Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Gość Wodnik Szuwarek
my z Nietoperzową to jesteśmy takie wścibskie że aż wstyd przepraszam cię w imieniu swoim i Nietoperzowej też(Nietoperz chyba się zgodzisz ze mną) ale to chyba cecha wodników że są takie wścibskie i wszystko by chcialy wiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wodnik Szuwarek
ale Alanq jesteś rodzynkiem więc musisz zrozumiec babską naturę już takie jesteśmy i żadna ewolucja tego nie zmieni ściskam cię mocno i twoje dwie kobitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:classic_cool:🌻❤️Wodnik Szuwarek!❤️🌻:classic_cool: \"Jezu, jak się cieszę...\" mówią słowa piosenki. I ja też się cieszę, płonę również od takich komplementów. Nie ma sprawy. Nie gniewam się. Napisałbym gdyby tak było:p i nie czuje się bynajmniej urażony, nie chciałbym tylko, żeby ten topik przeistoczył się w \"niekończącą historię o Alanie Polu\":D Ale jest ok. rozumiem babską naturę (tak przynajmniej mi się wydaje), bo lepiej szło mi zwykle dogadywanie się z \"babami\", aniżeli z \"chłopami\":)A co do rodzynków - bardzo je lubię, a na tym topiku jest i drugi rodzynek - Czarodziej nad Czarodziejami Mahatman Wodnik Szary, ulubiony uczeń Gandalfa Białego (który kiedyś też był Szary)... Pozdrawiam Cię słodziutko i dziekuję za pozdrowienia dla Mojego Podwojnego Szczęścia - Nikii+Nadia. Całuję Cię mocno😘 :classic_cool: ...i niepokoi mnie brak, ciągły brak autorki topiku. czyżby jednak zmieniła nick?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wodnik Szuwarek
Alanie czy możesz napisać jakim jesteś wodnikiem bo mój facio tez jest wodnikiem i chcialabym to skonfrontować bo wiesz babka wodnik a facio wodnik to co innego bedę wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrielle
Wodniczko lutowa otóz ja jestem z 17 lutego :)) i co do opisu to muszę powiedzieć, że się zgadza - zwłaszcza jesli chodzi o mężczyzn - od zawsze tylko Bliźniaki (które zgodnie ze swoim horoskopem lubią mnie oszukiwać :()

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrielle
Wodniczko lutowa otóz ja jestem z 17 lutego :)) i co do opisu to muszę powiedzieć, że się zgadza - zwłaszcza jesli chodzi o mężczyzn - od zawsze tylko Bliźniaki (które zgodnie ze swoim horoskopem lubią mnie oszukiwać :()

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrielle
Wodniczko lutowa otóz ja jestem z 17 lutego :)) i co do opisu to muszę powiedzieć, że się zgadza - zwłaszcza jesli chodzi o mężczyzn - od zawsze tylko Bliźniaki (które zgodnie ze swoim horoskopem lubią mnie oszukiwać :()

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrielle
Wodniczko lutowa otóz ja jestem z 17 lutego :)) i co do opisu to muszę powiedzieć, że się zgadza - zwłaszcza jesli chodzi o mężczyzn - od zawsze tylko Bliźniaki (które zgodnie ze swoim horoskopem lubią mnie oszukiwać :()

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Gofra 🌻 :) nie masz pojęcia jak się cieszę z twojej obecności tutaj :) Tak mi trochę nieswojo jest z tą czwóreczką z przodu ;) Jeszcze się nie przyzwyczaiłam :) Teraz będzie mi raźniej :) Jeszcze niedługo Nietoperz dołączy i będzie znowu lżej ;) Hadysia 🌻 wszystkiego najlepszego 🌻 spełnienia marzeń 🌻 samych słonecznych dni 🌻 Alan_Pol :) a już myślałam przez moment że mnie jakaś skleroza galopująca dopadła :) nie mogłam sobie przypomnieć żebym Cię o coś pytała :) Przeczytałam Twoją historię i cieszę się że jesteś szczęśliwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam na chwilkę, a tu tak przyjemnie... :D i taka niespodzianka - moja gwiezdna siostra zagościła w naszym stawiku! :D Pozdrawiam Cię Gabrielle 🌻 hadysia-------- Wszystkiego naj, naj, najlepszego 🌻 Alan_Pol--------- właśnie dlatego mnie nie było, bo wciąż nie wymyśliłam tego nowego nicka...! :P , a Sarkan czy Sarkana, bo kolor czerwony uwielbiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wodniczka lutowa!❤️ SARKANA znaczy po łotewsku czerwona. Mnie się bardzo podoba:) Moja Nikii też uwielbia czerwony...w restauracjach jak bierzemy te takie plastikowe rurki do napojów to ona bierze czerwoną a ja niebieską:D pa😘, muszę spadać na razie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alan_Pol-----mam nadzieje ze wybaczysz mi moje wscibstwo ale lubie wiedziec co nieco o osobach z ktorymi utrzymuje jakis kontakt towarzyski :)a zeby niebylo ze tylko ciebie przesluchiwalam to napisze ze ja tez mam 2-go meza.rozumiem wiec ze za pierwszym razem moze niewyjsc.pozdrawiam i zycze szczescia.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emkakafe
nigdy nie spodziewałam się, że odezwę się na forum. Najczęściej popatrzyłam, poczytałam i spadałam .....aż do dzisiaj..... . W końcu coś dla mnie. Jestem wodnicą 6.02. i w tym roku kończę 39 lat. Do cech wodników dodałabym jeszcze zainteresowania parapsychologią magią, etc. z jednej strony a z drugiej wszystkim co nowoczesne, hipernowoczesne..... Pozdrawiam wszystkie wodniki a w szczególności dzisiejszych "jubilatów"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cze, nietoperz!❤️, Ty moja droga latająco myszo😘, oczywiście, że się nie gniewam na Ciebie i cholera, cieszę się, że też jesteś z drugim partnerem:)...nawet nie wiesz jak mi ulżyło:p Już sobie myślałem, że to tylko ja taki inny jakiś jestem na tym topiku;) Ale super nietoperz:D!!!Ciekawe jak inni z naszego stawu - wierni pierwszej przysiędze małżeńskiej, czy też w nowych związkach?:) Pozdrawiam Cię gorąco🌻 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj siostro! Emkakafe!!!❤️ Pozdrawiam Cię gorąco🌻 :classic_cool: Ja też jestem z szóstego...a już myslałem, że nikogo z tego dnia nie poznam:(, a tu proszę jest, i to kobitka:P :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emkakafe
muszę przyznać, że nie udało mi sie poznac do tej pory panów spod tak szlachetnego znaku, słyszałam jedynie rodzeństwie koleżanek, jednak byli to wtedy" panowie" w wieku przedszkolnym. Z szóstego także nikogo nie spotkałam ale z 5 , 4 i 7, 8 lutego tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emkakafe ❤️ I ja rzec mogę w sposób vice versowaty odnośnie gwiezdnego rodzeństwa z szóstego lutego... A więc, moja droga gwiezdna siostrzyczko poznajmy się:p: - Pol, Alan Pol jestem. Jestem z Ziemi Lubuskiej. Szóstego lutego kończę 73 lat...:) a Ty, moja droga, skąd jesteś (dane potrzebne do tabelki, nie zwracaj uwagi na ten akcent ze Scotland Yardu:D)??? A właśnie, kto dziś tabelę zrobi: Kigana, Akara czy Mahatman?:) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emkakafe
województwo - pomorskie, a 6-tego tego rokuskończę 39 latjak więc łatwo wyliczyć w mojej dacie urodzenia są aż trzy szóstki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gofra
Witam ponownie wieczorkiem:) Cicha! ja także się cieszę,że Ty sie cieszysz!!chociaż przyznać muszę iż wiek nie ma znaczenia.....no ale!!hhihi Alan-pol!!!! jesteś ziomalem!!! podwójnie mi miło poznać wiekowego ;) wodnika z ziemi lubuskiej:)Styczeń i luty to NASZE miesiące,więc bawmy sie i radujmy(ojej!! ale wyszlo...) zgadzam się z inną wodniczką że my spod tego znaku interesujemy się i magią i ezoteryka,hacząc o astrologię.Dla mnie co prawda to wyższa szkoł jazdy,ale.....nie powiem że obojętna.Wszystkiego co się szczęściem zwie dla jubilató!!! aaaa,jak się wstawia takie ładne niebieskie kwiatuszki???:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodnikkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodnikkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alan-Pol
Gofra!❤️ Jesteś z Ziemi Lubuskiej? POWAŻNIE? No to super:D A kwiatek robi się tak: 1.dajesz nawias [ 2.potem piszesz słowo: kwiat 3.zamykasz nawiasem w drugą stronę] czyli wygląda to tak: 🌻 a teraz z błędem: [kwiat} (ten z prawej to zła ramka, żebyś widziała, bo ważne jest żeby nie było żadnych spacji:)) A w ogóle to podaj mi maila to Ci prześlę całą tabelkę znaków,ok? Mój mail jest pod nickiem:) pa :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alan-Pol
Gofra!❤️ Jesteś z Ziemi Lubuskiej? POWAŻNIE? No to super:D A kwiatek robi się tak: 1.dajesz nawias [ 2.potem piszesz słowo: kwiat 3.zamykasz nawiasem w drugą stronę] czyli wygląda to tak: 🌻 a teraz z błędem: [kwiat} (ten z prawej to zła ramka, żebyś widziała, bo ważne jest żeby nie było żadnych spacji:)) A w ogóle to podaj mi maila to Ci prześlę całą tabelkę znaków,ok? Mój mail jest pod nickiem:) pa :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gofra!❤️ Jesteś z Ziemi Lubuskiej? POWAŻNIE? No to super:D A kwiatek robi się tak: 1.dajesz nawias [ 2.potem piszesz słowo: kwiat 3.zamykasz nawiasem w drugą stronę] czyli wygląda to tak: 🌻 a teraz z błędem: [kwiat} (ten z prawej to zła ramka, żebyś widziała, bo ważne jest żeby nie było żadnych spacji:)) A w ogóle to podaj mi maila to Ci prześlę całą tabelkę znaków,ok? Mój mail jest pod nickiem:) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewfcik
urodzilam sie 02.02. dobrze ze nie o 02:02 :p i jak kazdy wodnik uwielbiam tworzyc... jak McGyver z zapalek helikopter :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich cieplutko:) widzę że nasz topik sie rozrasta z prędkością światła ;) witam Gofra🌼 Gabrielle 🌼 Emkakafe 🌼Hadysia🌼 Alan_Pol jeżdżenie na łyżwach jest przyjemne ale czasem bolesne:( i dzisiaj tego doświadczyłam niestety. ale co tam!! przez tydzień wyliżę rany i znowu pomknę na łyżwy :) A co do Twojego pytania o nasze związki, to ja jestem w zwiazku od 10 lat z jednym i tym samym rakiem:) czasem jest dobrze a czasem źle (z przewagą na dobrze ;)] Posiadam również małego ( hmm... o ile 9-cio latek o wzroście 145 cm może być mały) potomka który jest koziorożcem. miłego wieczorku wszystkim życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie nowe wodniczki w naszym stawku.milo ze grono nam sie powieksza🌼:) Kigana----ale bedziesz miala roboty z uzupelnianiem tabelki,ochoho!!!przybylo nam szuwarkow.:) Alan_Pol------ciesze sie ze miedzy nami wszystko ok.tez pozdrawiam. ciebie i twoje panie. Emkakafe -----ciesze sie ze jest ktos nowy z pomorskiego i to nawet zblizony wiekiem .witaj w \"klubie\":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Nowe Wodniki :) Nietoperz, Alan_Pol :) ja wprawdzie mam pierwszego męża ( i mam nadzieję ostatniego ;) ) ale za to ja jestem jego drugą żoną :) ( no i mam nadzieję - ostatnią :P ) tak że różnie to bywa :) A mój mąż to LEW. Cholera, nie wiedziałam w co się pakuję :P Nie jest łatwo z KRÓLEM LWEM. Ale nikt nie obiecywał że życie będzie łatwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wodnik Szuwarek
🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wodnik Szuwarek
Dzięki Alan za instrukcje udalo mi się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×