Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Gość maniusia37
kurcze nie mam tlenu, dzięki za powitanie. z wagą jestem, ale coś nam nie wychodzi. chyba jest za bardzo konserwatywny i chce mnie w jakieś ramy upchnąć. a co z moja niezależnością? no normalnie nie dam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniusia37
kurcze nie mam tlenu, dzięki za powitanie. z wagą jestem, ale coś nam nie wychodzi. chyba jest za bardzo konserwatywny i chce mnie w jakieś ramy upchnąć. a co z moja niezależnością? no normalnie nie dam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniusia, jeśli mozesz coś na kompie instalować, to na tej samej stronie pisałam jak to zrobić i gorąco zapraszamy. a z wagą się dogaduję, mam brata wagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UWAGA! mam złą wiadomość :( podobno jeśli nie utopi się Marzanny to wiosna nie nadejdzie 😭 ja dziś podjęlam próbę utopienia wielkiej Marzanny(120kg żywej wagi)ale niestety pomimo mojego poswięcenia i podjętych wysiłków moja Marzanna nie utonęła :O 😠😡 tak więc chyba będę musiała poczekac na tegoroczną wiosnę :O tyle narazie,papa :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm,troszkę poprzesuwalo ale do utopienia sie nadaje :) to Marzanna dla was do utopienia żeby już ta wiosna szybciej przyszła :D wiecie ....to jednak prawda ze czlowiek dziecinnieje na starosc...hihi:) a jak sie nudzi to glupieje hehe :) a co mi tam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahahahahahaha-nieźle Wam to idzie na szuwarach :D te nawoływania słychać było aż u mnie:D,ale już Was nie ma:(( Maniusia---->witaj u swoich,tu znajdziesz i akceptację i zrozumienie nooooo może z bliskością będzie problemik,ale na to Twoja waga już się nada:D więc się uzupełni.Ja dodam od siebie że mamy różne opcje jeśli idzie o szuwary hahaha i gdybyś późnym wieczorkiem tj ok 22 z grosikami chciała z nami pobyć to jesteśmy również na szuwarach tylko że "nocny"pokoik jest już wtedy na onecie nie w tematycznych a w rulez:D więc-zapraszamy:) a mnie się nudzi...i nikogo nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! Nietoperz,witaj miło:D nie widziałam Cię wcześniej hihi-też Ci nudno?oć na szuwary:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witam kobitki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszyscy sie pochowali :( ale mam tak fajny humorek ze machne wam cos fajnego: wiek kobiet. 20lat---kobieta jest jak Azja---dobrze znana ale jeszcze nie odkryta. 30lat---kobieta jest jak Afryka---goraca i wilgotna. 40lat---kobieta jest jak Ameryka---wydajna i technicznie doskonala. 50lat---kobieta jest jak Europa---po dwoch wojnach swiatowych,wykorzystana ale wciaz piekna. 60lat.---kobieta jest jak Rosja---wszyscy wiedza gdzie to jest ale nikt nie chce tam jechac! wiek mezczyzn. 20lat---jest jak Fiat---maly ale figlarny 30lat---jest jak Porsche---szybki i gladki 40lat---jest jak Citroen---perfekcyjny 50lat---jest jakPolonez---obiecuje wiecej niz moze dac 60lat---jest jak Ford---trzeba go recznie zastartowac 70lat---wypada zmienic marke!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszyscy sie pochowali :( ale mam tak fajny humorek ze machne wam cos fajnego: wiek kobiet. 20lat---kobieta jest jak Azja---dobrze znana ale jeszcze nie odkryta. 30lat---kobieta jest jak Afryka---goraca i wilgotna. 40lat---kobieta jest jak Ameryka---wydajna i technicznie doskonala. 50lat---kobieta jest jak Europa---po dwoch wojnach swiatowych,wykorzystana ale wciaz piekna. 60lat.---kobieta jest jak Rosja---wszyscy wiedza gdzie to jest ale nikt nie chce tam jechac! wiek mezczyzn. 20lat---jest jak Fiat---maly ale figlarny 30lat---jest jak Porsche---szybki i gladki 40lat---jest jak Citroen---perfekcyjny 50lat---jest jakPolonez---obiecuje wiecej niz moze dac 60lat---jest jak Ford---trzeba go recznie zastartowac 70lat---wypada zmienic marke!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nietoperz hahaha,dobre....ale nie widzi mi się porównanko pomiędzy 60latkami:D:P Witam kobietki-witają Cię kobietki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milo mi bardzo ze mnie zapraszacie ale nietety wlasnie musze sie zmyc :O mam nadzieje ze wam troszke poprawilam humorek papa,moze pozniej wpadne na ploty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to i ja sobie idę.....:(,ale możliwe że i ja wejdę później🖐️ a gdyby Wam się za dużo jaj ugotowało na Święta bądź ze święconki zostało to sałatkę zróbcie,którą sprawdziłam że łatwa,szybka i smaczna ........................................................................................................ 1 seler konserwowy w słoiczku(Rolnik) 1puszka kukurydzy 1por(biała część:)) 4jajka 15dag szynki pokrojonej w kostkę,paski-jak kto woli majonez(winiary) Pycha! .................................................................................🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobitki... to ja! Coś mnie zaćmilo i w pseudo napisałam to???... Tak to jest, dzień bez komputera i chodzę jakaś zakręcona:D... Widzę, że duskusja rozgorzała na temat mieszkań... Ja nie będę tu oryginalna, bo także preferuje prostotę i \" minimalizm\", choć z tym ostatnim mam niestety mały problem... tzn. przy trzech facetach w domu, to nie zawsze wychodzi??? :D :D :D Powiem Wam tylko tyle, że mój 7 letni Bartek jeszcze do niedawna znosił do domu kamienie i drągi... celem powiększania kolekcji skarbów oczywiście! O reszcie nie wspomnę!... A firanki u mnie nie uświadczysz! Nie mam ani jednej !... tylko zasłony i drewniane żaluzje ( choć drugi raz bym żaluzji nie założyła...). Mam o tyle dobrze, że właściwie nie muszę się przed nikim zasłaniać ... no ew. przed słońcem! ...Mieszkam na 3 piętrze, a z okien mam widok na Stare Miasto, zoo i park. Karnisze mam metalowe, zwykłe \"rurki\" bez żadnych ozdób... Lubię metal choć bez przesady, ale lodówki takowej nie polecam!... widać najmniejszy ślad i każdy palec! Można szału dostać! koliberku - ...muszę się przyznać, że zadroszczę Ci tej przeprowadzki! 5 lat temu robiliśmy generalny remont, łącznie z przestawianiem ścian, demolka całkowita! ....no i wtedy czułam się jak ryba w wodzie, tzn. jak wodnik w stawie!:D :D :D Fajne to jest! .. pod warunkiem, że ma się trochę kasy! :o Dziewczyny - a co do wygranej w środę, to jest mały \"problem\".... że my tu same wodniki, czyli wszystkie wygramy! Ale co tam! Lepsze to niż nic!:D :D :D Tylko nie zapomnijcie wysłać kuponu... ;) nietoperku - jak Ty zaciągnęłaś tę Marzannę nad wodę??? 120 KG. to nie byle co!?... :D A jeśli chodzi o \"męskiego kata\" nad komputerem, to wiem o czym mówisz! Mój mąż też \"cierpi\" jak za długo przy nim siedzę... Kaszle mi wtedy za plecami porozumiewawczo, chrząka, szeleści gazetą... to jakaś zazdrość, czy co?... :D :D :D C.D.N.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Gofra, w sobotę podobnie jak ty spędziłam czas na oglądaniu filmów. Ciekawa jestem co sądzisz o \"Uśpionych\". Mi czegoś zabrakło, szczególnie pod koniec, a nastawiać się nastawiałam. A co do rowerka, to jestem pod wrażeniem. Jeździź na rowerze lubię, ale moje podrygi w porównaniu z Twoimi wyczyniami to raczej trudno nazwać jazdą:) Kiganko --- gratulacje, rok to już coś :D My-self -- zdrowia Ci życzę, ale chyba lekarza odwiedziłaś, nie tak na własną rękę. evergreen - doskonale rozumiem twoje obawy. Ja też nigdy nie wiem czego chcę ( na glowie), albi wiem i się boję :) na jedno wychodzi -- stres ogromny. Ale trzymam kciuki, warto czasami zaryzykować, w końcu odrosną do lata :) Gosia -- a ta cytrna nie wysusza Ci buzi. Ja kiedyś próbowałam, ale po kilku \"przetarciach\" to miałam prawie jak pergamin. Maniusia --- tylko nie przesadzaj z określeniem wieku :D bardzo proszę, tu nie ma żadnych starszych osób :D same młode duchem 🌼, z takim też nastawieniem do świata ( z reguły ) więc bardzo dobrze trafiłaś dziewczyno. Na kłopoty - Wodniki :) :) :) Nietoperek -- ty rozbójniku :D Socha -- to my prawie sąsiadki, ja ciut dalej od Wisły mieszkam, ale też Praga :) Chyba też zaraziłyście mnie chęcią wygranej. Jak puszczacie na chybił-trafił, czy jednak skreślacie własnoręcznie. No to do usłyszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakaja🖐️ Noooo muszę powiedzieć,że cały film"Uśpieni"budował we mnie napięcie i dość trudne emocje i tak jak mówisz....brak mi również w finale końcowego akcentu,pokaznia tego jak to całe nagromadzenie napięcia umyka....nie było pokazane,że po dokonaniu tego co dokonali nastąpiła ulga bądź zadośćuczynienie....w sumie skończyło sie...nijak:( choć pozornie zrobili co musieli i chcieli.Hm...może tak ma być:) a mnie i tak najbardziej podobała się rola DeNiro:D-super jak dla mnie! Mam nadzieję,że ujrzę Cię dzis na szuwarach-ja dziś pierwsza zwarta i gotowa,czekam hhahahaahahha-mam nadzieję,że się kogoś doczekam:) Dobranoc wszystkim wodniczkom:)❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gofra, Jakaja ---> dzięki 😘 Maniusia ---> witaj :) Gofra ---> jeszcze 20 lat i Ciebie dogonię pod względem stażu :D:D:D:D:D:D Nietoperzu ---> jak przeczytałam posty z rana, to sobie pomyslałam,że możesz uspić Skorpiona;) - na jakiś czas, on będzie spał, a Ty będziesz szaleć w necie;) Ale jak widze, sama poczyniłaś kroki w tym kierunku, szkoda, że się nie udało;) Gosia ---> jak będzie potężna kumulacja i my wygramy, to wystarczy dla każdej z nas, prawda?? :) A afirmacje działają, tylko czasem trzeba poczekać na efekt... Koliberku ---> fajnie masz z tym domem, to jest również moje marzenie, ale chyba musze na to poczekać trochę. Co do błota - znam to z autopsji:P Tu, gdzie mieszkam, przez lata całe nie było żadnego asfaltu, czy bruku. No i jak były roztopy, to się działo .... No może Wam zrobią drogę za jakiś czas:) A co do karniszy - to mam drewniane, chociaż ostatnimi czasy nie mam ani firanek, nie mówiąc o zasłonach. Mam za to rolety i duże kwiaty na parapetach:) To narazie, idę na szuwary zerknąć 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakaja🖐️ Noooo muszę powiedzieć,że cały film"Uśpieni"budował we mnie napięcie i dość trudne emocje i tak jak mówisz....brak mi również w finale końcowego akcentu,pokaznia tego jak to całe nagromadzenie napięcia umyka....nie było pokazane,że po dokonaniu tego co dokonali nastąpiła ulga bądź zadośćuczynienie....w sumie skończyło sie...nijak:( choć pozornie zrobili co musieli i chcieli.Hm...może tak ma być:) a mnie i tak najbardziej podobała się rola DeNiro:D-super jak dla mnie! Mam nadzieję,że ujrzę Cię dzis na szuwarach-ja dziś pierwsza zwarta i gotowa,czekam hhahahaahahha-mam nadzieję,że się kogoś doczekam:) Dobranoc wszystkim wodniczkom:)❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gofra ---> co za synchronia :) Dobranoc wszystkim Wodniczkom, Wodnikom i sympatykom naszego topiku 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry Pobudka :D Wstawać 💤 🌻 co do cytryny, to nie wysusza mi skóry, bo mam cerę mieszaną i wysuszenie bardzo by mi się lekkie przydało :O 🌻 wczoraj po wyłączeniu kompa (z obowiązku) pognałam do kolektury puścić dużego lotka, na chybił trafił. Przez całą drogę powtarzałam swoją afirmację, może pomoże :P 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogoda wspaniała, wprawdzie marzanna pewnie gdzieś pływa, bo na dworze mroźno i szron, ale słoneczko wspaniale po oczach daje. 🌻 paula widzę cię na szuwarach :D 🌻 nietoperku, jak tam twoja marzanna ? przeżyła podtopienie? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila229
hej wodniczki wstawac!! slonko swieci szkoda zcasu na sen wreszcie wiosne czuc jak idzie wielkimi krokami mam nadzieje ze nic jej juz nie zatrzyma:) ja wlasnie kawke pije i za mycie okien sie zabieram a jutro malowanie pokoju mnie czeka brrrr co za bajzer bedzie buziole wielkie dla nas"mokrych":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelelek
Witam serdecznie miłe panie. Jestem cały czas ( w chwilach wolnych oczywiście ) i uważnie wszystko czytam. Dziękuję Koliberkowi ze drzwi mi przed nosem nie zamkną. Czytam i stwierdzam że fajne są wodniczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pelelek fajnie że do nas zaglądasz :D że fajne jesteśmy, to my wiemy nie od dziś :D hahahaha 🌻 a drzwi nasze zawsze otworem stoją :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!...i chlopaku :) Gosiu---moja Marzanna wprawdzie podtopienie przezyla ale jakos tak bardziej wiosennie zaczela gadac,hihi :) Socha udalo mi sie zaciagnac te moja wielka Marzanne ale tylko do wanny i dlatego nie utonela:O zaduza bestia byla a wanna za mala :( pogoda u nas calkiem wiosenna!slonko daje po galach od samego rana,cisnienie super to i dobry natroj mnie nie opuszcza!czego rowniez wszystkim zycze.🌻 Kigano---gratuluje rocznicy! te pierwsze sa najpiekniejsze...pozniej to juz roznie bywa.czasami trzeba nawet podtapiac lub podduszac,hihi :) Pelelku---a moze tak staly kolorek ? :) i zagladaj do nas a nawet dodaj cos od siebie.bedzie nam milo poczytac troche meskich uwag . ;) Jakaja---no co? :) :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×