Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

witam śpiochy i leniuchy 👄 i Kiganę, która pilnie zdobywa wiedzę :D 🌻 Nietoeprku --> ale pamiętaj, że ja też czekam :P 🌻 Socha --> chyba nie mamy innego wyjścia, jak je przyjąć :) ale nie pracuj za ciężko :D 🌻 Sarkana --> ja zawsze mam rację :D (przynajmniej ja zawsze tak myślę :D), i skoro mąż tak twierdzi, to go posłuchaj :D i absolutnie nie słuchaj krakania swoich znajomych, w końcu powinni podziwiać twoje samozaparcie i cię wspierać, czyż nie? 🌻 Benia--> coś ta twoja impreza nie wyszła :( :( :( :( :( ale może dziś, jutro, ............... :D a truskaweczki ciągle zarośnięte :P :D :D :D 🌻 Gofra --> gdzie się podziewasz, my już jesteśmy porządnie uzaleznione od netu i dobrego terapeuty potrzebujemy :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witam w słoneczną sobote za oknem az chuczy od pracy traktorów :D:D:D:D:D:D:D:D:D a ja oczywiscie stram sie pokazać choćby. Gosiu---------> coś poźno jak na Twoje mozliwości ;D:D:D:P:P:P:P Ja tylko na momencik do kpompa usiadałm bo jak mnie tu zwęsza to będzie źle :P:P:P No cóz wam moze sie imprezka nie udała ,ja tam nie nazekam ;);););) Dzisiaj to chyba za duzo Was tu nie bedzie sądzac po pogodzie , więc życze miłego weekendu i już musze spadac bo krucho będzie;);) 🖐️🖐️🖐️🖐️🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Benia--> i co żadnego kaca? żadnego bólu głowy? :P :P :P :P :P :P :P :P :P 🌻 u mnie pogoda taka sobie, ani ciepło ani zimno, ale chyba deszcz będzie padał :O :O :O 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane Wodniki! Ja tylko na chwileczkę niestety, bo trzeba się uczyć :( Gosiu! Świetne te kociaki!!! :D Przed chwilą dostałam przepis od znajomej na przepyszne naleśniki (tzn. ja jeszcze nie wiem jakie są, ale ci co jedli stwierdzili jednogłośnie, że niebo w gębie :) ) Podaje więc przepis: POMARAŃCZOWE NALEŚNIKI SUZETTE- Najsławniejsze naleśniki na świecie. W restauracjach często robione są na oczach gości, bo ich przygotowanie jest bardzo widowiskowe. Podlewa się je likierem pomarańczowym. Jego opary przez chwilę płoną, a naleśnik w tym czasie zyskuje niezapomniany pomarańczowy smak. Coś niesamowitego. Potrzebne produkty: * 2 szklanki mleka * 250 g mąki * 3 jajka * 1 pomarańcza * 6 łyżek cukru pudru * 50 ml pomarańczowego likieru Grand Marnier * 175 g masła * szczypta soli Udoskonalenie przepisu polego na zamianie likieru pomarańczowego na Wódkę z sokiem pomarańczowym, oczywiście ze świeżych pomarańczy ze startą z nich skórką. Dla: 4 osób Jak to zrobić: 1. Zacznij od ciasta na naleśniki. Roztrzep jajka. Do mąki dodaj szczyptę soli i wlej do niej jajka. Dobrze wymieszaj. 2. Powoli wlewaj mleko i mieszaj, aż ciasto uzyska konsystencję gęstej śmietany. 3. Przecedź ciasto przez sitko, żeby nie było grudek i wstaw na godzinę do lodówki. 4. Zrób sos. Umyj dokładnie pomarańczę i zetrzyj całą skórkę. Umieść ją w garnku. 5. Do startej skórki wyciśnij sok. 6. Dodaj 125 g masła i połowę likieru. Podgrzej całość, żeby masło się rozpuściło. 7. Dodaj 6 łyżek cukru pudru i wymieszaj. Sos jest gotowy. 8. Rozpuść 1/4 kostki masła. Dodaj do ciasta naleśnikowego i wymieszaj. 9. Usmaż na pozostałym na patelni maśle placki naleśnikowe i przełóż na talerz. 10. Na patelnię wlej kilka łyżek sosu pomarańczowego i podgrzej na nim placek. Chodzi o to, żeby przeszedł pomarańczowym aromatem. Złóż go na 4 części, podlej odrobiną pozostałego alkoholu i podgrzej, aż opary alkoholu się zapalą. Gdy zgaśnie, przełóż naleśnik na talerz i od razu jedz. Tym co się skuszą życzę smacznego :) A teraz zmykam. Pozdrawiam ze słonecznej, wiosennej, cudnej wielkopolskiej krainy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh...widzę, że wszyscy na spacerkach, w ogródkach, grilują i rozkoszują sie piękną wiosenną pogodą :) A ja siedze w prawie cywilnym.... Taki już studenta los :( Gosiu --- > dziękuję ślicznie za fotki! :D Muszę przyznać, że oba psiaki są bardzo fotogeniczne (właścicielka także :) ) Czy to Ty Gosiu tak ładnie się uśmiechasz na jednym ze zdjęć? Moja Czikusia pewnie nie pobawiłaby się z takimi czworonogami... Jak widzi jakiegoś psa większego od siebie, to zaraz budzi się w niej wojownicza natura. Szczeka tak głośno, że aż nie idzie wytrzymać... Oczywiście odważna jest tylko wtedy, gdy dzieli ją od innego zwierzaka ogrodzenie... :) Wracam do mojej pasjonującej lekturki (Kodeks cywilny...) :) PS Może któraś z Was czytała \"Przygodę fryzjera damskiego\" Mendozy? Ciekawa jestem czy warto... Cholipcia! Burza zaraz będzie... :( Żeby tylko prądu nie wyłączyli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evergreen --> współczuję ci że musisz się uczyć i to jeszcze prawa cywilnego :( przepis na nalesniki wygląda smakowicie :D ale pracochłonnie :( więc jak ktoś by chciał je zrobić to ja ewentualnie mogę się wprosić w gościnę :D ..a książki tej nie czytałam, ale słyszłam o niej, na którymś topiku w dyskusji--> Kultura: książki, kino, muzyka o ile się nie mylę to mówili o tej książce :) ale fajnie się uczysz :) bo podgląd na to co dzieje się na cafe trzeba mieć :P :D :D :D :D :D 🌻 dziewczyny, coś pusto tu dziś, jesteście tam?..................... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) ja już nie tylko wiosne ale i lato czuje w powietrzu :D słoneczko tak przyjemnie dzisiaj grzało :) jak ja nie cierpię remontów!! a u mnie takowy w pełni :( pełno kurzu że aż oddychać sie nie da, nie mówiac już o tym że trzeba będzie naoliwić gardło bo można sie zatrzeć ;) Benia-----> pojednanie? myślisz że za naszym przykładem pójdzie reszta braci śląsko zagłębiowskiej? ;) jestem jak najbardziej za!! a nawet przeciw ;) nie znoszę grzmotów, ale wczorajszą burzę na \"naszym\" terenie jakoś przeżyłam ;) najchętniej siedziałabym z głową pod wanną jak mój \"maleńki\" pieseczek :D:D:D wstrętny tchórz ;) Isa-----> odezwij się. nawet moje szczęście dopytuje czy Ty wogóle jeszcze żyjesz ;) moja odpowiedź brzmi... \"nie, uśmierciłam cobyście nie spiskowali za moimi plecami ;)\" co do mnie to moja rodzinka też zgrzyta uzębieniem że siedzę do późna na czacie, więc odzwyczajam się powoli bo oststnio otrzymałam status uzależnionej ;) Gosia----> daleko to my nie dojechaliśmy ;) za duy rwetes był, każdy pchał sie za kółko, ciasno co niektórym było. to była jakaś \"stacja łąki barany wysiadać\" :D:D Sarkana-------> ja nie od nikotyny uzależnoina jestem a od słodyczy:( a potem trza sie odchudzać na lato ;) Evergreen-----> oj wiem jaki jest los studenta niestety :( a przepis na naleśniki...... już czuję jak mi kilogramów przybywa od samego czytania ;) pozdrawiam Was i miłego wieczorku życzę:) jak mnie moje szczęście od kompa nie wygoni to moze się na szuwarach zjawię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! Heh... no robię sobie przerwy w nauce... dla zdrowia oczywiście :D Wybaczcie, że z takim tekstem wyskoczyłam na samej górze... Nie przypuszczałam, że nową stronkę zacznę... Bo tak naprawdę to ja w ogóle nie przeklinam! :) I nie ściągam! :) I nie kłamię! (najwyżej nie mówię całej prawdy...) :) Jak mi się jeszcze przypomni coś czego nie robię to Wam napiszę :P pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znów na chwilkę, bo znikam spać... Wyhuśtało mnie w tym autobusie, że hej i padam ze zmeczenia. Miłego szuwarkowania i do jutra , pa pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej śpiochy! Ja tylko na chwilkę... Dobranoc chciałam napisać Kiganko ---> a jak długo jedziesz autobusem do Łodzi? Opłaca Ci się wracać na sobotnią noc do domu? Życzę przyjemnych zajęć :) He he.. może jednak ktoś się skusi na te naleśniczki kiedyś ;) Ja myślałam żeby jutro zrobić, ale soku pomarańczowego nie kupiłam :( Mam za to truskawki zamrożone, więc będą pierogi na obiad :D A z rzeczy, których nie robię ----> nigdy nie piję bawarki!!! Mam traumatyczne przeżycia z dzieciństwa z tym związane (jeszcze z zerówki) :( Pa Słodkich snów kochane wodniki! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry 👄 za oknem cudowe słoneczko świeci :D Benia--> gdzie ty się u licha podziewałaś? chyba prądu ci nie wyłączyli :O evergreen --> tylko nie mów że uczy łaś się tego prawa cywilnego do północy :O :( 🌻 życzę miłej i słonecznej niedzieli :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim :) słonecznej niedzieli Wam życze,bo dzien zapowiada sie calkiem cieplutko.słoneczko co prawda jeszcze wstydliwe ale nie pada! a to juz duzy plus :) Gosiu---dzieki za zdjecia jak znajde cos swojego to wysle :) papa :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Witam wiosennie! Gosiu ---> Tak, uczyłam się i to nawet do 12:45 :) Kiedyś trzeba, tym bardziej, że sesja tuż tuż... Koła pozapowiadane więc dobudziłam swoją uśpioną ambicję..... :) Ale cudny dzień się zapowiada... :D Miłej niedzieli wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ja cie kręce na zakręcie! :D (jak mawia mój wujek) Wiecie kochane, że gdy coś zapisze się w takim \"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie porobiło.... chciałam Wam tylko napisać, że gdy coś się napisze w pewnym nawiasie, to tego nie ma! Znika i już! Wczoraj mi w ten sposób kawałek wpisu zjadło :( I dzisiaj też...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski🖐️[🖐️🖐️🖐️ U mnie niestety nie ma tak śłonecznie jak u was :(:(:(:( i chyba zaraz zacznie padać deszcz:(:(:(:(:(:( ale mimi to życzę wszystkim udanej niedzieli:):):):):) Jestem teraz sama w domciu wiec delektuje sie ta ciszą i tym ,ze nikt nie widzi ,iż znów siedze przy kompie:P:P:P:P:P:):):):):):) Gosiu---------> no cóż ,jak w końcu miałam taka możliwość by wejść na szuwary to juz nikogo tam nie było:):):):):) ale w sumie to moze dobrze bo i tak nie miałam wczoraj nastroju do zabawy a nawet do rozmowy.Dośc skutecznie odpierałam wszystkie rozmowy na GG:(:(:( Niestety takie życie ,czasami dopadnie Cię cos takiego ,że sama nie wiesz dokładnie co to jest. Mam nadzieję ,ze mi streścisz co bylo i kto byl;););):):):):) Nietperz ja też bym chciała twoje zdjecie :):):):P:P:P:P moze postawmy sobie za kolejny punkt naszego topicku poznac sie od tej strony ...?;);););):D:D:D:D:DD:D:D: Co Wy na to...?;):):):) evergreen ---------z Cioebie to zdolna dziewczyna:):):):):)szczerze zazdroszcze :o:o:o:o:o:o a co to za eksperymrnt robisz...?:P:P:P Ooooooooooo!!!!!!!!!!!!słonko wychodzi a może będzie jednak ładnie.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po całym dniu nieobecnośći! :) Ale widzę, że nie tylko ja sobie \"bimbam\" w związku z wpisami na kafe....:P Gdzieście??? No chyba juz nie grilujecie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero teraz weszłam do netu i w ogóle odpaliłam kompa ;) Evergreen ---> zajęcia mam tylko w soboty ( ale za to w każdą niemalże :P ), więc wracam w sobotę wieczorem do domu. A jadę pospiesznym ponad 3 godziny. Szaleństwo, czasem to już nie wiem co mam ze sobą zrobić. A wczoraj w Łodzi było małe oberwanie chmury, na szczęście już siedziałam w autobusie, bo inaczej przemokłabym do suchej nitki :0 U nas nie padało, ale wkrótce będzie bo :z kwiatka - fikusa leci woda, pociągi słychać tak, jakby obok domu przejeżdżały i wali strasznie ze świnarni, z pobliskich PGR-ów, oddalonych jakieś 2 km od mojego domu. Dziś była piekna pogoda, więc poszliśmy sobie z Postrzeleńcem na spacer. Trzeba się dotlenić po długiej zimie :) Benia ---> niezły pomysł z tymi zdjęciami, mogę Wam przysłać moje ze Strasburga, tylko musze je obrobić. To narazie tyle, do zobaczenia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich późnym wieczorkeim, a dla mnie to już noc się zaczyna :) Dla wszystkich zainteresowanych: w papierkach nie tonę od środy, stwierdziłam że i tak się nie zdążę tego nauczyć. dobrze zrobiłam bo test był prosty na zalkiczeniu i chyba wszyscy zaliczyli :) szkoda tylko tych podrukowanych kartek (może do egzaminu się z nich pouczę). Pakiet jest już poprawiony, usterki usunięte i mam nadzieję, że już nie będzie nawalać. No i oczywiście byłam w Gdańsku, tyle z usprawiedliwienia :) Miłej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sie macie,kochane wodniczki :) straszą zmianą pogody ale narazie slonko świeci i jest ciepło wiec nastrój doskonały :) Paulo---gratulacje moja droga....fajnie było w gdańsku? ;) :P :) Kigano---spacery o tej porze roku to czysta przyjemność bo dlugiej i męczącej zimie...a jeszcze z lubym,hm...no :) Evwergreen---jak tam wiosenny front Amora?...są już jakieś pierwsze oznaki zaćwierkania ? :) Habanerko---trzymaj sie dzielnie kochana :) remont -przykra sprawa :O ale za to pożniej jaka radocha :)...tylko nie przesadzaj z tym oliwieniem gardla żeby ci ściany krzywo nie wyszły ;) :P :) Beniu---pomysł ok. :) Sarkano---mam nadzieję ze trwasz w swoim postanowieniu :) tak trzymaj !!!! Gosiu---gdzie sie podziewasz? :) to tyle na teraz ,pozniej jeszcze zajrze,papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Paula ---> gratulacje 🌻🌻🌻 Pokazałaś, że jesteś dobrą informatyczką również :D:D:D Nietoperzu ---> spacerki, tak to fajna rzecz. Dobrze,że oboje lubimy chodzić - przynajmniej narazie :D:D:D:D:D U mnie teraz wychodzi słoneczko, narazie nie padało, chociaż od rana się zanosi :0 Remonty, remonty ..... też mnie to czeka, moze nie do końca remont, ale prawie to samo :0 Aż mi się nie chce mysleć na ten temat, chociaż potem jest satysfakcja z pięknych, odnowionych, czystych wnętrz .... A teraz w sobotę pan promotor uszczęśliwił nas terminem obrony pracy, który został wyznaczony na ........18. czerwca :0:P:0:P:P:P:P:P No nie powiem,żebym sie z tego ucieszyła, zważywszy na ilość napisanej pracy :0 A poza tym chyba będziemy mieli z Postrzeleńcem zaproszenie na wesele i to własnie w tym dniu. Oczywiście żaden problem, jeśli wszystko byłoby na miejscu, ale nic nie jest. Obrona - w Łodzi, 3,5 godziny jazdy autobusem :0 , wesele w Jarocinie - jakieś niecałe 50 km od nas :0 No ja lubię, jak się coś dzieje, ale bez przesady !! No dobrze, wiem, najpierw muszę pracę napisać i oddać, a potem będę się martwić weselem itp. sprawami :D:D:D:D To narazie, do zobaczenia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Koleżanki, bo kolegów jakoś nadal nie widac ;)(Postrzelenieć gdzie jesteś :D:D:D:D:D:D:D)🌻🌻🌻 Paula wodniczka------> ciesze sie niezmiernie ,że Twój pakiet miewa sie dobrze;);););):):):):):):):) z moim nadal kiepsko:(:(:(:(:( chyba mam za dobrego firawella;);););):P:P:P:P:P:P:P:P Wycieczki do Gdańska szczerze zazdroszcze :o:o:o:o:o Sarkana------------>WODNICZKO ;););) dzień dobry :):)🖐️🖐️ Nietoperku---------->Pocztę mam pustą:P:P:P:P:P:D:D:D:D:D:D Kigana-------------->no to ładnie was promotor załatwił :o:o:o:o nawet nirch nikt nie wspomina o remontach bo mnie też czeka ale tylko malowanie.Tylko ,że ja bedę musiała chyba sama wymalować pokój:(:(:(:(:(:( to znaczy najpewniej będzie tak : zrobie bałagan a potem będzie musiał mi to ktoś skończyć :P:P:P:P:P:P Gosiu ----------->no co z Tobą....? żadnego wpisu dzisiaj ...?:o:o:o:o Do matury przecież dzisiaj nie przystępowałaś ;););):P:P:P:P że nie wspomnę juz o Gofrze i Jakaja-dziewczyny:classic_cool:[cool:classic_cool: Habanerka------->ale sie usmiałam wczoraj jak czytałam artykuł w \"Twój Styl\" pod tytułem : Moja ławka mój skrawek nieba... Jednym z bohaterów jest Kamil Durczok.Artykuł opwiada o ulubionych miejscach jego bohaterów. Apropo`s naszego ostatniego tematu:):):):)rozbawiła mnie wypowiedź Kamila:):):):)Najlepiej zrobie jak ją teraz zacytuję bo pewnie cos bym poknociła:D:D:D:D:D:D:D::D:D:D:D \"....Kiedys pracowałem z Markiem Czyżem,kolegą ze studiów, w Telewizji polonia-opowiada.-Przyjeżdzaliśmy do Warszawy w środy a w piatki wsiadalismy do nocnego pociągu.I kiedy wjeżdżaliśmy do Sosnowca.mówiliśmy:dobrze być w domu\"Choć naprawde to było dopiero Zagłębie.Za powiedzenie o Sosnowcu Śląsk można było w moich okolicach w kostuchnie mieć podbite oko-tłumaczy....\" konieć cytatu:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D poprostu nie mogłam jak to przeczytałam to ryknęłam śmiechem i od razu pomyśłałam o Tobie.:):) Miłego dzionka wszustkim życzę i troche więcej zapału w podtrzymaniu naszego topicku:):):):):):) Mój post będzie chyba dzisiaj najdłuższy ;);););):P:P:P:P:P:P:P NO ktoś musi popracowac :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Obecnosć na szuwarach dzis obowiazkowa :classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool: 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nareszcie zza moich plecow poszedl sobie moj osobisty szpieg i moge sobie cos napisac;) niby tajemnic brak ale nie lubie jak gapi mi sie na monitor;) Rozpoczelam sezon grillowy:D:D:D:D:D:D:D i to z rozmachem:D:D:D:D:D:D:D spotkalismy sie u znajomych, mialo byc milo i spokojnie, milo bylo a czy spokojnie......:D:D:D:D ja mam obite pol twarzy /gorne pol;)/, kolega rozcieta glowe:D:D jemu nie chcialo sie zbyt duzo garazu otworzyc, a ze wysoki chlopak, to sie nie zmiescil ja widzac to zaczelam sie smiac zgielam sie w pol i..... trafilam na glowe dziecka kolezanki, czolem, ale siniaki mam takie jakbym dostala pod oczy i w nos:( i stad dzis pracowalam w domu:( zeby nie bylo ze oberwalam od meza:D:D:D:D ale imprezka i tak nam sie udala, balowalismy do 3 w nocy i nawet tance byly, dzieci nocowaly u kolezanki wiec chata wolna;) a ze wracalismy rowerami i moje szczescie sie balo ze mu gdzies po drodze sie zapodzialam, odwrocil sie do tylu i ...... wjechal do rowu:D:D:D:D:D no coz ... brzmi to jak opowiesc z jakies meliny pijackiej a nie z dobrego domu;) niedziela uplynela pod znakiem smiania sie z naszych wydarzen grillowych i jezdzenia na rowerach:D jak ja juz bym chciala lato i wakacje..... evergreen -> wspolczuje tego prawa cywilnego, dla mnie zreszta wszystko co zwiazane z jezykiem prawniczym jest niejasne i mocno zakrecone:P potem bede zglaszac sie na konsultacje;) Habanerko -> chyba sie juz Twoje szczescie uspokoilo i wie ze nie ma zony morderczyni;) sarkana -> trzymam kciuki zeby walka z nalogiem byla wygrana, a skoro szczescie nie narzeka ze Ciebiie przybywa to walcz:D Kigana -> ja tez jade na wesele 18.06 ale az do Niemiec, ale bedzie zabawa, bede potem Wam zdjecia rozsylac:D a praca? pewnie ze zdazysz, z doswiadczenia wiem ze najlepiej sie pisze jak noz na gardle;) paula wodniczka -> dobrze ze sie ze swoim pakietem uporalas;) Benia, Habanerka -> ktos to zawieszenie broni musi zaczac:D Sluchajcie, ja tez chce Wasze zdjecia!!!!!! ik3@tlen.pl jakos latwiej sie tak ludzi wtedy zapamietuje, a jak sie inaczej nie da to i poznaje:D buziaki dla wszystkich, wroce tu ale chyba juz jutro:D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabka
Hej wszystkim Wodnikom!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vermeer
Elo wszystkim współbaryńcom:D Widze, ze sie tu fajnie zorganizowaliście:) a ja was dopiero teraz odkryłem:) Mam 19 Lat jestem z Katowic i przedewszystkim z 12 lutego..... pare pytań do ludzi, którzy wreszcie myślą tak jak ludzie myśleć powinni: 1)Zakochują sie od pierwszego wejrzenia 2) potrafią w krótkim czasie ocenić człowieka 3)CZasami stawiają sie w niedogodnej sytuacji broniąc racjonalnej racji (nieważne, czy przyjaciół, czy wrogów) 4)NAJWAŻNIEJSZE czy wy tesh tak mieliście, ze w młodości (mój wiek) łapaliście sie za bardzo wiele dziedzin i w sumie wam to wychodziło? Ja dostałem sie do plastyka i maluje, rysuje, rzeźbie, robie filmy, modele i tysiące rzeczy, po czym jak mnie rzeźba znudzi, to jush o niej nie chce słyszeć..... i tu obawa o przyszłość?! W czasach specjalizacji komu bedzie potrzebny taki, który potrafi wszystko ..... po trochu:D?????? i CZY Z TEGO SIE WYRASTA drogie wodniki i wodniczki? 5)Zakochują sie bardzo mocno.... po czym po paru dniach im przechodzi:D? 6) czesto zakochują sie i trzymają to w ukryciu....chociaż z sympatią mogą sie znać od dawna i długo kolegować 7) dość pytań mówcie jak to u was jest i najważniejszy 4 punkt omówcie. Pozdrawiam.... Wodniki rulez uber ales :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie!tego to już dawno nie było żebym to ja pierwsza dzień dobry owiła :) ale skoro tak wyszło to:WITAM WSZYSTKIE ŚPIOCHY! dzien zapowiada sie raczej pochmurny i chlodny ale mam nadzieje ze te przepowiednie o śniegu sie nie sprawdza,bry! :O Isa---czytając Twoja opowieść o grilowaniu miałam przed oczami film z Flipem i Flapem,hahaha :D super to musiało wyglądać :) a apropo roweżystów czytalam wczoraj artykół o tym jak to dwoch rowerzystów sie zderzylo.jeden byl trzeżwy a drugi nawalony jak ruski plecak.stukneli sie i pospadali z rowerów . i wyobrazcie sobie ze ten trzezwy walnal glowa tak pechowo ze sie zabil a pijany tylko sie przekulal po jezdni i nie doznal zadnych obrazen!jak to przeczytalam to mimo powagi sytuacji nie moglam przestac sie śmiać :) wniosek stad ze na rower trzeba zawsze na gazie wsiadac to nawet kaski ochronne nie beda potrzebne! ;) :P :) Beniu---dzieki!!!!odezwe sie niebawem :)👄 Gosia---jeszcze jeden dzien nieobecnosci i wezwiemy Cie na dywanik! dzieki za kalendarze :) Vermeer---choc zapewne jak wiekszosc panów ktorzy tu zawitali i ty wkrotce znikniesz to milo cie powitac ,zwlaszcza ze z tego samego dnia jestes! :)no jak na rozpoczecie dnia to namazalam tego ze ojoj! a zatem zmykam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×