jandan też już poszła :) sądzę że Talizman tu zajrzy już czyta ten topik, i może na onecie się pojawi :D - to też wodniczka z 7 lutego 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Talis
Witam, oto moja pierwsza wizyta u Was, mam nadzieję że nie ostatnia, pozdrawiam i uciekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weszlam dobranoc powiedziec:) Kigano,masz całkowitą rację z tą wymianą!chore pomysły:P też to zaliczyłam.Mam nadzieję,że trochę pogoda w Tobie cieplejszym szalem Cie otuliła..:)❤️ Gosia,widzę że na dwóch "frontach"zainteresowani naszym topikiem się pojawiaja,:D i dobrze! będzie nas więcej. o! godzina 00:00 czas uciekać i bylem nie zapomniała tego chybił trafił wysłać:) Nietoperz🖐️dawno Cie nie widzialam na szuwarach,ale mam nadzieje ze to sie zmieni:)🌻 Pozdrawiam,papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Pozdrowienia wiosenne dla wszystkich wodników. Wczoraj wieczorem nie doczekałam się w szuwarach nikogo ze swoich. Był tam tylko jakis rogacz. Może za wczesnie wyszłam ze stawu, ale cóż rano wstaje o 5-tej. Sprubuje innym razem. No to na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzień Dobry cześć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry to wyżej to ja :P Za oknem słoneczko rozkosznie świeci :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×