Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Benia Gofra Kochane jubilatki😍 kwiatki dla Was🌻 🌻 [kwiat no i calusy 😘 😘 😘 STO LAT TAKŻE ♪♪♪♪♪ Isa w tych kozakach to musi pięknie noga spacerowaćpodziwiam i zazdroszczę Kigana ty to juz niebawem ferie O:) Koliberek ale frajda hu! hu! cha!! nasza zima piękna :classic_cool: Wszystkie mamy bądzcie kapryśne i odpoczywajcie :):) 🌻🌻🌻🌻 ................................................. Wczoraj byłam na zebraniu w szkole moje dziecię to gimnazjalista w 2 kl. zdolna bestia ale leniwa rewelacji nie było średniak no cóż poczekam może zrozumie ze nauka to potęgi klucz (O:O:O:() w Legnicy lawina wypadków samochodowych znów zima zaskoczyła drogowców pa pa idę piec placki ziemniaczane Fajnie mam co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekaj ---> niedługo ferie .... ale się skończą jak dla mnie :( W tym roku my zaczynalismy cały cykl i już niedługo koniec :( Pozdrowienia dla wszystkich, szczególnie dla tych 2 w 1 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas w sobotę ferie :):P mój syneczek i nie tylko szczęśliwy:classic_cool: placki upieczone naczynia umyte staruszek śpi 😴 💤 ................................................................................... Trzyletnia Kasia w przedszkolu je po raz pierwszy puree ziemniaczane W domu opowiada mamie: - Mamo dzisiaj jadłam kotlecika z kremu! :classic_cool:😍 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiam się gdzie jest wodniczka lutowa?? Alan_Pol gratulacje🌻 😘 😍 Kigana gratulacje🌻 😘 😍 Gofra gratulacje🌻 😘 😍 za wytrwałość na tym topiku jesteśćie :classic_cool: :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja nie cierpię zimy ;) w każdym sklepie z powodu zaparowanych okularów na parę minut traciłam wzrok :O ;) ale kupiłam w końcu kozaki :D jak zwykle na ostatnia chwilę :) bo ciągle miałam nadzieję, że śniegu jednak nie będzie :) jutro jeszcze mroźniej ma być :O trzymcie się ciepło :classic_cool: 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia ja płaskich kozaków jeszcze nie mam;) mam nadzieje ciągle że się wszystko rozpuści i będę mogła w obcasowych biegac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekaj ---> :D , wodniczka lutowa to Sarkana. A ja poczułam się jak weteranka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kigana dzięki za informacje :) ja to dopiero rok czasu z Wami 😍😍 do napisania pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I Haba też od początku się wpisywała, tylko że na pomarańczowo najpierw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slicznie dziekuję wszystkim za ciepłe słowa:) Obżarłam sie dzisiaj tortem czekoladowym ;) Pozdrawiam ciepło mimo nieustannie padającego sniegu :)🖐️ Gofra--->🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dina 24 🌻 duzo spokoju duzo milosci ,cudownych doznan podczas ważnych 9 miesięcy w Twoim zyciu, lekkiego porodu i pieknego bobasa ..z usmiechem do pasa! Pozdrawiam U mnie -4 a na Habe nasłałam pewnego strażaka to i nawet zarżała Damulka.. Mowilam ze zobaczy serduszko i bedzie gites!! Wiem co mowie. Pa! Jo 2w1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diana --> wszystkiego co najlepsze, spełnienia marzeń i bezpiecznych radosnych \"specjalnych\" miesięcy ❤️ Isa --> te buty to tak całkiem płaskie nie są :P kupiłam pierwsze, które przymierzyłam :P a że pasowały, dobrze leżały i mi się podobały :D 03.02. o godzinie 13:46 minie 3 lata jak tu przesiaduję :D odnalazłam swój pierwszy pomarańczowy wpis :D :D :D :D :D pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diana 24 Aby kazdy dzionek dył słoneczny 🌻 🌻 🌻 😘😘😘😘 STO LAT STO LAT ♪♪♪♪ szczęśliwego i lekkiego rozwiązania .................................................................................... Jasio wraca do domu po pierwszym dniu w szkole. Mama go pyta: - I jak było jacy są nauczyciele? - Nie za mądzrzy! - Dlaczego?- -Czytać umieją, ale o resztę pytają dzieci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj na dol.sl .pięknie słonko świeci :classic_cool: przyszle mamy zapomnijcie o problemach nie myślcie o pracy i nie próbujcie nadrabiać w wolne dni domowych czy zawodowych zaległości. Słuchajcie dużo muzyki spokojnej ,bądzcie uśmiechnięte dzidzuś jest wtedy szczęśliwy :):) Oto kilka prostych rad doświadczonej mamy:🌻😍 Ale wymądrzam się !!! pa pa ))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dziękuję za zyczenia..przepraszam, że się nie odzywam..ale po pierwsz mam sesję..i nawał nauki, a po drugie..ciążę mam zagrożoną:( i niestety..musze leżeć do 12 tyg odłogiem..ciężko to pogodzić z nauką, domem...ale myślę że Wy jesteście wyrozumiałe:) Całuję Was..i tym wszystkim które miały urodziny, wszystkiego naj, naj, naj...Dianucha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Benia ........................... 25 stycznia, 35 lat, Śląsk Gofra ........................... 25 stycznia, 41 lat, woj. lubuskie – Zielona Góra Diana24 ........................ 26 stycznia, 24 lata, woj. warm. – maz. Habanerka .....................28 stycznia, 32 lata, woj. śląskie Polak_krk ..................... 31 stycznia, Kraków Kigana .......................... 3 lutego, 36 lat, woj. wielkopolskie Koliberek ....................... 3 lutego, 39 lat, woj. małopolskie Jo*............ ............ ...... 3 lutego, 27 lat, Elbląg Czekaj ...........................3 lutego, 42 lata, Dolny Śląsk Szuwi ........................... 5 lutego, 23 lata, Lublin Alan_Pol .........................6 lutego, 38 lat, woj. lubuskie Gosia8 .......................... 8 lutego, 33 lata, Płock Lutek ........................... 12 lutego, woj. kujawsko – pomorskie Tailitu..........................13 lutego, 24 lata, Grudziądz Isa ...............................16 lutego, 32 lata, Warszawa Evergreen .......................17 lutego, 22 lata, woj. wielkopolskie Sarkana .........................17 lutego, 34 lata, woj. zachodnio – pomorskie Siedemnastka lutowa ........ 17 lutego, 33 lata, woj. dolnosląskie Tabelka imieninowa: Benia – Bernadeta .....................11 lutego Gofra – Małgorzata ....................22 lutego Gosia8 – Małgorzata .................. 22 lutego Lutek – Małgorzata ................... 22 lutego Polak_krk – Tomasz ................... 7 marca Koliberek – Beata ..................... 8 marca Sarkana – Beata ........................8 marca Isa – Iza .................................16 marca Kigana – Lidia ..........................27 marca Czekaj – Grazyna ...................... 1 kwietnia Alan_Pol – Jerzy .......................24 kwietnia Habanerka – Iwona ....................23 maja Jo* - Joanna ............................24 maja Tailitu – Paulina .........................26 maja Evergreen – Lucyna ................... 30 czerwca Siedemnastka lutowa – Anna ........ 26 lipca Szuwi – Ewa ................................ 24 grudnia Diana 24-Diana...........................13 sierpnia uzupełniam tabelke...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Benia ........................... 25 stycznia, Śląsk:classic_cool:🌻🌻 Gofra ........................... 25 stycznia,woj. lubuskie – Zielona Góra:classic_cool:🌻🌻 Diana24 ........................ 26 stycznia, woj. warm. – maz. :classic_cool:🌻🌻 Habanerka .....................28 stycznia, 32 lata, woj. śląskie:classic_cool:🌻 Polak_krk ..................... 31 stycznia, Kraków :classic_cool:🌻 Kigana .......................... 3 lutego, 36 lat, woj. wielkopolskie:classic_cool:🌻 Koliberek ....................... 3 lutego, 39 lat, woj. małopolskie :classic_cool:🌻 Jo*............ ............ ...... 3 lutego, 27 lat, Elbląg :classic_cool:🌻 Czekaj ...........................3 lutego, 42 lata, Dolny Śląsk :classic_cool:🌻 Szuwi ........................... 5 lutego, 23 lata, Lublin :classic_cool:🌻 Alan_Pol .........................6 lutego, 38 lat, woj. lubuskie :classic_cool:🌻 Gosia8 .......................... 8 lutego, 33 lata, Płock:classic_cool:🌻 Lutek ........................... 12 lutego, woj. kujawsko – pomorskie :classic_cool:🌻 Tailitu..........................13 lutego, 24 lata, Grudziądz:classic_cool:🌻 Isa ...............................16 lutego, 32 lata, Warszawa:classic_cool:🌻 Evergreen .......................17 lutego, 22 lata, woj. wielkopolskie:classic_cool:🌻 Sarkana .........................17 lutego, 34 lata, woj. zachodnio – pomorskie:classic_cool:🌻 Siedemnastka lutowa ........ 17 lutego, 33 lata, woj. dolnosląskie :classic_cool:🌻 Diano --->zdrowia, pozdawania wszystkich egzaminów,radosnego przejścia przez stan błogosławiony :) i ..... 😍 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diano ---> trzymaj się, przeczytaj wpis Czekaj i zastosuj :) Teraz Ty i maleństwo jesteście najważniejsi a sesję chyba można przełożyć. Duzo 😍😍😍😍😍 dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diana24 wszystkiego naj, naj, naj, niech 12 tygodni minie szybko i bez komplikacji i dalej też niech mija szybko! i później niech będzie tylko mnóstwo radości! ja tu zawitałam dopiero na 22 stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diana 🌻 ---- zdrowia, szczęścia i miłości życzę Ci z okazji urodzin! Z moich wieloletnich obserwacji wynika :P że wodniczki są niesamowicie silne i zorganizowane, (pod warunkiem, że tego chcą) więc jestem pewna, że świetnie poradzisz sobie ze wszystkim. Ciąża to najpiękniejszy czas w życiu kobiety... ❤️ Jo* 2w1 D: Habanerka ------- gratulacje! ❤️ 🌻 Dołączam do Was (już) w maju! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Diano wszystkiego najlepszego, spełnienia wszystkich życzeń, które już otrzymałaś i które jeszcze otrzymasz, a ode mnie duzo cierpliwości i oczywiście szczęśliwego rozwiązania :) 🌻 🌻🌻 Ja pojawiłam się na 78 stronie dopiero :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isa ----> a wpisałas się teraz o 11.22 :D Ciekawe ..... Sarkano ---> podziwiam Was wszystkie, bo dla mnie to jak lot na Plutona, czyli rzecz niewyobrażalna ... jak Wy to robicie ? Nie w sensie technicznym ;) ale psychicznym ?? Bo też myslę o dołączeniu do Was, ale narazie na myśleniu się kończy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koliberku ---> ale jesteś do tej pory :D 🌻 Ja wyczaiłam topik od razu niemalże i tu jest mi najlepiej 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pięknie Dziękuje z całego serca za tyle ciepłych pięknych życzeń!-to takie wzruszające,jesteście kochane:) Ja w związku z remontem dopiero dzisiaj mam dostęp do kompa:) Cieszy mnie dużo rzeczy i często:)) aktualnie napawam się widokiem swej pięknej orchidei.Po raz pierwszy dostałam taki kwiat i powala mnie swoją urodą,którą teraz mogę napawać się z bliska i dłużej niż w jakim -kolwiek sklepie:)-cudo! Diano--->spokoju w duszy Ci życzę,pogody w duszy Ci życze i szczęsliwej duszy Ci życzę.Będzie dobrze.Całuski👄🌻🌻🌻 a teraz juz lece:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewuchy :* Benia, Gofra - kochane moje, spóźnione ale szczere życzenia zdrowia i szczęścia, pogodnych dni, mało zmartwień i dużo uśmiechu 🌻 Diana tobie również życze samych dobrych rzeczy, pogody ducha i zero stresu, żeby dzieciątko było zdrowe 🌻 Co do tych lat to mi się wydaje że dopiero drugi sie skończył, a ja dzisiaj kończe dokładnie drugi, narodziłam się :P o 9.09 :D Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i pozdrawiam, oczywiście Habcia dziękuje za wszystkie przejawy życzliwości. U niej narazie wszystko jest dobrze , poleży sobie jeszcze troche w szpitalu. Kazała mi pozdrowić wszystkich szuwarkowiczów :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w słoneczny ( u nas poranek) :) Gązo ---> trzymajcie się 😍 Gofra ---> a ta orchidea w doniczce jest? Chociaz one sa dość trwałe, nawet jako cięte. Ale masz rację, są piękne - moze sobie zażyczę ją na prezent? Co prawda parapety mam już załadowane doniczkami, ale może gdzieś jakieś miejsce znajdę. Muszę jednak mieć więcej przestrzeni, by ze spokojem rozłożyć się z kwiatkami. Wszystkie duże zostawiłam u rodziców i niestety pomarniały :( Szkoda .... Wysłałam Wam zdjęcia z Berlina - przedwczoraj. Doszły??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju! jeju! co się stało mojej mamie??? Tatusiu dlaczego mamusia w szpitalu? Ja znowu nie w temacie!!! 😠 I przekaz najlepsiejszego z okazji jutrzejszych urodzin 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szuwi nic takiego bedziesz miała siostrzyczkę albo braciszka :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haba --> 100 lat!!!!!!! 👄 👄 👄 Wszystko, co było Twoim marzeniem... co jest i będzie w przyszłości, niech nie mija z cichym westchnieniem lecz się spełni w całości. Wszystko, co piękne i upragnione niech będzie w Twoim życiu spełnione! 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ oby do wiosny :D pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×