Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

:D No to sie cieszę bardzo, że Ty sie cieszysz siostrzyczko... A wiesz słonko - tylu sie teraz podszywaczków kręci - z tymi fotkami to ostrożnie trzeba ;) ale uszy do góry - wyślę na pewno! A Twoje fotki? Prześlesz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasne siostro kochana zaraz Ci wysle moja buzke sliczna ;) wlasnie odkrylam ze na poczatku tego topicu tez byl jakis wodnik szuwarek... hmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m.a.r.l.e.n.a
Witam serdecznie wszystkie Wodniki:) przez przypadek tu trafilam ale ciesze sie bo widze ze jest ciekawie:) ja jestem z 6 lutego i lat mam 17 i jestem z opolskiego, malo w porównaniu z Wami no ale wodnik:) pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy Marlenko 🖐️ no my takie stare tez znowu nie jestesmy :) ever --> wyslalam Ci te zdjecia ale nie wiem czy doszly bo cos mi sie poczte stentegowala w trakcie wysylania mozesz sprawdzic i dac znac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej szuwarku - doszły :D Super zdjęcia! Śliczna z Ciebie dziewczyna! i miejsce pracy przyjemniaśne - fajnie, że masz tam tego kompika :) A co Ty tam śpiewasz na jednym? Mam kota na punkcie psów - fajowy ten Twój :D Marlenko - witamy! zrób sie na czarno i klikaj z nami -to fakt , jesteś tu chyba najmłodsza ale to chyba nie jest problem -klikaj do woli! :) Pozdrawiam ciepło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O mam Twoje zdjecia Lucynko! Ty to jestes dopiero sliczna dziwczynka! A jaki psiak slodki :) (ten brat tez niczego sobie ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) dzięki siostruniu! właśnie posilam się serniczkiem i kawusią... A może klikniesz jakies fotki tym swoim lokatorom? ;) tak z zaskoczenia.. po cichutku... :D Ehhh popstrykałabym coś lepszego, bo taka piękna pogoda.. ale mama porwała mój parat na wycieczkę :( Wraca dzisiaj więc może jutro coś pstryknę w ogródku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj juz niestety nie pstrykne bo mi w sobote telafon ukradli...:( w gleboka depresje przez to popadlam! ale mam chyba jakies ich zdjecia, zaraz poszukam a jak znajde to wysle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i wodniczki mnie opuscily :( a ja jeszcze pol godziny musze w pracy siedziec Lucynko - wyslalam Ci zdjecia tych moich chlpcow. ale tylko dwoch bo trzeciego nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Ewciu! :D Właśnie oglądam tych Twoich chłopaków i hmmm... stwierdzam, że... JA TEŻ CHCĘ Z TAKIMI MIESZKAĆ!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to przyjezdzaj do Lublina! Miejsce zawsze sie znajdzie! A i chlopcy bede zachwyceni :) I fajnie bedzie miec swoja siostre na miejscu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to wreszcie koniec mojej pracy na dzis jupi! i do tego na jutro mi wolna dali!!! wreszcie sie wyspie :D no to zegnam kochane wodniczki do poniedzialku 🖐️ bendem tensknic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do poniedziałku? :( buuuuu musiałam sunie wyprowadzić... Miłego weekendu więc! do następnego klikania siostruniu! :) PS nigdy nie byłam w Lublinie... może sie kiedyś wybiorę :) Tacy fajni ludzie tam mieszkają... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm nigdy nie wiem jak sie tą łapkę robi .... popróbujmy więc... 👋 🖐️ któreś musi sie udać! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m.a.r.l.e.n.a
nie chce na czarno. czern kojarzy mi sie ze sniegiem. tak juz mam jak nie zarzyje prozaku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:classic_cool: ha! wiedziałam że jestem dobra w te klocki! no to mykam na razie bo widzę, że wszystkie wodniki wyemigrowały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany... ale wstyd... w takim momencie literówke zrobić... :( Kropek - miło Cię widzieć ponownie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esma9
w 99% widzę siebie,tylko ten temperament;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej esma - no to klikaj z nami skoroś też wodnik :D Zapraszam serdecznie - bardzo serdecznie! heh... coś sie dzisiaj od netu nie mogę oderwać... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale młodziez nasza zaszalała na topiku ;) No ale fajnie się Was czytało :) No może z wyjątkiem tych głupawych pomarańczowych wpisów :P Szuwarku ---> fajnie masz z tymi współlokatorami :) A ten z 7.07 to raczek. Ever ----> ze strzelcem ?? A gdzie Ty go wyhaczyłas, jesli wolno spytać ? ;) Ale strzelce są ok. :) Wokół mnie mnóstwo strzelców jest, potrafią też wkurzyć, co ostatnio udało się mojemu dyrektorowi :P Dziś miałam radę, trwała 4 godziny i nie pytajcie się mi, co takiego było omawiane przez te 4 godziny, bo ja nie wiem :( Ogólnie mój stan na dziś - zmęczona :( Paula ---> dzięki za zdjęcia, zaraz powysyłam komu trzeba, bo aż wstyd. Ale co na to poradzę, że mi się nie chce ???? To narazie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kiganko! :) Strzelec jest z forum. Ale nie z kafeterii... Taka wesoła znajomość, lubię strzelce :) Tylko ten sie troche obraził, że mu nie chcę czegoś zdradzić i taki naburmuszony sie kręci... na gg nawet nie chce pisać :( a szkoda... to sie chyba nazywa szantaż emocjonalny ;) no.. przyznaję się , pierwsza zaczęłam... :P Rada? w wakacje? ehhhh Moja mama wraca dzisiaj z wycieczki nauczycielskiej... i zaraz bierze sie za organizowanie biwaku dla dzieciaków ze szkoły... ehhh znowu będzie szał załatwiania i problemy... Ale co te dzieciaki mają robić w wakacje? nuuuudyyyy....a tak to chociaż sobie na biwak pojadą 5 km od miejsca zamieszkania - ale zawsze pod namioty :) wypoczywaj Kiganko! :D (byle nie za długo :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skasowała mi się notka ale już nie mam czasu...Jak mi lekko ufacie to poproszę o tą fotkę z psem też mam i kocham!!!Ale nie musicie :D Chciałam Wam jeszcze powiedzieć Cześć i już Papa...kiedy indziej pogadamy pozdrawiam i jela zostawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem. jednak udało sie brata wygonić sprzed kompa :D Ale smutno mi bo nikogo nie widze ani na szuwarach ani tu na cafe :( Ever ale nam się ten kropek z muzykiem udał :D I dlaczego oderwałaś się od komputera jeśli mówiłaś że nie możesz się oderwać, co?? Chcesz oberwać!! Co do tych zdjęć to Asia cię zdradziła :D na tlenie :D Jednak dużo tracisz do południa. A wysyłałaś mi zdjęcia w mundurku \"szkolnym\" :P A ja mam nadzieję, że szef nie zabierze aparatu na wywczasy, wtedy zrobię nareszcie tą obiecaną sesję \"especially for you\" :D Lecę się zalogować na onet póki jeszcze nie zasnęłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Benia ----> ty się normalnie obijasz !! To ja tu specjalnie dla ciebie taplam się nocą w wodzie a ty mnie olewasz :P Ever ----> gdzie jesteś?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×