Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

no to juz zakończę dzisiejsze dysputy ,dzisiaj nie mam zadnych wyrzutów tylko chcę ,aby wodniki na topiku się trzymały ,a to już dosyć czasu trwa pa pa --pa pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to znowu ja dzisiaj mam dziń niebywały mogę układać skały jak klocki lego może mi nie wierzycie ??? WODNIKI WSZYSTKICH KRAJOW ŁOCZĆIE SIĘ buwsiegda budiet slonce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc kobitki...wiecie co...dziękuję Wa..za słowa otuchy, wsparcie, dobre słowo..jestem z Wami króciutko...a tak miło tu u Was:) tak ciepło...jednym słowem, będe tu zaglądała codziennie:) Co do śniegu..hmm..w Olsztynie...niestety temperatura dodatnia...a ja chcę na SANKI!!!!ech..duża ze mnie dziewczynka...mam 24 lata(jescze)a jestem jak dziecko...chociaż mężczyźni z którymi się spotykałam, mówili że to jest we mnie najpiekniejsze..jestem jak dziecko..które trzeba pieścic...a z drugiej strony niesamowita..kokieta:) powiedzcie mi drogie panie....czy jest w tym odrobina prawdy?:) mój mąż pokochał mnie...tak po prostu..zaczęło się od znajomości, poprzez przyjaźń...a potem..poszło jak z płatka:) jedna wielka prawda..miłosc nie wybiera..a od przyjaźni krótka droga:) całusek dla Was moje drogie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekaj ------->chyba się źle zrozumiałysmy albo ja nie zrozumialam . Nie jestem z Wrocławia;) Zadnej galerii dominikańskiej nie znam a lodziarnia to i u mnie jest :D ale najlepsze lody to i tak są w pijalnie soków :D:D Widze ,ze bierzesz sie życiem za rogi a ja to jestem pierwszy cykor IIIRzeczpospolitej Polskiej:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekaj.
Benia czego ty chcesz kraków ci sie nie podoba wrocław też bo co nie masz transportu ja to wybieram gdzie bliżej gdzie rzym a gdze krym dokładnie przeczytałam już wiem że nie jestes z wrocławia.Benia to ja mam ci mówić ze transport to autobus ,tudzież pociąg ,tudzież zorganizowana wyprawa z przyjaciólmi .baw się dobrze ,ja jestem zaproszna do ambasady japońskiej w kimono to będze syswester

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :)🖐️ Wczoraj napadało sniegu,dzisiaj lekki mrozik,jest pięknie :D W nocy była mgła wiec wszystko okryte szadzią.Bajka:) czekaj-----> nie wiem czy ten ostatni post to twój czy ktoś sie podszyl pod ciebie:( Teoretycznie to bardzo latwe dostać sie pociągiem bądź autobusem dokądkolwiek. Nie bed sie wiecej chyba rozpisywać na ten temat ,bo cykora na takie ekspedycje nie stać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć...ja jadę zaraz na zakupki będe robić na sylwestra polędwiczki w pomarańczach-pychotka:) i nie mam jeszcze produktów:) a w Olsztynie..zamiast śniegu..słońce świeci!!!normalnie wiosna:) jak pomyślę sobie że 4 wracamy na uczelnię..brrrr..jestem już na 5 roku, ale już mi się nie chce uczyc:) do tego praca...ech, szkoda gadać:)ale..zycie i tak jest piękne:)buzialki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Benia..ten pościk..to chyba nie od Czekaj...nie sądze aby tak Ci odpisała..ktoś sobie głupie żarty robi:) całusek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wodniczki! ❤️ Życzę Wam 🌻 szczęśliwego Nowego Roku! Marzeń i planów spełnienia, wielkiej miłości u boku, na świat z optymizmem patrzenia! ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Witam nowe wodniki:) 🖐️ Nadal leniuchuję w domu i objadam się pysznościami... Jedynym aktywnym zajeciem, któremu poświęcam się bez reszty od około 5 godzin jest intensywne myślenie o Sylwestrze:) Oczywiście nie tylko myślę, ale również działam;) poczyniłam pierwsze przygotowania do jutrzejszej imprezy - mam na twarzy cudnie pachnącą maseczkę, wyglądam więc trochę jak kosmita, a do pełni szczęścia brakuje mi tylko zielonego ogórka na nosie:P;) Gdyby więc w tym momencie zobaczyła mnie Miłość Mojego Życia, najpewniej wyskoczyłaby z wrzaskiem z pokoju, nie dając mi najmniejszej szansy na prawdziwe, gorące uczucie od pierwszego wejrzenia:P;) Ale po co snuć pesymistyczne wizje? ;) Przede mną mam nadzieję udany Sylwek. W tym roku zamierzam spędzić go w Łodzi. Będzie to (aż trudno mi samej w to uwierzyć:D ) pierwszy Sylwek jaki spędze poza domem:P:D tak, tak... Od zawsze bowiem prześladował mnie sylwestrowy pech - jak sie nie rozchorowałam to znowu z ważnych przyczyn odwoływano impreze, albo zasypywał mnie śnieg na 2 m, uniemozliwiając wydostanie się z mojego tyci-tyci misateczka.... W tym roku jak na razie wszystko gra;) a od jutra miejmy nadzieje - także śpiewa i tańczy:D Z moich planów cieszy się chyba najbardziej tatuś:P Ostatnio stwierdził, że jeśli mam zamiar znowu spędzić 31.XII z nim i z mamą to on jedzie do Częstochowy pomodlić się o chłopa dla mnie bo tak dłużej być nie może!:P Po widocznym w jego oczach zdruzgotaniu psychicznym, mogę z całą pewnośćią stwierdzić że nie żartował:P;) Nie może być jutro mowy o nudzie, zresztą nawet nie będzie na nią czasu;) Porywam do Łodzi jedną Asię, bo zna to wspaniałe miasto tylko z opowieści prababci ;) więc przez 3 dni będę robiła za przewodnika:) Sylwka zaczynamy na 12 piętrze akademika, a kończymy yyy... jeszcze nie wiem gdzie;) to zależy od chęci, warunków atmosferycznych i możliwości psycho-fizycznych całego towarzystwa;):P:D które w większości dopiero poznam:> Ktoś rzucił pomysł żeby przywitać Nowy Rok na Piotrynie (będzie Markowska, Perfect, Stachursky...) więc może poćwiczymy uniki, coby nie dostać butelką od szampana w zęby;) i mykniemy powyróżniać się w kilkutysięcznym tłumie rozradowanych Łodzian... Już się nie mogę doczekać:D Ale dosyć już o mnie, wczoraj przeczytałam i polecam \"Trzech panów w łódce, nie licząc psa\" Jerome K. Jerome - pełna humoru, króciutka książka na jeden, góra dwa zimowe wieczory:) warto Aaaaaa!!! #$@*%*$#*@# zapomniałam zmyć maseczke! :O Miejmy nadzieję, że skutków ubocznych nie będzie.... Zmykam do łazienki żeby się nie okazało, że to początek sylwestrowego pecha!:(:P PA!;) PS Tomek.... pomachałeś?:> ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry!:) Zaraz zmykam na PKS, kończe się pakować Życzę Wam wspaniałego Sylwestra!:) - na balu, ze znajomymi, pod chmurką, na kanapie przed telewizorem - jak kto lubi:) i samych radosnych dni w nadchodzącym Nowym Roku! a przede wszystkim: DUŻO MIŁOŚCI!!! :) 🌻 PS Dzisiaj chce mi sie do Łodzi już mniej... ale mam nadzieję że to minie gdy tylko wpakuję się do autobusu;) PS.2 To nie ma nic wspólnego z wczorajszą maseczką:P;) PS.3 Już mi sie chce!:D PS.4 Do Łodzi mi sie chce! Żeby nie było:P;):D Eh zmykam... Uściski:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani...z okazji nadchodzącego Nowego Roku 2007...życzę aby spełniły się Wasze marzenia, sukcesów w pracy, życiu osobistym...no i aby ten Rok był jeszcze lepszy niż ten który odchodzi. Przede wszystkim życzę jednak...aby każdy z nas się nie zmieniał..pomimo tego roku do przodu..zostańmy soba:) wszytskiego najlepszego:)Całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane wodniki to nie ja benia ;) wczoraj miałam gości nie miałam czasu odezwać się pa pa upojnego sylwestra oraz samej pomyslnosci szczescia w NOWYM ROKU zyczy czekaj wszystkim wodnikom ktore wybierają się na bal udanej zabawy atym na prywatkach szampańskiej zabawy Natomiast tym co spędzają sam na sam ukochanych miłych wraże ŚWIĘTA ŚWIĘTA I PO ĘTACH, NIKT JUZ O NICH NIE PAMIĘTA SYLWESTER JUŻ ZA PASEM, BAWMY OSTRO SIĘ W TYM CZASIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bawcie sie miło a to co sobie życzycie by sie wam spełnilo :)🖐️😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego w Nowym 2007 Roku 👄 wcale nie czuję że to pierwszy dzień stycznia :D a sniego to pewnie spadnie w najmniej oczekiwanym momencie :) kiedy wszyscy będą szykować się do Swiąt Wielkanocnych :) :) :) :) pozdrawiam wszystkich bardzo gorąco ❤️ 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim w Nowym Roku życzę spełnienia marzeń, rodości każdego dnia i obyśmy za 365 dni mogli powiedzieć: szkoda,że kończy się ten wspaniały 2007 rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sascar
Wszystkim, fantastycznego Nowego Roku i pozdrowka z naprawde nie zezonowo cieplej Florydy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sascar
mialo byc sezonowo, a i tak za pewny nie jestem czy nie z sezonowo ma byc osobno. lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Noworocznie :) Już wróciliśmy z lasu do domu. Sylwester - spokojniutko, rodzinnie, bez szaleństw, nie licząc 11 odpalonych petard. Trasę 200 km do domu przebylismy w rekordowym niemalże tempie, czyli 2,5 godzin, było to możliwe dzięki temu, że po drogach nie snuły się żadne tiry, ciągniki itp. zawalidrogi, więc można było docisnąć gaz. No moze nie do dechy, bo autostradą nie jechaliśmy, ale było ok. Tyle napisaliście przez te parę dni, że nie wiem, co pisać ;) O, moze o nastrojach, o których wspomniała filipja. Mam to samo, raz dół raz góra, zawsze coś się dzieje. Ale Gofra to wspaniale podsumowała, więc więcej pisac nie będę. Życzę miłego rozpoczecia pracy, naulki itp. i do jutra 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkiego najlepszego w Nowym Roku specjalne zyczenia zdrowia dla Haby:D:P Jo niech pamieta o cieplych gaciach;) Gązo Tobie tez gratulacje ever, koliberek, paula, czekaj, benia, gofra, gosia, kigana 👄 diana🌻 nie pamietam wszystkich, no w panice pisze;) bo sie spiesze;) aha, narty wzielam, nawet jezdzilam;) a dzis pozdrowienia z Wroclawia, ide ja te dominikanska zwiedzic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o facetach dwoch mi sie przypomnialo;) alan, polak 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lutek i sarkana👄 no nie wiem kto jeszcze....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Nowym Roku życzę Wam 12 miesięcy zdrowia, 53 tygodni szczęścia, 8760 godzin wytrwałości, 525600 minut pogody ducha i 31536000 sekund miłości 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Isa---> dzieki za życzenia specjalne:D przydadzą się:> zęby mnie bolą:P byłam na balu u mojego brata. było towarzystwo mieszane w różnym wieku (ja oczywiście byłam najmłodsza:> ) powiedziałam do Gąza na uszko że wnerwia mnie jedna laska. zaczęłiśmy mówić o znakach zodiaku. powiedziałam do lalki...\"poczekaj, nie mów...jesteś skorpion\" hmm.... uznano mnie za czarownicę:P i jak tu nie wierzyć w zodiak:>? dobra...pora karmienia :D miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wleciała, pogadała i poszłaaaa :D:D:D Isa, to było piekne - te Twoje wypowiedzi mam na mysli. A nam zrobili dziś w szkole piekny poczatek nowego roku :) Ogrzewanie coś nie mogło ruszyć po tym wolnym, wobec tego zapanowały dość niskie temperatury, więc lekcje zostały skrócone :) Bardzo , ale to bardzo mnie to ucieszyło, wróciłam do domu radosna jak szczygiełek na wiosnę. Od razu lepiej. Bo rano wstać nie mogłam, zresztą nie lubię wczesnie wstawać. Ale muszę :o To narazie tyle, nie wiem co będę robić, narazie pralkę włączyłam, bo kosz z brudami tzw. aż kipi .... Bo obiad to Postrzeleniec robi :) Ja pozmywam - żeby nie było, że chłopa wykorzystuję do wszelkich posług domowych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haba :) boś widocznie czarownica :D:D:D:D Jasne, coś w tym jest, jak tak się zastanowić. I z tymi Skorpionami i Wodnikami też coś \"na rzeczy\" jest. A obie mamy te zdoloności wyczuwania skorpioniego rodu na odległość :P Bez obrazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dosiego Roku 2007 :) wszystkim 🌼 Dołącze się do dyskusji o znakach, na mnie cos te skorpiony nie działają tak hm...ciekawe..W podstawówce miałam przyjaciółke skorpiona 8 lat żesmy w jednej ławce siedziały ;) to tyle co do tej samej płci mam doswiadczeń, a co do płci przeciwnej hm...spedziłam dośc miłe chwile swego czasu z pewnym skorpionem, ale fakt że skonczyło się jakos byle jak ;) Sylwka spędziłąm w NOT - ie hihi zgadnijcie co to ;) Polak jestes jeszcze w Polsce? Pozdro dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koliberku ----> pewnie, ze nie mozna generalizować. I w moim życiu Skorpiony się zdarzały, z którymi się lubilismy. Rzadkie to przypadki, ale były - chyba ze 2, moze 3. A NOT ----> Naczelna Organizacja Techników ???? Czy coś w tym stylu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jakoś dobrze się zaczyna ten rok, bo drugi dzień z rzędu piszę :D Koli---> kiedyś była Naczelna Organizacja Techniczna, ale moze być też Najwspanialsza Organizacja Taneczna, Najwyższa Organizacja Trunkowa, Nadwiślański Odłam Tuptusiów itd...... Jakoś przebrnęłam pierwszy dzień roboczy w 2007 roku, ale coś mnie muli, no muszę jakoś temu zaradzić, bo co w nocy bym robiła Skorpiony---> jakoś nienajgorzej, też mam koleżankę , z którą przez 5 lat mieszkałam w jednym pokoju i siedziałyśmy w jednej ławce, a tak na marginesie, to w szkole średniej nasza klasa dzieliła się na wodniki, skorpiony i dopiero reszta zodiaku, dla mnie były to mile spędzone chwile, ale to se ne wrati :( miłego popołednia , papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w Nowym Roku🌻👄 hihihihi Koli---> z tym NOT to myślę,że jeśli nie właśnie Naczelna Organizacja Techniczna to Haba trafiła?:D:D czy jeszcze coś innego?;):)) pisz szybko bo ciekawa(wska)jestem:D:) Sylwester minął mi na...stojąco na największym balu pod gwiazdami:D jak to szumnie brzmiało.Muszę się przyznać bez bicia,że raczej się nie przekonam do prowadzącego tę imprezkę Norbiego...ble :))Wybitnie mnie drażni razem z tą swoją przyspiewką ,kobiety sa gorące :D:D:D-ileż można???!!!:D U mnie pogoda w dalszym ciągu jesienna, z zimą pewnie tak bedzie jak pisze Gosia-zaskoczy koło Wielkanocy;):D:)) No i tak czas sobie umyka... Idę go trochę zagospodarować:) cdn...pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×