Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Kigana --> chyba jeszcze za wcześnie na wiosenne przesilenie :) a co do geografii - to pamiętam że musiałam na pamięć uczyć się nazw rzek, jezior, gór...... nie tylko Polski, ale Europy i obu Ameryk :O najgorsze było jak facet wziął do mapy Polski, mówił nazwę miasta i trzeba było od razy pokazać :) to było upokarzające, bo żeby nie wiedzieć gdize leży dane miasto i nawet nie potafić zlokalizować w której części Polski :( u mnie dziś deszczycho spukuje cały śnieg :) gdzie niegdzie widać jeszcze brudne resztki :O wygląda to koszmarnie :O pozdrawiam wszystkich uczących się i wkuwających ;) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kigana o tak! gimnazja to wielka pomyłka:O ,Ale mamy ministra edukacji Romana Giertycha chce budować\"nowy ład w szkołach\" Swoje pomysły Giertych reklamuje jako sposób na to, aby od mlodzieży wymagać cnoty.;) w swoish wystąpieniach wręcz mieszał postacie i tradycje. I tak raz mówił o Janie Pawlei II, innym razem o tradycji edukacyjnej, która wychowała pololenia, jakie ,,przetrwało II wojnę światową,,, innym razem powoływał sie na Arystotelesa, zahaczył też o hetmana Zamoyskiego.A wszystko po to , aby szkoła była zdrowsza:) sA ciekawe perspektywy??? ;) jak program się \"Zero tolerancji uda się :) to młodzież będzie wręcz naładowana tak stresami że zapragnie tylko wolności !!!! pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia ---> trudno znać wszystkie miasta Polski - niektórzy z lekka przesadzali i stresowali uczniów :P Tylko, pewnie dziś masz doskonałą orientację na mapie, bo na pewno coś tam w pamięci pozostało. Co do ministra, który dziś ma urodziny - jak media donoszą .... Dobrze, że głośno powiedział, że taka sytuacja trwać nie może, ale nie wszystkie jego działania są przemyślane i mają sens. Np. z maturami, gdzie w tym roku trzeba chyba jeszcze raz tyle sal przygotować, bo uczniowie piszą albo poziom podstawowy albo rozszerzony i razem nijak nie mogą siedzieć :P Albo obowiązkowa matematyka - to moze nie jest jego pomysł, ale jak dla mnie - kompletnie poroniony ..... co do mundurków - ja ich osobiście nie znosiłam :o , ale z drugiej strony obecna rewia mody w szkołach zmusza chyba do takich radykalniejszych posunięć .... i tak dalej .... Staram się nie emocjonować tym wszystkim, bo zbyt wielu ministrów oświaty już sie zmieniło w ciągu mojej niewiele ponad 10- letniej karierze nauczycielskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ciężarne mogę jakąś relację zamieścić?? bo do gg nie mogę się dopchac:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrowionka dla wszystkich👄🌻 jakaś niewychowana jestem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy pogoda zmieni się?:O Znowu witam w dzień deszczowy Dzisiaj wybieram się do solarium może w ten sposób poprawię sobie samopoczucie:) ---------------------------------------------------------------------------- W BARZE dwóch prawników weszło do baru. Zamówili po drinku, po czym wyciągn,eli z teczek po kanapce i zaczęli jeść. Natychmiast pojawiłsię przed nimi właściciel baru. - Panowie, bez przesady, nie możecie tu jeść swoich kanapek. Prawnicy wzruszyli ramionami zamienili się kanapkami:) Pa 😘 miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tia..... i weź tu dogadaj się z prawnikami;) chcę wiosny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też!! Chcę wiosny .... !! A dowcip dobry :D W solarium, szczerze mówiąc, nigdy nie byłam jeszcze. Tak jakoś nie czułam potrzeby zamykania się w tej szklanej..., w szklanym pudle :P. Pomaga?? Jutro znów do pracy :( I chyba na tym skończę te wywody. Pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do solarium chodzę tylko pod koniec zimy. Wtedy potrzebuję czegoś co mnie rozgrzeje i rozjaśni:) Jest mi lepiej kiedy ocieplę się trochę to mi pomaga nawet na bilące kośc. pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:D Kigana--> osobiście mundurków też nie lubiałam ale to było nawet fajne jak nie mogłam znaleźć rano w ferworze walki jakiejś bluzki do kompletu ....zapinałam fartuch pod szyją samą i nie było widać żadnej pstrokacizny:D osobiście wolałabym żeby wprowadzili stylonowe fartuszki niz te mundurki które kosztują majątek:o a co do solarium...jak byłam pierwszy raz to zmusiłam moją ukochaną teściową coby ze mną poszła i kazałam jej mówić do mnie bo..... mam klaustrofobię:D:D teraz jak idę to tylko do stojacego i totez baaardzo rzadko, jak mi zima za bardzo dokuczy. Isa---> relację już Ci zdałam:P brzuch widoczny tylko wieczorami (ale nie myśl że dlatego ze świeci:> ) w pracy mnie dokarmiają owocami i krzyczą jak przychodzę w spodniach i na wysokim obcasie:o ech.... tyranki:D czekaj---> na odzywanie się bobasów jeszcze za wcześnie;) u mnie w domu jeden nadaje więc chwilowo mi wystarczy:D u mnie jutro w pracy będzie akcja jakich mało :) w zeszłym tygodniu były podwyżki :o dostali tylko wyróżnieni (nie mylić z wyróżniającymi się w pracy :classic_cool: ) jedna lalka dostała 500 PLN-ów a druga 270 PLN-ów i to by byłona tyle na caly dział 6-cio osobowy. koleżanka która pracuje w tym bajzlu już ponad 30 lat poszła dzisiaj do prezesa \"że jak to, dlaczego w ten sposób, dlaczego dostała ta co nic nie robi, a co z resztą ludzi i dlaczego nikt z nami o tym nie rozmawiał, i że Iwonka nie dostała bo jest w ciaży, a ona nie dostała bo miała zawał...itd\" prezes się wściekł i kazal na jutro przygotować listę rozdziału podwyżek. dyrektor już dzisiaj trzesie gaciami i rzuca mięchem na wszystkie strony:> jutro zdam Wam relację czy dyrektor jeszcze zyje ;) :classic_cool: ściskam mocno 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stłuc dupka!! już dawno go nie lubie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haba Ty to masz śiefa Zapiszmy go na konkurs wspaniałych darmozjadów, i niszczycieli waszego środowiska . Przyjdzie kryska na matyska \" :classic_cool: pa pa trzymajcie się ciepło😘 W Legnicy przestało padać piękne słonko wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może jutro i do mnie to słońce dojdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie ja to mieszkam w blokowisku:O jeszcze! dwa lata temu nowe okna wstawiłam przyszedł pan ze spółdzielni , zaakceptowal zaznaczył także proszę zainstalować wywietrzniki ! Jak kazal tak zrobiłam😭 okana nowe ciepło wywietrznikidziałaja ,ale jest jedno ale czemu tylko ja dostosowałam się do wymogów spóldzielni w moim mieszkanu, napewno nie będzie grzyba, lecz martwi mnie to Zże sąsiedzi wyhodowali sobie juz sporego :O No to jeszcze trochę i u mnie będzie grzybobranie Po co mi byl dodatkowy wydwtek na te wywietrzniki skoro inni maja to gdzieś😭 pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie ja to mieszkam w blokowisku:O jeszcze! dwa lata temu nowe okna wstawiłam przyszedł pan ze spółdzielni , zaakceptowal zaznaczył także proszę zainstalować wywietrzniki ! Jak kazal tak zrobiłam😭 okana nowe ciepło wywietrznikidziałaja ,ale jest jedno ale czemu tylko ja dostosowałam się do wymogów spóldzielni w moim mieszkanu, napewno nie będzie grzyba, lecz martwi mnie to Zże sąsiedzi wyhodowali sobie juz sporego :O No to jeszcze trochę i u mnie będzie grzybobranie Po co mi byl dodatkowy wydwtek na te wywietrzniki skoro inni maja to gdzieś😭 pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haba ---> moze ze złości pęknie :D:D:D:D ten Twój dyrektor - oczywiście życzymy mu wszystkiego dobrego i niech spada na drzewo, się bujać :P Zagrywka z prezesem była mistrzowska :) Czekaj ----> życze Ci, byś jednak nie miała tego grzybobrania :o u nas ludzie już mają, mimo, że blok ma niecałe 2 lata. Brak słów na te fuszerki 😠 wentylacja jest tak skopana, że nie chce mi się nawet pisac, jak to wygląda. Brak słów, naprawdę 😡 Jutro do pracy, u nas nawet wiosennie się zrobiło, mimo porannego sniegu, moze w końcu będzie ciepło i miło. Nawet słonce trochę wyszło po południu :) Oby tak dalej, pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w piękny dzionek :D Dzisiaj wstałam cała w skowronkach:):) Co to znaczy słoneczko z samego rana. Pustułki na moim balkonie romanse zaczęły w kwietniu będą jajka. Samica wysiaduje je przez miesiąc, kiedy jest głodna zmienia ją samiec,a,z miło patrzeć na tą harmonię:classic_cool: Pustułki to najmniejsze sokoły . To nietypowe, aby w takim miejscu jak mój balkon znalazły lęgowisko, a jednak. Co roku moja rodzina ma lekcję przyrody na żywo. Poadrawiam ciepło pa pa 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) u mnie też słonko świeci od rana:) nawet samochód się nie buntował a to znaczy ze zbliza się wiosna:D czekaj--> ja miałam tylko jaskółki na balkonie co mnie bardzo cieszyło do momentu kiedy nie musiałam skrobać okien i parapetów z ich odchodów:D:D a co do grzybobrania.... na szczeście nie miałam takowego, ale kolezanka ma to aż w nadmiarze:o musi prać każda bluzkę za każdym razem jak wyciąga ją z szafy :o taki jest urok mieszkania w starej kamienicy na parterze gdzie na całe mieszkanie jest tylko jeden piec:o dzisiaj dzwoniłam do jednej pani w sprawie wynajęcia.... hangaru? nie wiem jak to nazwać. ale to jest relikt dawnej epoki i sklep meblowy tam się mieścił. budynek jest w stanie opłakanym. powybijane wszystkie szyby, brak kaloryferów (pewnie lezą na złomie gdzieś) chciałam z koleżanką otworzyć tam ciucholand z prawdziwego zdarzenia z jakąś kafejką gdzieś w rogu by zimą czekający na autobus mogliby napić się ciepłej czekolady albo herbatki. obiekt jest w centrum miasta, przy przystanku autobusowym, ma 600 m kw. więc pole do popisu by było ale.... no właśnie jest jedno ale. pani zażyczyła sobie za ruinkę 30 zł za m:o czyli wygląda to następująco: czynsz 18.000zł + media (woda, światło, ogrzewanie, telefon) oczywiście mogę odliczyć mały remont od czynszu. na pytanie jak mały pada odpowiedź...\"no malowanie\" taa..... już się pozbyłam złudzeń. no cóż...dalej trza pracować baaardzo cieżko ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haba czy ty chcesz to wynajac w centrum warszawy????? 3 zl za m2 ruiny to tak ale nie 30:O się przeciera niebo, moze slonce z legnicy dotarlo:) czekaj napisz donos na sąsiadów:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry!! byl dopoki slonce swiecilo;) ale my tu mamy takich co potrafia ukrasc:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bloga mam pisac???? się już więcej do Was nie odezwę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś oddałam krew :) honorowo :) tzn. za czekoladę ;) słyszałam że od podatku można odliczyć :) ale nie wiem czy już teraz czy w przyszłym roku? Isa pisz pisz :) poczytamy :D i znowu słoneczko wychodzi :D 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero mnie do kompa dopuścili - rzecz niesłychana w tym domu :P ale przyszedł mój bratanek no i zasiadł do gier, bo na jego komputerze nie chodzą ( chodzi o gry samochodowe, rzecz jasna). Niedawno dopiero poszli :) Isa ---> no pisz tego bloga, pisz :) na pewno wszyscy chętnie poczytamy, skomentujemy :D ;) Gosia ---> no, no 🌻 Gofra ----> Ty nie machaj, ino pisz :D:D:D Co do pogody ... u nas dziś było w marcu jak w garncu, od słońca po grad. Teraz mam nadzieję na spokojny wieczór przy Shrecku - zobaczymy .... Ale wszystkim życzę miłego i spokojnego :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szuwi ---> no, nie :P Nie dość, że rzadko tu jesteś, to jeszcze pismo obrazkowe serwujesz :D Poproszę o przetłumaczenie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie ze bloga nie będę pisać:P nie będę was wyręczać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) ja Wam przetłumaczę pismo obrazkowe szuwci :D:D otóż.... "cześć. całuję Was wszystkich serdecznie. jestem teraz cwaniak bo mam dostęp do neta w pracy. cieszę się ogromnie, bo kupili mi laptopa. niestety mam z nim małe problemy. trzymcie się kwiatuszki\" szuwcia!!! jak mi poszło?? :D:D wróciłam z imprezki. trochu się objadłam. idę odpoczywać bo jutro rano znowu na imprezkę:o ale się narobiło ;) Isa----> blog nie blog, jak zwał..... pisz kobieto :P ściskam Was mocno. aaaaaa........ wróżono mi dzisiaj z obrączki. ponoć ma być Majka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×