Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Alan 😍 zdrowia i miłości 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Benia ........................... 25 stycznia, Śląsk:classic_cool:🌻🌻 Gofra ........................... 25 stycznia,woj. lubuskie – Zielona Góra:classic_cool:🌻🌻 Diana24 ........................ 26 stycznia, woj. warm. – maz. :classic_cool:🌻🌻 Habanerka .....................28 stycznia, woj. śląskie:classic_cool:🌻🌻 Polak_krk ..................... 31 stycznia, Kraków :classic_cool:🌻🌻 Kigana .......................... 3 lutego, woj. wielkopolskie:classic_cool:🌻🌻 Koliberek ....................... 3 lutego, woj. małopolskie :classic_cool:🌻🌻 Jo*............ ............ ...... 3 lutego, Elbląg :classic_cool:🌻🌻 Czekaj ...........................3 lutego, Dolny Śląsk :classic_cool:🌻🌻 Asia2482 .........................3 lutego, woj., łódzkie :classic_cool:🌻🌻 Szuwi ........................... 5 lutego, Lublin :classic_cool:🌻🌻 Alan_Pol .........................6 lutego, woj. lubuskie :classic_cool:🌻🌻 Gosia8 .......................... 8 lutego, 33 lata, Płock:classic_cool:🌻 Lutek ........................... 12 lutego, woj. kujawsko – pomorskie :classic_cool:🌻 Tailitu..........................13 lutego, 24 lata, Grudziądz:classic_cool:🌻 Isa ...............................16 lutego, 32 lata, Warszawa:classic_cool:🌻 Evergreen .......................17 lutego, 22 lata, woj. wielkopolskie:classic_cool:🌻 Sarkana .........................17 lutego, 34 lata, woj. zachodnio – pomorskie:classic_cool:🌻 Siedemnastka lutowa ........ 17 lutego, 33 lata, woj. dolnosląskie :classic_cool:🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diana24 po co te nerwy ,wiadomo że musi być dobrze ,skoro uczysz się !!!! no to przyszłe mamy nie martwcie się omdlenia miną nawet na widok krwi:) Ja to wciąż Mdlałam kiedy stałam w kolejce za zartkiem zapach mięsa to był koszmar :P Nie martw się diana wszystko minie jeszcze trochę bAdz dzielna!!! -------------------------------------------------------------------- a teraz coś na wesoło W szkole nauczycielka zwraca się do ucznia: - Jasiu, wymień jakiegoś ssaka łownego. - Ssaka...ssaka...No, na przykład myśliwy! pa pa do napisania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja też jestem wodniczką a wczoraj skonczyłam 20 latek i imprezka, hehe a dzisiaj rano do pracy... pozdrawiam i 3majcie sie drodzy wodnicy-czki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konwalia1952
Pozdrawiam wodniki z 16 lutego, niedługo nasze urodzinki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szuwi 🌻 Alan 🌻 Wszystkiego najlepszego! Oby wszystkie Wasze marzenia stały się rzeczywistością!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szuwi i Alan🌻 Wszystkiego co najpiękniejsze i najradośniejsze by stało się Waszym udziałem.🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Nelka-->dużo szczęścia i miłości niech w serduchu Twoim gości ❤️🌻👄🌻🌻🌻🌻🌻 ależ mamy gorące te dni!hihi:) mam wrażenie,że u mnie się drzwi nie zamykają...taki urodzajny w imprezki ten okres:)-super(?);):D:D:D ooo muszę się pochwalić!-moja urodzinowa orchidea ma właśnie 14 kwiatek!rozkwitł nocką:) U mnie pogoda...coś jakby na zimę się zbierało😡--->🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki kochani za życzenia cmok cmok 👄 Jeju jeju! W Lublinie nagły powrót zimy! Normalnie sypie od rana. A ja w sobote byłam na kuligu!!! :D Moja handlowa uliczka na której pracuje postanowiła sie zintegrować i pojechalismy gdzieś w lasy pod Nałęczów. Był kulig, pieczone prosie, bigos, pan na skrzypkach przygrywał i tance do białego rana. Oczywiścia ja zdolniacha dalam popis na całego! Wypadłam z sani!!!! Kolanko sobie potłukłam i mam taaaaaakiego siniaka!!! Oczywiście wyobraźcie sobie jaki ubaw mieli wszyscy jak wysiadajac z tych chorernych sanek zrobiłam dwa koziołki i wpadlam w zaspe! No ale zabawa była swietna. Ja w roli królowej parkietu obtanczyłam wszystkich kawalerów a pozniej i tych zonatych :D I taka mala rada na przyszłość : Nigdy nia zapijajcie wódki grzanym winem :o Skutki nastepnego dnia sa niemal smiertelne ;) Po drodze jeszcze nam sie autokar popsuł i oczywiscie wszyscy stwierdzili ze to ja go popsułam bo jakas tam poduszka pękła w kole. Oczywiście kto na tym kole jachał? Tak zgadliście! JA!!!v Tzn. nie dosłownie na kole ale w autobusie na siedzeniu a koło było pode mna. I jak to pękło to sie autobus przechylil. Ja lezałam na szybie a wszyscy na mnie. Konsekwencja było 5 km spacerkiem :o No ale wrażenia niezapomniane. Do fryzjera zaraz ide i normalnie mam pomysłow aż wcale co za sobą zrobic. Już mi sie czekoladka znudziła i tak sobie mysle zeby cos jakies czerwienia czy jak... ale jakas niezdecydowana jestem. Dawno tu tyle nie nastukałam ;) No to tymczasem kochani. Czymajcie sie 🖐️ Jakbym sie długo nie odzywała to znaczy, ze siedze w piwnicy i czekam az wlosy odrosna. Buziak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kochane Wodniki. Czy wszystkie Wodniki są tutaj takie młode? Ja mam urodziny 9-go lutego, ale kończę 49 lat. Chyba się \" zastrzelę\". Wpadłam w panikę, bo mój partner jest o osiem lat młodszy i choć wszyscy znajomi mówia mi, że wyglądam młodziej od Niego, ja zaczynam się obawiać. Nie dam rady ciągle wyglądać jak modelka. Jesteśmy ze soba dwa lata( on Waga ), a ja ciagle sie boję. Czy to cecha Wodnika - niepewność siebie? Napiszcie coś o tym kochani, bo czekają mnie jedne z najgorszych urodzin. Wybaczcie że wpadłam tak znienacka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gofra ---> fajnie, że Ci się orchidea rozwija :) Ja chyba sobie na imieniny zamówię :D Ale za to zaczęła mi kliwia kwitnąć :D Najpierw zakwitła cała schowana w liściach, jakby się wstydziła wyjść, ale jakoś ją namówiłam, by pokazała się cała. Ona jest z tych kwitnących, tylko ciężko jej chyba było zaskoczyć po przeprowadzce w nowe miejsce i przesadzeniu. Szuwi ---> zważywszy na Twoj tryb życia to chyba czerwień mogłaby być. A swoją drogą - poduszka w autobusie, pęknięta, pod Tobą .... masz przeżycia kobieto :D:D:D:D Anais ---> trudno coś Tobie radzić, ale fakt jest jeden - to, czego się boimy to często do nas przychodzi. Ciesz się więc tym, co masz i nie wnikaj co będzie. Jesli facet Cię kocha, to z Tobą będzie, a jeśli jest tylko ze względu na walory zewnętrzne, to na co Ci taki niedojrzały gość? U mnie popadało - śnieg znaczy się, ale już stopniał - i bardzo dobrze!! Ale cos jeszcze będzie padac, bo dzieciaki w podstawówce piszczały jak głupie :o Podziwiam koleżanki stojące tam na dyżurach ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kigana dzięki za odpowiedż masz rację, to była głupia chwila, dam radę.Okazałam sie mniej dorosła od Was. Widzę, że jesteś nauczycielką. Mam bardzo fajna koleżankę róownież nauczycielkę i trochę znam klimaty tej pracy. Podziwiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anais ---> no jestem :) Każdy ma prawo do dołów, jakbys sobie poczytała nasz topik, to byś zobaczyła :) Czasem jak się poczyta topiki zakładana pzrez małolaty, to się człowiek tak jakoś dziwnie zakręcić moze, o tych wszystkich dietach, chudnięciach z rozmiaru 48 do 34 :P, niesamowitych podbojach seksualnych .... nie warto tego czytać - chyba tylko w celach rozrywkowych :D Więc jesli chcesz wpisuj się tutaj u nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to wróciłam z dalekiej podrózy, cały dzień zwracałamt:P sorki:) już lepiej. mrożno i zadnego słoneczka w mojej duszy też!~! Mam dołeczka ,a staruszek w pracy :O Pa Pa Witwm nowych wodników🌻😘 Anais TY to nie martw się ja też mam smarkacza za męża:classic_cool: ;) No to idę spać 😴💤 wykończona pozdrawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekaj ---> oj, biedna Ty - jakaś grypa żoładkowa pewnie Cię dopadła .... też kiedyś to miałam, cały dzień :o straszne to było :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) szuwcia---> Ty już wiesz co;) zdrówka i niekończących się szalonych pomysłów:) 🌻 Alan----> wiecznej miłości 🌻 a tak wogóle to byłam dzisiaj na zebraniu w kościele w sprawie ferii mojej pijawy. noooo......będę naszego proboszcza po wszystkich wsiach chwaliła;) dłożył kasę na wyjazd dzieci. i to wcale nie mała kwota. opłacił podróż w jedną stronę, wycieczkę do Zakopca, ubezpieczenie dzieci na wypadek wypadku :classic_cool: no i instruktorów narciarskich. na kolonie letnie też zawsze się dorzuca. chyba go lubię ;) kurde... spaliłam durszlak i garnek:o zachciało mi się klusek na parze a że nie mam szprzętu odpowiedniego do parowania kluchów to....stwierdziłam że na durszlaku (plastikowym nota bene :o ) też się uparują. no i uparowały....ino trochu za długo się parowały:o durszlak teraz nie ma dna, zostało przyklejone do dna garnka. dobra, obiecuję że więcej nie będę gotować:P Gofra---> moja orchidea kwitnie na okrągło. polecam podlewanie jej lekko ciepłą, przegotowaną wodą i zraszanie korzeni tych co rosną na zewnątrz doniczki. aaa i najfajniej się czuje nad kaloryferem;) Anais ----> witaj:) tutaj wiek się nie liczy chociaż rozrzut jest spory ;) mój mąż jest starszy ode mnie ale czasem zachowuje się gorzej od mojej pijawy wiec...sama widzisz.... to tylko statystyka:D Czekaj---> gorzka żołądkowa i do łóżka;) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackberry69
jestem wodnikiem ze stycznia...do tej pory byłam z baranem-8-MIOLETNIAPORAżKA!!!!! teraz jest szansa na Pannę...co Wy na to???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackberry69
chyba rzeczywiście Wodniczki lutowe róznią się od styczniowych... jestem ze stycznia i mimo oceny środowiska,moja samoocena....ach szkoda gadać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Haba--->dzięki serdeczne za info,bo ja zielonka w tym temacie.Niczego konkretnego nie mogłam znaleźć,pocieszajace to ,że cały rok! Anais--->jak do tej pory to ja byłam nestorką(?)wodniczego stawika,ale nic a nic się nie pogniewam,gdy inny wodniczek trochę mnie zwolni :D Zresztą jak sama wiesz i czujesz...wiek to nie metryka,więc się nie przejmuj,sama sobie nie dorzucaj i tak jak pisze Kigana-ciesz sie tym co masz bez wywoływania zbytecznych strachów:),zresztą to i tak juz...bez znaczenia,bo my wodniki często "uroimy"sobie '"problem"ale co dziwne (i świetne zarazem),gdy go wyartkułujemy bądź podzielimy się nim..on sobie idzie precz! bo tak naprawdę był on tylko w naszej głowie.Nie wiem czy inne znaki tak mają...,ale po sobie wiem,że chwytam sie na tym. U mnie mroźno,bez śniegu jeszcze,ale miałam dziś problem z zapaleniem autka:( A wczoraj byłam na zebraniu w szkole,moja corka z innymi dziewczynkami odtańczyły taniec rodem z Bollywood :D,zawiało Indiami i było fajnie:) tym bardziej,że to moja latorośl była pomysłodawczynią i się podobałło.Chyba czułam coś na kształt dumy:D:D:D p a pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Blackbery 69,ja też jestem styczniowa..nie mam doświadczenia w zwiazku z innymi znakami jak wodniczek więc tu sie nie wypowiem,ale odnośnie samooceny...?hm,jeśli chcesz nad tym popracować to dokop się do źródełka,rozlicz i...zaakceptuj,pokochaj:) no i..uwierz temu środowisku trochę:D Sorry,że sie mądrzę..,ale może też mam z tym problem i musiałam go wyartykułowaź?;):D pozdrawiam cieplutko-zostań z nami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ Spóznione ale bardzo szczere życzenia dla Jubilatów Alan 🌻 zdrowej rodzinki i rodzenstwa dla Nadi ;-) Szuwi🌻 cobys Ty Durnowata Czamaro głowy kiedys nie zgubiła!!I zeby ta durnowatosc NIGDY Ci nie mineła!! Sciskam Was mocno i przepraszam za poslizg ;-) Bylam wczoraj u lekarza! Moje dziecko jest IDEALNIE WYMIAROWE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MA PIEKNA GŁOWKE ZEBRA KREGOSŁUPEK kosci nosowe piszczele przedramiona serduszko ORAZ CUD MIOD KOSC UDOWA! Po wymiarach komp pokazal idealnie czas narodzin jako ten wyliczony z okresu ;-) Lekarz byl dumny i ja tez! Przytyłam 2 kg-tez byl dumny! Powiem Wam życ sie chce!! No i powiedzial ze za 2 tygodnie poczuje ruchy bo jestem elegancko szczupła;-) Niezłe chimery do niego musza przychodzic ;-) że tak uważa-mowie Wam na poprawe samooceny -nic-tylko zajść w ciążę!!!!! Badzcie zdrowi!!!! Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia8 dużo całusów 😘 😘 😘 😘 abyś przez cały rok była obsypywana kwiatami[kwiat 🌻 🌻 🌻 No 100 lat♪♪♪♪♪ też w zrowiu i szczęściu :)🌻 ☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺♂☺☺☺☺☺☺☺♂☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺ ☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺ Już lepiej dzisiaj wstałam cała w skowronkach:):) Jo* i inne przyszłe mamy ,ale wam zazdroszczę, ja już dzieci nie będę miała jednak kiedy byłam w ciąży to był najpiękniejszy okres w moim życiu w tym czasie dałam sobie prawo do słabości do blędów;) zaakceptowałam co zmienić się nie da!!! Byłam kapryśna no i dumna ze pod sercem noszę najpiękniejszy cud świata😍 😍 pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich!!!! Chociaż za oknem śnieżyca , dzisiaj ze mną znacznie lepiej. Kigana, Gofra - Wy również swoim wsparciem przyczyniłyście się do tego. Wielkie dzięki. Jestem tutaj nowa więc wypada pare słów o sobie. Przyłączam do grona mam. Wychowuję dwie córki. Starsza 20 lat - studiuje chemię. Młodsza 17 lat - licealistka. Po 18 tu latach małżeństwa rozwiodłam się i mówię Wam.. nigdy bym nie przypuszczała, że w każdej chwili życie może przynieść takie zmiany. Gofra - nie chcę zajmować Twojego miejsca w tym miłym \"stawiku\", ale chętnie służę dobrym słowem i może skromną radą. O... i tu mogą mieć jakieś znaczenie moje własne doświadczenia. Pozdrawiam bardzo serdecznie i proszę nie traktujcie mnie tak straaaaasznie poważnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto kurna rozciagnął stronke???!!! 😠 Jo* też w ciąży!!!! :D Ej no kochani ja wiem że ostatnio na topiku jestem sto lat za Murzynami no ale żeby aż tak!!! :o Cos nam sie topik kurna rozmnaża!!! Ale dla mnie tam super! Becikowe będzie - imprezke sie zrobi... :D :D :D :D :D Chyba też sobie zrobie dzieciaczka - a co! :) Mamusiu chcesz być babcia??? ;) Tfu tfu! nawet tak sobie nie zartujmy bo jak sie naprawde okaze ze Szuwcia w ciązy!!!! AAAAAAAAAA!!!!!!!!!!! No a ja sie dzisiaj lenie ceły dzien bo pracowac ni sie nie chce ni cholery. I jestem okrutnie niewyspana bo wczoraj uprawiałam gorący i namietny sex do 3 w nocy :D - mianowicie wklepywałam faktury do komputerka. :o No dobra Szuwi konczyc bo Szuwi do praca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia 8 --> samych radosci spełnionej miłosci na imprezie duzo gości pełnoej zawsze gotowości w karpiu ości i duzo pomyślności i lat w szczesliwosci.. ;-) ;-) ;-) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia ----> radości i miłości wszelakiej na codzień 😍😍😍 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Benia ........................... 25 stycznia, Śląsk:classic_cool:🌻🌻 Gofra ........................... 25 stycznia,woj. lubuskie – Zielona Góra:classic_cool:🌻🌻 Diana24 ........................ 26 stycznia, woj. warm. – maz. :classic_cool:🌻🌻 Habanerka .....................28 stycznia, woj. śląskie:classic_cool:🌻🌻 Polak_krk ..................... 31 stycznia, Kraków :classic_cool:🌻🌻 Kigana .......................... 3 lutego, woj. wielkopolskie:classic_cool:🌻🌻 Koliberek ....................... 3 lutego, woj. małopolskie :classic_cool:🌻🌻 Jo*............ ............ ...... 3 lutego, Elbląg :classic_cool:🌻🌻 Czekaj ...........................3 lutego, Dolny Śląsk :classic_cool:🌻🌻 Asia2482 .........................3 lutego, woj., łódzkie :classic_cool:🌻🌻 Szuwi ........................... 5 lutego, Lublin :classic_cool:🌻🌻 Alan_Pol .........................6 lutego, woj. lubuskie :classic_cool:🌻🌻 Gosia8 .......................... 8 lutego, 33 lata, Płock:classic_cool:🌻🌻 AnaisAnais...................... 9 lutego :classic_cool:🌻 Lutek ........................... 12 lutego, woj. kujawsko – pomorskie :classic_cool:🌻 Tailitu..........................13 lutego, 24 lata, Grudziądz:classic_cool:🌻 Isa ...............................16 lutego, 32 lata, Warszawa:classic_cool:🌻 Evergreen .......................17 lutego, 22 lata, woj. wielkopolskie:classic_cool:🌻 Sarkana .........................17 lutego, 34 lata, woj. zachodnio – pomorskie:classic_cool:🌻 Siedemnastka lutowa ........ 17 lutego, 33 lata, woj. dolnosląskie :classic_cool:🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tej , co stronkę rozciągnęła będzie wybaczone :D Jo 😍 Gofra ---> fajnie, że dziewczyny zatańczyły coś innego Bo w tej chwili tanczą tak jak w teledyskach fajnie też wygląda - jak się postarają, ale to u Twojej córci musiało być mistrzowskie :) Masz prawo byc dumna :D Haba ----> proboszcz faktycznie błysnął :) a dzieciaki pojadą sobie na wakacje - fajnie. A co do garnka i durszlaka - myslę, że sama wymyslisz, jak ugotowac te kluchy bez katastrofy;) Anais ---> wpisałam Cie do tabelki, mam nadzieję, że bedziesz czesto zagladać.Mam nadzieję, że Twój ukochany zrobi Ci jakąś miłą niespodziankę i bedziesz miała super urodziny. Co do związku z Panną - trudno powiedzieć. Panny są specyficzne i trzeba - jak z wszystkim rozpatrywać to indywidualnie. Dziś kolega będzie łączył nasze komputery - mam nadzieję, że bez katastrof. Trzymajcie kciuki ;) Pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia8--->🌻🌻🌻wszystko co się szczęściem zwie-niech nie ominie Cię❤️❤️🌻[kwiat👄👄 ,napisz jakim ciastem uraczyłaś gosci?,bo ja zbieram nowości:D a nie będę latała po innych topikach,bo czasu brak:( Jo--> ślicznie opisujesz swój stan:)i aż dusza śpiewa,gdy piszesz "świat jest piękny"czy inna pochwałę życia...,bo przy tym ogólnym narzekaniu to aż się ciepło robi na takie słowa:) U mnie też się odzywa jakiś zapóźniały instynkt macierzyński,bo wzruszają mnie ostatnio małe dzieci i...lalki,misie itp:D może czas babcią być,ale moja się coś nie kwapi.. Anais,nie obawiaj się zbyt poważnego traktowania :D:D::D na to jesteśmy zbyt niepoważne:D;):D,więc czuj się swobodnie i dziel tym co Ci w duszy gra:)a na początek zdradź z jakiego regionu Polski jestes?:) no i napisz co robisz,ze wyglądasz jak modelka,bo ja kurna zaczynam w kompleksy wpadac:D ze swoim apetytem i jego następstwami:)-niby mam dość a wcale nie!:D:P u mnie dalej zima..już ze śniegiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje wszystkim za życzenia 👄 nie wiem dlaczego i zupełnie bez powodu jestem dziś od rana zadowolona :) i ciągle powtarzam sobie że dziś jest pierwszy dzień z reszty mojego wspaniałego cudownego życia :D ;) może dlatego, że w tym roku dzień urodzin przypada w czwartek który jest rzeczywistym dniem moich urodzin :) i mimo że urodziłam się ok 5:35 rano to jestem strasznym śpiochem :P i cały dzień słucham Psałterza wrześniowy Rubika :) Gofra --> jest mój ulubiony jabłecznik z budyniem :D i rolada ze sklepu :P pozdrawiam gorąco ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×