Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

wcale nie ma dobrze:D z domowaniem:P bo wyszlam wczoraj moze pozniej ale wrocilam o 21:O a co w tym przepisie na girl jest nietak?? cholera! mi wyszlo! i to calkiem ladnie:) buzka dla wszystkich👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajajajaaj-bo nie wiem czy chodzi o pierwszy dzien płd ;-) .....czy o dzien owul ;-) ....A Ty widze to matematyczka przednia zes tak szybko to wyliczyła :-P i nie przecze ze na pewno ładnie... Czy ktos cos wie o rekojmi w uzywanych samochodach??To bardzo wazne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo przy girl nie ma co liczyc:D tylko ogolnie od pierwszego dnia ... bez zadnych płd., owul i tak dalej , ot po prostu dzien w dzien do zanudzenia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka no zyje, zyje - diabełek już pojechał :D wczoraj byłąm kupić kreacje na wesele, które mam tydzień po świętach. Wqr..am się, ze to wszystko tyle kasy kosztuje. Wydałąm juz 5 stó, a jeszcze nie mam butów :( Dobrze, ze domowy mnie finansuje...hahaha :D bo bym chyba do plajty szybko doszła:) Kigana będe w Twoich okolicach na tym weselu, ale tym razem chyba nie uda nam się zobaczyc...:( DZiś porządki przedświateczne mam zaplanowane, a jutro mam gości i Wy ich znacie. Jejku jak ja się cieszę - przyjeżdża Haba z Gązem i z pijawką. Już zapasy zrobiłam nie tylko w lodówce, ale i w barku ...hahah :D Chyba normalnie urżne się z Gązem, bo Habcia napewno będzie kierowca :) No to papaty, lecę sprzątać, cobym do jutra zdążyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello!!! Wiosna, panie sierzancie! - chcialoby sie krzyknac jak w starej polskiej komedii (chyba wielu z Was nie pamieta tego filmu;) )... Wkrótce Wielkanoc... Potem wakacje... Mój pierwszy holiday... i jeszcze troszke pózniej co? MÓJ SLUB Z NIKII!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alan_Pol------------>🌻🌻🌻❤️-cudowności życzę z okazji ślubu:) i nie zapominaj nigdy,że marzenia.........się spełniają!!! Pozdrawiam cały stawik!!!👄❤️🌻--------->🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alan--> no to oby szybko wiosna i lato minęły, gratulacje Koli--> ostrożnie z tymi porządkami, chiba, ze to zaprawa przed manewrami z Gązem, dlaczego tak dyskryminujesz Habcię:( No wiosna wkoło, już nawet powietrze wiosennie pachnie:) miałam dziś wyczerpujący dzień, od samego rana podróże, bieganie i to nie koniec, bo jeszcze na małą parapetówę się wybieram, tak więc macham łapami i zwiewam drugi a nawet trzeci oddech złapać przed imprezką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łoj łoj łoj :):):):):):):):):) znowu, ale jak mówią--->do trzech razy sztuka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lutek ale jak juz tego totka trafisz to na imprezke zaprosisz?? jestem padnieta, caly dzien sprzatalam i konca nie widac tygrys pomyl okna a ja glupia nie uwiecznilam tego:P nikt biedakowi nie uwierzy ze to robil:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alan!! no gratulacje! czekamy na fotki slubne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no byłam...miód i wino piłam (teoretycznie) po brodzie kapało (linka mi ciekła bo oni pili a ja jak zwykle nie:( ) na później nic nie zostało:D:D idę spać..reszta relacji ze spotkania na szczycie Koli Haba Gązo będzie jutro:D nawet są dokumenty w postaci fotek:D słodkich snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alan moje gratulacje ! 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Haba czekam w takim razie na zdjecia! :D No i hyba sie nie doczekam tego nr gg 😭 buuuuu Ever juz tylko w Tobie nadzieja! kochana plisss zapodaj ten nr gg!!! pozdrowki dla wsiśkich 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.... ............_. ,-\'``; . . . . . . . . . .,`. . .`-----\'.. . . . . . . . . . .,. . . . . .~ .`- . . . . . . . . . . ,\'. . . . . . . .o. .o__ . . . . . . . . _l. . . . . . . . . . . . (#) . . . . . . . _. \'`~-.. . . . . . . . . .,\' . . . . . . .,. .,.-~-.\' -.,. . . ..\'--~` . . . . . . /. ./. . . . .}. .` -..,/ . . . . . /. ,\'___. . :/. . . . . . . . . . /\'`-.l. . . `\'-..\'........ . . . . . ;. . . . . . . . . . . . .)-.....l . . .l. . . . .\' ---........-\'. . . ,\' . . .\',. . ,....... . . . . . . . . .,\' . . . .\' ,/. . . . `,. . . . . . . ,\' . . . . .. . . . . .. . . .,.- \' . . . . . \',. . . . . \',-~\'`. ; . . . . . .l. . . . . ;. . . /__ . . . . . /. . . . . /__. . . . .) . . . . . \'-.. . . . . . .) . . . . . . .\' - .......-` Ogolnie to tylko spokoj nas uratuje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam wszystkich baaaardzo serdecznie. Paula i isa ja wam dam donosić , mamusia nie mówiła wam że to nie ładnie :> Spotkanie u Koli udane ale ja nabawiłem się paskudnej grypy chyba , albo to zatrucie wodą ognistą :D Bawcie się dobrze i nie zapominajcie o mnie :D I co by ta wiosna już do nas przylazła 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam :) Alan ---> serdeczne gratulacje i szczere, jak najbardziej 😍 Koli ----> pewnie tylko na weekend przyjedziecie to wiadomo, że trudno się wyrobić z odwiedzinami, a jeszcze dogorywanie po weselu .... ;) Jo ---> jak tam wizyta w moich stronach ?? A tak a propos wygranej w totka, to wyobraźcie sobie że w sobotę jedna z wygranych padła w moim mieście !! Ale to nie byłam ja, niestety :( Ja też nie mam numeru gg Szuwi, sama narazie swojego nie używam, bo nie mam takiej możliwości, jak z doskoku siadam przy kompie, tzn. przy necie. Miłego wieczoru i do zobaczenia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Alan wszystkiego najlepszego :) i powodzenia. jejeku wiecie co żyję ....:D to chyba jakis cud..po wizycie Gąza i Haby. Nie tyle po wizycie ile po spożyciu nieprzyzwoitej ilości \"wody ognistej\" Gązo - ta choroba nazywa się bardziej prozaicznie haha :D No, ale dziś juz jestem dobra tyle, ze solennie obiecuje, że do.... Świąt nie biore alkoholu do ust ;) U mnie nic nowego jak zwykle praca :) Gosia 8 - tak długo Cię nie było to chyab powinnaś nadrobic wpisy, a Ty nas tutaj takimi krótkimi wizytami tylko raczysz :D Pozdrawiam wszystkich. Ps. Ktoś na szuwarkach rzucił hasło: \"jedziemy do Lublina? \" Czy to Ty Haba ? no w kazdym razie ponawiam je tutaj...Propozycje skłądajcie, kto i kiedy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) tak Koli to ja rzuciłam hasło na szuwarkach:D Paula pytała czy mamy jakieś plany na długi weekend, więc....... SZUWCIA SZYKUJ SIĘ!!!!!!! chyba że ktoś ma inny pomysł:) Koli gdyby Gązo był chory od wody ognistej to mały prysszcz, postękałby tylko jeden dzień i z głowy ;) a tak.....kurde..zachciało się Wam pić wódę na podwórku w negliżu prawie to teraz macie:P;) Alan---> na ślubach zawsze młodym życzę aby byli tak szczęśliwi jak ja...więc i Wam tego życzę:) kwiaty i prezenty prześlę pocztą.....mailową:D:D idę się ubierać i w kierat trza iść:( miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czas świąteczny zbliża się nieubłagalnie, więc aby tradycji stało się zadość (później już nie będę miała okazji) Panie i Panowie Zdrowych, pogodnych Świąt pulchnych babek kolorowych jajek oraz porządnego kropienia życzy Lutek :):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej -------> U mnie przygotowqania do Świąt :O Wczoraj wieczorem byłam na zakupach w Auchan :( nie ma dla mnie nic bardziej wykańczajacego :O od razu spać 🌻 wiosna słońce 🌻 wiosna słońce 🌻 O ile mnie pamięć nie myli to w ubiegłym roku każda pisała o nowej fryzurce na wiosnę :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Ja również składam Wam życzenia, bo nie chcę nadużywać czyjejś uprzejmości w udostępnianiu mi kompa i netu. Życzę Wam radości i spokoju, oraz miłości. Niech te swięta będą okazją, by te wszystkie dobre uczucia rozkwitły w nas samych i w naszym otoczeniu 😘😍😍😍😍😘 Zakupów narazie nie robię, moze jutro. Dziś za to umyłam okna i muszę szczerze przyznać, że widac różnicę :D Tak jakoś jaśniej sie zrobiło :D:D:D Z tym, ze wokół mnie jest jeszcze plac budowy, bo do mojego bloku dobudowywane są jeszcze inne części i ogólnie się kurzy. Ale fanką sprzatania to ja oczywiście nie jestem. Mycia okien tym bardziej :P To narazie żegnam Was, do miłego :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Wróciłam:) Dzisiaj tylko tak szybko bo już usypiam: Ewcia - nie mam Twojego nr gg :( straciłam jakis czas temu cala liste kontaktow łącznie z Twoim numerkiem... Następnym razem sobie siostra zapisz w notesiku :P;) a tak w ogóle to ja wole tlen:D Lutek - ależ Ci sie udje ostatnio stronki otwierać:)!... A ja jestem numerologiczną 5 i podobno w tym miesiącu powinnam grać bo na bank wygram! ;) jak na razie przegrywam... ale kto nie ryzykuje... Gosia - witaj znowu w stawiku!:D Mój brat wrocil pare dni temu z Niemiec :) Kupił sobie komputer!!!!!!!!!:D Tak wiec ja biore stary do siebie - na razie do swojego pokoju, a po wakacjach do Łodzi;) tylko jeszcze trzeba net pociagnac do drugiego kompa i wszystko bedzie gralo;) Bo w tej chwili u brata są dwa komputry a u mnie pusto... :/ Mykam zbierac sily przed jutrzejszym sprzątaniem ... Później napiszę więcej... Dobranoc wszystkim :) Jo - misiek superowy!:D Zresztą ja mam słabość do miśków... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ---------------> na dobry początek dnia: :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) Oddział terenowy Centralnego Biura Śledczego, Nowy Targ. - Dzwoni telefon: - Centralne Biuro śledcze, słucham... - Kciołem podać, co Jontek Pipciuch Przepustnica chowie w stosie drzewa marychuanem. - Dziękujemy za zgłoszenie, zajmiemy się tym. Następnego dnia w obejściu Przepustnicy zjawia się grupa agentów CBŚ Rozwalają stos drewna, każdy klocek precyzyjnie rozszczepiająsiekierka, ale narkotyków ani śladu. Po kilku godzinach, wymamrotawszy niewyraźne przeprosiny, odjeżdżają. Stary Przepustnica patrzy w zadumie to na drogę, którą odjechali, to na stos drewna. Nagle słyszy telefon. Wzrusza ramionami, wchodzi do chałupy, odbiera - Hej Jontek! Stasek mówi. Byli u ciebie z Cebeesiu? - Ano byli. Tela co pojechali. - Drzewa ci narąbali? - A narąbali. - No to syckiego nojlepsego we dniu urodzin, hej! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D fajny żarcik Gosiu... znałam go w nieco innej wersji, Twoja nawet fajniejsza:) Widzę, że przygotowania do świąt pochłonęły całkowicie wszystkie wodniki... Ja po dzisiejszych porządkach tylko jakimś cudem doczołgałam sie do kompa ;) Zaraz zresztą zmykam bo jutro od wczesnych godzin porannych zabieram sie za sałatki, serniki i wuzetki... eh zgłodniałam :D nie ma to jak ścisły post... :( ;) Wpadnę jeszcze dzisiaj :)! Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych , Staropolskim obyczajem , dużo szynki życzę z jajem, Niech zające i barany spełnią Wasze plany, Niech to będzie czas uroczy w gronie rodzinnym Tej Wielkiej Nocy ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D-----------> Ja również z okazji Świąt życzę Wam wszyskiego co najlepsze ❤️ ❤️ ❤️ 🌻 W dniu Wielkiej Nocy, życzę Wam mocy, zero zmęczenia, dużo natchnienia, serca szczerego, domu ciepłego, niech świeża będzie Wasza pisanka i radosnego Co dzień poranka! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olgunia
Przyjmiecie mnie do grona wodników ??? Jestem nowa bo dopiero teraz znalazłam ten fajny topik ale jestem WODNIKIEM z 7 lutego więc sami swoi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×