Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

nietoperku wczoraj od razu pognałam puścić lotka, ja zawsze puszczam na chybił trafił, w końcu jak mam wygrać to i tak wygram :D a ty jak grasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wszystkim. U nas dziś ładnie, ale tak jakoś strasznie mroźno :( A Marzanny nie topiłam bo żadnej nie dorwałam. Jeszcze raz gorąco namawiam do odwiedzin na czacie w tlenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak nietoperku, a córcia nie może ci zainstalować tlena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniusia37
Witam wszystkie skowronki i spioszki też. Śliczny dzisiaj poranek, czuję wiosnę w powietrzu. Dziękuję wszystkim za powitanie. Od razu radośniej. Żeby się wkupić - proszę super przepis Kupić łososia w plastrach - 250 dkg 10 dkg białego sera jedna cebula - drobno w kostke ząbek czosnku - wycisnąć koper-pokroić pieprz świeży wszystko razem wymieszać, rozsmarować na plastrach łososia i zawinąc w roladki. przykryć folia i na min 30 minut do lodówki. jak się ma więcej łososia - składniki zwiększać. Pycha na kolację z winem przy świecach i jako elegancka przystawka na przyjęcie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniusia ty od rana o takich rzeczach, a ja jeszcze śniadania nie jadłam, tylko kawka była :O i jak udało c się zainstalować tlena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniusia37
niestety, nie wolno mi w pracy instalować więcej niż jeden komunikator, a mam juz gadu gadu. może zainstalujecie sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam szans, może kiedy kiedyś będę miała swój komp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniusia37
szkoda, a inne czaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniusia odinstaluj gg, jesli to twoj komp i tylko ty przy nim siedzisz oczywiscie. Mozesz sobie wtedy tlena zainstalowac, a tam jest opcja synchronizacji z serwerem gg. I twoje kontakty się nie zmienią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu---niestety nie moze :( bo obie zostaniemy zamordowane przez wlasciciela komputera czyli mojego syna.:O a poniewaz idzie wiosna to chcemy jeszcze pozyc :) a totka to wysylam roznie. w multi mam swoje numery a w duzego to na chybil-trafil (bardziej chybil niz trafil ) Paulo---jak nie mialas wlasnej Marzanny to ja przeslalam taka troche pogieta do utopienia :) ;) :P polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli nie znalazlas to dla ciebie jeszcze jedna :) moze mniej pokrecona? . :O --II-- . /\\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniusia37
Trzy ciężko harujące babki postanowiły raz zaszaleć i poszły po pracy na piwko. >Niezwyczajne takich atrakcji szybko się ululały. Po drodze do domu, na skutek ilości wypitego browaru zaczęły wszystkie trzy odczuwać nagle parcie na pęcherz. >Jedynym w miarę zacisznym zakątkiem w okolicy był mały cmentarzyk. >Ponieważ dłużej już nie mogły, postanowiły tam właśnie załatwić swoje potrzeby fizjologiczne. >Przycupnęły w kątku miedzy nagrobkami, zsunęły majtki i sikają. >Na tej czynności przyuważył je znudzony swym fachem i również nieźle "wcięty" grabarz. Postanowił dla rozrywki babki postraszyć. Jak pomyślał tak zrobił. Z dzikim wrzaskiem i uniesionym wysoko szpadlem zaczął przedzierać się ku nim przez alejki. >Baby przerażone hałasem pierzchły w panice, tratując groby, przewracając drewniane krzyże, gubiąc odzież i drąc się w niebogłosy. >Nazajutrz w knajpie spotykają się trzej mężowie wspomnianych trzech babek. >Wszyscy miny do pasa, ponurzy, że bardziej nie można. >W milczeniu wala setę za setą. Wreszcie jeden wszedł już w "fazę zwierzeń" i mówi: >- Moja żona gdzieś się puszcza. Wczoraj wieczorem wróciła do domu pijana i bez majtek. >- Moja jeszcze gorzej - mówi drugi. - Przyszła do domu pijana, nie miała majtek, a cala suknia była na niej poszarpana i podarta. >- Eeeech - wzdycha na to trzeci. - To jeszcze nic. Moja wróciła wczoraj pijana, bez majtek, w podartej sukience i opasana szarfą z napisem: >NIGDY CIĘ NIE ZAPOMNIMY - CHŁOPAKI Z RADOMIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i co z tego, swoją mamusię by skrzywdził? :D w końcu czyż nie mówi się o synusiach mamusiek i o córeczkach tatusiów :P i kto wkońcu płaci za światło :O weź go na ulubione jedzonko :D skoro taki wyrośnięty, to pewnie lubi dobrze zjeść :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu---jesc lubi i owszem,ale przekupic sie nie da.a co do zrobienia krzywdy mamusi ,hihi :) ...to wiesz bezstresowe wychowanie i te sprawy :) a tak powaznie to nie moge bo moje dzieci pozwalaja mi tylko goscinnie korzystac z kompa.moge wchodzic na kafe i onet i na tym koniec jak amen w paciezu!(cos jak z twoim bratem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda, może jednak dadzą się namówić :O z moim bratem to zupełnie inna sprawa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem w szoku cafe szybko pracuje, mam nadzieję że nie zapeszyłam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też prawda :D 🌻 znowu czytam stronkę o afirmacji, muszę dobrze przygotować się na środę :P 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniusia37
Co to jest cafe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm,fajnie byloby wygrag takie \"troche\"grosza .ach! rozmarzylam sie . Paulo---gdzie przepadlas?czyzby do kolektury wyslac kupon?hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula poszła służbowe sprawy załatwiać :P przy okazji rozerwie się i wygrzeje na słoneczku :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×