Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

mamy sie poczuc obrazone?... nic z tego kropek!!! i tak wiem z pewnych zrodel ze do tej pory nie mozesz sie otrzasnac pod takim wrazeniem naszej urody jestes :) a i slyszalam ze nasze zdjecia na tapecie umiescieles? no kropek ja wiem ze my sliczne dziewczyny ale zeby az tak... :P Pozdr. all

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak juz przy temacie zdjec jestesmy to dlaczego nikt do mnie nic nie wysyla...? :( tylko moja siostre Ever mam :( no co Wy dziewczynki? dajcie jakies male zdjatko... plis...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyglada na to ze sama ze soba zaczynam gadac... to chyba jakas choroba jest czy cos dzieki Paula za zdjecia rewanzyk juz do Ciebie polecial... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem z powrotem :) Mama mnie przegoniła od kompa, a później znowu drukowanie było.... Kropek... ja Ci wyślę na pewno jeszcze więcej - coś bardziej ludzkiego, bo na tamtych to taki zwierz ze mnie że hej! ;) Cierpliwy bądź! Chcą mnie znowu na zakupy wyciągać! Ale takie nieprzyjemne! Ale ja sie nie dam! Zresztą mój portfel wpadł wczoraj w depresje... Nie mam mowy zebym do papierniczego na pół dnia jechała! Siostra - no machałam, krzyczałam, prosiłam, błagałam... a Tyś nie widziała! :) ale nadrobimy to jeszcze! No patrz... PROSZĘ WSZYSTKIE WODNIKI O WYSYŁANIE FOTEK DO SZUWARKA - SIOSTRZYCZKI MOJEJ ULUBIONEJ :D A co do raków to już wspominałam kiedyś... że ciężko jest z nimi wytrzymać nam wodnikom! Mój tatuś jest rak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehhhh ciężki mój los... Wiedziałam, ze jak prawko zrobię to spokoju mi nie dadzą :( Obiecuję specjalnie dla Was - nie stosować się do zakazów o ograniczeniach prędkości ;) (później sie rozliczymy co do mandatów) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Po autografy prosze się zgłaszać do mnie w godzinach wieczornych, między 20:30 a 22:15 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie marudz. to slodkie katusze z kropkiem sam na sam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i znow moja slepota wyszla na jaw tym razem Beni nie zauwazylam :( jest na sali okulista! a ja znow sama do siebie gadam... :0 ble ble ble ale mi sie nudzi! siostra co ty tam tyle kopujesz ? Bo caly sklep wykupisz! zostaw troche dla innych :) jeszcze tylko godzinka i sobie pojde do domq :) Gofra a ja sie nadal na Twoje zdjecia nie moge doczekac... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem :D Ehhh czego myśmy nie kupowały dzisiaj z mamą :) ale sobie oczywiście nic... tylko ten biwak i biwak... Na szczęście moja rodzicielka jako główna organizatorka będzie na wszystkich trzech turnusach :D Więc troszkę odetchnę ;) Szuwarku kochany :D Super zdjęcia! Dzięki - no patrz! Coś jednak musi być w tych naszych \"więziach rodzinnych\" ;) Kurcze, ale fajnie jest mieć siostrę! :D Ślicznie wyszłaś - A kto pstrykał w pracy? Szef? :D Też Ci coś prześlę ;) Doszły mnie słuchy, że z Kropkiem sam na sam w szuwarach siedziałaś... ;) No ładnie... A teraz ktoś w szuwarach siedzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też jestem wodniczką
29 stycznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( Uprzejmie proszę o wybaczenie - zwiałam z szuwar bo miałam gościa... W ogóle to śmieszna historia wyszła z tym gościem :D Otwieram drzwi, patrzę, a to kolega mojego brata. Uśmiechnął się i pyta: - Czy jest Wojtek? - Nie ma :) - A kiedy będzie? - W listopadzie :) - ??!! [szczęka mu lekko opadła] - W wojsku jest :) w Warszawie... - achaaaa... :D ... pogadaliśmy o takich tam różnościach... bo się chyba już z rok nie widzieliśmy i w tym czasie wszyscy mi z szuwar uciekli :( A z moim bratem to naprawdę jest tak, że jeszcze w lipcu chce skubanek przyjechać! (bo sie dowiedział, że rodzice jadą na wczasy za 2 tygodnie i będzie wolna chata...) tzn. prawie wolna, bo ja będę i Czikusia! i na pewno nie dam się tak łatwo wyeksmitować, ale możemy ponegocjować... :classic_cool: Hej Gofra 🌻 co Ty tak przelotem tylko? :) Z 29 stycznia? To miło :) Jogurcika jem... wiśnia z migdałami - polecam - baaardzo smaczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po dłuższej przerwie witam ponownie trochę mnie nie było w kraju więc moja nieobecność jest jakby usprawiedliwiona ale cały czały czas staram się nadrabiać swoje zaległości zatem jak widać pewnego zakładu nie przegrałem i przegrać nie zamierzam byłem też kilka razy na szuwarach ale świeciło pustkami Mam APEL DO PŁCI PIĘKNEJ szukam dziewczyny może znacie jakieś potencjalne kandydatki będę wdzięczny wszystkim pomocnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja rak. Wcale sie nie obrazam! Nic na razie nie uslyszalam po czym moglabym sie obrazic, wrecz przeciwnie ja tez potrafie byc zgryzliwa i niemila i to na mnie sie obrazaja. Co do evergreen- moj tata byl wodnikiem i kiepsko skonczyl, a wytrzymac to sie z nim nie dalo 2 minut. Tak wiec z ojcami nie ma reguly, z niektorymi po prostu trzeba spedzac malo czasu;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiszpania
jestem wodniczka z 14 lutego,jest tez ktos z tej daty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za pol godzinki to pewnie nikogo na szuwarach nie bedzie? hm... sprawdze jakby co... 🖐️ cmokasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór... O rrrany! :D enfanterrible! Gdzie żeś był jak Cię nie było? My już tu z Paulą planowałyśmy zorganizować specjalną akcje ratowniczą! Ale... ZARAZ ZARAZ!... Co ma znaczyć \"zakładu nie przegrałem\" ??!! Nie tak żeśmy sie przecież umawiali! Przegrałeś i to dawno temu! Już się nawet zastanowiłam co chcę w nagrodę! Miała być nią możliwość wysłania Ci ślicznych, niepowtarzalnych, jedynych w swoim rodzaju, powalających z nóg, cudownych fotek ze mną w roli głównej! :) Ale w takich okolicznościach... skoro twierdzisz, że nawet NIE ZAMIERZASZ przegrać.... to niech Ci będzie.. Z ciężkim sercem, ale jednak - wycofuję się z odbioru nagrody :P a nasz zakład trwa nadal! więc się pilnuj! ;) I uprzedzaj nas zanim znowu gdzieś wypłyniesz! ;) Ale naprawdę czuję się niepocieszona.. Może poślę Kropkowi kolejną porcję fotek... ;) A! Sebastian - co do Twojego apelu to ... bardzo mi przykro, ale nie znam żadnych potencjalnych kandydatek :( .............................. no nieeee naprwadę już fajniejszego nicka nie mogłaś sobie wymyślić - z 10 razy te kropeczki liczyłam! :P Wyszło mi 30 - dobrze? :) Już kiedyś wspominałam, że mnie raki irytują... ;) A o tym, że potraficie być zgryźliwe i niemiłe to doskonale wiem. Byki i barany też potrafią, ryby tak samo i jeszcze 8 pozostałych znaków - w tym także wodniki.. tylko, że dla wodników to nie jest cecha charakteru, a wyćwiczona umiejętność - świat nas do tego zmusił, więc się dostosowaliśmy (wykazujemy ogromne zdolności adaptacyjne w szerokim tego słowa znaczeniu) A co do tatusia - raka...to... trzeba po prostu wiedzieć jak go podejść. Tę sztukę opanowałam już do perfekcji.. zresztą nie było to wcale takie trudne.. ;) Pozdrawiam... hiszpania - Tyś walentynkowa? :D ja z 17.II... Gofra - dobranoc! :) 🖐️ Kropek! Zadzieram kiece i lece! ;) Ale tylko na momencik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ładnie... teraz mi się będą kropki po nocach śnić... ;) ...mykam szybciutko, aczkolwiek bezszelestnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×