Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

hejka:D a ja z kolezanka przez telefon ustawiam sie od miesiaca na spotkanie i guzik nam z tego wychodzi:P i wszystkich telefonicznie musimy obgadac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Telefon i inne elektroniczne gadżety to chyba znak czasu ;) Miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam :) u mnie telefon jest podstawowym elementem łączności :) no i jeszcze mejlik :);) ponieważ jestem dośc rozbieganą osobą to wszelkie imprezy i spotkania ustalamy zaesze telefonicznie :) papa do jutra :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dziś chlapowato było :O ale w miarę ciepło, więc nie najgorzej :) u mnie też telefon, mail i oczywiście gg to podstawowa łączność :) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 HOROSKOP NA MARZEC 2009 Wodnik Odnowisz stare przyjaźnie. Ktoś pomoże ci w realizacji ambitnego pomysłu lub da ci wskazówkę, dzięki której pokonasz konkurentów. Jeśli szukasz lepszej pracy, to teraz masz szansę otrzymać ciekawą ofertę. Nie obawiaj się nawet zmienić branży! W sprawach osobistych czeka cię trochę zamieszania. Bliska osoba liczyć będzie na więcej zaangażowania z twojej strony. Nie zawiedź jej zaufania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Przed chwilką znalazłam dowcip: - Co optymista widzi na cmentarzu? - Same plusy !! Horoskop na marzec ciekawy, nie powiem. Zresztą zawsze są ciekawe. I zawsze dla każdego coś miłego ;) To narazie miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️pozdrawiam ciepło.U mnie niczym w kalejdoskopie brrr,Młodzi się zdecydowali na podróż poślubną zamiast wesela i termin na maj nie czerwiec...trochę się dzieje a najbardziej w mojej głowie!:D Mam do zrzucenia 5 kg lekko,buuuuuuuu (to taka motywacja) a tak ogólnie to pogoda mnie nie nastraja..buziaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajmuję się wyrobem biżuterii srebrnej z kryształami Swarovskiego i kamieniami półszlachetnymi. Oferuję biżuterię wykonaną na zamówienie a także gotową, którą wystawiam na Allegro, bardzo konkurencyjne ceny, wysyłkę gratis. Jeśli coś Ci się podoba, chciałabyś w innym kolorze lub szukasz prezentu, który Cię nie zrujnuje skontaktuj się ze mną. Na pewno dogadamy się co do ceny http://aukcja.onet.pl/show_user_auctions.php?uid=10623441

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobitki u nas jakies deszcze niespokojne nawiedzają świat :)pododa jest beznasdziejna :O nastrój tez:O gofro jak ci sie uda zzrucic te 5-ilo to napisz jakim sposobem bo też mam zbede 5 kilo :) to znaczy jatak uwazam hehe -Yeti nie:) pozdrowioka dla wszyskich :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok,napiszę:D pozdrawiam i miłego łykenda życzę:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PS,Jako kinomaniaczka polecam gorąco film Slumdog Millionaire.Zasłużone te 8 oskarów wg mnie.Dziś chyba premiera..?-polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pieknie w samo rano:) pogoda jest tak porabana ze brak słów.wczoraj bylo juz calkiem sucho a w nocy spadlo troche sniegu i przykryło trawe a od rana swieci piekne słońce i jest piekna wiosenna pogoda ,tak wiec za chwile znowu bedzie bloto :O nastrój już znacznie lepszy chociaz do ideału jeszcze daleko ;) moja córka musiała uśpic swoją świnke morską ,którą miała 3,5 roku bo po zabiegu skracania zębów wystąpiły jakieś komplikacje i chociaż wpakowała troche kasy to nic to nie dało :( ale mój\" zięciuś\" stanął na wysokości zadania i zamówił dla niej kota rosyjskiego {taki błękitny)co się właśnie urodził gdzieś w Rzeszowie i odbiorą go dopiero w kwietniu jak już będzie go można od matki oddzielić . dziś mam wolne więc sprzątanie,pranie,zakupy ;):) bo jak ogólnie wiadomo dzień bez pracy to dzień stracony ;):P miłej soboty życzę :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Widać z Twojego postu, Nietoperko, ze nastrój masz lepszy :D Tak to już jest ze zwierzakami, że człowiek się doń przyzwyczaja, one po paru latach odchodzą i jest przykro .... Nawet, jesli to jest chomik, czy świnka morska. Kiciuś na pewno będzie śliczny :) zresztą ja bardzo lubię koty i prawie wszystkie są dla mnie sliczne, słodkie i w ogóle :D Pogoda ;) u nas wczoraj popadało, ale deszcz, a dziś świeci piękne słońce - póki co. Cóż, w marcu, jak w garncu .... Miłego dnia wszystkim życzę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry bardzo :) pogoda jest super! lekki mrozik i piękne słoneczko :) właśnie wróciłam z porannego szaleństwa ogrodowego ;) mój kompan leży jak śledż na dywanie z wywalonym ozorem :) oczywiscie mam na myśli Aresa nie Yeti ;):P:) zmykam pobrać jakąś kawke i wystrugać jakieś lekkie śniadanie ;)jeszcze tu zajrze a narazie miłej niedzieli życzę :D Kigano stronka fajna :) mam zdjęcie tego jej maluśkiego koteczka ale kurde nie umiem go przesłać :O no cóż , sprawy techniczne zawsze byly dla mnie czarną magią :P taki już ze mnie niedouczony nietoperz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Nietoperko, ja też nigdy zdjęć w ten sposób nie pokazywałam, ale można wrzucić je na jakiś serwer np. fotosik, a potem dać link do tego zdjęcia. Nie masz się więc co czerwienić hehe ..... W moim mieście na ulice ruszyły motory i quady - masakra :o i szpan w większości przypadków :o No ale cóż .... Gofra, powodzenia w odchudzaniu :D ale na pewno zaprezentujecie się godnie - jako rodzice panny młodej - odchudzeni lub nie :) Miłego dnia wszystkim 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale u mnie super słoneczko od rana :) Nietoperku a masz jeszcze tę stronę Aresa na Pupilach? to może tam wrzuć zdjęcie miłej niedzieli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki :) Wszystkim gorąco dziękuję za życzenia, jak bym mogła przesłałabym Wam ciasto urodzinowe :) podobno było pyszne :P Bardzo się cieszę, że przez cały weekend było ładne słneczko. można było sie trochę nacieszyć piękną pogodą. Kundel był rano na spacerze z rodzicami (w końcu muszą odrobić tygodniową nieobecność), później mnie wymęczył i padł jak zabity około obiadu. Tacie udało się (nareszcie) ogrodzić działkę, miejmy nadzieję, żejuż dziki zwierzaki nie będą wchodzić. Nietoperku, a nie lepiej było przygarnąć jakiegoś dachowca, te rasowe to miewają za duże fochy. A zdjęcia zawsze można wysłać na maila. Ostatnio ze znajmymi rozmawialiśmy na temat spływów kajakowych i już nie mogę się doczekać wakacji :) Póki co dobrej nocy :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam zdjęcia ze ślubu i takie tam inne, Gosia i Nietoperek proszone są o uaktualnienie maili!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Paula dzięki za fotki! Podobały mi się bardzo buciki weselne:) estem pierwsza? witam miło gorącą kawką i śniadaniem wg życzenia-mam wenę wiec mogę robić:) U mnie wiosny dalej nie widać,co prawda śnieg z deszczem popłynął ,ale nie jest fajnie... Mieliśmy pracowity weekend, bo od lokalu do lokalu jeździliśmy by coś zaklepać na przyjęcie weselne.Było o tyle ciężko,że niby w lokalach jest zakaz palenia a jednak jest to niby...parę ładnych lokali odpadło ze względu na zapach w godzinach wieczornych.Dziś mam spotkanie z przyszłymi teściami córki i mam nadzieję,że uda się "zaklepać"palmiarnię tzn miejsce w palmiarni:D w korzystnej cenie,tam jest cudnie!jak na takie przyjęcie.Trzymajcie kciuki by było wolne i ceny dla nas:)Datę już mają ustaloną-16 maj.Mam nadzieję ,że wiosna będzie w pełni..:)pozdrawiam ciepło wszystkie.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słoneczne dzień dobry :) Paula mój mail pod nikiem jest jak najbardziej stały i aktualny :) i nigdy niezmieniany :) miłego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula zdjęcia suuuuper!! a film slumdog fajny:D juz bylam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozsypała sie sól - będzie kłótnia. Rozsypał sie cukier - na zgodę. Rozsypała sie kokaina - będą wizje. Upadł widelec - ktoś przyjdzie. Upadło mydło - oczekuj nieoczekiwanego. Jaskółki nisko latają - będzie deszcz. Krowy nisko latają - rozsypała sie kokaina. Pękło lustro - będzie nieszczęście. Pękł rozporek - będzie wstyd. Mniejszy lub większy... Pękła prezerwatywa - lepiej, żeby pękło lustro. Swędzi nos - będzie pijaństwo. Swędzi dupa - mydło upadło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Paula, dzięki za zdjęcia :) To się wybalowałas na dwóch swoich weselach ;) A buciki to ja miałam podobne na swoim ślubie. Do dziś zakładam je na większe imprezy, bo nie są białe, tylko ecru i pasują do moich \"wyjściówek\". Gofra ---> powodzenia na tym spotkaniu :) W maju jest chyba mniej ślubów, a więcej komunii, więc może się Wam uda załatwić upatrzoną salę. Dziś miałam od razu 8 lekcji - nie ma to jak zacząć mocnym akcentem powrót po wolnym do pracy :D Nie było tak źle, może jakoweś nowe siły we mnie wstąpiły ??? Chociaż tego nie czuję ?? Miłego wieczoru 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wrocilam po calym dniu z pracy i padnieta jestem wiec tylko pomacham 🖐️ Paula moj nowy mail jest pod nickiem :)czekam na fotki do jutra :d🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koli ❤️ Paula juz zapomniala o mnie..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pięknie🖐️ Noo wczoraj to nic się nie udało! Okazuje się ,że co poniedziałek Palmiarnia nieczynna,bo jest cykliczna pielęgnacja roślin...o czym panienka kelnerka w sobotę nie zakomunikowała umawiając wstępnie właśnie na poniedziałek! Ojj ludziska.. Idziemy jutro:D w tej samej sprawie o tej samej porze hihihi A wracając do butów to córka też planuje ekri i podobny model i dlatego pewnie zwróciłam szczególną uwagę... U mnie wcześniej grypa zdziesiątkowała rodzinkę mnie omijając i chyba cieszyłam się przedwcześnie,bo od wczoraj męczy mnie niesamowity ból gardła i głowy...kysz kysz Może jakoś się wybronię jednak..?U mnie ponurasto,bez słońca,trochę chlapie deszcz i ot tak.. Pozdrawiam ciepło wszystkie.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×