Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

A Paulinko więc Ty to lubisz???to już wogle zazdroszczę...i jeszcze to w nocy...aaaaa😴:D sorry za błęy w poprzedniej notce ale często tak piszę że się mylę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ja lubię, jaka noc?? Pogubiłam się :( A do garów w zlewie można się pzryzwyczaić :D wiem bo mnie to nie rusza, chociaż początki były ciężkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeden tez wodnik :) - Pawelek Wojtek jest z 7 lipca - jaki to znak? a trzeci - Marcin to cholera nie pamietam, bede musiala spytac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chodzi mi że oni w nocy Cię do łóżeczka zabierają :D:D Ja się nie moge przyzwyczaić do sprzątania...ale mniejsza No zazdroszczę Ci tak ogólnie że są z Tobą i jesteś zadowolona z tego i tak dalej niewiem 7lipiec?nie mam pojęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaaaaaaa to nie ja, pomyliłaś mnie z szuwarkiem. Ja mam jednego któremu do łóżka wskakuje, a z kumplami już dawno nie mieszkam. Teraz tylko odwiedzam ich raz na dwa tygodnie :D Czy wszyscy muszą mnie mylić ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh... ja tam moich skoków do obcych łóżek nie będe publicznie ujawniać :P Poza tym, ja to jestem grzeczna wodniczka... ;) i niewinna jak rosa na płatkach róży o poranku :) Ehhh rak wrócił... trzeba mu obiad podgrzać.... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam jestem trochę rozkojarzona bo znowu prubowałam zwymiotować i mnie strasznie głowa boli...Szuwarek no więc Ci zazdroszczę Ale Paulince również!!!!!Bo ja mam na oku faceta a inni mnie nie obchodzą chociaż nawet byłby to Brad Pitt ja zawsze muszę być wierna jednemu...ale szybko mi się nudzą...To jest też wada bliźniaków żadko kiedy są zadowolone ze sfery uczuć...czekają na tego jedynego a ten albo nie przychodzi albo jest inny niż sobie wyobrażaliśmy...Wodniki tego Wam zazdroszczę i jeszcze raz nie chciałam Was urazić ani pomylić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybaczacie?(mmmm ale pycha...głupia głodówka bleeee)Ja jestem pomimo wszystko strasznie niewierna...tzn.pisałam że jestem wierna jednemu...ale tylko jak On jest nieosiągalny jak przychodzi to jestem zawsze niezadowolona i ciągle szukam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale te moje skoki do ich lozek to takie kolezenskie (nie wiem co wy zboczuszki juz sobie nawyobrazalyscie:) no no no) tak sobie pogadac przed snem albo jakis filmik obejrzec a pozniej spac uciekam juz do mojego lozeczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ever - co z tymi zdjeciami? juz sie trzeci raz dopytuje, a szanowna kolezanka udaje ze nie zauwaza:) jakies dwie strony tu mi obiecalas... no...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szuwarku - cierpliwi zostaną nagrodzeni - poczta mi nawala, ze sie tak nieładnie wyrażę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuuu szkoda :( zasugeruj bratu delikatnie aczkolwiek stanowczo, żeby sobie wyjechał na dwa dni :) Ja mam dobrze z tym moim... w grudniu wraca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bym chciała siostrę - starszą ... więc marne szanse... a nawet dodam - zerowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szuwarku - a może chcesz być moją siostrzyczką przyszywaną? :D no prosze jak ja inteligencją powalam... że też wcześniej o tym nie pomyślałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×