Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

ja tylko machnę bo bilans wysysa ze mnie całą energię:(:o niechby zabrał sie za ten tłuszcz z boczków to bedę mu wdzieczna ;) całusy na weekend 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Witam , a to pech internet nie dziłał elektryczność się zepsula , pralka ktora była naprawiana została zepsut , musiałam kupić nowa Okna nowe przeciekają , sąsiad narzeka że za długo chodzi wiertarka w moim domu(robiłam nową ubikację). Sedes , który hydraulik zakładał pękł(400zł). Zgubiłam złotą branzoletke , syn grypa , angina, angina ,grypa:classic_cool: Oto bilans mojego NOWEGO ROKU . Haba myślę że wój bilans będzie przebiegał lepiej, czego ći życzę. Pomyśl o marcu jak będzie dobrze kiedy już po wszystkim. Ja to zawsze bałam się biegłych,. Gosia kawa to napój , który poprawia samopoczucie, ale także wspaniale działa na serce, oczywiście w rozsądnych ilosciach. To dczemu chcesz sskończyć z chwilą relaksu i przyjemności? Kigana miłego wypoczynku ,wróć cała. Karpacz to miejsce i wspomnienia moich młodych lat, często bywałam z naszą paką. W Legnicy pada , szklana pogoda Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Warszawy dotarłam bez problemu :P wstałam z tej okazji o 5:30 - to był szok dla mojego organizmu ;) i nawet w drodze do Pałacu Kultury się nie zgubiłam (miałam tylko 10 minut - przystanek przy Złotych Tarasach) :) Ever--> za windę nic nie płaciłam :) płaci się chyba za tę co na samą górę wiezie i ona szybciej jedzie :) czekaj --> ja bardziej od uzależnienia chcę się uwolnić a nie od samej kawy :) chcę napić się kawy tak po prostu bo mam na to ochotę a nie dlatego że muszę, bo inaczej umrę :P ;) 🌻 też się pączków najadłam :D zaczęłam pić ocet jabłkowy w nadziei że choć trochę ograniczy mój pociąg do jedzenia ;) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kigana 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Koliberek🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Jo*🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Czekaj 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Mariolla 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 sto lat w szczesciu milosci i zdrowiu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...hej cudne wodniczki....mój dzień to dzisiaj...i znowu (po raz n-ty) mam 30-te urodziny....hihi aby tak dalej.... moja corcia życzyła mi dzisiaj dolszych wspaniałych trzydziestek....całuski i uśmiechy dla Wszystkich...miłej niedzieli..pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiejszym solenizantom: Kigana 👄 Koli 👄 Jo* 👄 Czekaj 👄 Mariolla 👄 życzę Wam powodzenia, apetytu do jedzenia, forsy dużo, dzieci kupę, fajną pracę i chałupę! :D 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kigana 🌻 Koli 🌻 Jo 🌻 Czekaj 🌻 Mariolla 🌻 Kochane jubilatki, niech moc będzie z Wami do końca świat bądźcie z nami pieniędzy niech Wam przybywa szczęścia niech nie ubywa kariera niech się rozwija zło wszelkie niech Was omija miłości wiele niech Wam okażą rodzina i przyjaciele tego życzę Wam dziewczęta ja- Lutek 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wodnikowe dusze🖐️ Drogim Jubilatkom weszłam złożyć wszystkiego NAJ! Kigana Koli Jo Czekaj Marolla uśmiech i radość niech w Waszym sercu gości, niech każdy poranek słońcem Was wita. Szczęścia, pięknej miłości, a nade wszystko zdrowia i pogody ducha.🌻🌻🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Wodniczki! Gofra 🌻 oraz Habanerka 🌻 - z okazji minionych urodzin życzenia Wam pragnę złożyć (spóźnione..ale przecież szczere) : zdrowia, szczęścia i radości oraz spełnienia marzeń! kigana 🌻dla Ciebie szczególne życzenia ❤️ spełnienia planów, miłości i zdrowia oraz wymarzonego domu bez uciążliwych sąsiadów :D Koliberek 🌻 Jo* 🌻 Czekaj 🌻 Mariolla 🌻 Dzisiejszym solenizantkom życzę wszystkiego najlepszego, pogody ducha, szczęścia i spełnienia marzeń! Pozdrawiam ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuję za zyczenia :D wszystkim jubilatkom wczorajszym i dzisiejszym życze samych pomyslnych dni 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dziękuję za życzenia😘. Tort zjedzony , sama robiłam, prezenty ciekawe, tylko ja jakaś nieswoja, znowu o rok starsza Pa Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za zyczenia.i pamiec. Ever-->🌻 jestem z ciebie dumna Szuwi-->🌻 z Ciebie toże Mi sie zyczenia nie spelniaja..moze Isa zmieni tą regułe :-P obyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy Wszystkim z 03 lutego-pomyslnosci zdrowia i 6 w totka.....zaraz po mnie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szuwi obecnie z wawy zycze Ci zeby zycie bylo pelne slodkich niespodzianek:) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szuwi wszystkiego dobrego😘 🌻 STO LAT STO LAT Ale brzydko , ciagle pada , szaro . Tak mi brak słońca ,.ze zaliczyłam solarium. pa pa do napisania pozdrawiam wszystkich Pracownik budowy przychodzi do majstra i oznajmia mi: - Łopata mi się złamała. - To oprzyj się o beteniarkę - odpowiada tamten.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoznione ale jeszcze cieple zyczenia zdrowia, szczescia, zadowolenia z zycia i MIŁOSCI dla Kigany 🌻 Koliberka 🌻 Jo 🌻 Czekaj 🌻 Marioli 🌻 i dla Szuwi 🌻 troche cieplejsze bo z wczoraj;) wybaczcie ze dopiero dzis pisze, ale jutro mam egzamin i w zwiazku z tym cierpie na absolutny brak czasu Do tego grypa szaleje mi w domu i to w swojej okropnej jelitowej odmianie wiec sie bronie jak moge bo egzaminow nikt za mnie nie zda jak mnie uziemi... a musze zdac! bo ferie chce miec! bo...... jade na koncert The Cure!!!:D:D:D zmykam sie pakowac, niedlugo mam autobus do Łodzi 🖐️ Milego dnia!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szuwi 🌻 choć zaległe, ale szczere--> 100 lat z Nami, powodzenia we wszystkich zamierzeniach,spełnienia marzeń , zdrowia i miłości Gosia---> 🌻 zdrowia szczęścia i słodyczy pogoda trzeba przyznać iście wodnikowa, bo gdzie człowiek się nie ruszy --> mokro coś resztki mojego mózgu dziś się buntują --> idę jakiegoś młotka zastosować :D pozdrawiam, miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam wszyskich😘. w Legnicy słońce wreszcie:), ale duży wiatr. Jutro czeka mnie ciężki dzień laryngolog zadecydował płukanie ucha , trochę się boję:p W poniedziałek muszę zaliczyć dętystę , plombi mi wypadła, oj nieciekawie zaczyna się ten rok dla mnie; nawet ksiądz , zapomniał podać mi rękę ,kiedy był po kolędzie ;) Jestem dobrej myśli zła farsa minie No to dosyć narzekania, życzę miłego dnia . Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosjanin przychodzi do dentysty. -Ten zagląda do jego pełnej złotych zębów buzi, po czym pyta: - Wlaściwie to nie wiem, co mam tu leczyć. _ Chciałbym założyć alarm _ oznajmia pacjęt.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szuwi--> 100 lat 👄 i tak dla przypomnienia ;) Gofra ........................... 25 stycznia,woj. lubuskie – Zielona Góra Habanerka .....................28 stycznia, woj. śląskie Kigana .......................... 3 lutego, woj. wielkopolskie Koliberek ....................... 3 lutego, woj. małopolskie Jo*............ ............ ...... 3 lutego,Elbląg Czekaj ...........................3 lutego, Dolny Śląsk Mariolla ........................... 3 lutego Szuwi ........................... 5 lutego,Lublin Gosia8 .......................... 8 lutego, Płock Lutek ........................... 12 lutego, woj. kujawsko – pomorskie Tailitu..........................13 lutego,Grudziądz Isa ...............................16 lutego, Warszawa Evergreen .......................17 lutego, woj. wielkopolskie Sarkana .........................17 lutego,woj. zachodnio – pomorskie u mnie dziś ponuro i deszczowo :( ale niedługo wiosna :) 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....wodniczki kochane...dziękuję za życzenia i wzajemnie ...dla solenizantów...samych słonecznych , radosnych i zdrowych dni...miesięcy....lat. Moje dni uciekają jak szalone...poniedziałek...i zaraz piątek, albo i sobota... ale widze(czytam) że i Wy młode laseczki intensywnie żyjecie.. A ja czekam na wiosnę(znowu)...taką z kwiatkami..trawką zieloną...ptaszkami...i słoneczkiem...Kocham ciepełko....myślę że ta wiosna jest tuż za rogiem..pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....ale mam zaskok...widzę że Gofra to moja "sąsiadka"....hej...cieszę się. ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ciepło wszystkie wodniczki👄,jutro nie będę miała jak to już dzisiaj posyłam Gosi urodzinową karteczkę http://www.samre.info/kartki/74/kartka74.htm l Mariolla,noooo faktycznie masz "zaskok":D ja Cię nawet powitałam na topiku jak sąsiadeczkę,ale bez odzewu...no to cicho byłam:D,ale jak już "zaskoczyłaś"to może jakieś bliższe spotkanie 3 stopnia?:D:Dodezwij się na pocztę:) pozdrawiam Cię cieplutko👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :* Jak zwykle spóźnione, ale szczere życzenia urodzinowe, dużo szczęścia w miłości, pociechy z dzieci, zwłaszcza tych najmłodszych :) no i wszystkim życzęwspaniałej pracy, oczywiście z dużą kasą i wspaniały szefem :) Gosiu tobie oczywiście życzę tego samego, ale już na jutro, bo znając życie albo nie będę mogła wejść, albo zapomnę :P nie ma to jak roztrzepana wodniczka :* A tak na marginesie mam ogromnego doła, ale tylko prywatnego, bo w pracy jest wszystko ok. I coś mi się wydaje, że muszę przejrzeć co nam w gwiazdach zapisali, bo zawsze trochę prawdy tam jest. A teraz zmykam, pa pa :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Wróciłam wczoraj i nie miałam już siły, by cokolwiek napisać. Dziękuję wszystkim za życzenia 😍 I składam spóźnione dla moich astrologicznych bliźniaczek: Koliberka, Czekaj, Jo, Mariolli 🌻 niech się Wam szczęści, dzieci zdrowo rosną, ogródki rozkwitają, szóstki w totka się trafiają :D 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Szuwi 🌻 powodzenia w stolicy 😍 Gosia 🌻 zdrówka, miłości, powodzenia w pracy :D Hektor 55.......................... 23 stycznia, Rybnik :classic_cool: Gofra ........................... 25 stycznia,woj. lubuskie – Zielona Góra:classic_cool: Habanerka .....................28 stycznia, woj. śląskie :classic_cool: Kigana .......................... 3 lutego, woj. wielkopolskie :classic_cool: Koliberek ....................... 3 lutego, woj. małopolskie :classic_cool: Jo*............ ............ ...... 3 lutego,Elbląg :classic_cool: Czekaj ...........................3 lutego, Dolny Śląsk :classic_cool: Mariolla ........................... 3 lutego :classic_cool: Szuwi ........................... 5 lutego,Lublin/Warszawa :classic_cool: Gosia8 .......................... 8 lutego, Płock :classic_cool: Lutek ........................... 12 lutego, woj. kujawsko – pomorskie Tailitu..........................13 lutego,Grudziądz Isa ...............................16 lutego, Warszawa Evergreen .......................17 lutego, woj. wielkopolskie Sarkana .........................17 lutego,woj. zachodnio – pomorskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to teraz pisze dalej, bo mam braki hehe.... Isa, o tamtej godzinie to ja wstawałam, mieliśmy pociąg o 4.30, jeszcze zdążyłam kompa włączyć :) Czekaj ---> płukanie ucha to nic wielkiego, czasem trzeba. A jak dobrze będziesz po tym zabiegu słyszeć !! Co do dentysty, to ja mam oswojonego - czy raczej oswojoną, więc to też dla mnie żaden wielki problem, ale dla takiego np. Postrzeleńca ..... :P więc rozumiem. Ferie u nas powoli się kończą :(, te dla mnie były super, bo w sumie 2 tyg. gdzieś się po Polsce bujałam. W górach wysoko pełno śniegu, w Karpaczu pełno narciarzy - my w tym roku jeszcze się na to szaleństwo nie skusiliśmy :P Ale na Śnieżkę weszliśmy - wejście jak wejście, ale zejście ;) część trasy pokonaliśmy zjeżdżając na tyłkach - inaczej się nie dało i tak było najbezpieczniej. Dookoła totalna zima, niesamowity kontrast z Karpaczem, gdzie śniegu nie było. Czas jednak powrócić do prozy życia ..... moja łazienka wygląda jak z reklamy, tej o koszmarnym śnie pewnej pani, której się śni popsuta pralka. Moja popsuta nie jest, na szczęscie, ale tyle prania to chyba nigdy jeszcze nie miałam :D:D:D No cóż, życzę Wam miłego dnia, u nas spoza mgły jakby się słoneczko przebija, też już chyba czuć wiosnę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 🌻 🌻 ....te kwiatki dla solenizantki. Śpiewam Tobie sto lat...sto lat....tak na marginesie to dobrze że nie słyszysz...hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gocha ----> STO LAT STO LAT kup dzisiaj zdrapkę ... wygrasz! Kigana witamy ,ale Ci zazdroszczę to mwspaniale że jesteś zadowolona z wypoczynku:) Laryngolog zaliczony , ale to nie koniec powtórka z rozrywki :P Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprzedawca wyjaśnia klientowi zasady zakupu towaru na raty: - Najpierw płaci pan małą sume, a potem nie płaci pan ani grosza przez pół roku. Zdziwiony klient: - To pan mnie zna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×