Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

aha a okazji urodzin nabyłam kupon dużego lotka :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich zasypanych i tych bez śniegu :* Wszytskiego najlepszego na urodzinki, spełnienia marzeń i wygranej w totka. Spóźnione, ale szczere :* dla wszystkich byłych solenizantek Gratuluję wszystkim przyszłym mamom :) tatusiom zresztą też;) Haba gdzie ty tą wielgachną zmywarkę wciśniesz?? No i już muszę lecieć, czas mnie goni, papa, buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anais Anais STO LAT Dzisiaj mam wielkie sprzatanie,wcale sie z tego nie cieszę😭 no ale od czasu do czasu trzeba wypelnić i te obowiązki o ja biedna kobieta jedyna w swoim domu Ugotować trzeba wyprasować dzieci przypilnować, aby się uczyly teraz wszystko na mojej glowie nawet gwożdz muszę przybić od czasu do czasu, bo mój staruszek to złotej rączki nie ma ...Smutno mi ;) Kto mnie pocieszy ? pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anais --> 100 lat i jeszcze więcej :) spełnienia marzeń 🌻 Czekaj --> tak to już jest, że jak sama czegoś nie zrobisz to możesz czekać do ...usranej śmierci ;) całuski 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Wszystkim za życzenia, to bardzo miłe. Ale numer..... wczoraj mój facet zaczął narzekać na łamanie w kościach, a dzisiaj wstał z wielkim czerwonym nosem i strasznie nad sobą się rozczulał ( chyba złapała go grypa ). Mieliśmy zaplanowane na wieczór wyjście do pubu. Tak się na to nastawiłam, że mu nie odpuszczę. Trudno, najwyżej w prezencie urodzinowym dostanę wirusa. Chyba może się troche poświęcić, zanim na tydzień legnie w łóżku i to ja będę się nim zajmować? Wiecie jacy są faceci. Gofra - mieszkam w Łodzi, w mieście w którym jest najwięcej pubów w całej Polsce. To tak na marginesie. Figury modelki to już raczej nie mam. Faktem jest tylko, że jestem wysoka i nie mam nadwagi, ale to już chyba jest sprawa genów. Jak będziesz chciała, to przy okazji podam Ci przepis na jabłecznik z kremem - rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anais ----> wspaniałych urodzin, radości i optymizmu 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Benia ........................... 25 stycznia, Śląsk:classic_cool:🌻🌻 Gofra ........................... 25 stycznia,woj. lubuskie - Zielona Góra:classic_cool:🌻🌻 Diana24 ........................ 26 stycznia, woj. warm. - maz. :classic_cool:🌻🌻 Habanerka .....................28 stycznia, woj. śląskie:classic_cool:🌻🌻 Polak_krk ..................... 31 stycznia, Kraków :classic_cool:🌻🌻 Kigana .......................... 3 lutego, woj. wielkopolskie:classic_cool:🌻🌻 Koliberek ....................... 3 lutego, woj. małopolskie :classic_cool:🌻🌻 Jo*............ ............ ...... 3 lutego, Elbląg :classic_cool:🌻🌻 Czekaj ...........................3 lutego, Dolny Śląsk :classic_cool:🌻🌻 Asia2482 .........................3 lutego, woj., łódzkie :classic_cool:🌻🌻 Szuwi ........................... 5 lutego, Lublin :classic_cool:🌻🌻 Alan_Pol .........................6 lutego, woj. lubuskie :classic_cool:🌻🌻 Gosia8 .......................... 8 lutego,Płock:classic_cool:🌻🌻 AnaisAnais...................... 9 lutego, Łódź :classic_cool:🌻🌻 Lutek ........................... 12 lutego, woj. kujawsko - pomorskie :classic_cool:🌻 Tailitu..........................13 lutego, 24 lata, Grudziądz:classic_cool:🌻 Isa ...............................16 lutego, 32 lata, Warszawa:classic_cool:🌻 Evergreen .......................17 lutego, 22 lata, woj. wielkopolskie:classic_cool:🌻 Sarkana .........................17 lutego, 34 lata, woj. zachodnio - pomorskie:classic_cool:🌻 Siedemnastka lutowa ........ 17 lutego, 33 lata, woj. dolnosląskie :classic_cool:🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolega wczoraj poczarował z komputerami - moim i Postrzeleńca, z dwóch zrobił jeden, ale poszły mi dane z gg i dwa programiki :( Kurde, lepiej jednak mieć pewne rzeczy zapisane na papierze... już sama nie wiem. U nas też popadało, ale tak jakoś sie topi, więc nie jest źle. Ale czuję sie zmęczona ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anais--->samych pięknych wrażeń i spełnienia marzeń! 🌻🌻❤️w dzisiejszym iDniu i we wszystkich:D (pewnie,że chce przepis na to cudo!)czekam z niecierpliwością.. noo a z tym chodzeniem w okolo swego faceta z czerwonym noskiem-masz jak w banku:D oni wybitnie lubią te "obrzędy" wkolo nich,gdy tylko nawet katar:D:) Kigana-->oo to nie ciekawie coś się"scaliło" z tym kompem.Jeśli nie eksportowałaś danych z gg a chcesz odtworzyć swój nr..to wisz,że ja mam:D,ojj miałam ja tak już ze 2 razy,gdy system mi padł i dane jakieś wsiąkły-niefajne to. Gosia-->hihihi nie koniecznie tak jest,że można czekać ;)do usranej...by ktoś przybił np gwóźdź-można wcale nie czekać i wcale nie miec przybitego(zrezygnować)i to bez żalu:D:D:P ............................................................ U mnie jak zwykle,gdy luty występuje problem pod tytułem"co w rocznice ślubu??":::D:D:D znowu mam zero pomysłu...help,help

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ja!!! otworzyłam 300 stronkę!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia 🌻 - wszystkiego najlepszego, życia szczęśliwego! Moc dobrobytu i z siebie zachwytu! :D Anais 🌻 - szczęścia, pomyślności i życiowej mądrości! Obyś w każdej sytuacji pozostała sobą. Ale mi mija szybko czas.. Wydaje mi się, że im jestem starsza, tym czas przyspiesza - zamiast odwrotnie! Zaczynam się powoli zastanawiać czy zdążę zrealizować wszystkie moje plany - no i jeszcze się pocieszyć chwilę... ewentualnym dziełem.. :D Chyba mnie dopada \"depresja urodzinowa\".. :) Jo ❤️ cieszę się Twoim szczęściem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gofra ---> no fajną stronkę otworzyłas :) Co do numeru gg to swój mam, bo go przezornie zapisałam, ale Twojego nie mam, więc mozesz mi przysłac wiad. jako tajemniczy nieznajomy ;) Co do pomysłów na rocznicę ślubu - to nie mam w tej materii żadnego doświadczenia. Może postawcie na pełen spontan, jakis szalony wyjazd, który nie zrujnuje Waszych finansów?? Sarkana ---> czas niestety przyspiesza, też czasem mam wrażenie, że czegoś nie zdążę, czymś się nie naciesze, bo nie bedę już w stanie .... ale to tylko czasem .... to chyba normalne. A urodziny niestety nastarają do takich tam dziwnych przemyśleń. Jutro mam zamiar jechac się ukulturalnić ;) do wielkiego kina w Poznaniu z gronem belferskim. Na jaki film to jeszcze nie wiem - bo tak jakos wodniczo organizatorka do tego podeszła :D ale mnie to oczywiście absolutnie nie martwi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i miłego dnia zyczę. Dwa dowcipy skopiowane z innego topiku: Zajęcia z przyrody. Pani prosi dzieci, aby powiedziały jakie znają zwierzęta prehistoryczne. Zgłasza się jedno dziecko: - Proszę pani, ja słyszałem, że były pterodaktyle. - Bardzo dobrze - odpowiada Pani - Jakie jeszcze znacie zwierzęta? - pyta. Zgłasza się drugie dziecko: - Prosze pani - mamuty. - Bardzo dobrze - odpowiada znowu Pani. Może jeszcze jakieś znacie? Zgłasza sie Jasiu. - Proszę Pani - ja jeszcze wiem - tatuty. Pani się zamyśliła - patrzy na Jasia i mówi - pterodaktyle - tak, mamuty - tak, ale tatuty? - No tak prosze Pani, były - odpowiada Jasiu - ktoś przecież musiał bzykac te mamuty. Wraca kobieta pracująca z zakupami. Siaty ciężkie, ręce jej się do ziemi wyciągnęły. Wchodzi na klatkę przez ciężkie drzwi do bloku, a tam wyskakuje przed nią ekshibicjonista. Staje przed nią i teatralnym gestem rozchyla płaszcz. A kobieta patrząc w wiadomy punkt: - O masz! Jajek nie kupiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to, żeby nie było, ze Gofra sama pełni dyżur. Wczoraj byłam na \"Swiadku koronnym\". Film niezły, chociaż jak na moje potrzeby ostatnie - ciut za mocny. Nie pzrepadam ostatnimi czasy za kinem akcji. Wolę jakieś łagodniejsze filmiki, komedie romantyczne .... nic na to nie poradze. W domu byłam koło 1-wszej w nocy. Fajnie jest tak sobie wyjechac czasem. To chyba takie wodnicze jest, ruch i chęć zmiany miejsca czasami. Tez tak macie? Bo ja jak siedze za długo w domu to mnie nosi. Znowu u nas śnieg pada :o też chcę już wiosnę !! Ale miłej niedzieli wszystkim życze 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Nie było mnie kilka dni... Spóźnione, ale serdeczne życzenia dla Gosi i Anais: Życze Wam spełnienia wszystkich marzeń, pogody ducha do następnych urodzin - za rok przedłużę swoje życzenia, wielu nowych przyjaciół, albo nie tak wielu, ale za to sprawdzonych oraz żebyście były zawsze uśmiechnięte i szczęśliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prześle zaproszenie do NIVEA malwinasan@wp.pl mam jeszcze kilka :):):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie było mnie i teraz muszę nadrobić zaległości! Gosia8 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 AnaisAnais🌻🌻🌻🌻🌻🌻 i teraźniejszość Lutek🌻🌻🌻🌻🌻🌻 wszystkiego najlepszego Wam życzę!! JO* małpo mówiłam że wszystko jest ok! nie słuchać trzeba durnowatych lekarzy! a kiedy powie że Michalina jest Michaliną?? a ja się pławiłam w luksusach, niestety się skończyło, i Tygrys robić kazał:(;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) Lutek---> miłosci do zgniecenia kości, szczęścia, zdróweczka, słodkości i duzej dawki poczucia humoru ....nadal:D 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 a ja jestem sama przez tydzień:D:( aż sobie zazdroszczę :D ani pół faceta w domu ...no nie licząc kota;) Kigana---> mój chcrześniak też był na \"świadku\" i stwierdził że prawie zasypiał ;) no ale ....młodsza młodzież potrzebuje mocniejszych wrażeń:D mnie też nosi jak za dlugo siedzę w domu. zresztą na wakacjach jak jestem to mam bazę wypadową (czytaj śpimy w jednej wsi) i wałęsamy się gdzie oczy poniosą. dobrze że moi chłopcy tez takie niespokojne duchy i potrafią się dostosować do mnie ;) Isa---. luksusy zawsze za szybko się kończą ;) ale...witaj wśród pracujących:P idę coś wszamać. aaaa.....zapomniałabym...brzucha jeszcze nie mam. wchodzę we wszystkie kiecki. :D może też jestem super szczupła jak Jo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!! Dla Jubilatów--> ZDROWIA!!Reszte sobie kupicie! 🌻 Mam spodnie!!!!!!!!!!!!!Jeansy rurki z golfem do pasa!!!!i w kocu mi nie wieje po kolanach i jestem szczesliwa jak nie wiem co pomimo ze kosztowały majatek!! Ale w h&mie wyłam na dziale dzieciecym z mama wraz - no takie cuda ze o matko!!! Ogladalismy wozki-i oczywiscie Tata Michaliny wybrał bmw wsrod wozkow ;-) wstepnie..Myslelismy ze te 11 mln bedzie nasze ;-) Powoli cos mi zaczyna bulgotac w brzuchu ale juz sama nie wiem czy to to czy nie to-chcialabym przezyc kopniaka takiego zebym nie miala watpliwosci. Isa--> płec za 3 tygodnie ;-) Jak bedzie michalina to bede biegac naokoło gabinetu jak apacz!!Przysiegam!!! Tez byłam na Swiadku-niezły Wieckiewicz posmiac sie mozna -i ja na tym filmie płakałam na przykład.... ;-) ;-) ;-) badz w ciazy i idz na sensacje!! Najbardziej wzruszyła mnie piosenka na koncu ;-) Poza tym bylo mi nieygodnie chcialam załozyc nogi na głowe Panu przede mna ;-) zjadłabym cos niebanalnego-ostatnio o 1.00 w nocy puszke ananasów ;-) Pozdrawiam gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JO niech tata Michaliny weźmie jakieś cudo techniki żeby nagrac... ten bieg:D chyba ktoś na górze czuwa nad tym żebyśmy się jeszcze w życiu trochę pośmiali i sprawi że będzie to Michalina:D 11 baniek też by się przydało - nawet wiem na co bym część wydała - oczywiście że na siebie bo ja chytra jestem:P Haba w koncu się odchudzałaś to chuda jesteś na pewno!!:D a moja teściowa świadkiem się zachwyciła... cholera ale ja mam chyba inny gust...i się we zwionzku z tym trochę obawiam i poczekam na dvd:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już 28561234 raz próbuję składać życzenia, ale od 2 tygodni mam walniętego neta, a pan fachowiec tyleż samo czasu przychodzi go doprowadzić do porządku, Gosia8 Anais spóźnione życzenia hapy byrsdej :) 🌻 🌻 próbuję może dziś wejdą te spóżnione to se jeszcze puszcze na jutro Pula-----> stolarz stolarz, hapy byrsdej ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chiba to pesent bysdejowy, ale za parę naście minyt ma zjawić siem fachowiec, może tesz wreszcie dotrze w ramach presenta ściskam do kości, życzę wsiem sdrówka i zmyślności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lutek 😍 zdrówka, zdrówka i ... w dalszym ciągu celności stwierdzeń :D 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Benia 😍 w dniu imienin życze Tobie radości i kolorowości w życiu 🌻 Benia ........................... 25 stycznia, Śląsk:classic_cool:🌻🌻 Gofra ........................... 25 stycznia,woj. lubuskie – Zielona Góra:classic_cool:🌻🌻 Diana24 ........................ 26 stycznia, woj. warm. – maz. :classic_cool:🌻🌻 Habanerka .....................28 stycznia, woj. śląskie:classic_cool:🌻🌻 Polak_krk ..................... 31 stycznia, Kraków :classic_cool:🌻🌻 Kigana .......................... 3 lutego, woj. wielkopolskie:classic_cool:🌻🌻 Koliberek ....................... 3 lutego, woj. małopolskie :classic_cool:🌻🌻 Jo*............ ............ ...... 3 lutego, Elbląg :classic_cool:🌻🌻 Czekaj ...........................3 lutego, Dolny Śląsk :classic_cool:🌻🌻 Asia2482 .........................3 lutego, woj., łódzkie :classic_cool:🌻🌻 Szuwi ........................... 5 lutego, Lublin :classic_cool:🌻🌻 Alan_Pol .........................6 lutego, woj. lubuskie :classic_cool:🌻🌻 Gosia8 .......................... 8 lutego, 33 lata, Płock:classic_cool:🌻🌻 AnaisAnais...................... 9 lutego, Łódź :classic_cool:🌻 🌻 Lutek ........................... 12 lutego, woj. kujawsko – pomorskie :classic_cool:🌻🌻 Tailitu..........................13 lutego, 24 lata, Grudziądz:classic_cool:🌻 Isa ...............................16 lutego, 32 lata, Warszawa:classic_cool:🌻 Evergreen .......................17 lutego, 22 lata, woj. wielkopolskie:classic_cool:🌻 Sarkana .........................17 lutego, 34 lata, woj. zachodnio – pomorskie:classic_cool:🌻 Siedemnastka lutowa ........ 17 lutego, 33 lata, woj. dolnosląskie :classic_cool:🌻 Tabelka imieninowa: Benia – Bernadeta .....................11 lutego🌻 😍😍 Gofra – Małgorzata ....................22 lutego 🌻 😍 Gosia8 – Małgorzata .................. 22 lutego 🌻 😍 Lutek – Małgorzata ................... 22 lutego 🌻 😍 Polak_krk – Tomasz ................... 7 marca 🌻 😍 Koliberek – Beata ..................... 8 marca 🌻 😍 Sarkana – Beata ........................8 marca 🌻 😍 Isa – Iza .................................16 marca 🌻 😍 Kigana – Lidia ..........................27 marca 🌻 😍 Czekaj – Grazyna ...................... 1 kwietnia 🌻 😍 Alan_Pol – Jerzy .......................24 kwietnia 🌻 😍 Habanerka – Iwona ....................23 maja 🌻 😍 Jo* - Joanna ............................24 maja 🌻 😍 Tailitu – Paulina .........................26 maja 🌻 😍 Evergreen – Lucyna ................... 30 czerwca 🌻 😍 Siedemnastka lutowa – Anna ........ 26 lipca 🌻 😍 Diana24- Diana ......................... 13 sierpnia🌻😍 Szuwi – Ewa ................................ 24 grudnia🌻 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haba ---> ło matko, to krew z ekranu by musiała ściekac, żeby młodzież się ożywiła :P a tu - mało co. Gadali głównie, trochę postrzelali, pojeździli samochodami ..... i znów gadali i sie na siebie gapili ..... Isa ---> myślę, ze w tym filmie każdy coś tam dla siebie znajdzie, Twoja teściowa też ;) a moze aktorzy się jej podobali? Małaszyński, Żmijewski .... Też bym się chetnie w luksusach popławiła .... czuję, ze im starsza jestem, tym mam większe zadatki na bycie kobietą luksusową. Tylko musze jeszcze pomyśleć skąd wziąć fundusze ... chyba tylko wygrana wchodzi w grę :P A może zaczną mi więcej płacić za pracę? Pomarzyć dobra rzecz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lutek --> najlepszego i 100 lat 🌻 Benia --> jeszcze raz z okazji imienin samych wyżyn, super pracy spełnienia marzeń ❤️ Ciągle czekam na wiosnę :D a tu z powodu temeratury będą roztopy a potem znowu zima :O a poza tym jest super :D pozdrawiam ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Benia!! wszystkiego najlepszego imieninowego!! jak mogłam przeoczyć:O 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 a teraz jak zaczęłam studiować tabelkę \"mieszkaniową\" to muszę się pochwalić że na początku grudnia byłam w Grudziądzu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lutek zdrowia radości dużo pieniędzy a najlepiej wygranej:)😘 🌻 🌻 🌻 Sto lat Sto lat ♪♪♪♪♪ Benia szczere życzenia spóznione 😘 🌻 🌻 Spędziłam trochę czasu w Karpaczu , synek skończł ferie no i znowu nauka także dla mnie pytanie ,sprawdzanie no i ciągłe ... \"lekcje odrobione spakowany?\" no cóż sama przyjemność Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekaj ----> jak to miło czytać, że ktoś też skończył ferie ;) Bo ja już o swoich zapomniałam, ale pamietam ten ból z jakim musiałam iść do pracy po 2 tyg. laby. A do Karpacza chetnie bym pojechała - może latem się wybierzemy. Myśmy nocowali w \"Natalii\", fajny domek. Śnieg też mnie dobija,ale mam nadzieję, ze to jego ostatnie podrygi. I tego się trzymam. Miłych snów 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×