Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Isa----> 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Życzenia dla Ciebie: Nie zerkaj za siebie, Idź śmiało przez życie, Podkochuj się skrycie, Kontroluj swe żądze, Zarabiaj pieniądze, Lekceważ pętaków, Unikaj cwaniaków, Przepisów przestrzegaj, Na sobie polegaj, Lecz przede wszystkim Pokaż im wszystkim! wodniczek ---> witaj :) ja sie nie wkurzałam że mam urodziny w styczniu bo: po pierwsze primo.... zagłębiacy obchodza imieniny:classic_cool: a po drugie primo za świetnych czasów normalnego szkolnictwa moje urodziny wypadały zawsze w ferie zimowe:D no i oczywiście jestem dumna że jestem wodnicą:D dobra..czas wcinać pączki....górę pączków:) miłego łasuchowania:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno statystyczny Polak zjada dwa i pół pączka - jestem po dwóch Haba🌻 dzięki:) ale ja dopiero jutro kończę swoje 28 lat:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera ...uciekł mi jeden dzień:o.... ale co tam...jutro też Ci ładnie napiszę:P ja tez jestem po dwóch pączkach już:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po póltora i chce juz do dooomuuuuuuuuuuu!!! :-( Isa--> myslałam zes Ty dopiero z pieluch wyrosła ;-) i to nie Olka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahoj! Minęło trochę czasu...pewnie o mnie zapomnieliście ale ja ciągle tu zaglądam..tylko nic ciekawego nie miałam do powiedzenia więc tak jakoś...Isa kiedyś pytała czy jestem wolna...a owszem ..od kilku lat.. a moje Baranki mają się dobrze..całkiem dobrze. Obserwuję i staram sie poszerzać grono przyjaciół Wodników...z różnych akwenów :) :).. Obserwuję Listę :) widzę, że Isa tak jak ja jest z 16 lutego...super...jestem z woj. śląskiego...aaaaaa...widzę też, że niestety , jestem tu ...najstarsza...niestety ! Pozdrawiam wszystkich...wpadnę czasami :) zobaczyć jak się czujecie i kto przybył....a może te małe Wodniczki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem po jednym pączku i 3 kawałkach ciasta imieninowego w pracy :) Pyszne było i zjadłoby się więcej, tylko potem dochodzimy \"to lustro w przedpokoju to chyba pogrubia\" \"D\"D\"D\"D To Postrzeleniec ostatnio do takich wniosków doszedł:P Cos w tym chyba jest. Izys ---> pamietam Cie, a jakże, to chociaż pomachac wpadaj, to Cię nie zapomnimy:) U nas ciągle pada i pada - nie nadarmo dzieciaki w szkole darły swoje .... te no, buzie :P Po młodziezy trochę gorzej poznać, bo oni takich tonów nie wydają. Ale też potrafią się wydzierać :P Co do Walentynek - kupiliśmy sobie małe drobiazgi, ale co dziwne - w jednym sklepie, ale osobno byliśmy i nie konsultowaliśmy tego i po takim samym lizaczku!! Mimo, ze wybór był spośród kilkunastu :D Dziś też jestem zmęczona :o, narazie znikam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to po dwoch paczkach i kilku faworkach właśnie skończyłam pieczenie :P;) Jabłecznik jeszcze nie upieczony,ale w sobotę będzie Na Dolnym sl. pada ,ponuro okropnie. Dobrze że dzisiaj ja mam dobry dzień mimo tej pracy przy pączkach i faworkach. Rodzinka szczęśliwa że takie smaczne pączusie mama zrobił No to już się nie chwalę jaka to ze mnie bestia zdolna i pracowita :) GLowa mnie boli .zmęczona też jestem chyba zrobię sobie dobrą kawkę i może jakiś wiersz napiszę :) bo dzisiaj coś mnie wena wzięła :classic_cool:. Trzymajcie się cieplutko wszystkie przyszłe mamy no i wy kochane wodniki pojedyńcze😘 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten amorek to nie byle co (biedroneczko spadnij z nieba daj mi kawałek chleba)....?;:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w bezsenną noc.. dawno mi się to nie zdarzyło... za dużo myślę..? Z jednej strony jestem dumna, że mam taki wspaniały znak zodiaku (to norma, gdy słyszę od nowo poznanych ludzi: jesteś taka.. inna, nie spotkałem jeszcze takiej osoby, jak ty..) ale z drugiej strony mam wiele problemów przez ten mój charakterek.. - zbyt wybujałe poczucie wolności i dumy utrudnia mi kontakty międzyludzkie... często \"cieszę\" się opinią -zarozumiałej księżniczki- wyniosłej, pewnej siebie, olewającej otoczenie.. Coraz ciężej mi z tym.. Staram się nie wdawać w jałowe dyskusje (doprowadzające OCZYWIŚCIE do tego, że ja miałam racje!), staram się pracować nad sobą, panować nad emocjami, mniej GADAĆ, nie wczuwać się tak w moje wnętrze, nie gadać tyle o SOBIE (świetny przykład) :D :D :D Cóż, jestem sobą zmęczona, ale mimo tego mojego SKOMPLIKOWANEGO charakterku nie zamieniłabym się na żaden inny znak zodiaku.. wodniczek ze zbąszynka - cechy lepsze inaczej :D - świetnie to ująłeś :D Lutek 🌻 Tailitu 🌻 i oczywiście Isa 🌻 ! Najserdeczniejsze życzenia składam Wam, oby szczęście spotykało Was każdego dnia i radość by dni wyznaczała! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isa dużo całusków spełnienia najskrytszych marzeń😘 😘 🌻🌻🌻🌻 No i oczywiście Sto lat ♪♪♪♪♪ ------------------------------------------------------------------------------- Konduktor zwraca się do Szkota: -Pan ma bilet na pociąg osobowy, a to jest pociąg pospieszny. - nie mogę dopłacić rożnicy, ale pan może powiedzieć maszyniście, żeby trochę zwolnił...;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarkana no to lżej ci na duszy :) My wodniki to awangarda społeczna ,nikt tak jak my nie rozmyśla! Nikt tak jak my nie gra w karty ,mimo ze nie rozróznia asa od damy:classic_cool: Oto moja rada nie rozczulamy się nad sobą. bezsenne noce czasem przydają się :) Ja przeważnie piszę wiersze . pozdrawiam wszystkie wodniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..............................{}...{}................... ...........................__II__II__................... ..........................{~~~~~~~~~}................... .....................{}...{~~~~~~~~~}...{}.............. ..................__II__{_________}__II__............... ..................{/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\}............ .............{}...{%%%%%%%%%%%%%%%%%}...{}............. .. ..........__II__{____________________}__II__............ ..........{/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/}....... .... ..........{ooooooooooooooooooooooooooooooo}........... ..........{_______________________________}........... ............................UUUUUUU..................... ..............................UUUUU..................... ................................UUU..................... ..................................U..................... ........................UUUUUUUUUUUU.................... ..MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM ..MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM ..MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM + szampan + piwo + mleko + koktajl truskawkowy się częstować:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koktail; to rozumiem dla mnie i dla Haby? Isa -->🌻 wszystkiego najlepszego, miłosci od Tygrysa forever!! , pociechy z dzieci, sprawnego samochodu gajowego zawsze i wszedzie, przyjaciół prawdziwych bez certyfikatów ;-) oraz dobrych i trafnych prognoz dla kolezanek w ciazy w sprawie płci ;-) ;-) Życzymy Ci - My ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isa --> 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Zdrowia, szcześcia, pomyślnosci. Piwa, wódki i miłości. Miłych dni, ciekawych wrażeń i spelnienia wszystkich marzeń. 👄 u mnie dziś super pogoda :D pozdrawiam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isa 😍 dużo miłości, wytrwałości i sukcesów w ujarzmianiu dzikich zwierząt ;) , pociechy z dzieci 🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Izys 😍 zdrówka i miłości od Baranków i nie tylko :D 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Benia ........................... 25 stycznia, Śląsk:classic_cool:🌻🌻 Gofra ........................... 25 stycznia,woj. lubuskie – Zielona Góra:classic_cool:🌻🌻 Diana24 ........................ 26 stycznia, woj. warm. – maz. :classic_cool:🌻🌻 Habanerka .....................28 stycznia, woj. śląskie:classic_cool:🌻🌻 Polak_krk ..................... 31 stycznia, Kraków :classic_cool:🌻🌻 Kigana .......................... 3 lutego, woj. wielkopolskie:classic_cool:🌻🌻 Koliberek ....................... 3 lutego, woj. małopolskie :classic_cool:🌻🌻 Jo*............ ............ ...... 3 lutego, Elbląg :classic_cool:🌻🌻 Czekaj ...........................3 lutego, Dolny Śląsk :classic_cool:🌻🌻 Asia2482 .........................3 lutego, woj., łódzkie :classic_cool:🌻🌻 Szuwi ........................... 5 lutego, Lublin :classic_cool:🌻🌻 Alan_Pol .........................6 lutego, woj. lubuskie :classic_cool:🌻🌻 Gosia8 .......................... 8 lutego, Płock:classic_cool:🌻🌻 AnaisAnais...................... 9 lutego, Łódź :classic_cool:🌻 🌻 Lutek ........................... 12 lutego, woj. kujawsko – pomorskie :classic_cool:🌻🌻 Tailitu..........................13 lutego, Grudziądz:classic_cool:🌻 🌻 Isa ...............................16 lutego, Warszawa:classic_cool:🌻 🌻 Izys .............................. 16 lutego :classic_cool:🌻 🌻 Evergreen .......................17 lutego, 22 lata, woj. wielkopolskie:classic_cool:🌻 Sarkana .........................17 lutego, 34 lata, woj. zachodnio – pomorskie:classic_cool:🌻 Siedemnastka lutowa ........ 17 lutego, 33 lata, woj. dolnosląskie :classic_cool:🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isa ---> torcik rewelacja, koktaje oczywiście też :D Sarkana ---> mnie też uważano za zarozumiałą, chociaz chyba niewiele to miało wspólnego z rzeczywistością. Ale są to ludzie, którzy mnie po prostu nie znają, albo nie zadali sobie trudu, by choc trochę mnie poznać. Grunt to chyba za bardzo się nie przejmować i mysleć o sobie - tak w odruchu zdrowego egoizmu oczywiście. Bo jak się przejmujesz całym światem, to potem taj jest, że ten świat sie sobą nie przejmuje. Pisze to na podstawie moich szkolnych doświadczeń. Ja się przejmuję, a uczniowie nie. To chyba coś jest nie tak i staram się odwrócić proporcje. Z tym mysleniem to też prawda - co zrobić, jesteśmy w końcu takie wyjątkowe !! ;) :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze raz ja :P Z tymi kartami to coś jest. Odrózniam co prawda figury, ale nijak nie potrafię nauczyć się prawidłowych nazw kolorów :D a w tysiąca to gram na wyczucie :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zanim pójdę do pracy:O.... izys wszystkiego wymarzonego🌻 i lecę bo cholera mają przyjść goście więc robotę muszę szybko wykonać i wracać! i dziękuję za życzonka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) w ten piekny poranek .... 😍 Evergreen 😍 sesji bez stresu i znalezienia tego jedynego, z którym będziesz szczęśliwa :) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Sarkano 😍 obyś niedługo zrealizowała swoje plany, które dadzą Ci wiele radości i napedu do dalszego działania :) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Siedemnastko lutowa 😍 odzywaj się u nas częściej, spełnij swoje plany i marzenia:) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Benia ........................... 25 stycznia, Śląsk:classic_cool:🌻🌻 Gofra ........................... 25 stycznia,woj. lubuskie – Zielona Góra:classic_cool:🌻🌻 Diana24 ........................ 26 stycznia, woj. warm. – maz. :classic_cool:🌻🌻 Habanerka .....................28 stycznia, woj. śląskie:classic_cool:🌻🌻 Polak_krk ..................... 31 stycznia, Kraków :classic_cool:🌻🌻 Kigana .......................... 3 lutego, woj. wielkopolskie:classic_cool:🌻🌻 Koliberek ....................... 3 lutego, woj. małopolskie :classic_cool:🌻🌻 Jo*............ ............ ...... 3 lutego, Elbląg :classic_cool:🌻🌻 Czekaj ...........................3 lutego, Dolny Śląsk :classic_cool:🌻🌻 Asia2482 .........................3 lutego, woj., łódzkie :classic_cool:🌻🌻 Szuwi ........................... 5 lutego, Lublin :classic_cool:🌻🌻 Alan_Pol .........................6 lutego, woj. lubuskie :classic_cool:🌻🌻 Gosia8 .......................... 8 lutego, Płock:classic_cool:🌻🌻 AnaisAnais...................... 9 lutego, Łódź :classic_cool:🌻 🌻 Lutek ........................... 12 lutego, woj. kujawsko – pomorskie :classic_cool:🌻🌻 Tailitu..........................13 lutego, Grudziądz:classic_cool:🌻 🌻 Isa ...............................16 lutego, Warszawa:classic_cool:🌻 🌻 Izys .............................. 16 lutego :classic_cool:🌻 🌻 Evergreen .......................17 lutego, woj. wielkopolskie:classic_cool:🌻 🌻 Sarkana .........................17 lutego,woj. zachodnio – pomorskie:classic_cool:🌻🌻 Siedemnastka lutowa ........ 17 lutego,woj. dolnosląskie :classic_cool:🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i tabelka urodzinowa się skończyła, Słońce powoli przechodzi do znaku Ryb. A ja dziś wstałam sobie skoro świt, co z tego , że sobota, jak jestem przyzwyczajona do takiej pory wstawania. Zwłaszcza, że słońce już wysoko na niebie. Miłego dnia wszystkim życzę 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isa,Sarkana,Izis,Siedemnastka lutowa---------->👄🌻❤️ Marzeń o które warto walczyć Radości,Którymi warto się dzielić Przyjaciół z którymi warto być Nadziei bez której nie da sie żyć! Zdrowia wspaniałego i Ducha radosnego Wam życzę👄 Ciut spóźnione,ale nie mniej szczere:) Wczoraj i mój wodniczek miał swój dzionek i nie było mnie przy kompie w ogóle,bo jakoś pomimo,że to był męża dzięń,ja spędziłam go bardziej pracowicie:D;) Sarkano-głowa do góry-grunt to zdrowy egoizm!!;):D-pozdrawiam cały stawik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evergreen Sarkana Siedemnastka lutowa Kwiatki dla Was 🌻 🌻 🌻 🌻 caluski też 😘 😘 😘 Sto lat ♪♪♪♪ radości w każdym dniu. --------------------------------------------------------------------- W Legnicy pieknie słonko mnie obudziło:) Zaraz jadę z e staruszkiem na zakupy :P lodowka świeci pustkami.Jak ja nie lubię robić zakupów Wy też tak macie:) Jak już wypełnię to co nie chcę ,ale muszę:)wsiądę na rower i zlapię , trochę wiatru !!! po zimowej sjeście muszę zgubić kilka kilo😭 A tak lubię jeść:classic_cool: w ciągu zimy udało mi się przytyć 10 kg 😭. Ladnie ? co? Właśnie od dzisiaj biorę się za odchudzanie . Jestem zmuszona bo garderoba , którą posiadam nie jest w moich rozmiarach , a na nową mnie nie stać No to bądzcie ze mna w tych trudnych chwilach. całuję Was mocno😘 miłego dnia zyczę wszystkim pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ever siostro moja stara ;) wszystkiego naj 🌻 🌻 kwiat] 🌻 🌻 Sarkana , siedemnastka lutowa - sto lat sto lat tralala No i ostatki trza isc sie zabawic!!! :D normalnie ale imprezka bedzie!!!! Oł jeeee...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gofra ---> uściskaj Twojego Wodniczka ode mnie :) - urodzinowo oczywiście 🌻 Czekaj ---> jestem z Tobą podczas zrzucania tych kilogramów. Zima jaka by nie była,sprzyja jednak przytyciu. Co do zakupów - nie lubię w soboty, bo jest masa ludzi wtedy. Wole mniejsze ilości współkupujących, nie obijam się wtedy co chwila o kogoś ... no ale wiadomo, nie zawsze w tygodniu jest czas i siły na takie wypady. Dziś uporządkowałam szufladę z rachunkami, dokumentami, ot tak mnie coś naszło ;) A teraz siedze sobie w domu, Postrzeleniec poszedł do pracy, a ja już sił nie mam na dalsze szalenstwa. Spokojnego wieczoru wszystkim 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka155
jestem ze stycznia... niska samoocena...juz wczesniej ktos napisal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiejszym solenizantkom :) Sarkan 🌻 Ever 🌻 Siedemnastka Lutowa 🌻 samych spełnionych marzeń 👄 no cóz :) też mi się przytyłłło :O Kigana --> mnie tez czasami coś tak nachodzi :) a wtedy wszystkie rzeczy z którymi nie wiem co mam zrobić lądują w śmieciach :D i tak do nastepnego razu :) życzę słonecznego i cieplutkiego weekendu ❤️ (od środy zimę nadają :O mroźną zimę ) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak zwykle się spóźniam:( sarkana🌻evergreen🌻siedemnastka lutowa🌻 no niech będzie szóstki w totka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Nie było mnie kilka dni ....szkoliłam się :) Isa, Izys, Ever, Sarkana, Siedemnastka....(przepraszam za spóźnienie) życze Wam: Pachnących ogrodów, wygodnych butów, szerokiej drogi, wiatru w żagle, zdrowia jak koń, spokojnej dłoni, swobodnej myśli i słodkiego miłego życia :) 🌻 🌻 🌻 No zniakm mam mnóstwo pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam za spoznienie jak zwykle..mam to po Isie ;-) Ale życze Wam tego co tylko najlepsze o czym marzycie milosci przyjazni zdrowia i zdrowia i zdrowia ;-) ;-) Hba-->czekam o 15.30 na odzew ❤️ U mnie kupa jakos mi nie tak :-( Badzcie zdrowi ;-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×