Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

kigana te trzy maluch i te dwa suvy nawet wygladaja tak samo:) znaczki z przodu inne tylko myslalam ze poopalam swoje cialo blade a tu wicher ze mimo odpowiednio za duzej wagi i tak by mie zwialo:O.... a tak poza tym nie wyspalam sie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas w nocy zagrzmiało i, powiało wichurą i popadało. Z opalania też zatem nic by nie wyszło, no chyba że w solarium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie była pożądna burza z piorunami przez pół nocy, całe szczęście się nie podtopiłam rano w drodze do pracy :) Haba to nie ty masz pecha tylko mały, długo będzie mu się to leczyło. Kolega był 3 miechy w gipsie, czy coś koło tego, też na śródstopie. A ile się namęczy przy chodzeniu po zdjęciu. Jednm słowem nie będzie miał łatwych wakacji, przykro mi. No i co w końcu z tymi jaskółkami?? Lecę spać, dobranoc :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pada:O nie wiem po co:O przeciez juz wczoraj padalo:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaskółki zrezygnowały z mojego okna, więc nie ma tematu. W innych oknach ludzie pozakładali worki foliowe, więc ptaki mają gniazda gdzieś do góry w rynnach, czy koło rynien. U nas dzisiaj już nie pada, ale pewnie będzie, bo dzieci darły się jak ze skóry odzierane :o Zobaczymy. Kwiatki na balkonie mi przynajmniej podleje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w końcu sie wypogodziło,słonko świeci,ale jest zimnawo:( Idę do pracy o! ps.wiem,ze troche bez sensu...,ale to co?:D;P;)----->👄🖐️:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PS nr 2:D---hm,nie ukrywam,że liczyłam na to iż zmieni sie numerek stronki:( nic z tego,buuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie pochmurno, choć wczoraj czasami słońce oślepiało tak przez parę minut jednak temperatura lepiej przemilczeć --> mam skostniałe wszystkie wystające części mej fizjonomii, czuję się ogólnie jak mrożona truskawka pogody i dobrego nastroju na resztę tygodnia, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie swieci slonce i co z tego [wzrusza rekami] dobry humor znowu gdzies polazl:O chyba zaczne brac hormony:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój dobry humor też sobie poszedł po tym, jak przymierzyłam spodnie w rozmiarze 38 - były za małe 😠 , co tam - 40 też k.... były za małe 😡 co to za rozmiarówki ???? Czy ja tak przytyłam ??? 😭 Nagle tak się gorąco zrobiło :oChyba sobie jakąś kąpiel zrobię ... chociaż to .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kigana to byla wloska rozmiarowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isa ---> jesteś kochana 😍 Na pewno tak było, nie przyszło mi to do głowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) u mnie słońce świeci...znaczy świeciło cały dzionek:) od dzisiaj mam urlop, ale co z tego skoro jestem uziemiona przez małą kalekę :P moja bratanica (lat 4) opowiadała pani w przedszkolu ze \"miałam najpierw złamaną jedną rączkę (pojechali na zdjęcie gipsu i trza było gipsować drugą) później drugą rączkę, w piątek pan doktor zdjał mi gips, a teraz mój kuzyn ma nóżkę złamaną. no takie z nas dwa złamasy\" eeeeee no coments :classic_cool::D a tak wogóle to proszę o cała pozytywna energię od Was:( znowu mała tragedia u mnie:( moja bratowa leży w szpitalu. miała akcję porodową w 3 miesiacu. lekarz kazał być dobrej myśli więc starmy sie jakoś trzymać. dam znać jak będzie coś więcej wiadomo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tekst o złamasach jest dobry. Dzieci mają fajne skojarzenia, które potem gdzieś zanikają, niestety. Haba, masz urlop i sobie trochę odetchniesz od tego całego kramu w pracy. A pijawa - no cóż .... może się jakoś poruszać? Bo u nas, w klasie VI co chwilę ktoś ma coś połamane. Ostatnia dziewczyna ma zagipsowaną stopę, ale nie pytałam co i jak dokładnie. Do szkoły chodzi i radzi sobie doskonale, chociaż parę dni jej nie było. Mnie już niesie gdzieś w świat i najchętniej bym gdzieś sobie pojechała. Najbliższy wyjazd jednak za tydzień - na komunię ;) , jakieś 10 km od naszego miasta, a na dłuższy muszę poczekać do czerwca. Z gronem pedagogicznym do Krakowa :) Tak już mam, nic na to nie poradzę. Jedni całe życie mogą przesiedzieć w domu, innych gna gdzieś na jakieś ekstremalne wyprawy, a ja jestem tak po środku :D Przyjemnej niedzieli życzę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczywiście teksty dzieciaków są niezawodne :D do dziś pamiętam puentę kawału pewnego 6-latka \"jak trup umiera - to gęby nie otwiera\" :) w totku zabrakło mi tylko jednej cyferki, żeby chociaż 16zł w mieć z dużego lotka :( no cóż, druga wygrana 16zł w tym miesiącu to byłaby przesada :P ;) a 10 czerwca mam 2 komunię chrześniaka :) tylko się za kieszeń trzymać :O pozdrawiam i miłego niedzielnego wypoczynku życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w słoneczny poranek. Do pracy idę dopiero na 11-stą, co jest niesamowite u mnie, bo do tej pory było zawsze na 8.00. I rano już od piatej nie spałam, tylko tak przysypiałam :o Ale jeszcze pięć tygodni i wolne :D Już nie mogę się doczekać. Mniejsza liczba godzin wynika z tego, że maturzyści odeszli, czyli u mnie jest to 8 godzin. Miłego dnia :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia ---> dwie wygrane w miesiącu to faktycznie byłaby przesada ;) A na komunię daj tyle ile mozesz i już. Co masz się stresować, że dasz dużo, a potem zęby w ścianę :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki zaduch, że nie ma czym oddychać :O w środę kolejna kumulacja w dużym lotku ;) a propo tekstów dzieciaków :) koleżanka opowiadała, jak jej chyba 2-3 letni synek, podczas mszy..w kościele nie za dużo ludzi...podszedł do konfesjonału...w środku siedzi ksiądz..a ten cały głos go pyta: - co robisz? srasz???? a kościele cisza jak makiem zasiał :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! widzę,że dziś ino ja tu bytność zaznaczyłam:D to i zakończę dzionek życzonkami dla Haby,gdyż w kalendarzu Iwony napisano..:) Iwonko---->samych słonecznych dni,zdrówka,radości i słońca z okazji Twojego święta życzę❤️🌻👄🌻🌻🌻🌻-POGODY DUCHA ........................................................................................... U mnie dziś lało porządnie i tak samo zmokłam:DWystarczył moment wyjścia ze sklepu do auta bym była mokra......deszczyk był ciepły i jak tak zmokłam jak kura było mi wszystko jedno i z auta do domku juz celowo szłam nie na szagę jak zwykle tylko dluugo! fajnie było:D Teraz mykam,bo znowu sie błyska..chyba powtórka idzie:)-pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrzucam tabelkę :) Gofra – Małgorzata ....................22 lutego 🌻😍🌻 Gosia8 – Małgorzata .................. 22 lutego 🌻😍🌻 Lutek – Małgorzata ................... 22 lutego 🌻😍🌻 Koliberek – Beata ..................... 8 marca 🌻😍🌻 Sarkana – Beata ........................8 marca 🌻😍🌻 Isa – Iza .................................16 marca 🌻😍🌻 Kigana – Lidia ..........................27 marca 🌻😍🌻 Czekaj – Grazyna ...................... 1 kwietnia 🌻😍🌻 Habanerka – Iwona ....................23 maja 🌻😍🌻 Jo* - Joanna ............................24 maja 🌻😍 Tailitu – Paulina .........................26 maja 🌻😍 Evergreen – Lucyna ................... 30 czerwca 🌻😍 Diana24- Diana ......................... 13 sierpnia 🌻😍 Szuwi – Ewa ................................ 24 grudnia 🌻😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haba 😍 zdrówka, wytrwałości, niech Ci się dzieciaczki dobrze chowają:) Wszyskiego dobrego :D 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Habanerko - 100 lat w zdrówku i radości, spełnienia marzeń, i wszytskiego czego zapragniesz w Dniu Imienin CI życzę 🌻🌻🌻 Pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haba z okazji imienin życzę Ci standardowo szóstki w totka! oraz miłości, radości, pięknej zdrowej Majki i cudnego Dżakoba dla niej 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haba, Jo ---> dziewczęta dużo zdrowia, radości, spełnienia marzeń i dni pełnych miłości 🌻 🌻 🌻 dla Wszystkich pozostałych miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×