Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Benia, jestes zarozumiala. Z pelna swiadomoscia to stwierdzam. Zejdz z piedestalu, bo nie cche mi sie wlazic tam na czworakach. A Wy sie, kobiety nie gniewajcie. Oczekuje wyrazow uznania za szczerosc :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! witajcie :) gwarno sie jakoś u nas zrobiło,pełno dziwnych postaci:O,podszywaczy że nawet nie wiem co pisać by uniknąć głupich komentarzy :O pozdrawiam zatem wszystkich stałych bywalców tego topiku i do poczytania jak sie tu trochę oczyści. bo mam nadzieję że kiedyś się znudzą ;):P miłej niedzieli wszystkim życzę :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć nocne marki ;) pewnie teraz jeszcze odsypiacie wczorajsze pogaduchy :classic_cool: mnie nie było dane długo spać:( wyciagaja mnie nad wodę. jakbym za długo sie nie odzywała to znaczy że wysrosły mi skrzela i długi syreni ogon ;) Alan dotarły fotki dziewczyn? jak to dobrze że mam archiwum ;) kropeczku...co Ci zrobiła Benia? przecież ona jest super kobietka.czepaisz sie mój drogi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, nie jestem dzis w nastroju do zartow. Nie gadajmy o Beni. Piszcie co macie dobrego na obiad, bo glodny jestem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w słoneczna niedzielę :D:D kropku zapraszam na szuwary.Proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Re :D:D:D:D:D Witam w słoneczną niedzielę :D:D:D:D Mama nadzieje ,ze dzisiaj cos popiszę;);););) cały tydzien niemal zaległości ,tak sie topick rozrósł ,ze poprostu tylko czytalam a jak już chcialam cos napisac to zawsze byłam gdzieś potrzebna alebo sama potrzebowłam gdzies lub cos zobić :o:o:o:o Wieczorem to wiecie ,ze mam słabosc do szuwar i nie tylko ;););) i to tam spędzam wieczory i nie zawsze można sie rozdwoić;););) evergreen--------->zdecydowanie masz racje co to mojego lenistwa //wstyd ale tym razem tak sie rozpialiscie,że zdążyłam tylko poczytac :D:D:D:D Dzieki za pozdrowienia od Rzeźnika;););) On naprawde jest bardzo sympatyczny:) ale niestwety opuścił nas na dwa miesiace :(:(:(:(:( Dziwisz sie ,że wszyscy śpią a to Ty masz wakacje a ini musza pracować:o:o Tez miałam takie uczucie jak byłam na urlopie a Wy sie uczyłyscie niemal wszystkie;););) i nie miałayście czasu na forum ani na czata:o:o:o Poprosze tez fotke Twojej psinu z zółtym noskiem ;););) joeee------> z pifka nici:(:(:( a taką miałam nadzieję😭 Habcia------>czy ja moge tez niesmiało o fotki z zoo prosić ;););)??? Tak swoja drogą to fajna zabawa, ostatni raz byłam w zoo mając 6 -7 lat :(:(:( a teraz jakoś nie przyjdzie mi na myśl ,żeby samej jechac ,bo to żadna frajda a siostrzenica pojechała za swoimi rodzicami wiec ciotce sie nie dostało na wycieczkę :o Mam jednak nadzieje to kiedys nadrobić ;);););) isa-------->faktycznie juz dawno Cie na onecie nie było ,już pomyslałam ,że nic a nic Ci ejuz nie obchodzi Twój pokoik ;););) Nie zapominaj ,że to Ty go założyłaś :):):):)🖐️🖐️🖐️ nietoperz------->witaj dziewczyno :):)🖐️ co u Ciebie ? Już lepiej ? Troszkę istotnie rozrósł sie topik i to nie zupełnie w takim charakterze jak dotychczas ale nie jest źle.:):) Zapraszam Cie wiesz gdzie :) I tak dla wiadomości wszystkich :D:D:D:D Ten wyimaginowany topór wojenny miedzy mna a kropkiem został zakopany raz a dobrze:D:D:D:Di mam nadzieje,że nie da rady go juz wykopać;););) jest bardzo głeboko zakopany :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć i czołem! :D Ale ładny dzień... A moja rodzicielka od rana w necie... ehhh co to uzależnienie robi z człowiekiem... ;) Teraz mam chwilkę dla siebie :) Nietoperku - tak źle to tu nie jest ;) Mnie to sie nawet podoba... i mam nadzieję, że nawet jak o2 ruszy to niektórzy podszywacze. będą nas nadal odwiedzać ;) Hej Habcia! :D ale masz fajnie z tą wodą... a ja nawet nie umiem pływać :( a przydałyby mi sie takie umiejętności - nigdy nie wiadomo kiedy mnie jakiś przystojniak zaprosi na swoją świeżo wywoskowaną łódź :) :classic_cool: Kropku - jak byś był grzeczny, to Benia by Cie nie wyrzuciła... ale mam nadzieję, ze już sie do siebie uśmiechacie w szuwarach :) Może do Was dołączę... Właśnie sie uporałam z patelniami, garnkami, szklankami, talerzami (bo niestety robie w domu na zmywaku) A na obiadek miałam kotlety mielone, ziemniaczki z koperkiem, kompocik i mizerię :) czyli nic specjalnego... pozdrawiam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Benia! :D witaj! Heh no mam wakacje... i to dopiero początek :D Właśnie planuję wakacyjne podróże :) Jak na razie wirtualne, ale kto wie kto wie... Sunię żółtą? ok juz sie robi ;) Cieszę sie że z Kropkiem wszystko w normie. Zaraz wracam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balam sie ,ze jak bedzie za długo to mi pożre posta i tyle bedzie:D:D:D:D:D a to nie jest przyjemne uczucie jak sie człowiek tak napracuje i mu wszystko pojdzie gdzies do luftu;);););) Lukrowany Motylek-------->miło mi powitac Cie na naszym forum :):) Szczerze sie przejęłam Twoja przypadłością i podziwiam za szczerość.To naprawde bardzo poważna sprawa. Mam w sasiedztwie chłopaka ucznia liceum który cierpi na anoreksje, normalnie patrzec na niego nie można było swego czasu.Chłopak bardzo zdolny a tu taki problem.Oczywiście jest leczony,juz widac nawet efekty leczenia.Moja siostra ma z nim bliższy kontakt(chodzi sie do niej strzyc to Ona widzi to najlepiej jak zaczyna odzyskiwać w miare normalny wygląd.Wiec Ty też zasiegnij moze jakiejś pomocy bo to nie żarty.Pozdrawiam ,przemyśl to i trzymaj sie ciepło:):):)🖐️ m.a.r.l.e.n.a------->tak młodych istotek to chyba jeszcze nie było w naszym stawie //mysli wiec tym bardziej miło witamy :D:D:D Postrzeleniec ------>Jak tam pupa :D:D:D:D:D???????sitko;););)??????? Dziekuje za fotki :D:D:D:D:D Pauli za fotki Asi :D😘 Asiu no proszę co za łądna istotka:D:D🖐️ socha------> Tobie tez wielkie dzieki :):)Naprawde miło popatrzec na takie sielskie obrazki ,az serce rosnie i chce sie .......... Pozwólcie ,ze nie skoncze:D:D:D:D:D:D tu powinny być same superlatywy:):):) Gosia8 -------->fajnie ,ze wpadłas i nie mogę sie doczekac spotkania na szuwarach.Wirze ,że to nastapi niebawem. Tak jak wszyscy wierza w to ,że bede miała nadal dostep do netu.:) Dzieluję :)😘😘 kochani jestescie:) ale mam nadzieje,że juz w tym tygodniu już sie wszystko wyjaśni:D:D:D:D koliberku -------->ściskam i podrawiam:):):) mam cichą nadzieje ,ze niebawem bedziemy mogli sie u mnie spotkać ale to na razie ,patykiem na wodzie pisane wieć ciiiii;););););) Kigana -------->miałaś odpoczywac od dzieciaków //ooo???????? Czyżby to po to,żeby za bardzo sie nie odzwyczajać od gwaru dzieciarni ,te półkolonie;););)??????? joeee-------->zapomniałam Ci pogratulować obrony:) 😘😘😘 Tak zniknąłes po tej obronie.Myslałam,że tak bardzo spodobało Ci sie o karaoke,że postanowiłes zostać jakąś gwiazdą estrady :D:D:D:D a z piwka jak wspomnialam wcześniej nici:( Alan_Pol------> Nadia z pewnością juz ochrzczona i wszystko poszło Ok ;););) pozdrowionka dla NIki i buziaczki dla Nadii 🖐️czesc]😘😘 jakaja------->no czekam z niecierpliwoscią:D:D:D:D enfanterrilbe --------->gdzie Ty przepadłes //oooo????????? Czyżbyś nieznosil męskiej konkurncji na naszym topiku //mysli Myśle ,że na razie to było by na tyle :D:D:D jak jeszcze sobie coś przypomnę to napiszę;);););) Miłego popołudnia życze pa :D:D:D:D🖐️czesc]🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz Benie przeprosilem i zrobie to ponownie tutaj. To nie ona mnie z czata wykopala. teraz sie okazuje ze to Evka byla :classic_cool: podrzuccie jakies koryto ze strawa bom zglodnial :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ale sie przestraszylam ,że mi posta wcieło a to evergeen juz nowa stronkę zaczeła:D:D:D:D:D:D:D evergreen dzieki za fotki :D:D:D ale widać ,ze Twoja Czikusia to wielbicielka kwiatków intensywnie pachnących :D:D:D:D Jak to nikogo nie było???????? przeciez cały czas wisze na czacie jak pisze tu te gryzmoły ;););) joeee.-------->dziekuje :):)😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej! Kropek! Ja miałabym Cie wykopać z szuwar?! :classic_cool: No wiesz co??! Ja to bym Cię z chęcią koronowała... gdybym miała pewność żeś wodnik! ;) Jak będziesz grzeczny, to może kiedyś dostaniesz beret... może nawet ... karrrrrrmazynowy ;) (Wtajemniczeni wiedzą o co chodzi) Mykam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evka zawsze musi byc jakis koziol ofiarny. jako ze znikasz dzis nadajesz sie idealnie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny bylem na szuwarach i pwiem wam tylko, ze jestem gleboko wzruszony. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem!! Znowu brata wygnałam :D Rodzice sobie pojechali na wczasy, a ja za bratem i piesem zostałam. Nie wiem czy się cieszyć czy nie. Czarnuch jest strasznie smutny i co chwilę chce wychodzić, sprawdzić czy przypadkiem rodzice nie wrócili. Znowu schudnie i straci radość życia. Co ja mam z nim zrobić?? Mówicie że macie ciężko, bo z samego rana was z łóżka wywalają. To jeszcze nic. Ja wczoraj wysłuchiwałam marudy największej na świecie i niestety nie mogłam wyjść, bo pomagałam jej się pakować. Najlepiej jakbym jeszcze wczoraj o północy odkurzała. Dizsiaj cały dzień sprzątałam, bo syf straszny był. A nie łatwo jest okurzyć i umyć ok 100m2 :) Widzę, że Kropek robi furorę :D No ale żeby od razu bielizną rzucać :P Enfanterrilbe chyba uciekł jak zobaczył moje zdjęcie na zachętę :( Widocznie mu się nie spodobałam. Ever ----> o co chodzi z tym \"kiedy o2 ruszy\"?? Tez chcę zdjęcie twojej psiny :) A w piątek tatuś mnie grzecznie wyprosił sprzed komputerka o 23, może to i dobrze, bo się wyspałam :D Kigana oczywiście, że wyślę jej twoje zdjęcie, a czy ty masz jej fotkę?? Dobra, idę śpiulkać. Jutro skoro świt do roboty :( Mam nadzieję, że pies przeżyje jakoś tą noc :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pięknie wieczorową porą :) właśnie wróciłam ze spacerku z Aresem,pogoda przecudnej urody tzn.cieplutko i przyjemnie :) zajrzałam na szuwary licząc na jakąś przzyjemną konwersację przed snem po dlugim czasie a tam cicho i pusto :( no cóż ,może innym razem będę miała więcej szczęścia. dobrych snów wszystkim życzę :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki... Odchodze, ale nie na zawsze. Forum o2 juz dziala. Obiecuje, ze bede sie pokazywal w tym topiku, bo jestescie fajne i kochane dziewuchy :) Ze swieca takich na forach szukac. pa pa i dziekuje za wyrozumialosc dla mnie i moich kontrowersyjnych zachowan 🖐️ 👄 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochanieńcy jestem już :) Kropku - odwiedzaj nas często :D Superowy z Ciebie facet! Może kiedyś na siebie wpadniemy na o2 ;) Szuwarki stoją otworem! Zapraszamy serdecznie :) Paula! o2 to jest forum wielotematyczne na którym współczynnik feminizacji nie jest tak duży jak w kafeterii - dlatego lubie tam sobie czasem wpadać na coś mocniejszego :classic_cool: Moi starsi wyjeżdżają ok 20.07.... i też zostaję sama - tzn też z psiem bo jej skubanki jedne nie chcą zabrać ze sobą ;) Ale mam troche lepiej od Ciebie - bo brat siedzi w Warszawie :P więc wiesz co to oznacza...... KOMPIK TYLKO MÓJ :classic_cool: Benia! ja jestem 🖐️ :( A jutro mam nadzieje zjawi sie więcej wodników :) w tym moja siostrunia szuwarkowa :D Benia jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i żem sama została... :( Zero wodnika... jabłuszka się skończyły... ehhh... nie ma nawet w kogo stanikiem rzucić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich Poczytałam sobie, rzeczywiście ale tego sporo napisaliście. Widzę, że nie tylko wodniki się tutaj udzielały :) Ponieważ jak zwykle ostatnio mam mało czasu daję tylko znać, ze żyję. Wszystkim, Którzy mają wakację życzę udanego leniuchowania i słoneczka wesołego, a pozostałym \"miłej i mało uciążliwej pracy\". Paula, dziękuję za zdjęcia. Isa-ślicznie Ci w tej sukni, ale na łódce też super wyszłaś. Socha - super rodzinka z was. Rodzice śliczni, a dzieci oczywiście bardzo podobne. Te Twoje pociechy milusińskie, a powiem, że na tym zdjęciu z krową w tle wyglądają jak z filmu. Przypomniały mi się czasy kiedy mój gamoń był taki mały, ale czas leci...Teraz to juz facet 1,80 wzrostu, ale ciągle jest fajny. Benia-spotkanie??? to fajnie, musze Ci oddać talerzyk, bo o statnio przywiozłaś ciasto i został u mnie. Pozdrawiam wszytskich i ściskam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam rankiem :) 🌻 U mnie jak zwykle słoneczko świeci :) Ever ----> ty weź jak blondynce wytłumacz jak się tam dostać, to razem będziemy ścigać Kropka i rzucać w niego garderobą, albo od razu całą szafą :D Joeee. ----> zostawiasz nas same? Czy ty wiesz w jaki dół psychiczny wpadniemy. I kto nas z niego wyciągnie?? Pies nadal smutny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim :) ale gwarno jak ulu na kafe :) i to mnie posądzają o uzależnienie:classic_cool: toz to kalumnie rzucane w moją stronę:D:D::D ever co do pływania to ja dziwna jestem:( jak do basenu to wskoczę na każdą głębokość... nawet na głowę (oj kilka razy musiało nie być wody w basenie i teraz skutki widoczne :D:D ) ale jak mam pływać w jeziorze jakimś to...idę na dno jak kamień.chyba mam coś z psychiką...no ale to już mi dawno udowodniono ;);) Benia fotki z zoo dotrą do Ciebie dzisiaj :) nawet te z nad wody Ci wyślę tylko najpierw muszę je ocenzurować :D:D kropek.... zamieszania narobiłeś na naszym topiku jak chyba żaden facet.....no alkazelcer jeszcze też tak rozrabiał ;) a propos alkazelcera...Paula pozdrów go :D:D pozdrawiam wszystkich:) lecę dalej sie dotleniać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich w ten poniedzialkowy poranek 🖐️ kolejny tydzien pracy czas zaczac! Ehhh.... ! Jak ja nie lubie poniedzialkow! Zazdroszcze wszystkim ktorzy maja wakacje!!! Ale cos mnie sluchy doszly ze w lipcu cale trzy tygodnie urlopu mam dostac! Jupi!!! A gdzie to moja siostra kochana sie podziala? Hmmm... Czyzby jeszcze spala? No nie! Zamiast siedziec od 6:00 i czekac az jej siostra po weekendzie wroci to ta sobie spi w najlepsze! Wstaaaawaaaaac!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alkazelcer pozdrowiony :D Chyba trochę mi zazdrości takich znajomości. Dopiero jak mu pokazałam zdjęcia ze zjazdu to się przekonał, że poznałam "normalnych" ludzi :D Juz teraz nie mówi, że nasz topik nie przetrwa :P Już go uprzedziłam, że mam wizytę co niektórych w wakacje :) Spokojnie to przyjął :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×