Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

:) Chciałam podziękować Gosi za linka do stronki. Już wiem jakimi ćwiczeniam będę się katować przez najbliższe tygodnie :P I mam dla Was zagadkę - żeby sie Wam zbytnio nie nudziło po świętach ;) Nie jest taka trudna na jaką wygląda... Kto sie skusi? :D Zagadka Einsteina : Albert Einstein, będący autorem tej zagadki twierdził, iż 98% ludności świata nie jest w stanie jej rozwiązać. Sprawdźcie, może Wy należycie do 2% najmądrzejszych? Wiadomo, że: · Obok siebie stoi 5 domów, każdy w innym kolorze. · W każdym domu mieszka jedna osoba innej narodowości. · Każda osoba ma swój ulubiony napój, pali jeden gatunek papierosów i posiada określone zwierzę. · Żadna z tych pięciu osób nie pije tego samego napoju, nie pali tych samych papierosów, nie posiada tych samych zwierząt. Pytanie brzmi: KTO MA RYBE? Oto wskazówki: · Anglik mieszka w czerwonym domu. · Szwed ma psa. · Duńczyk pije herbatę. · Zielony dom stoi z lewej strony białego domu. · Właściciel zielonego domu pije kawę. · Osoba paląca Pall Mall ma ptaka. · Osoba w środkowym domu pije mleko. · Właściciel żółtego domu pali Dunhill. · Norweg mieszka w pierwszym domu. · Palacz Malboro mieszka obok tego, co ma kota. · Właściciel konia mieszka obok palacza Dunhill. · Palacz Winfield pije piwo. · Norweg mieszka obok niebieskiego domu. · Niemiec pali Rothmanns. · Palacz Malboro ma sąsiada, który piję wodę. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Postrzeleniec
Gosia8> Kigana jeszcze nie dojechała do Strasbourga, najprawdopodobniej dojedzie jutro około 8-ej rano :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Postrzeleniec
Jeszcze jedno :) wasze przepisy są że tak powiem, bardzo smaczne :) Proszę o wiecej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc wam:D:D:D:D:D:D Specjalnie nie wpisywałam się wcześniej bo byłam ciekawa ile osób zmierzy sie z moim zadaniem:D:D:D:D: Szczerze mówiac to nie moje zadanie tylko znalezione:P:P:P:P evergreen jako pierwsza zmierzyła sie i przyjęła dobry tok romumowania.W tym zadaniu jest jedna rzecz podchwytliwa,żle jest sformuowana końcówka zadania.Nie będę się siliła na wyjaśnienia tylko podam link na którym znalazłam to zadanko i wszystkie możliwe odpowiedzi:D:D:D:D:D:D przyznaję niezła zabawa na święta:D:D:D nie stety nie podam linka bo już go jakiś mądry moderator sprzątnął a jakim tak klocmenem zawalone jest kilka stron na ogólnym Ale mniej więcej miało to byc tak : Faceci dali 30$ za pizze,pizza kosztowała 25$ więc zostało 5$ chłpoak zabrał jako napiwek 2$ i oddał facetom 3$ wiec :30-25=5 a 5-2=3 wieć żadnego dolara nie brakuje. Nie można liczyć 3x9 wszystlo zależało od właściewj metody liczenia. Przyznaję sie bez bicia sama źle kombinowałam (też cieniutka jestem z matmy)Wszystkich w błąd wprowadziło źle zadane pytanie w zadaniu:P:P:P:P:P:P ale gratuluję tym co zechcieli sie z nim zmierzyć. evergeen ------------->jeśli chodzi o twoje zadanie to ja myśle ,że odpowiedź jest jedna: ryba nie jest zwierzęciem:P:P:P:P Jak nie chcesz tu jeszcze dawać odpowiedzi to poślij mi e-mailem bo jestem ciekawa:D:D:D:D Postrzeleniec--------->:D:D:D:D:D 🖐️🖐️🖐️ fajnie ,ze wpadłeś do nas hi hi hi hi dziękujemy za wieści od Kiguni.Może zechcesz ją godnie zastąpić na topicu;);););););)??????????????? Moze dzisiaj liczniej zbierzecie sie na szuwary?Już nie udawajcie ,ze poświetach jestescie takie zajęte ha ha ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie pod koniec całkiem ładnego dnia!... Przypomniałyście mi o TV w święta... Tzn. dokładniej chodzi mi o film \" PASJA\"... Nie oglądałam go w kinie, dlatego nie przegapiłam go w telewizji! Ciekawa jestem co o nim sądzicie, bo na mnie zrobił niesamowite wrażenie, jak jeszcze żaden film w życiu!!! Nie piszę nic więcej, bo ciekawa jestem Waszych reakcji... Nietoperku - no podziel się przepisem na tę \"sławną\" sałatkę\"!!! Nie daj się prosić! ...może Postrzeleniec skorzysta, bo jak widać zgłodniał pod nieobecność Kigany? :) Biedny.... skoro nie możemy Go dokarmiać, to chociaż poratujmy jakimiś przepisami?! :D :D :D Benia- ja dzisiaj na szuwary nie mogę... ,ale jutro obiecuję, że na 100% będę! Słowo harcerza! :D ...chociaż harcerzem nigdy nie byłam :(... evergreen - teras Ty zaczynasz z zagadkami?... Znowu będę się zastanawiać całymi dniami... :D A co do widoku 16 chłopa... to tylko pozazdrosić! ...przez zołądek do serca! :D :D :D Trzymam kciuki! Gosiu - ucałuj od nas pieska! 👄 ..a tymczasem spadam, bo mi Kacper ( młodsza pijawka...) zaczyna na dywanie zalegać! ...idziemy się kąpać! PA PA PA! C.D.N.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Postrzeleniec
Możliwe że tak Benia :) Ale nie mam takiej wprawy jak Kigana, rozmawiałem z nia, jak była jeszcze w zasiegu-czyli w Polsce :) niestety rozłączyło nas jak przekroczyła granice po 22-ej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postreleniec--------> wstąp na szuwary obradujemu jeszcze:D:D:D ZAPRASZAMY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety nie obraduje juz bo mnie wywaliło z netu apotem nie mogłam wejsc na szuwary juz ,więc za posrednictwem topicu żegam się z tymi co byli na szuwarach:D:D🖐️🖐️🖐️🖐️ Kożystajać z okazji jeszcze to podam tego linka co obiecałam.Nie poddałam sie i szkukała jeszcze raz ,no i znalazłam:D:D:D:D http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=1849926&id_f=1 miłej lektury:D:D:D:D DOBRANOC🖐️[czesc[🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo chetnie, bym wszedł do tych szuwarek, ale mam problem z własnym niciem Benia :) no i nie wiem gdzie są te szuwarki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ale mroźny dziś poranek :D 🌻 Postrzeleniec --> prosząc o więcej smacznych przepisów chcesz nam zasugierować, że całkiem dobrze radzisz sobie w kuchni - gotowanie, pieczenie ....., no to Kigana wygrała los na loteri, hahaha :D Pozdrowienie dla Kigany 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia8---> tak w wielkiej tajemnicy, to Ci powiem, że Kigana lubi zmywać naczynia :) (podobno) bo niedawno wspominała cos o zmywarce do naczyń :) Oczywiście że lubię gotować - dzisiaj serwuję smaczny kapuśniaczek, tylko z pieczeniem ciast mam problem. No ale nie mozna umieć wszystkiego. Kigana dotarła do Strasbourga przed 7-mą, i chyba jeszcze odsypia podróż, ale dotarła szczęśliwie i to najważniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia8---> tak w wielkiej tajemnicy, to Ci powiem, że Kigana lubi zmywać naczynia :) (podobno) bo niedawno wspominała cos o zmywarce do naczyń :) Oczywiście że lubię gotować - dzisiaj serwuję smaczny kapuśniaczek, tylko z pieczeniem ciast mam problem. No ale nie mozna umieć wszystkiego. Kigana dotarła do Strasbourga przed 7-mą, i chyba jeszcze odsypia podróż, ale dotarła szczęśliwie i to najważniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strzeleniec --> zmywać? to ja już wolę gotować, byle nie sprzątać i nie zmywać :O Ale mówiąc ściślej to wolę piec niż gotować :D ale gdybym miała zmywarkę to zmieniłabym kryteria i postawiłabym na zmywanie :P 🌻 Słoneczne pozdrowienia dla Kigany 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Postrzeleniec :) Dlaczego ona tak na ciebie mówi? BENIA ------> Ja rozwiązałam zagadkę, dlaczego mnie nie uwzględniłaś!! Tą nową też rozwiązałam. RYBĘ MA NIEMIEC, mieszka w 4 domu i pije kawę, pali rothmannsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula------> Przypuszczam że na takiej zasadzie, jak z ZWodniczkami, a że jestem Strzelcem i do tego rozgadanym chyba ponad miarę, no to zostałem Postrzelencem, choć dowiedziałem się tego dopiero po przeczytaniu, kilku tekstów na kafeterii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula------> Przypuszczam że na takiej zasadzie, jak z ZWodniczkami, a że jestem Strzelcem i do tego rozgadanym chyba ponad miarę, no to zostałem Postrzelencem, choć dowiedziałem się tego dopiero po przeczytaniu, kilku tekstów na kafeterii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak chcesz to zajrzyj na szuwary na tlenie (w tematycznych) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pracuję, tylko mam taką specyficzną pracę, że czasmi idę do pracy 2-3 razy w tygodniu, a głównie pracuje w nocy, choć jedna czy dwie służby zdarzają się w dzień :-d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pracuję, tylko mam taką specyficzną pracę, że czasmi idę do pracy 2-3 razy w tygodniu, a głównie pracuje w nocy, choć jedna czy dwie służby zdarzają się w dzień :-d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia8-----> chyba udało mi się zainstalować Tlen, jeśli mozesz to powiedz, na jakim czacie buszują w szuwarkach wodniki ;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam słonecznie! :) Gosiu---jestem,tylko moje dzieci maja dzis wolne wiec okupuja kompa do swoich prac :O ale wcisnelam sie chociaz na chwilke :) Socha---moja salatka nie jest jakas specjalna...to najzwyklejsza salatka jarzynowa.tylko moje dzieci twierdza ze ja robie najlepsza z calej rodziny :) to chyba kwestia doprawienia. Postrzelencu---milo ze pelnisz honory pod nieobecnosc Kigany :)przy okazji pozdrow ja serdecznie.:) Socha---Pasje ogladalam i powiem ci ze odczucia mialam raczej mieszane.:o Evergreen---wiosna to piekna pora na zakochanie :) zycze powodzenia w realizacji postanowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Nietoperku, to miło ze strony dzieci ;) że na chwilę dopuściły cię do okna na świat :P 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu---masz racje ze to milo ze strony moich dzieci ze pozwalaja mi popstrykac na kafe :) od bardzo dawna siedze w domu (przedtem bylam bardzo aktywna zawodowo ) i moja corka postanowila mnie wprowadzic na kafe dla rozrywki.bardzo mi sie to spodobalo i jestem tu chociaz na chwilke codziennie. :) jednak moje dzieci maja zdecydowane pierwszenstwo jesli idzie o korzystanie z kompa bo: -komputer jest ich wlasnoscia (sami sobie kupili ) -oplacaja neta. -syn pisze prace dyplomowa -corka zbiera materialy i pisze prace magisterska widzisz zatem ze moje towarzyskie bajania na kafe schodza na drugi plan :) korzystam wiec z wolnych chwil przy komputerze i szczerze mowiac wcale mi to nie przeszkadza :) tyle narazie ,papa :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny i chłopaku:D:D:D🖐️🖐️🖐️🖐️Taki dzis ziąb na dworze ,ze ho ho ,nie wypada juz w zimowej kurtce za bardzo wyjść a wcale by sie człowiek w niej nie upiekł:D:D:D To ,że słońce za oknem robi wrazenie ciepła to czyni z nas troche śmiesznymi teraz z tymi ubiorami. Wczoraj jak zobaczyłam jedną dziewczyne ,jak była ubrana to od razu zrobiło mi sie jeszcze zimniej. Spodnie-niskie biodrówki,cieniuteńka bluzeczka i kurteczka do pasa-króciusieńka,oczywiście oczywiście brzuch i plecy golusieńkie. Za pare lat jedna z drugą na nerki beda wyły.co te młode dzisiaj mają w tych głowach.....? Tyle spostrzeżeń z miasta:D:D:D:D paula wodniczka-----------> ja napisałam,że everdreen jako pierwsza zmierzyła sie z tym zadaniem,wiec nie miej mi za złe ,że Ciebie nie wymieniłam bo innych tez nie wymieniłam :P:P:P:P:P Strzeleniec--------------> fajnie ,ze Kigunia juz dotarła na miejce:D:D jeśli chodzi o Twoje pytanie to szuwary są na Onet.pl jak klikniesz czata to po prawej stronie będziesz miał obcję \"szybkie wejście\" tam wpiszesz sobie szuwary wpiszesz swój nic oczywiscie taki jak tu ,czyli Strzeleniec możesz wpisac hasło(nie musisz)ale jak wpiszesz to dostaniesz koronę hi hi hihi(my tam wszyscy koronowani):D:D:D:D:D:D:D No i oczywiście wchodzisz;););) Czekamy dzisiaj ,bo wczoraj wszystkim chciało sie spać (brakuje tej godziny rano) ;););););)zgodnie jak to z wodnikami tu jest odczuwaliśmy wczoraj skutki nie dospania.Jutro za to jest weekend no to więc :D:D:D:D:D czy ktoś tu coś muwił o gotowaniu:o:o:o:o:o:o:o zjeść i pozmywać to moge ale gotowanie:o:o:o:o:o z ciast to w sernikach jestem dość dobra:P:P:P:P:P W zasadzie jesli chodzi o gotowanie to niezastąpiona jestem ( w tym domu) w kluskach śląskich :D:D:D:D niedzielny obiad bez moich klusek to nie obiad.Reszta kobiet w tym domu nie ma jakos reki do klusek . Ja niestety do niemal całej reszty😭😭😭😭 teraz urywam sie i do \"zobaczyska\" na szuwarach 22: 00 socha ---------->ciesze sie juz ,że znajdziesz dziś czas:D:D:D:D 🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o! jak tu świeżo :) widzę nowe twarzyczki...i starych bywalców cuzamen do kupy :) no ładnie, ładnie...nawet bardzo ładnie! chciałam złozyć spóźnione życzenia...ale może lepiej aktualne jakieś złożę :) zatem duuużo wiosny życzę, ciepełka i słoneczka :) my w tym roku pojechaliśmy na święta do rodzinki na kilka dni, więc nasza kuchnia nie była tak bardzo używana, mama upiekła tylko pyszny mazurek, który......zapomnielismy zabrać ze sobą do cioci ! ech ta skleroza :) ale było fajniutko i oczywiście za krótko... pozdrawiam Was ciepło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×