Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

witam pieknie wodne towarzystwo miłej niedzieli zycze ( u mnie troche chlodno i jakieś wiatry niespokojne wieją ) :D🖐️ desznik witaj :) a może zamiast tych nieudanych wycinanek łowickich napisz pare słów o sobie ;) a swoją drogą ,to ciekawe bo już tu jeden taki był co nam takie ludowe szlaczki malowal ...no,cóż mężczyżni są jak wieczne dzieci ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gofro utwór piękny :) na pewno spotęgował doniosłość chwili i poziom wzruszenia. Trąbka ma wogóle w sobie coś takiego... Ja uwielbiam ten utwór ale czy uda mi się go Wam przesłać przy moich mini zdolnościach to nie wiem :O no,dobra! teraz próba ;) http://www.youtube.com/watch?v=Kz4iINpKtdE&feature=related uważam że chociaż jest smutny to bardzo piękny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Haba ---> 🌻🌻🌻 Niech Ci życie małżeńskie, rodzinne i osobiste kwitnie niczym majowe kwiatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desznik ---> dzięki za piękne szlaczki, a co Ty za jeden ?? :D Nietoperko, co racja to racja z tymi szlaczkami hehe .... Link z muzyką się oczywiście otworzył, tak więc robisz postępy, moja droga, oby tak dalej :D Muzyczka piękna .... ostatnio u nas często na pogrzebach grana. Pewnie, by pomóc duszy do nieba wzlecieć - takie mam skojarzenia. Cóż, u nas też wietrznie, aczkolwiek słońce w pełni świeci. Jutro znów pytam tych "biednych" maturzystów, we wtorek to samo i koniec. Wreszcie. Matur oczywiście. Miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pochodzę z Górnego Śląska z Gliwic ale mieszkam gdzie indziej.bardziej na pld-zach. pogodnej i miłej niedzieli życzę.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli nie odpowiada ten temat nie wysyłam@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To pozdrów żonę :) a w jakiej szkole uczy i czego? Widać, że wakacje wkrótce, bo w tv wszystkie cykle i seriale się kończą. Zresztą, ja i tak dużo nie oglądam. Miłego wieczoru i do jutra 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kigana---------->szkoła podstawowa matematyka.Dzięki za pozdrowienia.także vice versa. A ty w jakiej i co bo nad morzem i w Gdańsku to wiem. dobrej nocki i kolorowych snów. Co za zawód żeście sobie wybrały ja bym dawno zwariował:P A eks kocha ten zawód i mówi cyt.moje kochane dzieci.boże miej nade mna litość.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Proszę się nie gniewać nietoperku masz trochę racji ale na to musiałem trochę czasu poświęcić.Za kazdym razem wychodziło inaczej.:P Więc wszystkim miłym i sympatycznym PANIOM dedykuję za trudy dnia codziennego.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Jedno chłopię poległo na egzaminie, reszta zdała. Chłopię na własne życzenie zresztą - nie powiedział w zasadzie nic :o Desznik, ja mieszkam w Wielkopolsce, w Gdańsku mieszka Nietoperz. Uczę w szkole średniej - niemieckiego. Cóż - zawód, jak zawód. Ja tak na uczniów nie mówię, bo mogłoby to być opacznie odczytane :o przez takich 18-19 - latków hehe. Chociaż słowo \"dziecko drogie\" się mi czasem wymknie. Miłego wieczoru 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Miłego dnia życzę - u nas ma być dziś upał iście tropikalny :o a potem burza zapewne :D Zobaczymy. Desznik - nic się nie stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie,zatęskniłam za Wami Miłego Dnia Mamy życzę🌻 Matki trzymają za rękę swoje dzieci tylko przez chwilę, a ich serca zatrzymują na zawsze.. taki napis dojrzałam gdzieś w przelocie...utkwił mi pozdrawiam ciepło Kigano u nas też dziś upał,ale ja akurat się cieszę,zimna mam dosyć jak na razie.Oby się utrzymał.. Desznik 09 Twoje mozaiki robią wrażenie...!Ciekawi mnie na jak długo się u nas "zaszczepisz"?? pozdrawiam i raz jeszcze miłego dnia wszystkim👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Nie chciałbym być intruzem,wchodząc do was przez okno.Jeśli byłaby jeszcze tutaj płeć brzydsza to ochoczo bym do was przystąpił.Ale mam doświadczenie na tym polu,ze przez rodzynka dochodzi do antagonizmów.Więc od czasu do czasu jeśli pozwolicie zagoszcze u was. Miłego dnia.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam zaraz antagonizm..:)) trochę rumieńca co najwyżej zagości na topiku a to wskazane:)Gość ile chcesz i na ile chcesz a tak na dzień dobry to zdradź co oznacza Twój nick??bom ciekawa jakem wodnik:)):P Na dzień mamy mam "miejscówkę" do kina,ale film mam wybrać sama...waham się czy Anioły i demony czy ta wojna:)))chyba wyliczankę zrobię:)Do wieczora daleko...coś umyślę:) buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam.🌻🌻🌻❤️❤️🌻❤️🌻 Nie mogłem sie zalogowć,co podałem odpadało chyba kilka razy z rzędu więc wpadłem na pomysł aby z innego państwa a ,że znam trochę czeski tak to uczyniłem; po czesku parasol --desztnik ale fonetyczna wymowa jak mój nick tak jak w j.polskim pisze sie jabłko a wymawia japko lub jabko. Nikt nie jest tak ślepy jak ten co widzieć nie chce------>ta sentencja była po czesku napisana i przetłumaczyłem i wpisałem.Dwa dni temu zgłosiła sie pół czeszka pół polka z pretensjami,że śmignąłem jej tą sentencję.Oczywiście jak przystało na faceta podroczyłem się z nią i obrazona odeszła.W nocy o 01.50 zmieniłem nicka informując ją o tym na jej założonym topicu.Więc wilk syty i owca cała. Kiedyś b.dobrze władałem tym językiem w mowie i piśmie ale ;organ;nieużywany zanika.Więc b.dużo zapomniałem.W ub.roku rozmawiałem po czesku z chińczykiem .Uczył sie go 2 lata.Natomiast ja 3 miesiące dziennie po dwie godziny.UFFFF.ale elaborat wam tu wyciałem.Takie coś jest nieczytelne.Tylko zaineresowana osoba zapewnie to odczyta.:PZnam to z autopsji.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gofra🌻 dzięki@ toż REWELACYJNE.Ani z Antypodów jak i z kanady takiego czegoś nie otrzymałem.Będzie dla nich szok jak to zobaczą.Przepiekne.Nie ukończyłaś czasem ASP w Krakowie? Dla kigany🌻i Gofry🌻 również za umiejętne zadawanie pytań.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po czesku tak ta sentencja była; NIKDO NENI' TAK SLEPY,JAKO TEN,KDO VIDET NECHCE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z upalnego Gdańska :) dzis zagoscily prawie tropiki :) wczoraj po calym dniu pracy nie mialam sil zeby cos skrobnać ,wiec tylko obejrzalam muflona i teflona i padlam na podusie :) Kiganko trzymaj sie kochana ! do piatku juz tuż,tuż a potem jest weekend!!!a co do melodii to masz racje .grają to czesto na pogrzebach :O ale mnie sie to i tak bardzo podoba ! może taki mam mroczny charakter! ;) moja młodzież coś ewidentnie knuje bo dostałam od nich tylko zyczenia sms-em a wiem że to do nich nie podobne :)wiec czekam na ciag dalszy ;) desznik-fakt,takie szlaczki i malowanki wymagają sporo czasu i cierpliwości :) ale ten czas mozna wykorzystać na napisanie czegoś więcej o sobie ;):)zajmuje tyle samo czasu a milsze dla oka :) to chyba tyle na dzs buziaczki :D🖐️ a tak wogóle to gdyby ktoś miał zastrzeżenia do mojej stopki to też bym ją natychmiast zmieniła :) np.na\"spieszmy sie kochać mężczyzn tak szybko głupieją \":):D :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przypomniało mi sie ze jak byłam dzieckiem , a było to barzdzo dzwno temu :);) parasol po czesku to było-szmaticzku na paticzku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a swoją drogą ,to ciekawe bo już tu jeden taki był co nam takie ludowe szlaczki malowal ...no,cóż mężczyżni są jak wieczne dzieci desznik-fakt,takie szlaczki i malowanki wymagają sporo czasu i cierpliwości ale ten czas mozna wykorzystać na napisanie czegoś więcej o sobie zajmuje tyle samo czasu a milsze dla oka np.na\"spieszmy sie kochać mężczyzn tak szybko głupieją \" Niby świetny żart ale masz rację celna aluzja A jak się nieuważnie czyta to tak właśnie wychodzi i jeszcze nie zagościłem i już ma osoba dylemat.Zgadzam sie z toba w zupełności. Mam zasadę jedna osoba wystarczy,że jest przeciw-------wychodzę. Opuściłem tak 3 topici. Tamtą osobą w/g ciebie dziecinną byłem ja pod innym nickiem A jak ślązaków nie lubisz to jest twój problem. żebys nie musiała szukac przedstawiam się po raz drugi. 11:42 Pochodzę z Górnego Śląska z Gliwic ale mieszkam gdzie indziej.bardziej na pld-zach. pogodnej i miłej niedzieli życzę. Nikt nie jest tak ślepy jak ten co widzieć nie chce. A ta sentencja oddaje ducha twojej gościnności. Bardzo przykro mi pisać o tym ale takie jest życie krótkie i zesr........ Miłego dnia.U mnie sie skończył jak to przeczytałem. do--------------->nietoperza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desznik osoba nie ma dylematu :) to po pierwsze osoba nie ma nic do slązaków :) to po drugie osoba jest bardzo goscinna :) to po trzecie osoba umie czytać :) to po czwarte a jeśli ty masz jakiś problem z poczuciem humoru i wszystko traktujesz tak super poważnie ..ze na zadnym topiku nie mozesz dłużej zagrzać miejsca to osoba może ci tylko współczuć i życzć powodzenia w dalszych pracach plastycznych :) pozdrawiam ciepło i słonecznie NIETOPERZ :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpierw życzenia dla Pauliny 🌻 Niech Ci się darzy w każdej dziedzinie Twojego życia :) Wszystkiego najlepszego 🌻🌻🌻 Wreszcie, po maturach :) Zmęczona jestem - to nic nowego oczywiście hehe .... ale luz. Nietoperko, weekend mi chyba nie wystarczy na regenerację, ale będę próbować :D Gofra i co w końcu wybrałaś? Tzn. jaki film? Desznik, chłopie, nie szukaj problemów tam, gdzie ich nie ma. Wrzuciłes fajne szlaczki, napisałes coś o sobie i luz. Oby tak dalej. Do rozmowy każdy może się włączyć. Miłego wieczoru 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×