Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

u mnie słońce od rana :D po za tym chora jestem 😭 no ile to może jeszcze trwać??? :O dziś już 6 dzień i żadnej poprawy więc wpadłam na pomysł i zeżarłam całą surową cebulę :O nie było to smaczne ale gardło już nie boli :) na noc też pochłonę kanapkę z cebulą :) ale co z tym męczącym katarem??? i ogólnie osłabieniem??? może któraś zna coś naturalnego i skutecznego??? czekam na porady :) z góry dziękuję 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia ---> zdrowia życze :) Na katar to mi takie granulki pomagały Cinabaris. Sprawiały, że katar łagodniał. A na wzmocnienie? To nie wiem. Może bulionik? Albo winko??A może intuicja coś Ci znów podpowie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy mnie jeszcze pamiętacie? :D całkiem trochę mnie nie było, bo......... nie miałam neta a potem komp mnie zastrajkował, teraz jeszcze nie wiem na ile wróciłam do wirtualnego świata, pożyjemy obaczymy, pozdrawiam Wszystkie stworzenia w liczbie pojedynczej i mnogiej ;) idę siem drzemnąć, bo wiosenne powietrze mnie totalnie przymuliło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isa ---> w dniu imienin życzę Tobie radości i zadowolenia. Wszystkiego dobrego 😍 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Benia – Bernadeta .....................11 lutego🌻 😍😍 Gofra – Małgorzata ....................22 lutego 🌻 😍 😍 Gosia8 – Małgorzata .................. 22 lutego 🌻 😍😍 Lutek – Małgorzata ................... 22 lutego 🌻 😍😍 Polak_krk – Tomasz ................... 7 marca 🌻 😍 😍 Koliberek – Beata ..................... 8 marca 🌻 😍😍 Sarkana – Beata ........................8 marca 🌻 😍 😍 Isa – Iza .................................16 marca 🌻 😍😍 Kigana – Lidia ..........................27 marca 🌻 😍 Czekaj – Grazyna ...................... 1 kwietnia 🌻 😍 Alan_Pol – Jerzy .......................24 kwietnia 🌻 😍 Habanerka – Iwona ....................23 maja 🌻 😍 Jo* - Joanna ............................24 maja 🌻 😍 Tailitu – Paulina .........................26 maja 🌻 😍 Evergreen – Lucyna ................... 30 czerwca 🌻 😍 Siedemnastka lutowa – Anna ........ 26 lipca 🌻 😍 Diana24- Diana ......................... 13 sierpnia🌻😍 Szuwi – Ewa ................................ 24 grudnia🌻 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lutek ---> pamiętam :) Kłopoty z komputerem .... skąd ja to znam :P. Mój ostatnio działa jakies pół godziny, a potem musi odpocząć :o brak słów, jeszcze trochę i wywalę grata przez okno, tylko, że wtedy ktoś by po głowie może oberwać :o I będę miała problem ... Dobra, koncze, bo jeszcze chcę parę stronek obejrzeć, zanim mi sie paskud nie zawiesi ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isa --> 1000 lat i wygranej w totka ;) w sobotę kumulacja 20mln :D 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 surowa cebula zdecydowanie pomaga :D już nigdy nie kupię żadnego śmiecia w aptece :P pozdrawiam 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za zyczenia! zagralam! jak wygram robimy megaimprezke!!:D i beda prezenty:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a podniose

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isa? i jak??:D:D:D-sorry,że dopiero dziś...-wszystkiego o czym marzysz by się spełniało:)🌻🌻🌻 a to pytanko apropo megaimprezy...szykować się?:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie - zwłaszcza, że wygrana padła też w Warszawie :) A ja wczoraj oparzyłam sobie wierzch dłoni wrzątkiem :o Brak mi słów i ręce opadają ..... Miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isa duż dużo szczerych sto lat ♪♪♪,🌻 😘 Wróciłam od rodzinki, żadnego kompa nic , tylko odpoczynek, no i dużo rozmów z kuzynostwem. Kigana wsółczuję to bardzo bolesne :O Ja też grałam , niestety nic!!! pozdrowienia miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za zyczenia imprezki nie będzie... na razie;)ale próbuje dalej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w pochmurny dzień Co tak cicho :O wpisów mało. Kigana ,proszę , aby Twoja dłoń szybko wygoiła się Wiecie że mnie też spotkało coś przykrego prz tym cholernym sprzątaniu zgubiłam pierścionek,mój ulubiony:O Zawsze zakładam rękawiczki, więc nie ściągam podczas prac domowych, ale jestem wściekła pa pa 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś na wesoło W sklepie. - poproszę męską koszulę! - taką jak ja noszę? - pyta sprzedawca. - Nie, wolałbym :D czystą -Jasiu - pyta nauczuciel. Jaki to będzie przypadek,gdy powiesz \"lubię nauczycieli\"? - Bardzo rzadki, panie profesorze. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekaj ---> moze pierścionek się jeszcze znajdzie ... święty Antoni jest dobry na różne zguby:) Moja dłoń wygląda jak buraczek :o - nie cała i powoli to zaczerwienienie złazi, ale jeszcze trochę pobolewa, rękaw od kurtki mnie uraża i muszę nosić rękawiczkę. Musi to wyglądać dość niecodziennie, bo w pracy dwie osoby na to zwróciły uwagę :P że ściągam najpierw kurtkę, a potem rękawiczki. Spostrzegawcze są te moje koleżanki :D W tej chwili u nas śnieg z deszczem pada .... jak zwykle na pierwszy dzień wiosny - jutro bedzie pewnie podobnie. Isa ----> no trudno, poczekamy na tę imprezkę. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) a ja jakoś w ogóle nie mam weny:(:(:( do kiedyś tam..:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gofra ----> coś widocznie jest w powietrzu - jakiś ogólny brak weny. Co widać na naszym topiku ..... ale wiosna to chyba dziś przyjdzie ?? Muszę sprawdzić, o której i kiedy dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będzie lało ---> już w Legnicy leje. Będzie grzało---> ale kiedy? pozdrowienia[ cześć]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas lać przestało, a grzać grzeją - moje kaloryfery :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, to znowu ja :) Stęskniłam się za wami :) Kigana a która to ręka? Może idź do apteki, czasami siedzą tam kompetentne kobitki i może znajdą coś na to oparzenie. Habcia mi tez możesz wytłumaczyć skąd biorą się dzieci ;) przyda mi się niedługo :P Czekaj to teraz czas na kolejne porządki co by się pierścionek znalazł. A może między poduszki na kanapie wpadł? Gofra mój tata od czasu do czasu burknie, kiey się w końcu wyprowadzę, albo czy przypadkiem czegoś nie planujemy. A jak powiedziałam, że wyruszamy polować na mieszkanie to stwierdził: a po co? ;) No i tak dalej gada, że jak przyjdzie co do czego to zostanę im na pamiątkę :) Koli powodzenia, trzeba ćwiczyć słabą \'silną wolę\' albo silną \'słabą wolę\' :D Ja zawsze wybieram to drugie :) A ja będę miała w końcu własny internet w domu :D tata zainwestował w router :D I będę mogła was codziennie męczyć wpisami :D A teraz już lecę :) papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula ---> fajne określenie \" na pamiątkę\" :D A ręka - lewa, ja jestem praworęczna. Postrzeleniec od razu poszedł do apteki, dostał Panthenol, bo nic innego nie było. Cała noc rękę miałam w zimnej wodzie, bo tylko to mi przynosiło ulgę. Miskę miałam w łóżku i przestało mnie boleć. Teraz jedynie trochę pobolewa, ale jest dobrze już - prawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Isa - spóźnione, ale najgoretsze 100 lat ;) 🌻 W niepaleniu się trzymam ;) buty kupiłam. U mnie z kupnem butów to jest zawsze problem (zwłaszcza czółenek) bo mam wysoka nogę na podbiciu - innymi słowy noga ze wsi nie pasuje do buta z miasta ;) No i zawsze sobie obiecuję, że nigdy już nie kupię jeśli cos w sklepie będzie mnie uciskać. Po czym po przymierzeniu nastej pary juz zazwyczaj mam dośc i kupuje - no i tak sie teraz tez stało: Po prostu nie wiem czy dam rade w tych butach chodzić :( Niby skóra powinna sie rozciągnąć trochę, ale mam wątpliwośći. Tymczasem wróciła zima i nie mam problemu, kozaki mam wygodne ;D Co do wagi - ech...wolę nie myśleć. Gofra - chodzi o to, ze ja \"sucha\" nie jestem i kilka kilo zrobi ze mnie niezłą poczwarę :( NO trzymajcie się serdeńka Papaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wygladam jak Barbapapa!!!!!!!!!! Chce zeby byl juz lipiec!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodnicza familia + raczek
jestem z wami 17 luty,mój mąż 19 luty,mama 12 luty ,nawet moja sunia owczarek niemiecki jest z 17 lutego , tylko mój syn się wyłamał 2 LIPIEC, RACZEK, podobno raczki mają ciężkie charakterki??? mam nadzieję że da się wychowa na pożądnego człowieczka. bo wodniczki to fajne i pogodne ludziska, psiaki z lutego tak samo zjadają buty i kopią ogródki ,jak z innych miesięcy , ale wybaczam jej ,bo kocham te futrzaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Tygrysku i wodnicza rodzinko:) Jo ---> trudno mi sobie wyobrazić, co czujesz, pisząc o swoim barbapapowym wyglądzie. Tez bym chciała, żeby już był lipiec, bo będę miała wolne. A Twoja figura wiecznie taka mocno zaokrąglona nie będzie. Urodzisz, schudniesz a grubasy ważące mnóstwo kg. nie schudną :P Koliberku ---> problem z butami u mnie polega na tym, że mało co się mi podoba :o I tu jest problem. A skóra faktycznie powinna się rozciągnąć, więc moze nie będzie tak źle. No i mamy już wiosnę :D Odkrywcze to moze nie jest, ale bliżej już lata i ciepła - mam nadzieję. U nas dziś pada deszcz ze śniegiem, ale może niedługo przestanie. Niech żyje wiosna 🌻 !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdecznie się wpisuję. Samych pachnących konwalii, sasanak i goździków i kwiatów bezliku. Miłości w maju Tego Wam życzy Grażynka🌻 w dniu wiosny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdecznie się wpisuję. Samych pachnących konwalii, sasanak i goździków i kwiatów bezliku. Miłości w maju Tego Wam życzy Grażynka🌻 w dniu wiosny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Tygrysek mówię za wszystkich Jesteś już jubiana, chociaż troszeczkę Nieznana.:D Jo Twój lipec to jak maj 🌻 przestań narzekać toć to najpiękniejszy lipiec w twoim życiu ,toć to miesiąc którego nigdy nie zapomniesz pozdrowienia Wodniczkafamilia+raczek ,będzimy zazdrośni, ale rodzina tak wielka, to rodzina:D Witamy wodników i raczków🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to feler westchnal seler
przepraszam, ktoredy do toalety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×