Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

ŚWIETNIE, ŻE JEST TUTAJ TAKA GRUPA WODNICZEK. Jestem styczniowym szuwarkiem 21.01 OCZKO Mam nadzieję że przyjmiecie mnie pod swoje skrzydła. Pozdrawiam wszytskich :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skrzydeł Ci u nas dostatek, więc pod niejedno się możesz skryć o MADAME22, zostań u nas tu ostoja spokojności, a tlenowe szuwarki swym szu szu szu do snu każdego dnia Cię ukołyszą szczególnie gdybyś kojących duszę słów chciała usłyszeć wejdź na nie w godzinach 8-18 a swe przemyślenia dla potomnych na stronach naszych jak najczęściej zostawiaj, aby i oni wiedzieć mogli jakimi cudnymi, szlachetnymi osobami były wodniki na topiku bywające :D łubudubu łubudubu ! :D niech żyje nam każdy wodnik z klubu ! :D niech żyje nam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :):):):)🖐️🖐️🌻🌻😘😘 No nie powiem do apartamentów to sie szybko mogę przyzwyczaić :D:D:D:D Miesiac temu jeden a za niespełna miesiąć następny ;););)????????????? :D:D:D:D:D:D:D:D:D Nieco ,ze juz jestem wybredna to ja nawet nie chce myśleć co ze mnie bedzie jak sie tak bede po samych apartamentach bede paradziła:D:D:D:D Tylko nie chce być złym prorokiem ale ciezko chyba ze mną bedzie :o:o:o:o Na razie nic nie mówię. Wczoraj uniosłam sie euforią a dziś juz spadłam na ziemie tak jak tylko ja to potrafie:(:(:(:( Gofra-------->Ty nie kombinuj bo i tak planowałas być w Krakowie:D:D:D:D:D:D:D ale jak znam życie to pewnie Ty dojedziesz a ja nie:(:(:(:(:( Dobranoc wszystkim 🖐️🌻😘:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorową porą... wpadłam cichuteńko, bo widze ze juz wszyscy chrapią :) No moze tylko Benia zalewa jeszcze łazienkę swawolnymi pluskami pod prysznicem :D Pewnie na przemian lodowaty i gorący - bo tylko ona tak potrafi - ze skrajności w skrajność ;) Hej madame 22 :) zapraszamy serdecznie do naszego stawiku :D :D Lutek - aleś mnie rozbawiła! Uwielbiam Twoje poczucie humoru :D Szykuj sie na zjazd koniecznie! Musze Cie zobaczyć z bliska bo inaczej nie uwierzę w Twoje ludzkie pochodzenie i już zawsze będe Cie traktowała jako ponadnaturalne, hiper-zabawne, megarozrywkowe zjawisko przyrodnicze z krainy tysiąca i jednego żartu ;) :D Taaaak... nie ma to jak pochichrać sie przed snem :D Zmykam - do jutra :) yyyy będe za jakieś... 9-10 godzin :D Dobranoc śpiochy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D na dzień dobry-dobry dzień :D lutek wita wszystkich jako cień :( taki jestem biedny, obolały, coś mnię strzeliło w okolicach łopatki, może to żółta kartka za lenistwo ;) a teraaaaaaaaz od sympatycznej lutki- dla sympatycznych wodników pucio, pucio miłego pogodnego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! Ognisko było TAK, jeziorko z rana też TAK, w ogóle wszystko bylo TAK ;) i wcale mnie nie spalili :P CZY WYŚCIE ZGŁUPŁY!! Jaki Kraków?! prosiłam bardziej w centrum, jak ja mam dojechać?? Wcale o mnie nie myślicie! 😠 400 km w jedną stronę i tylko po to żeby być tam jeden dzień. Zdenerwowałam się !! Witam nowych wodników :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie mam czasu kurcze na pisanie.Mam nadzieję, że uda mi się od czsu do czsu coś nabazgrać :) Fajnie,że jesteście i ubolewam,że nie mogę poświęcić Wam więcej czasu.Niestety niedługo wyjeżdżam do kraju kwitnącego funta ;) , a niestety nie wiem jak tam będzie z dostępem do netu, tak że mogę pojawiać się jeszcze rzadziej...ale nie będę uprzedzać faktów, a nóż widelec będzie inaczej.Pozdrawiam wszystkich szuwarków i szuwarczynie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka qrcze, chcą mnie zajechac w tej pracy, ale co tam zrobiłam sobie już weekend, powinnam dopiero za godzinę :) Widzę, ze zjazd się kroi na całego. Habcia- nocleg w Kraku po 48 zł/os to rzeczywiście nie drogo. Gofra- no z tego pomysłu w ZG musimy zrezygnować, bo to i czasu już mało, a i inne przyczyny, że tak powiem bardziej przyziemne nie pozwolą tego zrealizować. Chociaż nawet nie wiesz jak strasznie mi żal tego winobrania. Mam nadzieję, że jednak mimo wszytsko spotkamy się w Krakowie. Paula-no niestety większość zaakceptowała Kraków. Jeszcze jedno-nie wiem ile osób w efekcie będzie przyjezdnych, ale ja chetnie ugoszczę, przenocuję kilka, tak, że Paula, gofra, Szuwarek, Evergreen i inni, nie martwcie sie o to. Ode mnie do Krakowa jest 70 km. Poza tym gdyby komuś było łatwiej przyjechać już w piątek czy coś takiego to też zapraszam do siebie. Kwestia dogadania. Madame22- witamy i powtórzę za lutkiem skrzydeł Ci u nas dostatek. Benia-co Ty tutaj wypisujesz? No jeśli Ty byś miałą nie przyjechać to o sobistycznie sprawię Ci manto. Masz tak blisko, ludzie z całęj Polski się szykują, a Ty się sztrabujesz? !!! Nawet o tym nie myśl. No tak coś pochrzaniłam i wpadł mój wpis -mało, że pusty to jeszcze tylko z częścią nicka. Buziaki wszystkim i miłęgo weekendu. Ps. Ten nieograniczony dostęp do netu to najwcześniej od przyszłego czwartku dopiero będę miała :( :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i taki dłuuuugi wpis mialam i przez polaka mi wcieło :/ no ale wybaczam mu bo jeszcze sie rozmysli i nie bedzie chcial spac ze mna! a tego bym nie zniesla! :D nie chce mi sie tego samego jeszcze raz pisacf, ehhh ta moja wrodzona leniwosc1 wracam na szu szu szu szuwarki woooolare oo! kaaantare oooo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polak_krk
no to przeciez szuwi jest jeszcze cos takiego jak kopiuj wklej skoro byl dlugi to moglas napisac w wordzie [:P ale szuwi ja sie nigdzie nie zgadzalem zebys spala ze mna [:P a plany i tak sie caly czas zmieniaja i pewnie jeszcze zmienia pozdro wodniczki i wodniki i dzieki za powiatnie bom ja wodnik :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie trwa sprawdzanie połączeń PKP na zjazd. Wybiera się szuwarek, wodniczka, habanerka, koliberek, Paula i podobno Ever. Na razie uzgodniono, że szuwarka, paulę i wodniczkę odbierze haba, pozostałych prosze o szukanie połączeń do Bielska-Białej to ja was odbiorę. chodzi o to, żebyście zamelinowały się u nas, żeby nie trzeba było płącic za noclegi w Karkowie. Potem razem ruszymy na Kraków. Oj już to widzę, bedzie się działo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polak_krk
no koliberku :D mam nadzieje ze bedzie sie dzialo :D ja ze swietym juz cos zaplanujemy :D zapraszam wszystkich do pieknego krakowa gdzie nad wisla mozna siedziec w dzien i w nocy :D i jest fajnie i wogole 500 knajp :D pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry ale juz dzis wiem ,ze wysiadam:(:(:(:( Niestety wiedziałam ,ze tak bedzie:o:o:o:o Jakby co to bawcie sie dobrze 🖐️ Zreszta jest jeszcze dosc czasu to zyczenia milęj zabawy zdąze jeszcze wam złożyć:) 🌻🌻🌻😘😘😘 polak nie przyjechał na pierwszy zlot to nic sie nie stanie jak ja nie przyjade na ten teraz :o:o:o polak------>pozdro 🖐️;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poxno juz ale jeszcze napisze,aż Wam zazdroszcze tego spotkania jednak wodniki to towarzyski naród:). Ja musze sie zacząc pakowac i w Polske..........drodzy panowie i panie oczywiście:)a Wy tu grzecznie ,i po spotkaniu co by wodników nie przybyło ;)Jak tylko znajde kawiarenke internetowa to odezwe sie ,bo pewnie smutno mi tam bedzie,to ponarzekam do Was;)Trzymajcie sie wszyscy i kciuki za mnie żebym łzami się nie zalała,bo znowu powódź bedzie;).Dużo słonka i udanego zjazdu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wodniczka ze swietokrzyskiego
Witam Was Wszystkich,Miss,i Misterow "mokrych podkoszulek';)Ja "wyplynelam "na nasze zimne i nieprzyjazne "wody"6lutego .dzien byl mrozny,zaspy po kolana,wietrzny do tego,zima trzymala jak 150!Ale nie poddaje sie!Gdy Zycie uplywa jak po grudzie,to ja biore suszarke i ustawiam na gorace powietrze:)Haha,ale plywac to ja Nomen-Omen nie umiem,i wody sie boje otwartej hi8)Dzieki za ten temat Wynalazcy!Pozdrawiam! I nie prawda Panie Miloszu ze"Czlowiek jest rana zycia -smierc zgojona blizna"!Aby do pierwszych roztopow!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polak!!!! 😠 ty mnie nie denerwuja!😠 spisz ze mna i koniec!!!! Nie masz nic do gadania. Bo jak mnie zdenerwujesz to ci nerke wytne po tym jak cie upije :D sprzedam i se wynajme najlepszy pokoj w miescie :P wiec nie podskakuj Wlasnie mnie szef zdenerwowal do granic mozliwosci 😠 i jestem wsciekla, slatego nic wiecej nie napisze bo taka zla jestem ze nie moge!!!!! 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠😠 sie wyzylam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :):):):):):)🖐️🖐️🖐️ Pogoda dzisiaj wspaniała więc zyczę miłego popołudnia:):):)🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polak_krk
szuwi ty to se mozesz wycinac :P wycinanke z paieru kolorwego albo z bibuly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polak_krk
(cos sie nie wyswietlilo wszystko wiec koncze :/) a nie wiem kto kogo spije :P wiec sie nie ciesz :D:P pozyjemy zobaczymy jak sie spotkamy :P pozdro for all

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polak_krk
no i to ma byc mocna glowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ludziska :D Isa, słonko co tam sie stanęło? Witam kolejną nową wodniczkę :) ze świętokrzyskiego. Byłam daaaaawno temu w tamtych... Pamiętam że wchodziliśmy długo na jakąś górę: szliśmy, szliśmy, szliśmy... az przeszliśmy szczyt :D i zaczęlismy schodzić w dół... Ale w końcu sie połapaliśmy ze coś jest nie tak i wróciliśmy z powrotem - szukać tego nieszczęsnego szczytu :) a ile śmiechu przy tym było... ehhh... Kigana - no i o co chodziło z tą nawiedzoną katechetką?! :) Ewcia.... znowu zaczynasz... przecież juz kwestie noclegow uzgodniliśmy :P i prosze mi sie tu publicznie nie wściekać, bo to podobno zaraźliwe..a ja jestem dzisiaj oazą spokoju i mam ambitne plany pozostać nią do wieczora :P Ooooo no prosze jaki z naszego polaka przystojniak w tym czarnym wdzianku :D Ty sie nie martw ;) juz ja Cie dobrze przypilnuje, zeby Ci Ewa nic nie wycięła :classic_cool: ... Buziaki dla wszystkich weekendujących :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadło mi w tamtych OKOLICACH 😠 oczywiście pewnie nikt by tego nie zauwazył ale skoro juz poprawiłam to wszyscy widzą tę gafę i w ogóle wesoło jest... co nie zmienia faktu, ze nadal jestem oazą spokoju.... :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż to był za mecz :classic_cool:!!! Postarali sie chłopcy :D 3:2 !!!!!!!! Super!!! Ehhh chyba dzisiaj nie zasnę z wrazenia.... Jeszcze sie pokręce troszke bo mnie energia rozpiera ;) I momenty były.... cudnie sie kibicowało :D I odkryłam u siebie nową ceche - wzruszam sie gdy zdobywamy bramke :P :D to po tatusiu pewnie tak mam.... ;) Ehhhhh......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×