Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Hej :) Ciekawa jestem ,kto te dowcipy wymyśla ?? Trochę hardocorowe są, aczkolwiek co prawda to prawda. Gra słów i okoliczności ;) Ostatnio nie mam za bardzo weny do pisania, mam nadzieję, że za parę dni minie. Miłego dnia życzę również 🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaski :) Kigano,nie wiem kto wymyśla te dowcipy ...ale niektóre są na prawde śmieszne ;) np. od teraz główną atrakcją Krakowa jest - Kaczogród a nie Wawel :P pogoda dziś u nas była koszmarna :O cztery pory roku jak nic ! nawet grad przez chwile padał! a teraz świeci słoneczko :) miłego wieczoru :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Podobnie jak Kigana też nie mam weny. W pracy cisza przed burzą, prezio bardzo miły, aż "zwracać" się chce. W tym tygodniu piszę cv i list motywacyjny, bo mam dosyć tej roboty. I im szybciej tym lepiej, póki jeszcze nie przyszło mu do głowy wpisac mi jakiejś notki w dokumentach. Stwierdzam, że nawet ciąża już teraz nic nie rozwiąże, no chyba że w tym miesiącu się poszczęści. A teraz praca :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Dziś na drugą zmianę :) Ma to swoje plusy, obok nie wątpliwych minusów ;) Również dzisiaj po południu klasyfikujemy maturzystów, ponieważ w przyszłym tygodniu kończą edukację. Pomijam fakt, że od poniedziałku niektórzy już do szkoły nie chodzą :o no bo po co, nie ? Nie rozumiem tego trendu, ale ja czuję się czasem strasznie zacofana hehe :P Oczywiście powiewa mi to niczym flaga na wietrze :P Paula, powodzenia :) od czegoś trzeba zacząć :) Komunikat pogodowy: trochę słońca i silny wiatr. Głowa mnie pobolewa, więc ciśnienie pewnie spadło, albo sobie skacze jak zajączki na łące :o Miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam danie w wersji rozwinietej kaczka w borowikach po smolensku popijana zimnym lechem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pięknie w sloneczny,chociaż trochę chlodny poranek :) kwiatków w ogrodzie coraz węcej, trawka zielenieje aż milo a kaczuszki wysiaduą jajka :) weny twórczej jakby brak...ale to pewnie wina wiosennego przesilenia ;) część brygady na majowe weekendowanie już ustalona,wstępne menu też...teraz tylko załatwić z tymi na górze pogodę i można grillować :) miłego dnia :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) U nas też słonecznie i zimno ..... Nietoperko, fajnie tak poobserwować stwory, jak się gonią ;) pływają, potem maluchy :) Z pogodą może być różnie, ale bądźmy dobrej myśli, że wszystkie imprezy, grille itp. się udadzą :) Miłego dnia również życzę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pieknie :) w nocy i nad ranem padalo a teraz świeci piękne sloneczko i jest na tyle ciepło że po ogrodzie w krodkim rękawku poginam :) planujemy na jutro grillowanie wiec byloby fajnie jakby sie pogoda utrzymała ;) Kigano, my mamy tu mnóstwo gołębi i nasze dwie kaczuszki i jak wysypiemy ziarno to kaczki razem z gołębiami grzecznie jedzą :) komicznie to wygląda :) a tak sie przyzwyczaiły że rano już przy ganku czekają na śniadanie :)...i wogóle się nie boją Aresa a on nawet nie zwraca na nie uwagi jak chodzą sobie po ogrodzie i skubią trawke :) tolerują sie wzajemnie :) miłego weekendowania :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) U nas pada, po bardzo ciepłym i słonecznym dniu. Deszcz też potrzebny, w sumie.... Nietoperko, jak Twoje grillowanie ? Pewnie się udało :) Miłego wieczoru 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) pogoda dopisała,nastroje też więc sezon grillowania uważam za otwarty ;) dziś jest szaro i chlapowato ale mam nadzieję że do dłuuuugiego weekendu pogoda sie ustabilizuje mam nadzieję że wasz weekend minął równie przyjemnie jak mój a brak weny szybko minie :) pozdrawiam i miłego dnia życzę :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :) Prawie bym skasowała auto. Baba mi wyjechała z podporządkowanej i jeszcze nie wiedziała o co mi chodziło, gdy zaczęłam trąbić. W pracy nadal do d... Coraz mniej cieszę się, że jadę z socjalu do Szwecji, bo będę musiała prezia gębę oglądać. Koncert Evergrey coraz bliżej, już nim żyję, a to dopiero 17 maja, a potem Metallica 16 czerwca - rozrywkowy ten rok :) Jeden koncert już za mną :) mały kameralny pierwszy koncert zespołu, w którym śpiewa kumpela z pracy. Bardzo fajnie było, grali około godziny, ale zabawa "po" trwała do 4 nad ranem. A teraz czas zabrać się za obiad. Miłego popołudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Paula, nawalicie się w Szwecji i będzie fajnie ;) Padniecie sobie w ramiona, wszystko zostanie wybaczone i zapomniane, i rozpocznie się nowa era u Ciebie w pracy :D:D:D:D Przyjemności na koncertach :) A co robicie w weekend ?? My jedziemy na wesele 1. maja, a 3. jest u nas rajd rowerowy i po raz pierwszy się z Postrzeleńcem na niego zapisaliśmy. Tak ponad 3 tys. osób zapewne się zbierze. Trasa ok. 25 km. Zobaczymy, jak będzie. Nie wiem, czy Wam pisałam, że zaczęłam chodzić na angielski. Starostwo za niego płaci i jest on dla nauczycieli. Zrobili tylko jedną grupę, gdzie są różne poziomy zaawansowania. Trudniej mają ci, którzy nigdy się angielskiego nie uczyli. Dla mnie, na tym etapie są to w większości powtórki. Dobre i to. Niebo lekko zamglone u nas .... do pracy idę na drugą zmianę, więc jeszcze trochę czasu mam. Miłego dnia wszystkim 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pieknie w samo rano :) pogoda u nas wczoraj była piękna :) cieplutko i słonecznie :) pobiegalam trochę z psiną po ogrodzie i na twarzy widać już pierwsze ślady opalenizny :) niestety na weekend zapowiadają jakieś deszcze i burze :O ale może sie nie sprawdzi ;):P Kiganko,z Was to prawdziwi sportowcy ! ;) najpierw wesele a potem rowerki,no,no,moja droga ...ja jestem chyba ciut leniwa w tym temacie ;):P:) Paula,Kigana ma racje na takich wyjazdach po paru drinkach znika większość problemów ;) powodzenia ,zatem :) wszystkim pogodnego i udanego weekendu życzę :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) O kijach nie wspomnę, Nietoperko ;) Trzeba się trochę więcej ruszać, bo inaczej się człowiek zastoi i zasiedzi :o co prawda trudno powiedzieć, żebym miała siedzącą prace, Postrzeleniec zresztą też, ale to zupełnie coś innego. Weekend jest po to, by odpocząć. Jakoś w tym roku nie miałam ochoty wybierać się gdziekolwiek. Wystarczy wesele, rajd, może jakieś koncerty. Życzę również miłego weekendu i czekam na Wasze wpisy :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! wszystkim ludziom pracy w dniu ich święta wszystkiego najlepszego :) Kigano,udanego weseliska ...i ostrożnie z trunkami coby na gazie póżniej rowerem nie jechać bo Was zdyskwalifikują ;):) a tak serio to fajnie macie że tak razem czynnie spędzacie czas :) mojego Yetiego wyciągnąć na spacer to już wyczyn a co dopiero kijki czy rower :P a samej to sie nie chce po kilku godzinach biegania za ladą :P u mnie już przygotowania do wielkiej majówki rozpoczęte ;) miesa zaprawione,kapusta do żeberek już sie smaży ,grill czeka na odpalenie a Yeti właśnie poszedł po "napoje" :P:);) pogoda na razie jest ok.świeci nieśmiałe sloneczko ale straszą że ma popołudniu padać :O mam nadzieję że sie mylą :) miłego weekendowania dziewczyny :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nietoperko, dzięki :) Samochodem jedziemy, więc tak czy tak nie można z trunkami przesadzać ;) A u Ciebie niezła imprezka szykuje się :D od samego czytania mi zapachniało i zaburczało w żołądku mimo zjedzonego niedawno śniadania :D:D:D U nas też pochmurno, ale to dopiero początek. Miłego dnia wszystkim 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM WAS KOCHANE WODNIKI< WRÓCIŁAM :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie własnym oczom nie wierzę :D:D:D Gdzieś Ty była, Wodniczko marnotrawna ;) ?? Pisz, co się z Tobą działo przez ten czas :) A my pozbieraliśmy się po weselu, fajnie było, kolejny "stary" kawaler się ożenił, mam nadzieję, że będą szczęśliwi :) Jutro rajd rowerowy, mam nadzieję, że dojedziemy ;) Miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troppo
ja jestem z 10 lutego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troppo
cenię nas za indywidualność,szczodrość i bezpośredność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam , kochane Wodniki{, niebawem się odezwę,musze poczytać trochę ci działo się u Was podczas mojej nieobecności ,całuję ciss.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.Życzę słonka w nowym tygodniu.... Ten miniony był bardzo w kratkę jeśli idzie o pogodę,zresztą jeśli idzie o moją aktywność też:D Te wolne dni zleciały jak z bicza,ale fajnie było:) Byłam na babskim spotkaniu wśród zieleni,w pięknym ogrodzie,bo tak akurat pięknie jedna z koleżanek mieszka:),w drugim dniu byliśmy na granicy polsko-niemieckiej w parku mużakowskim-przepiękna uczta dla oczu o tej porze roku i wcale nie odczułam tych "nachodzonych"km,bo jest gdzie tam spacerować oj jest!:) http://www.youtube.com/watch?v=ettyfL9zjXw wczoraj posiedzieliśmy z młodymi,którzy tez na wolne zjechali do ZG i powspominaliśmy różne dzieje i trochę pomarzyliśmy o zbliżających się wakacjach:) tzn urlopie:D No a dziś z tego co widzę za oknem...bez słonka i jakby chłodnawo:),ale to nic,ważne ,że nie pada.Mam w planie dziś iść na basen poruszać się trochę,ale to dopiero na 19tą,wcześniej do pracy:) Czekaj👄Ty nie czekaj na nic tylko relacje z nieobecności zdawaj!:D nie ma lekko:) pozdrawiam ciepło wszystkie wodniczki,raz jeszcze słonecznego tygodnia zyczę🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) pogoda dopisała :) i chociaż nie było super upalnie to nie padało przez całą sobote i niedziele :):D party ogrodowe sie udało,jedzonko wszystkim smakowało (Aresowi też ; bo wszyscy go podkarmiali z czego on bardzo chetnie korzystał ;):P:)) i nawet na tańce w ogrodzie się zalapaliśmy :) a wieczorkiem imprezka przeniosła sie do domu i też było fajnie :) a od rana znowu ogród i po obiedzie część gości sie rozjechała a reszta bawiła sie dalej :) w poniedziałek było zimno i cały dzień padało ale to był dzień na regeneracje sił więc jest ok. dzisiaj jest szaro i buro ale za to zazieleniło sie w ogrodzie aż miło i wszystkie tulipany.hiacynty ,żonkile ,prymulki i bratki kwitną pełną parą :) no, to tyle wieści z Gdańska ;) pozdrawian cieplutko :D{czesc} Czekaj,witamy serdecznie i opowiadaj gdzie sie podziewałaś i co tam u ciebie kobieto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sobie kupilam zestaw ogrodowy, czyli dwie lopatki i grabki i posadze w koncu lawende. A juz myslalam ze mnie z tym zima zastanie :D a weekend imprezowo minął - pogoda nie popsula bardzo planow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Fajnie, że się Wam łykend udał :) Wczoraj wybraliśmy się na rajd rowerowy, organizowany przez naszą gminę. Sporo ludzi się nań zapisało, jakieś 3,5 tysiąca. Trochę zdezorganizowało to ruch w naszym mieście, zwłaszcza, że główna arteria jest nieprzejezdna z powodu remontu 😠 jazda na całego, mówię Wam 😡. Na szczęście nie muszę jeździć samochodem, do pracy mogę iść pieszo, mimo, że mam kawałek, ale przynajmniej się nie wkurzam. Raz w tygodniu w zasadzie muszę jechać, można przeżyć. Po pozbyciu się ;) klas maturalnych zostało mi mniej godzin i czwartek mam wolny :) na targ mogę iść hehe ..... ale w ten czwartek jestem na maturze z angielskiego. W każdej komisji, przewodniczącym/ cą jest językowiec. A wiecie dlaczego ?? Spróbujcie zgadnąć, a rozwiązanie napiszę jutro - jeśli nikt nie poda prawidłowej odpowiedzi :D Do miłego 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gofra, wyobraź sobie, że mój Postrzeleniec był tam na koloniach i pamięta ten park. A parę lat później służył tam w wojsku, był w Tuplicach m.in.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim :) Widzę, że żeście dzisiaj zlot zrobiły, to mi też wypada cosik napisać. Fajnie, że spędziłyście miło weekend :) Rejs do Szwecji się nawet udał, szału ze zwiedzaniem nie było; tak naprawdę to cały dzień w autobusie żeśmy spędzili no i całe 2,5 godziny po supermarketach się szwędaliśmy. Pani przewodnik stwierdziła, że nie opłaca się oglądać piękna natury na wyspie Oland. Odniosłam wrażenie, że była z nami za karę, a największą frajdę miała na promie wśród obsługi. Gdyby nie pomysł wyjścia wieczorem, po zakwaterowaniu w hotelu, zwiedzić miasto - to nawet Karlskrona'e byśmy nie widzieli. Jeśli którejś z Was przyjdzie do głowy pomysł, aby brać przewodnika ze stenaline do zwiedzania Szwecji to najpierw zapytajcie się o jego nazwisko, a później skonsultujcie to ze mną. A dzisiaj w pracy znowu kocioł, mamy nową współpracownicę, która od przyszłego tygodnia ma w moim biurze siedzieć. Na razie siedzi u kierowniczki i zajmuje się bezsensowną pracą, gdyż musi sprawdzić wszystkie dane, które z koleżanką przygotowywałyśmy. To się nazywa zaufanie do pracowników. No i oczywiście popisuje się przed nowym pracownikiem, żeby pokazać jak ciężko jest być kierownikiem. A teraz czas oglądnąć ulubiony serial :) Miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×