Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

a ja mam dobrą nowinę-JESTEM W CIĄŻY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!hurraa..udało się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diano ----> gratulacje :D:D:D:D 🌻🌻🌻😍😍😍 Ten topik chyba dobrze wpływa na chcących mieć potomstwo :) Jo ---> co taka smutna mina?? Gosia ---> księżulo taktem nie błysnął, oj nie. Mogłaś go rzucić czymś w ten zakuty łeb - np. kropidłem, to by mu może te głupie gadki z główki wyleciały, albo zwoje się ochłodziły :o Dziś mam niespodziewane okienko w pracy, więc wykorzystuje to do siedzenia w necie :) W piatek ide na studniówkę !! Oczywiscie nie moją, tylko tegorocznych maturzystów :) Na swojej byłam - w swoim czasie i totalnie sie nie udała :o Ale mam nadzieję, ze teraz będzie lepiej - zresztą tamtej Kigany już nie ma. Rozpłyneła się w mroku dziejów ;) Pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diana gratulacje ,to dopiero nowina jeszcze raz gratulacje. Kigana choć wiele czasu upłynęło od mojej studniówki mimo że przeminęło z wiatrem to ten sam wiatr dalej wieje może innymi nutami gra ,ale wciąż trwa. Zyczę ci udanej zabawy,notabene czego uczysz . jo dziś za piękny dzień abyś była taka smutna:) pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekaj ----> niemieckiego. Chyba mi też smutno, ale ze zmęczenia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diana gratulacje 🌻 mowilam ze to wirus:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>Co to jest PISiOR ???? >PISiOR - to Prawo i Sprawiedliwość i Ojciec Rydzyk - czyli nasza obecnie >rządząca koalicja :) > >******************************************* > >W Iraku żołnierz amerykański i polski dyskutują sobie po służbie. >Amerykanin: >\"Ok, we have George Bush but we have Stevie Wonder, Bob Hope and Jonny Cash >too!\" >Na co Polak: >\"We have Kaczyński and... No Wonder, No Hope and No Cash...\" > >****************************************** >Rząd obniżył VAT na kosmetyki.... > >zrobił to ze względu na pierwszą damę > >****************************************** > >Idzie Stirlitz przez las w ciemną, bezksiężycowa noc... >- Kaczyńscy tu byli - pomyślał. > >********************************************* >Uroczysta kolacja w pałacu królowej. W pewnym momencie ktoś wznosi toast za >zdrowie królowej. Wszyscy wstają, tylko Kaczyński nie. Ktoś go szturcha, >szepcąc \"panie Lechu, trzeba wstać gdy jest toast za zdrowie królowej\" >Na co Kaczyński: >\"No przecież już od pół godziny stoję!\" > >******************************************* > >Nauczycielka przyłapuje Jasia w ubikacji na paleniu papierosów >- Jestes dopiero w trzeciej klasie i nie wolno ci palić papierosów! - >A Andrzej Lepper jak był w trzeciej klasie to palił! >- Tak, ale miał już wtedy 18 lat! > >******************************************* >- Najpopularniejszy dowcip o L. Kaczyńskim? >- Najwyższa osoba w państwie > >********************************************** >- Do czego jest potrzebny Dorn Kaczyńskiemu? >- Ktoś musi dosięgnąc do klamki w pałacu prezydenckim > >********************************************** >- Co wyjdzie z koalicji Kaczyńskiego z Lepperem ? >- Kaczka w buraczkach > >************************ *********************** >- Jak by wyglądał Kaczyński w spodniach Giertycha?? >- Przez rozporek > >*********************************************** >Kaczyński przedstawia swój program w sejmie, kolejno wymienia postulaty: >\"...chciałbym stworzyć 3 mln mieszkań, ograniczyć inflację, ale jednocześnie >zwiększyć wydatki publiczne, wprowadzić nieodpłatne kształcenie dla >wszystkich studentów, 2 krotnie zwiększyć emerytury i renty a jednocześnie >ograniczyć dziurę budżetową ..(...)\" >Nagle wypowiedź przerywa głos z sali: >- Panie Kaczyński, tak to tylko Panu w Erze dopasują... MiLego czytania:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) Jo----> Ty weź wyluzuj, koniec ze smutami. gupi łapiduch i tyle. no :) Isa---> no kurde wirus:D Diana--- > gratuluję:) No to uwaga! miałam mówić jak potwierdzę u lekarza :classic_cool: ech..... ja też jestem ..... eeeee........ no będę mamą po raz drugi [zawstydzona Haba ucieka w ciemny kąt] więcej wiadomości w przyszłym tydniu jak się dopcham do lekarza;) a co do kolędy i księdza...mam super księży i .... zniżki bo pijawa jest u nich na służbie ;) a z kopertą to musiałam lecieć za ksiedzem bo drugi rok z rzędu nie dałam mu do ręki ;) (mówię o kopercie :P) idę spać bo padam na pysk, siedzę w pracy do późna :( przyczyna ---bilans. aaa szefowa z dyrem szykują podwyżki, koleżanka podejżała że są...dwucyfrowe :o no to będzie 9,50 więcej do wypłaty :D:D a tak serio to koleżanka niedowidzi:P poczekamy zobaczymy :D miłego wieczorku 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diana --> Gratulacje!!! 🌻 Haba --> tobie pogratuluję....w przyszłym tygodniu :D właśnie w programie ezoterycznym usłyszałam, że wodniczki to sknery......nawet dla siebie samych :P pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yol:D O jaaa same sympatyczne informacje dzis :):):) Diana gratuluje. Haba Tobie tez.W koncu spelnilo sie Twoje zyczenie.Mam nadzieje ze Gazo tez sie cieszy:D Hmm ostatnio wokol mnie same ciaze, bo moja kuzynka jest w 6 miesiacu a zona kuzyna byla bo juz urodzila.A tu teraz jeszcze Wy :) Czy to moze byc jakis znak?? Oby byl dobry ;);) Pzdr mamy i nie mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiajcie Gratulacje wszystkim przyszłym mamom ;) Jo co to za smutki ? To nie wiesz, ze jaki Twój nastrój - taki będzie maluch? Chcesz mieć smutaska w domu? Apropos - czy wiecie, ze kobieta w ciązy nie powinna szyć? żeby dziecku rozumu nie zaszyć ;) U mnie dzis koleda w zwiazku z czym wymusiłam na szefie wcześniejsze opuszczenie miejsca pracy :D Poza tym wczoraj przeszłam jakis Hardcor po południu. Najpierw wpadli faceci od TV i poinformowali mnie, ze jutro zakładaja telewizje (o niczym wczesnije nie wiedziałam) podeszłam z duża rezerwą do tematu i moze bym nawet sie nie zdecydowała, ale na to wpadła moja pasierbica, która odwiozła wnuka (był aż 4 dni u mamy) zrobiło sie zamieszanie, a moi faceci (domowy i gamoń) w tym czasie ustalili, ze jednak wezma to Tv. No nie jestem przekonana czy ta oferta jest konkurencyjna. Zobaczymy, najwyzej wypowiem po jakims czasie umowę. Jeszcze nie zdążyłam pogadac z mamą \"mojego\" dziecka, a tu już przyjechał stolarz zrobic pomiar na szafy w sypialni. Ech... brakło mi na łoze małżeńskie, ale nic to stara wersalka tez jest OK. Za to wreszcie wypakuje się z tych pudeł i worków ;) No nie tak szybko, bo realizacja inwestycj dopiero za miesiąc. Żeby mi się tylko kasa nie upłynniła do tego czasu ;) Te inwestycje to za ostatnie dodatkowo zarobione pieniądze domowego :( Niestety firma, w której dorabiał do emerytury podziękowałą mu za wspólrace. Teraz intensywnie kombinuje jak załątac ta dziure budżetowa, mam nawet jednego pomysłą i jesli wypali to powinno byc nieźle, tylko wtedy to ja juz w ogóle na nic nie będe miała czasu :( No ale zawsze jest coś za coś, w każdym razie trzeba se jakos radzić :) Aha rozwiązałąm krzyżówke w pi śmie dla \"bab\" nagroda 1 tys. hihi ciekawe czy mnie wylosują. Druga rozwiązałam dla gamonia bo nagroda jest aparat cyfrowy hihi :D Jak wygram to moze zaczne częściej się w to bawić i w ten sposób bez specjalnego wysiłku łatac te dziury ??? No i to by było na tyle. Pozdrawiam wszystkich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mądralińskie, moja mama byla w stresie cale 9 m-cy ze mna i co?Jaka fajna jestem... ;-) A że sie nadal w srodku denerwuje to już moje, jak poczytalam w internecie to jeszcze mam łeb jak Auchan i marze by na poczatku lutego gdy pojde na wizyte bylo wszystko dobrze - wtedy moge biegac wokól gabinetu przystojnego Pana Doktora ;-) Przytyłam 0,5 kg-napiszcie ile Wy zescie przytyły w ciąży dla rekonansu ;-) Jak to Tygrys przeczyta wszystko..to czuje że kolejny wpis będzie od Isy ;-) w ten deseń - ZAJSZŁAM - ;-) :-) :-P Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo - ja przytyłam przez 9 miesięcy 4 kg (gamon wazył 2,70 kg jak się urodził :D,a w czwartym miesiącu to nawet schudłam czyli wazyłam mniej niż przed ciążą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haba moje grayulacje :):) JA to 3 razy długie pauzy między ciążą 29lat córka 24 syn 14 syn a jja ciągke młoda.:O:classic_cool: W Legnicy to dzisiaj upał słońce od samego rana ,w tym roku nawet kaktus zakwitł po 12-latach pa pa do napisania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ja wciąż się cieszę:) wiem, że to dopiero początek...ale tak długo czekaliśmy z mężeulem na tego skarba:)a Rok 2007 przyniósł nam go...dar od Boga..wymodliłam go, według moich obliczeń to jest 3 tydzień:) nawet się czuję dobrze...tylko piersi mnie tak bolą..że ojej, no i sikam co chwila..i objadam się co chwila!!!Jestem sczuplusia-mam 176 i 53 kg...ale czuję że przytyję:) Wiecie co...to najpiękniejsza wiadomość jaka mogła nas spotlać..żeby tylko się udało dotrwać do końca:) ...Z innej beczki...w przyszłym tygodniu, mam \"kolędę\"buuuu,znów będzie gadał i gadał...wypytywał o studia, przepytywał z teologii dogmatycznej...o jejku...chyba ucieknę w kąt:) miłego dnia Słoneczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JO* się trzymaj mocno i nic nie czytaj!! ja przy koli to gigant bylam w takim razie, przy Ani 12 kg, przy Olku 9, ale przy Olku przez pierwsze 7 miesiecy tylko 2:) Haba a juz mialam pisac ze dzis dziesiaty i ktos sie mial przyznac do efetku jojo;) gratulacje po raz tysiac dziewiecdziesiaty osmy:D🌻 a od rana rzygam:O o nie, tylko wirusek:P Tygyrsowi jakas blokade na topik zrobie;) on i tak marudzi i bez tego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa...... to ja już nic nie powiem o moich 25 kg więcej :o normalnie mały hipcio byłam :P ale przynajmniej miałam na czym stawiać talerzyk z pychotkami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, tylko zapomniałam dodać, ze ja wtedy ważyłam 49 kg. (przed ciązą) czyli jak niektóre z Was wiedzą zasadnicza różnica w stosunku do dnia dzisiejszego :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diana to jes normalne że cię bolą piersi ,myślę że o tym wiesz cieszę się z Toba i Habą że dzieci się rodzą to jest najwspanialsza nowina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra kobiety!!! koniec gadania o ciażach i bolących piersiach bo nam reszta facetów z topiku ucieknie :classic_cool: ja chcę do domu!!!!!! już nie mam siły siedzieć. boli mnie du......ży palec od nogi:P miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haba większe buty sobie kup;) w ciąży nogi rosną:D ssssszkkkkurcze, nawet nie mogę laskom przypominac o cieplych gaciach bo 15 stopni na dworze.... cos wymyślę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isa---> ciiii powiem Ci w tajemnicy że mnie nogi tak puchły (puchnęły? :o) że w relaksach sie nawet nie mieściłam:> sprawdziło się powiedzonko facetów \"na lato dzieciak na zimę trampki i baba siedzi w domu\" :P więc ja miałam adidaski zimą:P pożarłam, teraz trza to jakoś spalić idę wymyślać sposoby spalania:P paaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jacie! dziewczynki! GRATULACJE WIELKIE z okazji jeszcze małej (?!) istotki! -cieszę się z Wami,pomimo,że to już daaaaawno temu było,pamiętam tą radość na wieść.Cudowny stan:) Co do kg to ja podobnie do Haby...:( z pierwszą 24 kg!!-monstrum ,zdążyłam elegancko zrzucić...po 10 latach kolejna mała,ale już połowa tego tzn 12 kg.Też udało mi się elegancko zrzucić.No a teraz ponad pol roku jak rzuciłam fajki i elegancko przybieram, co już pisałam i jak narazie z miernym efektem zrzutu. Pitole to :D:D:D!! Daję sobie jeszcze ze dwa miesiące:) Czekaj--->gratulacje z zakwitu kaktusa po 12 latach!-też musi cieszyć! A wiecie ,że w rocznym horoskopie wodników jest zapisane,że prawdopodobieństwo powiększenia rodziny duże i proszę! wysyp na naszym topiku a może jeszcze nie koniec..?:) oby i reszta była taka optymistyczna,bo napisali,że w finansach w tym roku super:D Jo--->duża ciepła buźka!👄 Mam w planach obejrzeć 3 filmiki kinowe (Pachnidło,Źródło i Jasne błękitne okna) ciekawa jestem czy mi się uda to zrealizować,a ten nowy Gibsona to sobie pirata obejrzę:D:D:D-jak mnie zemdli to zawsze można pauzę zrobić:D pozdrawiam Was wodniczki!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedowiarka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedowiarka
a co słychać u WODNIKOW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedowiarko - co słychać? ciąża ciążą pogania:D hehee, nie straszyć, wystarczy mi rota:D jeszcze nie zajszłam i nie chcę:D pojeżdże do Haby albo do Jo dzieci w wózkach potoczyć:D ciężarne dziś przed wiatrem się chronić żeby nie zawiało:D!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boli mnie gardło... :-( No i ide w koncu dyrektoru powiedziec o moim malenstwie, najgorsze sa stanowiska jednoosobowe!!! Ale posadze tu kogos zebym mogła miec spokojna głowe i nie miec wyrzutow ze zostawiam firme na lodzie... ;-) gdyż bede chciała tu wrocic ,chyba że R. zrealizuje swoj plan- Tatus zajmie sie Michalina a Mamusia bedzie firme prowadzic ;-) Z checia!!! Żartowałam. I leje na wszystko bo musi byc dobrze nie ma innej opcji!! Diana gratuluje-❤️ cudnych 9 m-cy i kompetentnych lekarzy ;-) No i tyle, ide jesc Gejsze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) Isa---> sama Ci dziecię przywiozę cobyś powoziła sobie:D ja wezmę Twoje pijawy i moją starszą i pojdę na pizzę :D:D Jo--> Ty masz ból gardła a ja mam wenę twórczą :P pracuję ciężko i efektywnie aż dym idzie spod paluszków :D noo.... idę pracować dalej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZekaj..tak wiem, że bolą piersi, naczytałam sie wszytskiego co możliwe i jestem bogata w nowe dośwaidczenia:) ale mimo bólu, porannych mdłości..czuję że odżyję na nowo!!:)gdyby..nie ta sesja..buuu..no ale, nie wszystko da się załatwić:)buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 🌻😘 No ,ale mnie zmoglo właśnie wstałam 💤 Dzisiaj odwiedziła mnie teściowa,dobra kobieta bardzo ją lubię.W tej chwili czekam na księdza ,myślę że szybko przybędzie no to pa pozdrowienia dla wszystkich ciężarnych i nie tylko.😍 😘 🌻 Bądzcie przyszłe mamy kapryśne to pomaga 😭 pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×