Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Cześć Upał - pisklaki ledwo co zipią . isa ----> gratulacje , dla Ciebie i dla Twojego dziecka , można być dumnym , aby tak dalej ... z całego serca życzę. 🌻 :D Może wiecie czy to już dobra cena truskawek , aby zamrozić? pa pa kochane wodniczki😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekaj nie wiem czy dobra cena:) ale pogoda dobra, beda slodkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie Wodniczki 🌻 🌻 🌻 Witam po długiej nieobecności :D Zdałam egzamin na prawko za drugim razem, nie dałam się tym razem sprowokować rowerzyście :P pod koniec egzaminu wyłonił się pijany starszy pan na jeszcze starszym rowerku, na wielkim skrzyżowaniu! Odczekałam, jadąc za nim powolutku i w pierwszym możliwym miejscu wyprzedziłam \"przeszkodę\" prawie z piskiem opon, aż egzaminator się uśmiechnął :D Mam jeszcze jedną wiadomość... ...jestem w ciąży! Termin na luty, więc moja dzidzia to będzie Wodniczek! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weszłam coby chociaż machnąć a tu proszę..... Sarkana --> gratulacje !!! dobre nowiny zawsze chodzą parami :D i do tego Wodniczek :D z numerologii to roku urodzenia będzie miał liczbę mistrzowską \"11\" :) Isa --> gratuluję uzdolnionej pijawy :D :D :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarkano ---> gratulacje 🌻 :D Coś podejrzana sprawa z tymi rowerzystami :o może mają ich na stanie i wypuszczają na kursantów specjalnie?? A gdzie zdawałas? W Szczecinie? No i druga wiadomość - super :) Pozdrowienia dla wszystkich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Sarkano super, super :) Życze wszelkiej pomyslnosci o szczęśliwego rozwiązania :) Pozdrawiam wszystkich Koli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och! z wrażenia na wspaniałą wiadomość Sarkany pusty post poszedł:D-GRATULACJE!👄 pozdrowienia dla wszystkich szuwarków!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jeszcze nie wierzę w TO szczęście, ale dzisiejsze poranne (leciutkie) mdłości skutecznie mi to uświadamiają :D Gosia---- mistrzowska 11 - mi taka też wychodzi z daty urodzenia :P będziemy się świetnie dogadywać :) i jeszcze wodniś, termin ok. 14 luty ❤️ Kigana----- zdawałam w Koszalinie i trafiłam na tego samego egzaminatora, co za pierwszym razem, (a jest ich chyba 14-tu) i śmiał się, że rowerzyści na mnie czyhają :D Koliberku ----- dziękuję 🌻 Gofra ----- staraliśmy się już jakiś czas i niby byłam przygotowana na tą wiadomość, ale jak zobaczyłam 2 krechy na teście, to też zaniemówiłam z wrażenia.. niesamowite przeżycie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarkano, prezent na urodziny będziesz miała :) Ale mi zimno :o Kurde, nie lubię zimna :o wolę te piękne upały, które były jeszcze nie tak dawno temu. Przeciez mogło popadać i znów słoneczko. Zaczynam wypisywać świadectwa. Swoją drogą, dyrektor obiecywał w zeszłym roku kupno programu do świadectw, ale niestety, niestety :( trzeba samemu rączkę zmęczyc, albo pisarza nadwornego wynająć .... Miłego dnia wszystkim życzę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kigana --> gdzie te zimno ????? ja z utęsknieniem czekałam i nadal czekam na deszcz :) bo trawa pod oknami prawie wypalona przez słońce :O Sarkana --> ja jakiś czas temu zainteresowałam się numerologią :) i powiem ci, że jeśli dasz radę przeciągnąć do 17 ;) to twoje dziecko urodziłoby się pod szczęśliwą gwiazdą :D 17 to szczególna ochrona sił wyższych i osoba zawsze spada na 4 łapy :D 🌻 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Trochę mnie tu nie było, a tu tyle nowych wiadomości:D Sarkana ---> podwójne gratulacje😘🌻 A to ci nowina, i te mdłości...:D Kigana miłego wypisywania...:P Tylko się nie pomyl ;) Ja dzisiaj leniuchuję , trochę czytam , trochę śpię trochę oglądam telewizje. Starszy syneczek wyręczył mnie , obiad ugotował, leczo pycha palce lizać. Młodszy syneczek zrobił leguminę mnia mniam... O jak dobrze ...:D Pa pa wodniczki kochane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia, u nas zimno :o deszcz popadał wczoraj, a dziś wiało jak na biegunie północnym, oczywiście. Teraz trochę słońce świeci, ale co z tego?? Czekaj, zepsułam dwa świadectwa :o ( w środę chyba) i to 2 razy przy tej samej osobie 😠 , więc odłożyłam to całe barachło na trzy dni i dziś już ok. Pewnie, gdybym się pomyliła na korzyść ,to nic by nie było, ale gdybym wpisała niższą ocenę .... i tak jeszcze druga osoba je sprawdzi. Wydaje mi sie ,że Sarkana ma 17.02 urodziny :) i Ever też, więc mogą coś na ten temat powiedzieć ;) Zmęczyła mnie ta sobota :o Pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry[ cześć] wodniczki kochane😘 W Legnicy pochmurno i zimno: A już myślałam że wybiorę się na wycieczkę rowerową. Pisklaki mają się dobrze jedno jajo nie wykluło się. Na moim balkonie jest 5 pustułek. A ja jaj po co mi było tyle jaj...:D Kigana ---> Ta końcówka w szkole dość pracowita jest... Pomyśl o wakacjach o dość długim odpoczynku, a to już niebawem:D🌻 Sarkana życzę delikatnych mdłości. Pa pa może jeszcze się odezwę dzisiaj.Jakiś żarcik...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie rozpadało ! Wiatr też dokucza , dzisiaj telewizorek , gazetka , krzyżówka ..., siostra wydzwania , abym odwiedziła ja , ale mi się bardzo nie chce. Posiedzę w domku jutro nowy tydzień , czeka mnie trochę załatwiania spraw biurowych zusy i te inne ...:P och jak ja tego nie lubie. -------------------------------------------- Mały Jaś odmawia paciorek: - Proszę Cię Boziu, zabierz witaminy z sałaty , warzyw oraz owoców i przenieś je do czekolady , keczupu oraz frytek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekaj, z radością o tym myślę :D:D:D Jutro idę posiedzieć w komisji, technika piszą teoretyczny egzamin potwierdzający kwalifikacje zawodowe. A reszta ma wolne. Zresztą i tak już mało kto przychodzi do szkoły. W podstawówkach chodzą do samego końca, a tu już wcześniej sobie robią luzik :P U nas też popadało, powiało, ale teraz wyszło słońce i jest ciepło. I tak sobie niedziela mija ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam,ojej i niedziela minęła i poniedziałek...oj! stanowczo za szybko mija!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a swoją drogą- Co za czasy, Polak wygrał niemieckim bolidem, a Niemcy polskim napastnikiem... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) w końcu trochę prywaty w pracy ;) mogę poleniuchować trochę. Sarkana!!!!!! moje gratulacje:) dzieciaczki to szczęście za które nie da się zapłacić kartą master card:D Isa---> gratuluję pijawki:) ja też się pochwalę swoją, a co!! piąta klasa zamknięta świadectwem z paskiem:) zuch chłopak:D tylko tyle zdołałam przeczytać bo jak na złość to dzisiaj zapomniałam okularów i ślepam jak krecik:o ale obiecuję że nadrobię czytanie. Informuję że moja mała pijawka ma już 2 zęby z których robi użytek dość skutecznie (czytaj: gryzie wszystko i wszystkich:D), nie usiedzi w jednym miejscu, najchętniej to by spała w pionie. no i cały czas ujawniają się jej talenta w stronę muzyki. rozśpiewane dziewczę że hej:D a do piosenki o Dorotce to nawet nózią przytupuje ;) jeszcze miesiąc i URLOP!!! to będzie najdłuższy miesiac w tym roku chyba:) tym bardziej że Gązo gdzieś po Słupsku szaleje a ja biedna sama z dzieciami jestem w domku. ale niech tylko wróci w domowe pielesze to ja mu pokażę jak się dzieci za nim stęskniły :D to na razie tyle ściskam wszystkich bez wyjątku:) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam kilka dni radości.. nie zdążyłam jeszcze sobie tego szczęścia tak naprawdę uświadomić i.. odeszło... Dostałam silnego krwawienia i bolesnych skurczy dziś w nocy. Teraz już nic nie boli.. nie mam siły iść do lekarza, bo właściwie po co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytałam:D Gofra---> jako były anemik polecam Ci tablety które łykają kobitki zaciażone. falvit się to zwie i nie kosztuje majątku a poza tym przyjazne dla ogranizmu. oczywiście najlepsze witaminy w owocach i warzywach ale wiem co przeżywasz pijąc sok z buraków ;) oj opiłam sie go hektolitrami a później starsza pijawa miała próchnicę bo za dużo żelaza organizm przyswoił:o jak nie kijem to pałą:D Koli---> nie zgadzam się z Tobą ze stateczne męzatki nie przezywają motylków :P wystarczy raz na jakiś czas wysłać ślubnego w dłuższą delegację, najlepiej skoszarowac go gdzieś gdzie nie ma dostępu do cudów techniki łącznie z telefonem. oj!! wtedy są motyle giganty:D Ever----> mimo wszystko zazdroszczę Ci tych motylków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarkana---> nawet nie wiesz jak mi przykro:( jesteś pewna że to koniec? idź może nie wszystko stracone. z Mają też tak miałam....krwotok w nocy, szpital i udało się. trzymam kciuki kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Sarkano:( wiązkę milosci do Ciebie ślę i zdrowej energii. Nadzieja umiera ostatnia...Trzymaj się,jesteś taka młoda,ale przeżyj to co przeżyć musisz,w sensie -doswiadcz.Przytulam Ciebie i buziaczek posyłam. Haba,dzięki wielkie!nie wpadlam na to:)napewno zakupię ten Falvit. pozdrawiam szuwarowy stawik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarkano, trzymaj się, moze faktycznie nie wszystko stracone 😍 Jestem tak zmęczona, że aż zła na wszystko :o ale zdaję sobie sprawę z takich stanów i się hamuję, by komuś niewinnemu się nie dostało :o Dziś mieliśmy radę, trwała trochę ponad 3 godziny, świadectwa wypisane, jeszcze arkusze i parę takich tam pierdołek, ale to już jutro, pojutrze, dziś mam dosyć. Miłych snów 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Sarkano ----> ? :D W Legnicy znowu pochmurno :O Ależ miałam zdarzenie wybrałam się na wycieczkę rowerową , jadę a tu nagle pedał odpadł ... ile stresu :P 7 km na piechtę...:P Moje pisklaki strasznie szybko rosną , ale nie srają w swoje gniazdo :D habanerka ---> gratulacje 😘 Napiszę o swoim syneczku ...? jeden praca mgr. a drugi koniec gimnazjum... i to wszystko w tym roku...:P :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kigana ------. Ty to masz dobrze , już prawie wakacje... ciężka praca ...!!! była no wytrzymaj jeszcze trochę.:P Gofra ---. oj stanowczo za szybko mija niedziela i poniedziałek :O Haba ---> niech cie gryzie bo już chce konkretnego jedzenia:D pa pa wodniczki kochane , aby inne zodiaki miały takie dzieci jak my;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×