Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Cześć Wodniki!!!!!! dziś tylko macham że żyję, może w przyszłym tygodniu napiszę więcej. Mam nadzieję że zdjęcia dotarły. :D Gązo - czekam i czekam, a poczty od ciebie rzadnej!!!!!!!!!!! Benia - dzięki za maila :D Nietoperku - tobie też dziękuję za pamięć 🌻 Socha , Wodniczka3 - dzięki za zdjęcia. 🌻 Pozdrawiam wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam zapraszam na kawe:) wodniczko 3 jak tylko dopadne gdzies Twojego maila to przesle fotki:) no i zakladac ten tlenik jak sie ma net tylko do poludnia milego dnia zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widnik-szuwarek
Hej Gosia - dobra kwka nie jest zla i zawsze mile widziana. Juz se lece zrobic - ktos sie jeszcze przylaczy do wspolnego chlipania kawki - chlip...chlip...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Wodniczka 3 - dziękuję za życzenia :) kochana jesteś. Codziennie swoimi wpisami sprawiasz, że ryczę ze śmiechu :D Zaraz postaram się wysłać Ci fotkę albo i dwie :) Paulinko - a ja jeszcze nie znam terminu poprawki...ale na pewno druga połowa września! Miała być ustna ale będzie nas ok 100 osób (tych co oblały i tych, które od razu przełożyły sobie egzam na wrzesień) więc doktorek stwierdził, że zrobi znowu pisemny... Nie wiem czy sie z tego cieszyć.. ehhh.. chyba wolę ustne, człowiek sie może przynajmniej wiedzą wykazać... no zobaczymy jak to będzie... I jeszcze jak sie zbulwersowałam strasznie... bo byłam w środę po wpis u niego. Patrzę później do indeksu, a tam Taaaaaka wielka dwója i jesze pogrubiona czarnym cienkopisem że przez kilka stron przebija! grrrrr... ale tłumaczę sobie to tak... że on na pewno z czystej sympatii do mnie tak wpisał... żebym go do końca życa pamiętała.. :P Gofra - Wybacz... nie zajrzałam bo prowadziłam wyjątkowo uroczą konwersacje z jednym strzelcem, który próbował odkryć pewną moją tajemnicę :D Oczywiście mu sie nie udało :classic_cool: ale wesoło było... najpierw myślał, że jestem samotną matką, później , że zaszłam w ciąże z obcokrajowcem, a na koniec stwierdził, że moja rodzina to agenci Radia Maryja i ojca R. :D Jeszcze go troche potrzymam w niepewości bo strasznie sie ubawiłam... :P wodniku - szuwarku Uszy do góry! to może komunikator tlen sobie zainstaluj chociaż i klikaj przed południem? i pisz więcej o sobie na forum, to Cie lepiej poznamy :) Hej Gosia!!! Dotarły dotarły! Jak z bajki normalnie - juz pisałam wcześniej że śliczne :) pojawiaj sie częściej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Isa! :) Może do was dołączę, tylko najpierw na śniadanko lecę :) Bo jeszcze nie jadłam nic dzisiaj.... a słodkości pełno z imienin ;) Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy Wodnik lub Wodniczka- To jest zbytnik lub zbytniczka Bardzo lubi figle psoty Lecz nie tęskni do roboty... Tak pisze na moim kubku od herbaty.Mój tata Wodnik a mama Bliźnizczka ja też Bliźniaczka mam kolegę Wodnika któremu się podobam i się w sobie nawzajem bujaliśmy tylko ja go nigdy w pore nie umiałam rozszyfrować.Bardzo fajne jesteście Wodniki można z wami konkretnie pogadać moje 2 przyjacióli też Wodniczki!!!Co myślicie o Bliźniętach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i ladnie! mi sie kawa konczy a tu nikogo nie ma! evergreen --> a coz ja takiego o sobie moge napisac?Pozwolcie ze sie przedstawie na poczatek Na imie mam EWA. Latek jak juz pisalam wczesniej 22. Pracuje sobie i mieszkam na stancji. Od pazdziernika wybieram sie na studia zaoczne (moja kochana informatyka) meza nie mam dzieci tez nie - facetow kilku :) (zart) i tak sobie wiode moj marny zywot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam topik z calego serca... U mnie pochmurniasto i nawet troche pada:( Pomimo braku slonca, milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj motylku - moja siostra jest blizniak! zabawna dziewczynka z niej, choc jak byla mala to sie bardzo nie lubilysmy, ale blizniak jak najbardziej mile widziany! :) ja tu wlasnie kawy nie mam z kim dokonczyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bliźniaczki mają specyficzne poczucie humoru ale przyznam(na samej sobie) że potrafią być fałszywe i nieznośne...ja jestem z maja i taka niestety jestem.Nie będe opisywać swojego znaku to Wasz topik Wodniki i Wodniczki i chciałam powiedzieć że jesteście według mnie tajemniczy nie do rozpoznania interesujecie się czymś to na stałe i dążycie do celu!!!!To są moje przeciwności :):):):) Wodniki i Bliźniaki to świetni przyjaciele niewiem czy partnerzy.Ktoś ma taki związek?:D Ja wypiję chętnei kawę prima z lodami waniliowymi i śmietanką:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No współczuję...ja te lody wzięłam bo ta prima jakaś niedobra tak szczerze to ja piję mieszanki orzechowo-waniliowe są takie kawy bo mi kiedyś jak byłam młodsza tata dał czarną mocną kawe i nawet takiej przesłodzonej nie mogę ruszyć...musi być smakowa.Aż wstyd się przyznać prawda?Szuwarku a czy to co napisałam wcześniej o Wodnikach to prawda?Ja się za dobrze nie znam na innych znakach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Motylku :) witamy Ja bardzo lubie bliźniaki :D moja przyjaciółka jest spod tego znaku.. teraz niestety kontakt sie troszke hmmm osłabił bo w dwóch różnych maistach studiujemy i daleko od siebie mieszkamy :( ale często i ciepło o niej myślę i nadajemy na tych samych falach moim zdaniem :) Myślę że bliźniaki są baaardzo optymistycznie nastawione na świat, ale czasami miewacie czasem humorki :classic_cool: ogólnie zawsze jest z wami wesoło i nie można sie nudzić w w aszym towarzystwie :D Co do związków wodnik - bliżniaki to nie wiem... nie mam praktyki w tym zakresie ;) Ewciu - ja mam 21 :) więc prawie równolatki z nas :D Informatyka??? Rety.. podziwiam :) a gdzie pracujesz? kurcze - JA TEŻ CHCĘ LODY WANILIOWE !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe no tajemnicze to my jesteśmy na pewno... :D i zakręcone... Motylku jak Ci sie będzie chciało to poczytaj nasz topik - tam masz wszystko jak na dłonia :) a wiesz, że właśnie pije Primę!? :D ale ja to tak sie do niej przyzwyczaiłam, że wolę ją od tych wszystkich jacobsów, tchibów itp a słodkich mieszanek unikam bo muszę zrzucić pare kilogramów - lato w końcu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evergreen ->jestem kierownikiem w sklepie z meblami a ze tu nudy straszne to sobie tak siedze i klikam, a informatyke uwielbiam, tzn wole matematyke ale po studiach matematycznych co ja bede robic? - uczyc dzieciaki w podstawowce? no wiec informatyka mi zostaje. W tamtym roku skonczylam studium informatyczne i chce dalej e tym kierunku, tylko drogo strasznie i nie wiem jak podolam, ale damy rady! a ty czym sie zajmujesz? pewnie juz pisalas ale nie czytalam topica od poczatku. oglaszam ze jutro zabieramy ze soba przed kompa lody wniliowe! Mytylku -. Blizniaki to fajny znak, dogadac sie z wami idzie! lubie blizniaki, tylko te wasze chumorki i napady zlosci czasem sa wykanczajace! :) - przynajmniej wszystkie znajome mi blizniaki tak maja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Gofra-spisałam sie na medal-jest mail w niku. A zdjecia juz do Ciebie wysłałam z koszykiem z czerwonego kapturka... A blizniaki-w porzadku,do czasu gdy czegos egoistycznego nie wyczynia-lgniemy jakos chyba do siebie. Przyjaciele-Blizniak Waga Koziorożec.Ja tak mam aa i ryby i Strzelce tyż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewciu - ja studiuję w Łodzi administrację na uniwerku :) kończę drugi rok.. a z tymi lodami to popieram jak najbardziej! Wodniczka 3 -juz lecę wysłać fotki! Moi przyjaciele - bliżniaki, waga!!!!!, lubię bardzo strzelce, a dawniej myślałamm , że baranek to moja pokrewna dusza, ale chyba sie myliłam troszeczkę... :( mam znajomego koziorożca, który potrafi mnie rozśmieszyć do łez :D a przyjaźń z rybkami nie przetrwała próby... No! to lecę wysyłać! A! Lwy jeszcze lubię :) takie szczere z nich stworzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj musiałam na chwilkę odejść posprzątać już jestem...ok ok poczytam topik nie wypytuję.A co do lodów to oki jutro wszyscy mają ze sobą nawet Ci na diecie :D a kawy słodkie to ja piję czasami bo ożywiam się przy coli light ale dla odmiany piję właśnie mieszanki.No przepraszam w imieniu wszystkich Bliźniaków-jesteśmy wredne jak mamy humorki a doła potrafimy złapac od niczego i byc niemiłe dla innych nic nie umiem poradzić.Ze Strzelcami to ja też się trzymam dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojć ale z Lwami się nienawidzę!!!!!!!!Koziorożce nie umią mnie rozbawić są żenujące :D Waga to też moja przyjaciółka z nią to jak gadać to szczerze aż do bólu!!!No Baranki tak samo myślałam wydawało mi się że są takie przebojowe lubiane popularne...ale jak się bliżej poznałam to są raczej zamknięte mają wiele problemów i wcale nie są takie fajne.Tylko ludzie się ich boją :P Doceniam Raki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy i ja moge zdjecie dostac? pliss... administracje? o jejku - tym razem to ja podziwiam! :) a z Lodzi jestes czy tylko tam studiujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam! :) To lecę wysłac i Tobie szuwarku :) Jestem z Wielkopolski - w Łodzi mieszkam sobie z 3 dziewczynami w mieszkaniu studenckim :) Wesoło mamy... ale dojeżdżam 2 godzinki do Łodzi - wracam co weekend bo sie od komputra uzależniłam ;) a poza tym mam darmowe bilety na PKS - więc korzystam :D Motylku - co do baranów - mam IDENTYCZNE zdanie jak Ty! :) A raczki mnie troche irytują... mój tatuś jest rakiem... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja i evergreen
zawsze kazdemu chętnie obciagniemy z połykiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh szuwarku - a mail to gdzie? krasnoludki zjadły? :classic_cool: Napisz pod nickiem bo nie wiem na jaki adres wysłać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodnik--szuwarek
Możecie też na mój adres przysyłac propozycje obciagnia z połykiem. Kto przysle mi list temu obciagnę z połykiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja babcia była rakiem i masz racje zawsze mnie irytowała że musiała robić po swojemu a jak jej się nie podobało coś co robiłam(była bardzo skromna...)to płakała na siłę mi wszystko wmawiała np.jedz mięso jak zostaniesz wegetarianką to cię będe mniej kochać(szantażowała) ale teraz kiedy umarła doceniam ją i jej dobre chęci bo teraz rozumiem jaka była:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×