Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

ja skończyłam ferie:O znowu wstawać skoro świt i robić kanapki:O i słuchać od rana do nocy o lucku skywalkerze:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) imieninowcom-----> spełnienia marzeń, nawet tych o wiecznych feriach ;) Paula-----> ustatkowania w końcu:P miłości...miłości i spełnienia marzeń🌻🌻🌻🌻 a ja chciałam się pochwalić że dopiero zaczęłam ferie:classic_cool: młodą pijawę na narty wysłałam, a starsza w szkole siedzi...i niech siedzi:D nie będę przez tydzień chociaż zagłaskiwana na śmierć:P idę jeść...tzn pracować:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tailitu---> Duzo zdrowia spełnienia cego tylko sobie życzysz🌻 😘 Sto lat ♪♪♪♪ całusów 102 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Legnicy wiosna zawitwła słoneczko deszczyk cieplutko:) no no ,aby tak dalej. Dzisiaj mam ochote wiele zrobić:P wszystkie zaległości,ale się nie da! zbyt wiele się nazbierało 😭 ------------------------------------------------------------------ -Jasiu! Czy to ty nauczyłeś naszą papugę tylu brzydkich wyrazów?! -Nie mamo , ja uczyłem ją tylko, jakich słów nie powinna używać.:);) Pa Pa do jutra 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tailitiu wszystkiego naj, naj, naj 🌻🌻🌻 Haba a starszym pijawkom nie przysluguja ferie??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Lutek, Paula i Benia : Żyjcie w szczęściu i radości, nie znajcie smutku i przykrości. Niechaj wszelkie zło Was mija, niech Wam dobro w życiu sprzyja! 🌻🌻🌻 pozdrawiam wszystkich ps. aj...inwigiluja mi treśc internetową :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dziś roztopy :O Ciągle czekam ma WIOSNĘ i cudowną wiosenną zieloną trawkę :D u mnie też feria skończone :D pozdrawiam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaa Paula -- > 100 lat :D spełnienia marzeń :D i wszystkiego tylko co naj......:D ❤️ 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Wszyscy Dziękuję za kolejne życzenia . Nie bylo mnie kilka dni, bo jak przypuszczałam, grypa jednak zwaliła mnie z nóg a do tago przeszło w zapalenie oskrzeli. Mówi się trudno, tym bardziej, że pomimo choroby muszę pracować, takie czasy. Ale...urodziny miałam super. Dostałam przepiękny tort w kształcie motyla (wyrób mojej koleżanki) i zamiast tradycyjnych świeczek była włożona taka specjalna nieduża petardka. Po zapaleniu efekt był świetny. Przez prawie minutę kolorowy strumień ognia. Efekt iście sylwestrowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isa----> starsze nie zasłużyły na ferie:P i dobrze:D Koli---- > trza zainstalować jakiegoś anty szpiega:P u mnie na szczęście nikt nie wie jak inwigilować:> dałam dzisiaj do kadr ( coby się nie denerwowac i nie wysłuchiwać głupich komentarzy dyrektora) zaświadczenie że jestem w ...ekhm... 12 tygodniu ciąży.... przyszedł do mnie oczywiście po uprzedniej konsultacji z BHP-owcem i oświadczył że dostanę umowę do momentu porodu a reszta zależy ode mnie czy nie będę chorować. jeśli będę grzeczna to mi da na stałe. w każdym razie był ujmujący...prawie:>:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli siedzisz w samolocie, autobusie, pociagu lub tym podobnym srodku lokomocji, a obok Ciebie siedzi wkur........ i upierdliwy nie do wytrzymania pasazer, to: 1. cicho i spokojnie wyciagnij laptopa 2. wlacz laptopa 3. upewnij sie, ze sasiad siedzacy obok widzi ekran monitora 4. zamknij oczy i odwroc glowe w strone sufitu mamroczac cos pod nosem 5. nacisij ten link: http://www.thecleverest.com/countdown.swf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gofra - podaję przepis na szarlotkę 3 szklanki mąki krupczatki 5 łyżek cukru 1 kg jabłek kostka margaryny 5 jaj 2 torebki jasnego budyniu cukier waniliowy 3 łyżki śmietany 2 łyżeczki proszku do piecz. szklanka cukru Mąkę, cukry, proszek i margarynę posiekać nożem, dodać 5 żółtek i śmietanę. Zagnieść ciasto. 1/3 ciasta włożyć do zamrażarki, resztę rozwałkować i ułożyć na posmarowaną blachę. Na cieście rozłożyć starte jabłka. Ubić pianę ze szklanką cukru i wymieszać z proszkiem budyniowym. Wylać na jabłka, przykryć resztą startego ciasta. Piec ok. 60 min. w tem. 200 stopni. Polecam wszystkim wodniczkom. Smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anais --> ja przepis na jabłecznik z budyniem całe wieki temu tu podawałam :) ale trochę prostszy, w którym nic nie trzeba zagniatać :) raz dwa i ciacho w piekarniku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia8 --> nie wiedziałam, postaram się znaleźć Twój przepis i chętnie skorzystam ( może pamiętasz stronkę?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anais to było całe wieki temu :) ale jak chcesz to później jeszcze raz go tu wpiszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jabłecznik z budyniem 4 jajka 1/2 szkl mąki ziemniaczanej 1,5 szkl mąki pszennej 1 margaryna 2 łyżeczki proszku do pieczenia 1-2 ugotowane budynie (waniliowe lub śmietankowe) 1 szkl cukru 5-6 jabłek 1. ugotować budynie wg przepisu na opakowaniu 2. onrać jabłka i pokroić na ćwiartki 3. ubić pianę z białek - ja dodaję szczyptę soli a kiedy się ubije - dodaję ze 2 łyżeczki cukru i chcwilę jeszcze ubijam 4. utrzeć mikserem żółtka z cukrem i margaryną. Dodać mąkę z proszkiem do pieczenia (najlepiej przesianą przez sitko), a na końcu pianę z białek. Połowę ciasta kładziemy na blachę, na ciasto układamy jabłka. Polewamy budyniem, a wierzch wykładamy resztę ciasta. Piec ok 40 minut Smacznego :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula 😍 zdrówka i miłości - nie tylko w dniu urodzin :) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Benia ........................... 25 stycznia, Śląsk:classic_cool:🌻🌻 Gofra ........................... 25 stycznia,woj. lubuskie – Zielona Góra:classic_cool:🌻🌻 Diana24 ........................ 26 stycznia, woj. warm. – maz. :classic_cool:🌻🌻 Habanerka .....................28 stycznia, woj. śląskie:classic_cool:🌻🌻 Polak_krk ..................... 31 stycznia, Kraków :classic_cool:🌻🌻 Kigana .......................... 3 lutego, woj. wielkopolskie:classic_cool:🌻🌻 Koliberek ....................... 3 lutego, woj. małopolskie :classic_cool:🌻🌻 Jo*............ ............ ...... 3 lutego, Elbląg :classic_cool:🌻🌻 Czekaj ...........................3 lutego, Dolny Śląsk :classic_cool:🌻🌻 Asia2482 .........................3 lutego, woj., łódzkie :classic_cool:🌻🌻 Szuwi ........................... 5 lutego, Lublin :classic_cool:🌻🌻 Alan_Pol .........................6 lutego, woj. lubuskie :classic_cool:🌻🌻 Gosia8 .......................... 8 lutego, Płock:classic_cool:🌻🌻 AnaisAnais...................... 9 lutego, Łódź :classic_cool:🌻 🌻 Lutek ........................... 12 lutego, woj. kujawsko – pomorskie :classic_cool:🌻🌻 Tailitu..........................13 lutego, Grudziądz:classic_cool:🌻 🌻 Isa ...............................16 lutego, 32 lata, Warszawa:classic_cool:🌻 Evergreen .......................17 lutego, 22 lata, woj. wielkopolskie:classic_cool:🌻 Sarkana .........................17 lutego, 34 lata, woj. zachodnio – pomorskie:classic_cool:🌻 Siedemnastka lutowa ........ 17 lutego, 33 lata, woj. dolnosląskie :classic_cool:🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tailitu.Lutek--->serdeczne urodzinowe życzenia🌻🌻🌻 Benia!!!-->siostro!:D spóźnione,bo przyznaje bez bicia,że przegapione życzenia imieninkowe! Wszystkiego dobrego!🌻🌻🌻❤️🌻🌻🌻🌻 Anais-->dzięki serdeczne za przepisik i Gosi także dziękuję! już zapisałam.Ten Anais to znałam pod inną nazwą i nawet nie wiedziałam:D Jutro mamy znowu słodki dzionek❤️❤️❤️-co prawda u mnie już nie ma takiego dreszcza emocji jak u parek,które dopiero co "podchody" robią:),ale zawsze jakaś symboliczna niespodziewajka jest.I dobrze,niech tak zostanie:) a mąż pewnie się zdziwi co tak mu w kieszeni ciąży :D:P a tam jabłuszko...takie wiecie,rumiane z napisem :D,kartke z odpowiednim tekstem dostarczy poczta i taki oto mój wyraz miłości tego dnia:D:D:D Napiszcie jakie Wy macie pomysły na ten dzień i co lubicie a co nie..? Ja generalnie nie lubię niczego oficjalnie wręczać-zawsze jest to niespodzianka,ale drobiazg typu czekoladowe serce,bądź maleńki misiek pluszak albo jak w tym roku jabłko:D Raz jeszcze Benia wszystkiego dobrego,Lutek i Tailitu🌻z okazji Waszego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej W dniu świętego Walentego Nic nie może dziać się złego, Nikt nie może się dziś złościć, Bo dziś nadszedł dzień miłości. Ogromu miłości życze wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia szczecin 16.02.82

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z okazji Św. Walentego wszystkiego naj...naj...najlepszego ❤️ [bukiet wiosennych kwiatków] moc buziaków 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w dniu walentego wszystkiego naj naj całusów wiele😘 😘 kiss] bukiecików z czerwonych gozdzików[kwiat ] 🌻 🌻 :) Przepisy wypróbuję jeszcze dzisiaj moja rodzinka oceni mnia mniam:):classic_cool: 😍 😍😍 😍😍 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
. . . . . .*..*..*.. . .. .. ..*..*..* . . ..*... . .. .. . ..*..*... .. .. .. .. .* ....*.... .. ... .. ....*... ... .... ... ....* ...*... .... ... .... .... ... ... ... ... ..* ....*.. ... ... ... .... .. .. *.*.*.. ...*.*.* ... ...*.. .. ... ... .....*... ... ....*... .. ...* .... .....*..... ....... *..... ..... .... .... .....* .... ..... ...*.... ... .. *.... ........ ... ......* ... ...... ........*.... .....*..... .... .....* ...... .... ..... .......*..*... ....*..*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień świętego Walentego to Dzień dobry dla każdego W tym Dniu Wszyscy to wyznają, że chcą kochać i kochają:) Walentynkowe całuski dla wszystkich👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa zapomniałam!!! Isa---> super te serducha!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodniczek ze zbąszynka
Witam wszystkie wodniki i nie tylko, które sobie czytają to co ci najoryginalniejsi ludzie piszą nie tylko o sobie. Ja jestem dumny z tego, że jestem wodnikiem. Kiedyś wkurzało mnie to, że urodziny mam już w styczniu - 23, a większość znajomych wiosną lub latem. Tak. zdecydowanie nasz znak jest najbardziej oryginalny, a swoimi cechami. tymi lepszymi i tymi lepszymi inaczej możemy obdzielić pół globu:-). pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wodniczek ze zbaszynka:) witaj w naszym stawiku i pisz częściej:) Ja równiez jestem ze stycznia i też mnie lekuchno zawsze wkurzało,że mam urodziny w środku zimy i w sumie....dalej wolałabym by był to np maj:D,ale z tymi naszymi anomaliami pogodowymi teraz:D może niedługo to nie będzie istotne,że nazywa się mc styczeń a pogoda niczym maj!?:D-pożyjemy..zobaczymy.Co do dumy...?ja osobiście nie odczuwam takowej z powodu przynależności do znaku,ale też uważam ,że jest to najoryginalniejszy znak:Di lubię ludzi z tego znaku choć często są "oderwani":D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm tak przemyślałam sprawę na szybkiego i chyba jednak jestem dumna ,że jestem wodnicą:D!!!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego wieczoru walentynkowego 😍😍😍😍😍 Gofra ---> ja też jestem dumna :) Dziś miałam radę i jestem ciut zmęczona .... tylko więc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×