Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

witam wszyscy pewnie na sloneczku a ja w pracy:) i .... sie z tego ciesze bo straszny balagan w domu:D habanerko jeszcze nei sprzatalam:D czekam az moj szanowny szpieg tez tylek ruszy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej isa:) w takim razie musisz mieć sporo cierpliwości bo raczej szpiedzy są mało domyślni ;) ja wróciłam właśnie z zoo :D było super. pogoda w sam raz na spacery. fatek zwierzaczkom napstrykałam i teraz je \"obrabiam\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Habciu! Ja byłam w szuwarkach, ale pusto, więc sie zmyłam szybciutko... W ZOO byłaś? o rrrety... ja nie pamiętam kiedy ostatnio... chociaż! pamiętam - w Katowicach w 2002 jechałam nad ZOO wyciągiem :D wesoło było - mój aparat o mały włos zginąłby śmiercią tragiczną w jeziorku :) Czekamy nafotki :) Isa - Tak trzymać! Kto to słyszał, żeby babeczka w domu sprzątała, po ciężkiej, wyczerpującej pracy ;) Pocieszę Cię - ja też nie na słoneczku :D Kropek...Pewnie, że w kafe się roi od świrów, ale miałam na myśli nasz skromny stawik, do którego sobie wlazłeś bez pukania i bez karty pływackiej ;) Też tęsknię za o2... na szczęście już za parę dni, za dni parę wezmę plecak swój i gitarę ... i nikt mi wtedy nie wmówi, że nienawidzę poniedziałków :classic_cool: A japońskiego nie znam... może mi przetłumaczysz co żeś tam nagryzmolił? Bo ja widzę tylko kwadraciki przecudnej urody :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dajcie brame do szuwar, wodniczki kochane. zobaczcie, zrobilem sobie dla was adresik mailowy. jak nie bedziecie dla mnie dobre, to pojde sobie do blizniaczek :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dajcie brame do szuwar, wodniczki kochane. zobaczcie, zrobilem sobie dla was adresik mailowy. jak nie bedziecie dla mnie dobre, to pojde sobie do blizniaczek :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Ever :D:D za chwilkę dostaniesz porcję fotek ze zwierzątkami i z jedna blond ...małpką ;) kropeczku.... wchodzisz na onet.... wpisujesz znajdź pokój \"szuwary\" ...i.....witaj w domu ;) tylko nie zapomnij o stałym nicku bo nie tolerujemy tyld:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleś Ty słodki jest Kropeczku! :) He he... jak byś uważniej czytał topik to byś w szuwarowym gąszczu już dawno składał nam niemorale propozycje :P Habciu.... czekam na fotki z niecierpliwością :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki slodki, do diabla?? nie niszcz mi tu reputacji! jestem bardziej meski od szympansa. chodzcie na szuwary, bo juz sobie do rozwodek polazlem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Habcia - idziemy? :D No no.. szympansiku - instaluj kamerkę to zobaczymy czyś taki zwierz jak opisujesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Habcia - super zdjęcia DZIĘKI:) Słoneczko rzeczywiście dopiekało.. Masz takie \"coś\" w sobie, że jak się na Ciebie patrzy to już Cię człowiek lubi :) Podoba mi sie ta fotka, co Cię ten przystojniak na wózku wiezie :D Ja to za spódniczkami nie przepadam - w dodatku za takimi krótkimi, bo jak założę to zaraz faceci gwiżdżą ;) że przejść spokojnie nie można... też masz pewnie takie \"problemy\" ;) No to ----> w szuwary marsz! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hophop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany jak ja dawno na onecie nie bylam:( nawet nie pamietam jak sie poruszac i jako zdolna istotka potrafie sie sama wyrzucic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Isa :D ja też już tutaj... Ale taka zdolna jak Ty to ja nie jestem ;) Kropek - doczekać sie Ciebie nie mogłam - pewnie poderwałeś ekspedientkę w monopolowym ;) i dlatego tak sie gramoliłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evus.. zawieralem nowe przyjaznie, bo fotki nie nadeszly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Haba ----> wyslij, prosze Alanowi moje zdjęcia, bo ja coś nie mogę swoich załaczać, tak mi ten internet chodzi, że ręcę mi opadają. Pisać mi się nie chce, nie mówiąc już o czatach :( Paula ---> miałabym do Ciebie taką samą prośbę, jesli chodzi o wysłanie zdjęć do Wodniczki Asi . Mam nadzieję, że nie wykasowałyście mnie ze swoich wodniczych zbiorów. Miłego wieczoru, coś mi smutno jest :( Pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropek ale Ty obrazalski jestes Nie dosć ,ze podszywasz sie pod mojego kolege joeee to jeszcze takie demonstracje urządzasz jak nie wiem co :o normalnie nie wiem jak Cie rozgryźć//mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropku - dlaczego Beni nie lubisz? Ja ją uwielbiam :D Kiganko - nie smutaj sie! :) Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No patrz Beniu jaki ten Kropek jest.... a później będzie fotki wołał skubanek:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Benia, jestem ja :) ale co ja ci zlego uczynilem wolajac o beret? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evus... Toc ja zartuje przeca :-) Chociaz prawda jest, ze Benia mnie z szuwarow wykopala za glupi beret. Czy tak sie godzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikogo nie kopie ,wypraszam sobie i dobranoc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×