Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

sień dopry szanownemu Państwu! mamy dziś poniesiałek rozpoczęliśmy kolejny tydzień w życiu smoka, więc postanowiłam zaras zes rana cóś skrobnąć, bo tak coś lichawo Ever---> jestem pełna podziwu dla Twojego zaangażowania w kolejne lektury prawnicze itd :) cóż byle do lata, powodzenia , no i pokłon w Twoją stronę za wpisy, przynajmniej podnosisz średnią linijek przypadających na jednego Wodnika:D Właśnie gdzieś za oknem, a nawet drogą pędzi ambulans na sygnale , nie wiem dlaczego, ale zawsze we mnie ten dźwięk wywołuje szybsze bicie serca i oczywiście przywołuje czarne scenariusze :( miło również, że kilka nowych osób zaszczyciło wpisami nasz stawik, witam, witam 🌻 no jak na poniedziałek, styka---> i jak będziecie niegrzeczni, to będę tera codziennie cóś bazgrała :P miłego tychodnia, od samecho poniesiałka , n i Wsiem pucio pucio :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P:P:P:P:P:P no tak jak napisałam,że bendem sosiennie, to wszystkich wymietło dziękuję serdecznie ładnie żeście mnię potraktowali :(:(:(:( takie koleszanki--->wszystkie omijają mnię wielgim ukiem 😭 😭 no tak staram się oczywiście WAS zrozumieć--> pewnie styki sie przegrzały :P:P:P u mnię za oknem tylko 40 na osi niezbyt mocno napromieniowanej 9 ło matko tyle liter, przy upale takie dłygie słowa używać, to nie po chrześcijańsku) no to popisałam sie troszku:D i zmykam, żegnam WAS chałodno, może trochę siem wystudzicie i skrobniecie jakieś zdanie albo dwa, jak Bóg da papapapa truskawka papapa truskawka papapapa truskawka cała miseczka słodziutkich pachnących wygrzanych w słonicu tuskawek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja :) oglądałam mecza, nie kibicowałam nikomu ...wygrali truskawki kupowałam w sobotę...mam całą zamrażarkę. po całe 3 zety były:) a wczoraj była u Gąza mama Zuzi!! ta..... normalnie została wyproszona za drzwi. a jutro mam zebranie wszkole. oj będzie się działo:D:D mam nadzieję że nie będę szła na obdukcję;) szkoda gadać. mam mnóstwo emocji ostatnio. nic tylko się chlasnąć:( ściskam wszystkich i każdego z osobna:) papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejny dzionek, więc witam serdesznie Haba----> wielki ukłon za rozbicie monotonii mych bazgrołów, i wiesz tak bij , aby nie było widać:) cóś powietrze troszku siem rusza, może przywieje parę kropelek, tak coby siem nie kurzyło;) ale słonice już daje nieźle, a może wystawić siem i trochem tłuszczu wytopić? a tam lepiej se kawę wypijnę maiwardzop hceisW od ogełim :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka lutek nikt Cię nie olał - tylko nam się styki przegrzały :P haba - Ty cholero, ale siem przstraszyłam. Po przeczytaniu \"u Gąza była mama Zuzi\" - pomyślałąm rany Gązo sobie strzelił Zuzie na boku. Orzesz... No dobrze, żeś napisała dalej o szkole i zajarzyłam Hihi :D Truskawki u mnie po 2,50 - najadam się ile mogę :) ale nie zamrażam, bo lubię tylko świeże :) Buziaki dla wszystkich PS> JESZCZE PRZYPOMINAM< ZE JAKBY KTO CHCIAŁ SIE Z NAMI ZOBACZYC TO SPOTYKAMY SIĘ W KRAKOWIE POD EMPIKIEM O 17 -tej, 24 czerwca w sobotę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt od tego gorąca człowiek nie jest w stanie myśleć, a co dopiero maszyna ;) u mnie truskawki za darmo :) no prawie za darmo :) najpierw trzeba je opielić :O 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany wlasnie odkrylam nowa wlasciwosc myszki od kompa:P nacisnelam z lewego boku i mi gdzies stronka uciekla... ile sie nadotykalam zeby znalezc gdzie bylo poprzednio zeby stronka wrocila;)... wrocilam znad morza!! nawet nie zauwazyliscie ze mnie nie bylo😭 no to zebyscie padli z zazdrosci napisze: nauczylam sie plywac na desce i jestem zjarana pieknie:D gowniara wypoczeta aczkolwiek troche poobijana od deski;) a wolnosci nie mam;) jest przereklamowana:D:P:D a w drodze powrotnej zlapalismy gume... zostalismy obsmiani przez kumpla... godzine pozniej on zlapal gume:P:D heheheh i po co z nas sie nabijal?? ja czarownica to zaczarowalam:D buzka, ide prac ciuchy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macham czterema łapamy ( choć sama nie wiem, jak jeszcze mnię się udaje nimi ruszyć :( alem dziś nakręciła kilometrów, a łeb mnię boli, że o głowie nie wspomnę Isa--> :o teraz pewnie za mulatkę możesz robić:) ciekawe ile ja musiałabym siem wystawiać na słonice, coby tak wyglądać Koli --> dzięki za info, ale jam porządne dziecię i z nieznajomymi siem nie zadaję ;) a co do wpisu Habci, to też w pierwszej chwili pomyślałam, że Gązo na becikowe z inną zapracował :D u mnie wczora kole 18 prawie koniec świata nastąpił, zrobiło siem ciemno, i jak nie lujnie, ale burzy z piorunami nie miałam, anioły też pewnie były wykończone upałem i tylko przez gadzinę beczki kulały hej :) hej :) hej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty Gówniaro od zapalnowanej Ani - ja Ci pokrzycze na głos ;-) zes zjarana jak mahon!!! Zgłupła juz do reszty? A moze by tak zdjecia wysłała?A? Ja też umiem jezdzic na desce...w kuchni ;-) No i zjadłam 4 kanapki.A jst dopiero 11.30 -porazka. Haba-odczytała Ty wiadomosc? Miłego weekendu.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i nadejszła wiekopomna chfiła WAKACJE WAKACJE WAKACJE odpoczywającym ---> miłego odpoczynku pracującym---> siły na stanowisku a WSZYSTKIM razem dobrego nastroju i uroczych chwil przy wtórze bzykających komarów i innych letnich owadów :P :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i g...o, zdjec nie bedzie do dupy to wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale opracowalam fantastyczna diete! jestem genialna! :D musze sie pochwalic w tym miesiacu schudłam juz 9 kilo! :D jupi jup! moze wreszcie wcisne moje stare spodnie ;) a tak poza tym to u mnie nic ciekawego, hujnia jednym słowem :o a i jeszcze z rewelecyjnych wydarzen ostatnich dni: juz nie jestem blondyna ;) teraz jestem czekoladka :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ludziska kochane!!! :) Wróciłam i mogę cichutko szepnąć, że teoretycznie mam już wakacje ;) ale ciiiiiii... bo we wtorek jeszcze wyniki z kpa, a w środe z niemca... a egzaminy były wyjątkowo ciekawe... ogólnie ludzie sie pozałamywali, niektórzy pooddawali puste kartki, jeszcze inni - niepoprawni optymiści, tacy jak np. ja - starali się coś tam nabazgrolić w miarę czytelnie i liczyć na cud oraz dobre serducho profesora ;) a egzam z niemca okazał się być egzaminem z historii Niemiec.... No zobaczymy, tak od czasu do czasu złapcie jakiegoś kciuka za mnie - przyda się ;) Szuwi --> sprawdź pocztę na tlenie, bo starałam się zablokować Ci ją jednym mailem sporych rozmiarów :P;) i dawaj tu te diete!!!! i fotke czekoladową!!!! :) ale już! Lutek --> najlepszego z okazji wakacji :D moja mama też już baluje, a we wtorek jedzie na wycieczkę z całym gronem pedagogicznym - w tym roku Trójmiasto, więc jej rodzinne strony... Nawet proponowała mi żebym też jechała, ale jakoś nie wyobrażam sobie siebie wznoszącej toasty z panem od muzyki czy z polonistką (wycieczki te słyna bowiem z tego, że są bardzo... wesołe;) ) no cóż... nauczyciel też człowiek - sie musi wyszaleć :P:D Ehh Isie tam teraz Tygrys pewnie śpiewa niczym Rysiek Rynkowski, a ja chorera też lubie brąz, ale jakoś brąz mnie nie lubi :( Co do deski - sądzę, że moja do prasowania zaraz by poszła na dno:P;) a propos... spaliłam wczoraj przed egzaminem swą śliczna białą bluzke :P:( kiedyś musiał być ten pierwszy raz;) parafrazując znane góralskie przysłowie - jak czegoś nie spalisz - to sie nie pochwalisz! :P;) Mykam kochani, mam chwilowy brak weny... Zresztą coś mi się wydaje, że jak piszę dużo to mało kto mnie czyta... Wrócę więc później :) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lesta
ja dopiero dzisiaj ale tez wodniczka...nie mylić z wakuolą;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i powolutku nowa grupka nam siem zafionsuje---> czekoladowe dziewczęta, :P Isa poszła na całego, Szuwi---> owłosienie, ciekawe kto następny i jaki rodzaj brązowienia wybierze:P kompleksowy,odgórny, czy oddolny :D Ever---> gratulacje, no zasłużyłaś na odpoczynek, trochę tych egzaminów było, tylko co Ty teraz z tym wolnym czasem będziesz robiła? przecież taki przeskok ogrom nauki a teraz taka pustka, cobyś tylko psychicznie wytrzymała :D ps. jak mogłaś nawet pomyśleć, o napisaniu nie wspomnę, że nie czytamy Twoich wpisów, oj niegrzeszna ciewczynka no i mamy dziś 24-06 --> mam nadzieję, że w Krakowie pogoda dopisze, bo o nastroje nie ma sie co obawiać, więc wodniki do dzieła!!!!!!!! a ja biedny robaczek nie mogę dopisać sie do tej bajki i powiedzieć: i ja tam byłam wodę i piwo piłam 😭 😭 😭 ale, co siem odwlecze, to nie uciecze, byle do następnej okazji hej hej hej!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny( + co najmniej jeden chłopak:) Polak) udanego spotkania w Kraku :D Ever --> jesteś w tej chwili jedyną osóbką która takie długie posty pisze :) przynajmniej jest co poczytać :) i stronki szybcie przeskakuja ;) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Ja też czytam - wszystkich i wszystko,tylko nie zawsze mam siły aby odpisać. Ale rzecz najważniejsza - już mam wakacje !! :D:D:D:D Ostatnie dni były męczące, rady w jednej i drugiej szkole, przygotowania do zakończenia szkoły mojej VI klasy, które miało miejsce w czwartek .... długo by tu wymieniać .... Szczerze powiedziwaszy, zapomniałam nawet o tym spotkaniu w Krakowie ....Mam NADZIEJĘ, ŻE JAK ZAWSZE, BĘDZIECIE DOBRZE SIĘ BAWIĆ :) Ja wczoraj byłam na imprezie, oczywiście nauczycielskiej, cała knajpa pełna belfrów :P I tak się złożyło, że ci ze szkoły średniej, gdzie pracuję też w tym samym lokalu mieli imprezkę. Ja poszłam z tymi z podstawówki - ostatni może już raz. Bo od września przechodze do tej szkoły średniej, a w podstawówcw będę miała ( być może) parę godzin. Ever ----> gratulacje, na pewno zdałaś wszystko śpiewająco :) I masz rację, chyba byś się nieswojo czuła na tej wycieczce z mamusią. Tego typu imprezki są faktycznie specyficzne i najlepiej, jak grono samo jedzie :P Isa ---> czarownico, to moze zajmij się w końcu odczarowywaniem tego Twojego Tygrysa ?? ;) Miłego weekendu, u nas upał straszliwy, narazie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystim którzy tak jak ja nie mogli się dostać w ten weeknd do Krakowa :) Ever czyś ty kobieto zwariowała - jakto nikt cię nie czyta. Ty chyba nie masz zielonego pojęcia jak przjemnie jest czytać twoje wypociny, to tak samo jak Szuwi opowiada swoje przygody z autobusem lub ratowaniem koleżanki przed byłym :D Jo ty mi mów kiedy jest ten ogromniasty zjazd u ciebie? przeca muszę się przygotować, fryz poprawić paznokcie zapuścić :P zbędne kilogramy zrzucić co byś mogła być zazdrosna :P Ja też muszę się pochwalić: chyba czeka mnie awans :) i to w nabliższych dniach i może co jest jeszcze lepszą wiadomością będę miała czasem dostęp do netu :D tylko, że teraz jest problem z wakacjami bo byłam już ustawiona a teraz nic nie wiem :( ale co mi tam, jakoś przeżyję. No to do następnego, może jutro jak już wszyscy wytrzeźwieją :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej! :) Dzięki kochane ze tak we mnie wierzycie 🌻 ja uwierzę dopiero jak zobaczę odpowiedni wpis w indeksie;) I przepraszam za te głupoty o nieczytaniu moich wpisów... jakieś nagłe poczucie bezsensu mnie dopadło ;) ale już sobie poszło... Lutek - nie wiem jeszcze jak spędzę wakacje, wolę nic nie planować ewentualnie planowac cichuteńko;) bo inaczej nic nie uda mi się zrealizować. Pare pomysłów już legło w gruzach... np. wyjazd do Chorwacji na początku lipca... ale co tam - nie teraz to następnym razem;) Kigana - Tobie też najlepszego z okazji wakacji! :) w końcu sobie odsapniesz;) Tailtiu - gratuluję awansu! :) !!!!!!! przypomniało mi się coś :D Podłączamy się do netu w Łodzi!!! :D Najprawdopodobniej od października zmienią mi sie współlokatorzy. Wprowadzi się pewna Ola z pewnym Krzysiemi i z pewnym komputerem, a nawet dwoma komputerami przecudnej urody!:D Mam tylko nadzieję, że rachunki za prąd nie podskoczą nam zbyt drastycznie ;) Ola z Krzysiem to juz podobno wyższy stopień uzależnienia - siedząc w jednym pokoju gadają ze sobą przez gg, każde ze swojego komputra :D eh jeśli włascicielka mieszkania też wparuje ze swoim kompem albo np. mi coś odbije i przetransportuję swój - rozebrany na części pierwsze - PKSem to wszyscy tam zbiorowo zwariujemy:D:P Ehhhhhhhh też chciałam do Krakowa :( pewnie tam teraz zabawa na całego ;) oj! prosiłam Tomka żeby wszystkich ode mnie uściskał, a zapomniałam poprosić wszystkich żeby uściskali ode mnie Tomka :(;) Trzeba będzie nadrobić podwójnie następnym razem;) Oczywiścię proszę o dokładną relację ze zjazdu:) i dokładne fotki:D Śpiaca jestem! Wstałam dzisiaj ok 8:30, dawniej byłoby to nie do pomyślenia - tak w środku nocy :P;) ale cóż, obudził mnie radosny stukot betoniarki :P i już nie usnęłam :/ bo tak to już jest z moimi rodzicami, że wraz z nadejściem astronomicznego lata budzi się w nich ogromna chęć remontowania, budowania, poprawiania i co za tym idzie - hałasowania! :P W tym roku mamusia zażyczyła sobie kuchnię letnią z altanką... Nalegałam, żeby zaczęli lepiej od remontu łazienki, bo co mi po jakiejś tam altance:P ale wszystko wskazuje na to, że moja wanna z bąbelkami będzie musiała poczekac jeszcze rok:P ;) nie wiem jak sobie z tym poradzę :P Mam ochotę na jakiś dobry film, najlepiej komedie.. zaraz zrobię bratu drobną inspekcję w komputerze;) Rodzice właśnie wybywają na imieniny, a ja porywam moją paczkę fistaszków i robię sobie kino domowe :P;) a co sie bede ;) W końcu sobotni wieczór, wolna chata, co innego można robić? :P No przecież nic nie poradzę że wszyscy znajomi jeszcze w trakcie sesji są :( a tak bym sobie potańczyła...ehhhh.... buziaki :) i znowu przegięłam z długością ;) ale! próbwałam się ograniczać! Słowo everki!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka No jak to ? Haba jeszcze nie umiesciła sprawozdania? Pewnie jeszcze trzeźwieje, albo nogi leczy...no moze jeszcze co innego robią z Gazem, ale nie będziemy wnikac w szczegóły hihi :) No wiec ja Wam napiszę, ale to bedzie bardzo subiektywne hihi :) W sobotę miałam pecha niczym nie przymierzajac szuwi ;) Najsamprzód, jak tylko mąz mnie odstawił do Oświęcimia na busa, którym miałąm dotrzeć do miasta Kraka okazało się,z ę zapomniałąm telefona :( Od razu się zestresowałam bo: po 1 - jak się skontaktuje z innymi jeśli sie nie spotkamy? po 2- mój domowy kilka razy pytał czy mam naładowaną komórke - pisałam, ze ostatnio trzyma mnie na smyczy:( No dobra, dotarłam do Kraka i pierwsze co to wlazłam do kafeinternet coby nr do Haby jakoś zdobyc. Niestety nie udało się nikogo spotkac na necie coby tym ściśle utajnionym numerkiem dysponował . No to pognałam pod słynny MPIK - żeby o mnie nie zapomnieli. Tam juz było ok. Czekała Habcia z Gązem i Św. i zaraz mnie poinformowali, ze polak ma najdalej i sie spóźni buhahah. No to żem zaraz pożyczyła fona od Gaza coby mego domowego poinformować, ze brak ze mną kontaktu (niezupełnie, bo mógł dzwonic na tel Gąza) no i żem dostała opr, ze niby \"specjalnie\" zapomniałAm tego fona wrrr.... Gdyby on wiedział jak mi zalezało wtedy na tym telefonie coby Go mieć przy sobie hihi ;) Dobrze, ze nie sprawdził w domu SMS-ów i połączen nieodebranych hihi ;) No to sem myśle - nie będe chłopa drażnić, wyjadę z Kraka o 20-stej coby być w domu o przyzwoitej porze. No i mu dzwonię, a on na to, ze jak chcę to mogę zostać. No jakżem się ucieszyła :D No i żem została. Imprezka w Kraku było superowska. Polak zmężniał i wydoroślał mrr lizaczek .....hihi. Święty - nawet jak na niego sporo gadał. Haby i Gąza nie bede reklamowac, bo oni są po prostu super cool.. Poszliśmy na wianki - był koncert jakiegos \"marylion\" u. Strasznie chcieliśmy zobaczyć fajerwerki, ale siem przedłuzało, a my mieliśmy iśc na pociąg co to niby miał jechac do Mysłowic (tak habcia sprawdziła). Do Mysłowic miał po nas przyjechac mój domowy. No ale na dworcu okazało się, ze ten pociąg do Mysłowic nie jedzie, a następny za kilka godzin....No se myślę, to już wtopa, zas mój domowy powie, ze cosik kombinuje. NO to dzwonie zas z Gaza tel. (chyba majatek jestem mu winna za te fony) i gadam coby po nas przyjechał do Trzebini...No i wszytsko sie dobrze skończyło, Habe i Gąza podwieźliśmy do domu, a mój Pan maż stwierdził, ze nawet do Kraka mógł po nas przyjechac hihi.... Moze nie taki diabeł straszny.... A habcia z Gązem maja przyjechać w sobotę do mnie na ogórki małosolne i na prażone - to Gąza spiję, coby mu się za te fony zrewanżowac, bo mi \"doope\" uratował hihi :D No to pozdrawiam wsiech. Resztę moze Haba napisze - bo ma urlopa. :) Ps. Ever - pisz pisz, bo co ja będe czytała... Lutek, Kigana- udanych Wakacji.. Dla wszystkich pozdro od Tomaszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja jeszcez chciałam dodać, ze było 20% pijaństwa i 80 % sexu :D Tzn. dla mnie ten seks to polegał na tym, ze mnie Tomek za rączke trzymał nad Wisła, coby mnie tłum nie porwał w odwrotną strone hihi :D no to juz chyba wszytsko skomentowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to że się obcałowywała z obcymi facetami to już nie napisała:P najsampierw na pierwszy ogień poszedł Gązo (przy przywitaniu) a potem Polak (bo się spóźnił) no i odwrotnie przy pożegnaniu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haba no bo Gazo mi mówi tak ładnie :) - \"ptaszku\" No ale haba nie napisała, ze miałyśmy ochote powitać i pożegnać św - tylko żadna z nas nie miała odwagi hihi :) Zaś haba to chyba miałą ochotę barzdiej uściskać polaka - tylko musiałą być grzeczna z powodu Gąza, ale coś tam na boczku sie umawiała z Tomaszkiem, ze niby ma do pracy do niego jechać czy cós....No ja nie wiem...moze to się teraz praca nazywa ;) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×